Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22451) philoxenia válasza inf3rno (#22447) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hogyne, mikor ilyeneket posztolnak ide:
lassan kezdem érezni, hogy elkopik a feje, és nagyon ritkán húzza már a szőrt.
Gondolom eleinte folyton húzta, de így már hamarosan vissza kell küldeni, a BDSM.com-ra.... ;]
A borotva ha begyullad, azt vízzel locsold, de bemártani is jó.... :D Viszkető borotvára pedig az "Antivakarin" krém vált be tudtommal legjobban.... :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22452) Martin9902


Martin9902
csendes újonc

Hali. Uj ablberletbe koltoztunk. Wc es kad levofolyo tisztitasban kernek segitseget. egy teli kad viz kb 15 perc alatt folyik le. Hasznaltunk mr muscle es vix lefolyo tisztito granulatumot, ezek semmit sem ertek. Tudnatok ajanlani bevalt tisztitot? A wc. Ilyen tipusu. az also reszenel ahol lemegy a cucc korben csupa barna vizkoves. Ezt is mar sikaltuk mindennel, csak nem akar eltunni. :S Ide is kellene egy bevalt tisztito. Koszi

(#22453) philoxenia válasza Martin9902 (#22452) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lefolyótisztításhoz a teszkós lefolyótisztítót használjuk, de csodát az sem tesz, ha a dugulás olyan mértékű, akkor esetleg szakember segíthet csak.
WC-re csak más tanácsát tudom: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22454) inf3rno válasza philoxenia (#22451) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszönöm a tanácsokat! :C

Buliban hasznos! =]

(#22455) inf3rno válasza Martin9902 (#22452) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Wc-be beleöntesz pár liter sósavat, az reggelre teljesen kitisztítja. Csak annyi a gond vele, hogy a szulfidokból is kénhidrogént csinál, úgyhogy nyitva kell hagyni az ablakot, vagy valahogy átszellőztetni, mert durva szaga lesz.

Buliban hasznos! =]

(#22456) EmberXY válasza Vakegérke (#22450) üzenetére


EmberXY
addikt

Az nem biztos... A tudósok valószínűleg azóta sem jutottak dűlőre, és ezért tesztelni akarják a folyamatot élőben, az alapanyagot most szerezték be: [link]... Ha valahonnan egy óvodás csoport tűnik el, tudni fogod, hogy miért... ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#22457) pocokxx válasza Krogoth (#22425) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

F.BS ragasztót ajánlottak hozzá, és ez most úgy néz ki tényleg megfogta. Köszi mindenkinek! :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#22458) Martin9902 válasza philoxenia (#22453) üzenetére


Martin9902
csendes újonc

A lefolyotisztito nem valt be, fel litert beleburitottam egy ora mulva atoblitettem es semmi hatas. Ejszakara beleontottem a maradek fel litert szinten semmi hatas, ugyan ollan lassan folyik le a viz.

inf3rno: koszi a sosav megtette a hatasat. Kimertem a wcbol a vizet, szivaccsal felitattam a maradekot majd kapot egy liter sosavat ejszakara. Reggelre nyoma sem maradt a barna vizkonek :C

(#22459) Vakegérke válasza Martin9902 (#22458) üzenetére


Vakegérke
veterán

Javasolnám a Búvár lefolyótisztító-t. Feltétlen olvasd el a használati utasítást.
Ha ez sem használ, akkor nincs más hátra, szét kell szedni a szifont. Az idők során rengeteg dzsuva felgyülemlik benne, rosszabb esetben vízkő tömíti el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22460) Martin9902 válasza Vakegérke (#22459) üzenetére


Martin9902
csendes újonc

Koszi, amit hasznaltam vix.et lenyegeben ugyan az mint a buvar
Szifont hogyan tudnam szetszedni? Van egy csavar a lefolyonal, ezt kiszedem kijon a szifon?

(#22461) Vakegérke válasza Martin9902 (#22460) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nem tudod, hogy állj hozzá, ne kezdj bele. Ha mondjuk van hozzáértő barátod, haverod, ő is megcsinálhatja. Arra felkészülhetsz, hogy esetleg ki kell cserélni a szifont, ami nem túl olcsó.
Amondó lennék, hogy szólj a tulajnak, orvosolja a problémát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22462) Met válasza Martin9902 (#22460) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt próbáltad?
Amúgy igen, szólni kéne a főbérlőnek.
Ha ennyi féle szert kipróbáltál és nem oldotta meg a problémát akkor a szifon szétszedése szokott használni, ha az sem akkor csőgörény de ahhoz le kell szedni a szifont.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22463) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Valami facebook csoportot nemtudtok, ahol budapesti személyszállítást emberek vállalnak, mint pl egy über, csak így facebookon?

(#22464) inf3rno válasza Martin9902 (#22452) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Dugulásra ideig-óráig beválik a pumpa. Egyébként szifon cserével, csőgörénnyel elvileg meg tudod csinálni házilag, ha van gusztusod hozzá, vagy hívsz valakit, aki erre szakosodott, speckó gépei vannak és megcsinálja neked pénzért. Elvileg a főbérlő/tulaj dolga lenne ezt fizetni meg talán intézni is.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22465) Spet válasza rumos XIII (#22463) üzenetére


Spet
addikt

Omm pl rakeresel?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#22466) rumos XIII válasza Spet (#22465) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Jaa kajak!

Amugy nyilvan rakerestem, de csak ilyen budapest-pecs, budapest- nemetorszagokat talaltam, sima budapest-budapestet nem. De valszeg akkor nincs

(#22467) customer114


customer114
senior tag

Sziasztok,

Az utazómajmot biztos sokan ismeritek.

Van-e itt PH-n hasonló, csak szállás/utazási akciókkal foglalkozó topik?

Köszi

(#22468) EmberXY válasza customer114 (#22467) üzenetére


EmberXY
addikt

Természetesen van. :D

Up the Irons!

(#22469) r.levente75 válasza EmberXY (#22468) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég jól pörög. :DDD

(#22470) EmberXY válasza r.levente75 (#22469) üzenetére


EmberXY
addikt

A kérdező erre vonatkozó feltételt nem kötött ki... :DDD

Up the Irons!

(#22471) r.levente75


r.levente75
addikt

A foci EB és VB hivatalos labda mérete mennyi?

(#22472) Jorus válasza r.levente75 (#22471) üzenetére


Jorus
nagyúr

FIFA méretezés van, egyébként 27-28 inch. Bővebben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22473) philoxenia válasza r.levente75 (#22471) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22474) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez az nagyon köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#22475) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miert a keruletet nezik atmero helyett?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22476) alcsa válasza Bjørgersson (#22475) üzenetére


alcsa
senior tag

Könnyebb megmérni? :F

(#22477) fps8


fps8
senior tag

Kivagyok, de teljesen! :W

Ha lennétek olyan kedvesek, és barátságosan útbaigazítanátok, akkor talán megóvnátok egy instant suicide tevékenységtől.

Nostehát: Mindenki életében vannak olyan témák, azok a sietős pillanatok,vagy azon idegi állapotban lévő esetek, amikor egyszerűen nincs idő/türelem/kedv már a szükséges válasz után kutatni. Nos erre kéne egy instant megoldás...
Tudom, ott a gyakorikérdések, a mindenféle fórum, a youtube... meg még egy maréknyi, ami most hirtelen nem jut eszembe.
De a lényeg, hogy a héten már másodszor fordul elő velem, hogy órákat veszítek egy program használása közben azért, mert egy alap, egyszerű műveletet nem találok meg, amit már vagy korábban használtam (évekkel ez előtt), vagy tudom, hogy léteznie kell...

Tegnap pl. 4 óráig keresgéltem valamit ps premiere pro-ban, aztán végül feladtam, és 8 óra munkám vár most arra, hogy lenyugodjak. Pedig a dolognak elméletileg kő egyszerűnek kéne lennie.
Most meg: Photoshopban szerkesztek reggel óta, amit eredetileg egy félórás műveletnek reméltem... a nehezén már túl vagyok, erre egy olyan egyszerű funkciót nem találok, hogy a képen mellékelt zöld keretet hogyan húzzam kisebbre úgy, hogy ne vágjon a képből, ne torzítsa azt, de ne is legyen nagyobb, mint a layer területe... Oké, hogy le tudnám radírozni, de az közel sem lenne egyenes, meg profi. Ránéz valaki a psd-re később, és azt hiszi, hogy egy első osztályos csinálta a munkát...

A lényeg: nem a photoshopos kérdésre keresem a választ, hanem inkább arra, hogy ha olyan problémám akad az élet bármely szakaszában, amire valami oknál fogva nem akarok várni, még annyit sem, hogy "talán valaki online a fórumon, ahol amúgy még regelve sem vagyok...", és akár még fizetni is hajlandó lennék érte (tudakozót hiába hívnám photoshopos kérdések miatt...), akkor hova menjek, hogy mondjuk egy chat-szerű weboldalon megtaláljam azt a valakit, aki tudja a választ a kérdésemre, mondjuk kategorizálva, vagy mit tudom én...
Angol nem probléma, az simán jöhet.

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#22478) fps8 válasza fps8 (#22477) üzenetére


fps8
senior tag

Már legalább 30 különböző helyen kerestem a megoldást pl. a photoshopos problémára, 10-15 tutorialt végignéztem... de még azt sem tudom, hogy hogyan keressek a válaszra, mivel még a keretnek a megnevezését sem tudom kisakkozni... türelmem az meg már nem maradt fórumot, vagy egyebet olvasgatni. Ezt a feladatot pedig be kell fejeznem valahogy, mert már 4 napja ígérem a főnökömnek... 5 éve foglalkoztam némi grafikával, de az leginkább corel draw volt... a logó nagyja ott készült, de a füvet, amit rátettem a betűre, nem tudtam corelben wrappolni, hogy hozzáhajlítsam a betűhöz, ezért jöttem át ps-re... erre itt meg csupa olyan dologba botlok, ami tökre egyszerű, de nem tudom megoldani.
Szóval ahhh... f*szért nincs ps-es ismerősöm, akit simán csak felhívnék... persze mondom, az még nem megoldás, ha most épp találok egyet, mert ha mondjuk 4 év múlva kell hasonló, vagy más területen segítség, akkor megint kezdhetem az egészet elölről.

"War... war never changes"

(#22479) customer114 válasza fps8 (#22478) üzenetére


customer114
senior tag

Paprikás krumplit kolbásszal.

Photoshop részlege is van a PH-nak.

[ Szerkesztve ]

(#22480) fps8 válasza customer114 (#22479) üzenetére


fps8
senior tag

Látom, nem volt teljesen világos az egész, amit írtam. Persze nem csodálkozom rajta, hiszen nem vagyok túl jó kedvemben, valamint elég hosszúra is sikeredett...
Most olyan kérdésekről beszélek, amiket az embernek nincs kedve megvárni egy fórumon, vagy esetleg simán elzavarnának, hogy "már százszor kérdezték, miért nem olvasol utána"... én meg egyből rávágnám (persze csak magamban) "mert nincs kedvem átolvasni 60ezer üzenetet azért, amiről nem is tudom pontosan, hogy hol keressem..."

"War... war never changes"

(#22481) EmberXY válasza fps8 (#22478) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem a problémádat egy másik oldalról kéne megvizsgálni.... Ha jól értem, akkor aktuálisan egy bizonyos dolog miatt annyira felhúzod magad, hogy már emiatt is képtelen vagy megtalálni a megoldást, és minél jobban erőlködsz, annál rosszabb lesz. Velem is előfordult már ez rengetegszer különböző területeken, hogy hirtelen besokalltam, a megoldás mindig az volt, hogy az adott folyamatot félretenni, mielőtt pajszerral szétvertem volna, és valami mással foglalkozni, ami kikapcsol, esetleg simán csak pihenni. Jellemzően másnap, vagy 1-2 nap múlva tiszta fejjel átgondolva pillanatok alatt meglett a megoldás, ha nem is a lényegi része, de az mindenképp, hogy hol, hogyan kell keresni.
Mindent megoldó kisokost szerintem nem fogsz találni, maximum azt lehet elképzelni, hogy ugyanazzal foglalkozó kollégákat kérdezel meg.

Up the Irons!

(#22482) customer114 válasza fps8 (#22480) üzenetére


customer114
senior tag

Én úgy látom alapvetően baj itt a keresési technikáddal van.

Ha megy az angol és kattingatni is kattingatsz már vagy 5 éve akkor nem értem miért ne menne a keresés. Bár tény, hogy én is le szoktam döbbenni egyes emberek miért a végéről közelítik meg egy-egy adott problémánál a megoldás megtalálását. Lényeg, hogy a szöveg terjedelméből és tartalmából ítélve inkább fáradt gőzt jöttél levezetni tudva, hogy nem lesz konkrét válasz vagy talán nem is létezik ilyen a kérdésedre. Még egy pár mondatot ide írok, mert tudom, hogy nem szeretsz olvasni. Szóval priviben megadhatom a számom és egy havi fix összegért bármikor rendelkezésedre állhatok megkeresni dolgokat az interneten. ;] :D

(#22483) fps8 válasza EmberXY (#22481) üzenetére


fps8
senior tag

Nem, nem erről van szó. Illetve csak részben, mert őszintén szólva nyugodt vagyok, de tény, hogy a projekttel nincs kedvem most foglalkozni, noha be kéne fejezni a dolgot.
Ellenben, ha jól látom, akkor meglehet, hogy épp egy piaci rést találtam... Nem kifejezetten az volt a célom, hogy ezt teszteljem, inkább csak reménykedtem benne, hogy van már ilyen, de ha nincs, akkor talán megérné belefogni egy online felület létrehozásába.

Megmondom, hogy hogy képzelném el az általános felállást:

Belépek, megkeresem a témát, ami érdekel Pl: Tech-pc-szoftver-képszerkesztés-photoshop
Aztán feljönnek az épp aktuálisan online felhasználók, akiknek nincs jobb dolga, minthogy beszélgessenek. Sőt, a másik eset, ami már meg is éri: percdíjért mondjuk videós segítséget nyújtanak. Azon a téren, amihez épp értenek.
Aztán a tanácsadás végén megköszönöm, kifizetek mondjuk érte pff. adott esetben 3-4 dollárt, mert mondjuk 2-5 perc alatt felfogta a kérdést, ill. megmutatta a megoldást. Én nem vesztegettem órákat a keresgélésre, ő meg egész jó percdíjon dolgozott. Megköszönöm-elválunk, ő meg megy a következő, sorban álló customerhez.

Szóval a kérdés már tényleg az: létezik ilyen, vagy ha nem, akkor megcsináljam? :)

"War... war never changes"

(#22484) Bjørgersson válasza alcsa (#22476) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Teveknek a kepatlojat, autok gumiabroncsanak is az atmerojet adjak meg kerulet helyett. Na mindegy.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22485) fps8 válasza customer114 (#22482) üzenetére


fps8
senior tag

Nem lehet mindenki mindig toppot... Van, hogy pik-pakk megy a megoldás, van, hogy egyáltalán nem. Újra elismétlem, amit a korábbi két üzenetben számtalanszor igyekeztem hangsúlyozni: nem az adott kérdésre keresem a választ, hanem arra: ha valami épp nem megy, és segítség kéne mondjuk azonnal, vagy perceken belül, amiért hajlandó lennék fizetni is, akkor van-e hely, ahová fordulhatnék!

Szóval nem a photoshop a lényeg.
Más téma, hogy még érthetőbb legyen. Abszurd ötlet, de csak a példa kedvéért:
Beteg a lovam, és hétvége van (amúgy nincs lovam :D). Orvos nincs telefonközelben, és mondjuk interneten olvasgatni sincs időm mindenféle lovas fórumokon, mert szegény pára már az utolsókat rúgja.
DE! tudok egy olyan online felület létezéséről, ahol 4 perc alatt találok segítséget, mert 4-5-100 állatorvos várja azt, hogy valaki percdíjért társalogjon vele... felmegyek, felveszem vele a kapcsolatot, ő megmondja, hogy (mittomén) öntsek sós vizet a szájába, és akkor jobban lesz....
Megköszönöm, leteszem, rohanok, csinálom amit javasolt... az alkalmazás levonja a pénzt a kártyámról, a lovam meg vidáman ugrándozhat a kiszáradt füves rétemen tovább, remélhetőleg még sok-sok boldog évig!

Na, akkor a kérdés: Most már összeállt a kép? :U

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#22486) fps8 válasza customer114 (#22482) üzenetére


fps8
senior tag

BTW: Beb*szna, ha nem szeretnék olvasni :D ugyanis író vagyok. Nem tudom, hogy ezt honnan szedted. :U
Fentiekben azt ecseteltem, hogy a téma merítette ki a türelmemet, nem az olvasás.
Egyszerűen drágább az időm annál, hogy egy 3 kattintásos megoldás után vizslassak órákat.

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#22487) EmberXY válasza fps8 (#22483) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez így elég meredek, ha piaci rés, akkor talán megvan az oka, hogy miért nincs ilyen... Pedig van, csak nem percek, hanem mondjuk órák alatt kapsz választ, pl egy fórumon. És mondjuk mi van akkor, ha nincs online felhasználó az adott témában éppen, vagy egy adott téma egyáltalán nincs lefedve? Akkor marad a google? :D

Szerk.: arról nem is beszélve, hogy ha nem tud segíteni az illető, akkor a semmiért fizettél? :F

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#22488) customer114 válasza fps8 (#22485) üzenetére


customer114
senior tag

Nem kell sokat várnod és lesz egy AI aki válaszolni fog ezekre a kérdésekre. Én azt mondanám 10 éven belül.

(#22489) inf3rno válasza EmberXY (#22487) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Meg lehet ezt oldani, mondjuk adományozás alapon. Nem kötelező fizetni, csak ha van rá keret, meg úgy gondolod megérte az info. Én is volt, hogy segítettem valakinek 5 percet egy szoftveres projektben, aztán küldött valamennyi pénzt, pedig egyáltalán nem is vártam tőle, nekem annyira alap volt, amiket írtam neki, meg fórumon egyébként sem pénzért segítek.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22490) inf3rno válasza fps8 (#22486) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt hiszem pont fácsén írta valaki, hogy mennyire szarok ezek a stack overflow meg google meg hasonlók, mert képtelenség releváns információt találni bennük. Nekem is van hogy napokat keresgélek valami után, mire találok választ. Komolyabb szakmai kérdésekre meg szinte esélytelen, ahhoz vagy meg kell kérdezni egy szakértőt, vagy beülni a könyvtárba, aztán elolvasni néhány könyvet a témában, esetleg ha programozásról van szó, akkor standard-eket, disszertációkat, stb.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22491) EmberXY válasza inf3rno (#22489) üzenetére


EmberXY
addikt

A fórum persze alap, szerintem senki nem pénzért segít egy fórumon, ha a segítség nem nyúlik túl azon, hogy megír néhány kommentet. Itt arról van szó, hogy ha nem tudod kivárni, amíg egy fórumon megérkezik a válasz, és/vagy lusta vagy magadnak kikeresni az infót, akkor fizetnél azért, hogy valaki azonnal segítsen neked, legalábbis abban a reményben, hogy tud segíteni.
Az adományozás alapon való működés pedig inkább karitatív, amellett nem hiszem, hogy létre tudna jönni egy olyan hálózat, amely szinte minden témában ki tudna állítani annyi segítőt, hogy állandóan legyen online valaki, erre szolgáltatást építeni túl szép, hogy igaz legyen.

Up the Irons!

(#22492) alcsa válasza Bjørgersson (#22484) üzenetére


alcsa
senior tag

A képátlót könnyű megmérni, a gumiabroncsnak az átmérőjét is könnyű megmérni, egy labdának az átmérőjét már nehezebben méred meg anélkül, hogy beleszúrnál :).

(#22493) r.levente75 válasza alcsa (#22492) üzenetére


r.levente75
addikt

Két derékszögű vonalzóval nem nehéz megmérni.

(#22494) inf3rno válasza EmberXY (#22491) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elindulni nagyon nehéz szerintem egy ilyennel. Ha már elég sokan vannak bereggelve a világról, akkor előfordulhat, hogy valahol éppen délután van, és valaki van fent online. Egyébként biztosan nem kapnál gyorsabban választ, mint egy fórumról, hacsak nem fizetnél szakértőket, akik fő vagy mellékállásban válaszolnak.

Úgy talán össze lehetne rakni, hogy a kérdező felajánl egy összeget határidőn belül jó választ adónak. Kb. mint SO-n a bounty, csak ott pontban megy és nem pénzben. Aztán ahogy bővülne a felhasználói kör, úgy válaszolnának meg egyre többen egyre gyorsabban kérdéseket. A következő probléma egyébként az lenne, hogy valahogy szűrni kéne a válaszokat, mert ha pénzről van szó, akkor a szomszéd Pistike is válaszolgatni fog, meg mindenki más, akinek kell a fagyi pénz.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22495) EmberXY válasza inf3rno (#22494) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is így gondolom, semmi értelme nem lenne.

Szerk.: a 2. bekezdéshez: úgy talán működne, de ugyanúgy lutri lenne, hogy egyáltalán tud-e valaki segíteni, és nem várom-e tovább a sült galambot annál, mint hogy magam keresném meg a választ...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#22496) inf3rno válasza EmberXY (#22495) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerkesztettem közben, nem tudom azt is olvastad e.

Buliban hasznos! =]

(#22497) EmberXY válasza inf3rno (#22496) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, olvastam. Már én is belekavarodtam, de az biztos, hogy nem lenne egyszerű ezt megcsinálni, és nem biztos, hogy hasznosabb lenne, mint a saját megoldáskeresés.

Up the Irons!

(#22498) alcsa válasza r.levente75 (#22493) üzenetére


alcsa
senior tag

Jó, de most ha labdát venni mész, akkor viszel magaddal két derékszögű vonalzót, vagy kér egy méterest a boltból? Mindegy. Feladom.

(#22499) r.levente75 válasza alcsa (#22498) üzenetére


r.levente75
addikt

Igaz, igaz. :R

(#22500) inf3rno válasza EmberXY (#22497) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Vannak munka közvetítő oldalak, mint pl freelancer.com, valami olyan rendszerben kéne gondolkodni, de talán egy fokkal rugalmasabban. Ők néhány százalék jutalékot le szoktak szedni, és rajtuk keresztül megy a pénz. Azt látatlanba szerintem nem lehet megmondani, hogy ez piaci rés e vagy sem, csak ha kipróbálod, akkor fog kiderülni szerintem. A fejlesztési költségek elég magasak lennének, szóval ha nem értesz komoly szinten a programozáshoz, vagy nincs feles néhány milliód, akkor bele se kezdj.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.