Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22483) fps8 válasza EmberXY (#22481) üzenetére


fps8
senior tag

Nem, nem erről van szó. Illetve csak részben, mert őszintén szólva nyugodt vagyok, de tény, hogy a projekttel nincs kedvem most foglalkozni, noha be kéne fejezni a dolgot.
Ellenben, ha jól látom, akkor meglehet, hogy épp egy piaci rést találtam... Nem kifejezetten az volt a célom, hogy ezt teszteljem, inkább csak reménykedtem benne, hogy van már ilyen, de ha nincs, akkor talán megérné belefogni egy online felület létrehozásába.

Megmondom, hogy hogy képzelném el az általános felállást:

Belépek, megkeresem a témát, ami érdekel Pl: Tech-pc-szoftver-képszerkesztés-photoshop
Aztán feljönnek az épp aktuálisan online felhasználók, akiknek nincs jobb dolga, minthogy beszélgessenek. Sőt, a másik eset, ami már meg is éri: percdíjért mondjuk videós segítséget nyújtanak. Azon a téren, amihez épp értenek.
Aztán a tanácsadás végén megköszönöm, kifizetek mondjuk érte pff. adott esetben 3-4 dollárt, mert mondjuk 2-5 perc alatt felfogta a kérdést, ill. megmutatta a megoldást. Én nem vesztegettem órákat a keresgélésre, ő meg egész jó percdíjon dolgozott. Megköszönöm-elválunk, ő meg megy a következő, sorban álló customerhez.

Szóval a kérdés már tényleg az: létezik ilyen, vagy ha nem, akkor megcsináljam? :)

"War... war never changes"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.