Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21401) philoxenia válasza #33253120 (#21396) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hosszabbítani is engedi, (legalábbis online) csak újat nem köthetsz ilyet.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21402) Bjørgersson válasza Ispy (#21400) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyilvan nem igy gondoltam, viszont adott esetben valoszinuleg celszerubb mondjuk felhivni a tarsasagot, es toluk megkerdezni, akik tudnak is konkret valaszt adni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21403) spiritex


spiritex
veterán

Nem tudja valaki, hogy a jojatek.hu -n miért nem megy a szolo21 játék pár napja?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#21404) Spet


Spet
addikt

Fel kell tennem tegnap tapasztalt (hülyeségről), egy általános 2 szereplős kérdés:

Ha valaki postára, boltba megy, és X darab sornál csak 1 ember van, és beáll valahova, akkor az agysorvadásos nyugdíjas beszólhat-e, hogy ő azt a sort választja, ahol hamarabb végeznek, és ne álljon sehova az ember?

(majdnem elküldtem a sírba, hogy nem így megy öreganyám, de lehet én vagyok a kulturálatlan paraszt, és ezért pécézi ki minden kerekes degenerált a cipőmet, mert a halál kergeti őket)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21405) Met válasza Spet (#21404) üzenetére


Met
nagyúr

Alapvetően ha bemész valahova akkor eldöntöd hogy melyik sorba állsz, ha ketten vagytok akkor külön beálltok két sorba és amelyik előbb sorra kerül ott intézitek.
Az hogy a nyugger beáll valahova fizikailag meg egy képzelt helyre a sorba és neked beszól hogy ő már ott áll virtuálisan ilyen nincs.
Persze lehet vele vitatkozni de úgy is te leszel a bunkó pöcs mert jaj szegény nyugger..

Régebben volt hogy álltam a sorba a spar pénztárnál, odajött egy nő gyerekkel hogy előre mehet mert jaj szegény gyerek elkésik az oviból.
Nem túl kedvesen mondtam neki hogy persze én meg majd a munkából kések el, nagy pofavágások közepette átment másik sorba. Megjegyzem kb. 2 dolog volt nálam.
De volt olyan is hogy a nyugger mondta hogy menjek elég az 1-2 dologgal, ő ráér.
Ember függő a dolog.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21406) Spet válasza Met (#21405) üzenetére


Spet
addikt

Nem akartam vitatkozni vele (főleg nem munka után, kajamegvonási tünetekkel), de majdnem összejött (érdekes módon, a pénztárosok is csak néztek, hogy miért háborog)

Érdekes módon én 2 féle módon fizettem (kp és kártya), és még vártam is az előző delikvensre, és kb 10 másodperccel hamarabb végzett.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21407) Jorus válasza Spet (#21404) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nyugdíjast végigmér, arcába nevet, szemkontaktust mosolyogva fenntart, amíg odébb nem áll.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21408) Met válasza Spet (#21406) üzenetére


Met
nagyúr

Alapvetően ez nem jellemző magatartás, általában szaladgálnak a sorok között mert azt hiszik hogy a másikban hamarabb végeznek.

Hamarabb végeztél és nem szóltál neki hogy álljon eléd? Neveletlen huligán ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21409) Spet válasza Met (#21408) üzenetére


Spet
addikt

Igenis értettem!

Legközelebb még meghajlok és megengedem neki, hogy a bütykös lábával a vesémbe taposson :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21410) marilllyo válasza DrojDtroll (#21397) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem nagyon. Sőt ha 10-en akartok menni akkor remélem nem mostanában. Mert fapadoson 10 helyet szerezni fél éven belüli távlatban körülményes. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21411) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk normális helyeken egy sor van és onnan mindig odamegy aki következik, ahol szabadul a hely... ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21412) Vakegérke válasza philoxenia (#21411) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt hívják cipzár elvnek. Csak egyszer próbáltam érvényesíteni a postán, nem lettem népszerű. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21413) philoxenia válasza Vakegérke (#21412) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor már nyugdíjas voltál? ;]

Akkor lehet azért nem :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21414) alcsa válasza Vakegérke (#21412) üzenetére


alcsa
senior tag

Tapasztaltam ezt Varsoban az egyik szupermarketben. Sok kassza, egy sor kint, nagyon hamar sorra kerultem, legalabbis az erzes megvolt, mert folyamatosan haladt a sor.

(#21415) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Tv smart része gyenge, egy online filmet sem képes betölteni.
Mit javasolnátok?
Androidos okosítót?

風林火山

(#21416) Met válasza alcsa (#21414) üzenetére


Met
nagyúr

A Holló utcai Groby-ban és az egyik kőrúti Sparban is így van, szerintem jó elv.
Csak tudod a butaparaszt megszokta a birka elvet, addig nyomul amíg le nem szűkül az út.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21417) alcsa válasza Met (#21416) üzenetére


alcsa
senior tag

En mindenkepp orulnek ha bevezetnek tobb helyen. Idovel csak megszoknank :F.

(#21418) philoxenia válasza Shingen (#21415) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kábelen? Wifin kapja a filmet? Milyen a sávszél? Milyen a tv?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21419) #33253120 válasza DrojDtroll (#21397) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha időben mentek futni, akkor lesz még mellé 20€ is.

(#21420) rii


rii
nagyúr

sziasztok

nem tudjátok, ha monduk csak holnap tudnék feladni BP -en egy levelet BP-re, akkor azt mikor viszik ki?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21421) Spet válasza rii (#21420) üzenetére


Spet
addikt

Ha ajánlott, akkor következő hét szerda vagy csütörtök.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21422) rii válasza Spet (#21421) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21423) kovacsroli válasza rii (#21422) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ha elsőbbségi akkor köv. munkanap. Ha úgy van és általában úgy van :U

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#21424) estikornel


estikornel
tag

Sziasztok!

Nálatok is eltűntek youtuberól a mások által feltöltött videók dátuma? Mellékelek egy képet amin jól látható. A feltöltő neve alatt szokott lenni egy szöveg, mint pl. "1 órája" vagy "2 napja". Szerintem egy elég hasznos infó volt, remélem csak tökölnek vele valamit aztán visszateszik...

[link]

(#21425) philoxenia válasza estikornel (#21424) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam megvannak. Be vagy jelentkezve?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21426) SunyaMacs válasza estikornel (#21424) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Nálam is eltűnt.

(#21427) philoxenia válasza SunyaMacs (#21426) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link][link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21428) SunyaMacs válasza philoxenia (#21427) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Inkognitóból látszik.

(#21429) estikornel válasza philoxenia (#21425) üzenetére


estikornel
tag

Most néztem meg, ha be vagyok jelentkezve akkor nem látszik, ha kilépek igen... Inkognítóban szintén van dátum. Google Chromeot használok egyébként, CCleanerrel is takarítottam de nem oldotta meg sajnos. Microsoft Edgeben sem megy, csak ha nem vagyok bejelentkezve, szóval nem böngészőtől függ bár csak ezzel a kettővel próbáltam. :(

(#21430) philoxenia válasza estikornel (#21429) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam FF és be vagyok jelentkezve minden gépen. Most megnéztem a tévén is látom. Szerintem a beállításokban kell megnézni.
Chrome-ban is látom...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21431) Shingen válasza philoxenia (#21418) üzenetére


Shingen
addikt

LG LA690 Tv
Kábelen kapja a netet
Net 4MB

風林火山

(#21432) coco2


coco2
őstag

Windows 7 átmeneti állományokat érintő kérdésem lenne, hátha valaki belefutott már.

Amikor jelszavas winrar állományt nyitok meg, és belenézek egy file-ba, az a gyanúm róla, hogy azt valahova kirakja a winchesterre temp állományba, és nem csak a memóriában lesz jelen. Más szóval kiszemeteli a titkos anyagokat publicba. Lehet legalább arról pontosat tudni, hova rakja azokat az anyagokat?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#21433) Vakegérke válasza coco2 (#21432) üzenetére


Vakegérke
veterán

A TEMP könyvtár(aka)t nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21434) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Régen használtam wp corp mail checker gadget windows-hoz,de a weboldala megszűnt.Honnan tudnám mégis letölteni?
De jöhet bármi más mail gadget ami normálisan működik.

[ Szerkesztve ]

(#21435) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez a nagypéntek olyan lesz, mint pl. egy március 15.? Kisbótokon kívül kb. semmi nem lesz nyitva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21436) napocska2 válasza Bjørgersson (#21435) üzenetére


napocska2
senior tag

Pontosan olyan! Szerencsére szombaton még be lehet szerezni a nagyobb boltokban is, ami elmaradt a húsvét előtti bevásárlásból.

(#21437) Bjørgersson válasza napocska2 (#21436) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De jó. :D Akkor majd szombaton veszek cipőt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21438) philoxenia válasza Shingen (#21431) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most pontosan mekkora a netsebesség? 4MB/s vagy 4 Mb/s ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21439) marilllyo


marilllyo
veterán

Win 10 pro

Hol a csapda ebben?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21440) Jorus válasza marilllyo (#21439) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem elég csapda, hogy Win10? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21441) Spet válasza marilllyo (#21439) üzenetére


Spet
addikt

Túl olcsó,
Lehet generált kulcs ami átmegy egy ideig a windows update-n,
Nincs semmid, hogy honnan van,

Pozitívum, hogy 1 hónapon belül visszakérheted az árát, ha paypal-n keresztül vásároltad.

De szerintem tégy egy próbát :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21442) estikornel


estikornel
tag

Sziasztok,

Nektek milyen tapasztalatotok van a jyskes matracokkal? Én 1.5 éve vettem egy [ilyet], de nem igazán vagyok vele megelégedve annak ellenére hogy k. drága volt. A matrac közepe igencsak besüppedt és könnyen rugózik. Ha kifekszek a szélére olyan mint újkorában, de nem hiszem, hogy a 90kg-nak ilyen megterhelőnek kellene lennie, főleg hogy simán kétszemélyesnek is lehetne hívni.

15 év szavatosság van rá, érdemes lenne garanciális ügyintézést kezdeményeznem? Táskarugós modell, gondolom akkor ki lehetne cserélni a középen található rugókat, kérdés van-e valami határ ami alatt nem javítják. Kétszer volt forgatva egyébként a 1.5 év alatt.

(#21443) Dinter


Dinter
addikt

Ilyen műanyag pöcköket hogy tudnék visszafabrikálni? Próbáltam pillanatragasztóval, esélytelen. Néztem YT-n videókat, hogy forrasztópákával összeolvasztják, de azok vékonyabb és könnyebben hozzáférhető darabok voltak, nem tudom működhet-e. Az jutott még eszembe, hogy alulról belelehetne fúrni egy csavart a pöcökbe, az megtartaná.

[link]

(#21444) Shingen válasza Dinter (#21443) üzenetére


Shingen
addikt

ha ilyen elreped az kuka már.

風林火山

(#21445) Blazii


Blazii
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet megszabadulni a counterflix reklámoktól?

Adblock van letölve, néhány napja jelentek meg ezek a reklámok, eddig minden rendben volt. Nem töltöttem le semmi új programot már egy jó ideje a vezérlőpult/programok között sem látok semmi ujjat így nem is tudom, hogy mit kéne pontosan letörölni. Böngésző google chrome.
Ha valaki tud valami hasznosat azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#21446) Shingen


Shingen
addikt

Hali

Szerintetek?

風林火山

(#21447) Bjørgersson válasza Shingen (#21446) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem erre lett kitalalva a pendrive topik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21448) Shingen válasza Bjørgersson (#21447) üzenetére


Shingen
addikt

Okés, köszi itt úgy látszik majdnem mindenre van topik. :DD

風林火山

(#21449) troland26


troland26
őstag

Sziasztok

Kéne vennem egész mogyorós Cadbury csokit nem találkozott vele valaki mostanában ? érdekelne valami tuti tipp ...( online shopba találtam , de holnap kéne megvennem ) .

( remélem jó helyre írtam )

(#21450) Bjørgersson válasza Shingen (#21448) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szép is lenne, ha egy elsődlegesen informatikai fórumon nem lenne pendrive topik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.