Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21151) philoxenia válasza kovacsroli (#21148) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21152) kovacsroli válasza philoxenia (#21151) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Köszönöm! Elég magas határérték...

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#21153) Ispy válasza kovacsroli (#21152) üzenetére


Ispy
veterán

Király az aláírásod :C

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21154) rii


rii
nagyúr

sziasztok

a 2016-os évi adóbevallást nem vállalja el a cég, mert előző helyen ekho-s voltam (vagymi)

milyen áron vállalja el azt most valaki?
itt 15.000-ért vállalnák, de a könyvelő azt mondta h az sok.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21155) leslieke válasza rii (#21154) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

3-5k, ha nem túl bonyolult.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21156) estikornel


estikornel
tag

Sziasztok!

Kaptam egy értesítő levelet eontól, miszerint a villanyóra hitelesítése lejárt és cserélni óhajtják. A hátoldalán az szerepel, hogy kötbér fizetésére vagyok köteles amennyiben ezt nem támogatom melynek összege 10k.
Jól értelmezem, hogy ezért nem kell fizetnem amennyiben hagyom őket kicserélni? (mert ugye miért ne tenném).

(#21157) Met válasza estikornel (#21156) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor kellene fizetned ha nem engednéd a cserét azzal hogy nem vagy otthon a megjelölt időpontban.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21158) rii válasza leslieke (#21155) üzenetére


rii
nagyúr

előző helyen nekem is 3k-ért csinálták

hol tudnék ez irányban érdeklődni, hogy ki vállalná el?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21159) Vakegérke válasza estikornel (#21156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam most cserélték, egy vasat se fizettem érte. Előttem kicserélték, aláírtam, elköszöntünk. A nagy fekete bumszli helyett egy ilyent kaptam.

Kötbér akkor van, ha a te hibádból meghiúsul az óracsere.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21160) Dinter


Dinter
addikt

Dressa-ról rendelnék ruhát, de facebookon elég sok a panasz, hogy nem érkezik meg a termék, meg a visszaküldött árut nem fizetik ki. Szerintetek merjek innen rendelni, vagy hogy csekkoljam le, hogy még mindig lassúak-e?

(#21161) Met válasza Dinter (#21160) üzenetére


Met
nagyúr

Ha látod hogy sok a panasz akkor miért kockáztatsz?
Arra sincs garancia hogy ha rendelsz egy olcsó cuccot, azzal nincs gond, akkor a drágával sem lesz gond.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21162) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok, előre s bocsi, hogy itt teszem be de nem tudom hova illene be a kérdésem. Létezik olyan topic a PH!-n, ahol önkormányzattal kapcsolatos kérdéseket lehet kivesézni? Gondolok itt a munka nélküli dolgokra, járadékokra, támogatásokra? Nem találom semmilyen kulcsszóra. :(

(#21163) Bjørgersson válasza bucihost (#21162) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyugodtan kérdezz itt, max nem tudunk válaszolni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21164) Ispy válasza bucihost (#21162) üzenetére


Ispy
veterán

Topik kereső topik

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21165) bucihost válasza Bjørgersson (#21163) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi :DDD
(#21164) Ispy: Neked is köszi :R

(#21166) Ispy


Ispy
veterán

Van itt valakinek sangean wr2 rádiója?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21167) leslieke válasza Vakegérke (#21159) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kicsit jobban néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21168) EmberXY válasza estikornel (#21156) üzenetére


EmberXY
addikt

Az előző mennyi ideig volt bent? Nekem már 15 éves az óra, de eszük ágában nincs cserélni, legalábbis eddig...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#21169) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Mi a neve azoknak a beülős helyeknek, ahol megy valamilyen élő előadás (tánc, bűvésztrükk, stb) a színpadon, de mégis asztalhoz ülnek le az emberek és lehet mellette/közben beszélgetni is. Létezik még ilyen manapság? Talán a stand-uphoz hasonlítanám leginkább (színpad és asztalok), de ott folyamatosan figyelni kell és nem nagyon lehet beszélgetni.

(#21170) 1eske válasza Chosen (#21169) üzenetére


1eske
tag

Milyen társasággal mennél?

Ha több fiúval, akkor ajánlom a sztriptízbárt. :D Ha lánnyal, akkor arra is van egy tippem.

(#21171) Chosen válasza 1eske (#21170) üzenetére


Chosen
addikt

Vegyes barati társaság.

A táncot nem úgy értettem :)

(#21172) EmberXY válasza Chosen (#21169) üzenetére


EmberXY
addikt

Mifelénk mulatós zenészeket szoktak ilyen célból alkalmazni vendéglők, kocsmák, párszor én is belefutottam már... Az a jó benne, hogy annyira playback az egész, hogy akár a vendégek részegek, akár a zenész, senkinek nem tűnik fel, a szintetizátor tudja a dolgát.
De színpadi előadásokkal én még nem találkoztam, szerintem ha komolyan veszik, akkor valahogy nem is fér meg a kettő együtt, a művész se szeret úgy fellépni, hogy a közönség egyik része figyeli, a másik meg dumál, és a közönségben is zavaró lehet, ha nézné valaki a műsort, de közben folyamatosan dumálnak, esetleg beszélgetne a barátaival, de mások meg a műsort néznék. :F

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#21173) #33253120 válasza Chosen (#21169) üzenetére


#33253120
törölt tag

Revü, varieté szerintem.

(#21174) Chosen válasza EmberXY (#21172) üzenetére


Chosen
addikt

Igen, elég nehéz jól eltalálni egy egyensúlyt, de remélem, hogy akad majd egy olyan előadás valahol, amilyet keresek. :)

T_chris: Itt lesz valahol a megoldás. Ezek a fogalmak olyasmire utalnak, amit körülírtam. :R

[ Szerkesztve ]

(#21175) Astroboy


Astroboy
őstag

A mai mozik sajnos pont ilyenek...megy a "színpadon" az előadás, de alig lehet figyelni mivel mindenki zabál/pofázik :D :DDD

(#21176) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Erre van vkinek tippje?
[link]

風林火山

(#21177) rii válasza Shingen (#21176) üzenetére


rii
nagyúr

szia!

esetleg ide is írhatsz

Nem indul és mi a baja a gépemnek topik

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21178) pjen válasza Shingen (#21176) üzenetére


pjen
félisten

A régi telepítéssel látta,asztali gép?Ha igen én leállítanám a gépet,kivenném a kártyát.Ujra indítanám,leállítanám.Vissza tenném a kártyát és start.Lehet megtalálja.

(#21179) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem sütőformák (tepsi, kuglóf, ... stb) bevonatával kapcsolatban. Amire az van írva, hogy teflon, kerámia vagy márvány az világos és egyértelmű. Viszont elég sok gyártónál (Tefal, Blaumann, Perfect Home, stb) az van feltüntetve, hogy "nemtapadó bevonattal ellátott fém" vagy "tapadásmentes felület". Ez akkor milyen bevonat? Teflon másképp leírva?

Válaszaitokat és segítségeteket előre is köszönöm.

ui.: bocsi ha nem ide kellett volna, de nem találtam mást. :B

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#21180) Ralond válasza Adler (#21179) üzenetére


Ralond
tag

Valószínű azért, mert ezek valamilyen módosított változata. Gyártói titokként kezelik.

(#21181) #65675776 válasza Ralond (#21180) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vagy nem fizetnek jogdíjat a DuPont-nak, így nem használhatják pl a Teflon elnevezést.

(#21182) Chosen válasza Astroboy (#21175) üzenetére


Chosen
addikt

True story sajnos. :DDD

(#21183) EmberXY válasza Chosen (#21182) üzenetére


EmberXY
addikt

Sőt, amikor otthon nézed, és ugyanúgy hallatszik a popcorn zacskók csörgése meg a vihorászás...

Up the Irons!

(#21184) gorje válasza Adler (#21179) üzenetére


gorje
senior tag

Szerintem igen olyan mint a teflon (az karos es gondolom ezert sem gyartjak es nem hasznaljak mar nevet). Az uj fajta "tapadasmentes bevonat" max a madarakra lehet karos, emberre nem.

(#21185) Shingen válasza pjen (#21178) üzenetére


Shingen
addikt

Igen látta, köszi, majd megpróbálom ezt is.

(#21177) rii Beírom oda is, Thx

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#21186) Spet


Spet
addikt

Az optikai meghajtókban található motorok 5 vagy 12 V-sak?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21187) DrojDtroll válasza Spet (#21186) üzenetére


DrojDtroll
addikt

a tálcanyitót mi mindig 9v-os elemmel működtettük

(#21188) _AnTi_


_AnTi_
tag

Kedves Fórumtársak!

Kérlek benneteket, hogy az alábbi kérdőív kitöltésével segítsétek feleségem diplomamunkáját:[link]

A kérdőív kitöltése anonim, kb. 2 perc az egész, ellenben nagy segítség!
Előre is köszönöm mindenkinek, aki veszi a fáradtságot! :R

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#21189) donmackó válasza _AnTi_ (#21188) üzenetére


donmackó
őstag

(#21190) Esqs


Esqs
tag

Üdv!

Ugye nem igazán profi az olyan e-mail szolgáltató, amellyel ilyen (mármint a szolgáltatás-kiesés relatíve hosszú időtartama) megtörténhet? Lásd: https://help.hushmail.com/hc/en-us/articles/115001285326 Vagy rosszul gondolom? A Gmail vagy az Outlook.com esetében is előfordulhatna ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#21191) SunyaMacs válasza Esqs (#21190) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Nem :N
Ha jól tudom a Google megújuló erőforrásokat használ az adatközpontjaiban, szóval nem hiszem hogy áramszünetjük lehetne

(#21192) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok! Cipő vásárláson gondolkoztam, és egy kényelmes cipőt gondoltam ki magamnak 20 ezer körül. A fekete szín nagyon tetszik, és lenne is egy cipő ami a Dorko Panther, amit megvennék, csak az a baj, hogy minimum 43 as méretben van (férfi). Ilyen stílusú cipőt keresek, és aki ért hozzá az ha tud segíthet nekem. :) Márkafüggetlen vagyok, és utcai használatra kellene a cipő. :)
További szép estét!:)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#21193) bododani válasza bododani (#21192) üzenetére


bododani
senior tag

Illetve még ezt a cipőt is nézegettem, ez se tűnik rossznak: [link]
Hasonlóakra gondoltam.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#21194) philoxenia válasza SunyaMacs (#21191) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Éjszaka, szélcsend, fagy? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21195) pjen válasza philoxenia (#21194) üzenetére


pjen
félisten

Hőerőmű.Szent Helens.

(#21196) philoxenia válasza pjen (#21195) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szanaszét telepített a Google vulkánokat? :Y

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21197) bitpork válasza philoxenia (#21196) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ilyeneket ne mondj mert ha vki a kormanybol olvas a vegen meg lesz EUs palyazta vulkanfurasra is...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21198) EmberXY válasza bitpork (#21197) üzenetére


EmberXY
addikt

Az kizárt, Paks 2 miatt megújuló energiaforrást a következő 100 évben nem fogsz itt látni, úgyhogy nyugodtan lehet ötletelni... ;]

Up the Irons!

(#21199) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Esetleg valaki nem tudja,hogy FB androidos app-nál hogyan lehet visszavarázsolni a messengert?Most valami béna repcsi van a helyén.[kép]

(#21200) cattus válasza ToBeY (#21199) üzenetére


cattus
őstag

Csak úgy, ha visszaváltasz valahogy egy régebbi verzióra.

Do the thing!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.