Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21851) Shingen válasza Vakegérke (#21850) üzenetére


Shingen
addikt

Persze,hogy nem.

De olyan progi nincs ahol megjeleníti a képeket sorba rakosgatnám, és úgy fixálná a képek sorrendjét?

風林火山

(#21852) Vakegérke válasza Shingen (#21851) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudok róla, hogy lenne. De ha veszed a fáradságot, te magad tudod rendszerezni a képeket tetszésed szerint.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21853) Shingen válasza Vakegérke (#21852) üzenetére


Shingen
addikt

Ebben igazad van csak 500 db kép eltartana rendszerezni a winen belül.

風林火山

(#21854) marilllyo válasza Shingen (#21853) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig sajna ez tényleg rád marad. :( Egyébként ismerős a szitu.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21855) Vakegérke válasza Shingen (#21853) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előtted az élet, időd van bőven, láss hozzá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21856) Shingen válasza marilllyo (#21854) üzenetére


Shingen
addikt

:U
Hát nem egyszerű sajnos :(

風林火山

(#21857) EmberXY válasza customer114 (#21848) üzenetére


EmberXY
addikt

Van benne valami, urbanizált területeken amúgy is több a szarka, főleg a tömegközlekedési eszközökön, piacokon, boltokban, még válogatni is tudnak a csillogó dolgok között.

Up the Irons!

(#21858) Putyin90


Putyin90
senior tag

Nektek nem omlik össze mostanában rengetegszer a Firefox? Nekem napok óta, csinálja, pedig csak 4-5 lap van megnyitva egyszerre, eddig semmi baja nem volt. Random böngészgetek és egyszer csak fogja magát, összeomlik. Pár hónapja volt újratelepítve a Firefox.

(#21859) Krogoth válasza Putyin90 (#21858) üzenetére


Krogoth
senior tag

53.0.3-assal nem. Inkább csak néha lefagy 1-2 mp-re, ha több oldalt nyitok meg egyszerre.

(#21860) UserX


UserX
őstag

Nem vagyok nagy sportrajongó, de ezt végignéztem.

Andorra - Magyarország: 1 - 0. (VB selejtező). :W :W :W

Szerintem a földön azok, akik egyáltalán hallottak hazánkról és követik a focit, (megint) rajtunk röhögnek. :(((

(#21861) EmberXY válasza UserX (#21860) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem, mert a foci tekintetében az Aranycsapat óta kb senki nem ismeri hazánkat. Az utánpótlás nevelés eredménytelen, hiába a rengeteg stadion meg futball akadémia, az a néhány tehetség, akire számítani lehetne, szép lassan kiöregszik, az újoncok közül meg nem nagyon válik be egy sem, 1-2 kivétellel. Most is több újoncot vitt a keretbe Storck, de szarból nem lehet várat építeni. Fejben is szét vannak esve, az utóbbi meccseket mind elvesztettük... Storck-ra a körülményekhez képest szerintem nem lehet panasz, az utóbbi időben ő tudta kihozni a legtöbbet a válogatottból.

Up the Irons!

(#21862) #65675776 válasza EmberXY (#21861) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez azért így nem igaz. Az 1986-os mexikói vb-re világranglista vezezőként ment ki a magyar válogatott. Pech, hogy az alkalmazott dopping abban a magasságban nem éppen úgy viselkedett, ahogy azt várták.

(#21863) EmberXY válasza #65675776 (#21862) üzenetére


EmberXY
addikt

De ennek ellenére a csoportkörből sem mentünk tovább...
A ranglista helyezéssel kapcsolatban elbizonytalanodtam, mert utánaolvasva több különböző verziót találtam, a wiki szerint 4. volt a csapat, de az európai listát vezette, más forrás szerint 3. volt, míg olyat is találtam, ahol listavezetőként írják. :F
Hol lehet megtalálni a a hivatalos adatot?

Up the Irons!

(#21864) Spet válasza #65675776 (#21862) üzenetére


Spet
addikt

UEFA szerint csak 16. volt a csapat európai színvonalon, illetve 16.-nak jelölik meg a legjobb helyezésnek amióta a FIFA készíti a listát.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21865) #65675776 válasza Spet (#21864) üzenetére


#65675776
törölt tag

Odáig sikerült visszaesni az év végére. Egyébként EmberXY mond igazat. A világranglistán a 4. volt a válogatott, az európain 1. Bár ami azt illeti ez a hollandok elleni poótselejtező utáni állapot. Két hónappal a VB előtt meg 3:0-ra verték a brazilokat a Népstadionban. (70000 néző előtt.)

EmberXY: Pont azért nem sikerült továbbjutni, mert a magas légkör és a meleg hatásaival nem számoltak a csapat doppingját tervezők. Híg levegőben kicsit más volt a hatása (az egyik játékos később azt mondta, hogy nem is látta azt, hogy hol játszanak, a lelátó helyén hegyeket látott). A kanadaiakat azért sikerült megverni, mert azok meg alapból nem igazán voltak meleghez szokva.

(#21866) Spet válasza #65675776 (#21865) üzenetére


Spet
addikt

Hat probaltam informaciot keresno errol, de nem talaltam semmit. :(

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21867) Spíler


Spíler
őstag

Sziasztok!

Ha már Magyar foci,berakom ide is :D

(#21858) Putyin90

Nálam jó a böngésző,néha 8-10 oldal nyitva van,az utolsó verzió van fenn.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#21868) updog


updog
senior tag

Sziasztok,

Ilyesmi, átlátszó 3-4mm-es műanyag hullámkarton lemezt (nem tudom mi a szép neve) keresek, emberi mennyiségben (neten amiket találtam forgalmazót, mint nagykerek).

Áh, ilyesmi, csak nem aranyárban, és mondjuk feleekkora is elég lenne, valamint inkább ilyen tejfehér félig átlátszó kellene.

--
OK, a szó amit kerestem, kartonplast :) Mostmár itt hagyom, okuljon belőle az utókor.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21869) Putyin90


Putyin90
senior tag

Létezik valami program, amivel az egér egyik gombjához lehet hozzárendelni azt, "Kép címének másolása"?
Vagy ha egérhez nem, akkor billentyűzethez?

(#21870) customer114


customer114
senior tag

Hol kapok olcsó gumimatracot, amit házhoz hoznak és kibír egy nyarat a vizen? :)

[ Szerkesztve ]

(#21871) philoxenia válasza customer114 (#21870) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Webáruházakban.

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21872) customer114 válasza philoxenia (#21871) üzenetére


customer114
senior tag

Közben hazaértem és megkerestem, webáruházban. :P

(#21873) philoxenia válasza customer114 (#21872) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Felfújható ágyat javasolnám, tecsóban nemrég is láttam leértékelve. Az sokkal tartósabb, mint a gumimatracok.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21874) customer114 válasza philoxenia (#21873) üzenetére


customer114
senior tag

Az van köszi, azzal sátorozunk. :)

Most valami egyszerű egynyári dolgot kerestem.

(#21875) philoxenia válasza customer114 (#21874) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt magról kell vetni...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21876) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Építkezéssel kapcsolatos dolgokat melyik fórumban tudok kérdezni?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21877) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Itt is felteszem a kérdést, mert a "Keresek egy topikot, de nem találom" azt hiszem kihalt miután odaírtam több, mint egy hete. :D

Sziasztok! Olyan topikot keresek, ahol programokat (Windowson) tesztelnek emberek. Működés, beállítás, gyanús viselkedés miatt. Sokaknak van virtuális rendszere, vagy tesztelő gépe.
Többször volt olyan, hogy furcsán, vagy rosszul működött egy adott program (aminek nincs saját topikja) és jó lenne valaki(k) hozzáértő, akivel meglehetne beszélni, ő is megnézné. :)
Sajnos a szakmai topikokban egyre kevesebb hozzáértő van jelen.

(#21878) rumos XIII válasza JoolsNOS (#21876) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Szia!
Talán itt próbáld meg.

(#21879) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Bakelit lemez lejátszót lehet még venni valahol? (webshop) amit erősítőre lehetne kötni. :) :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21880) Jorus válasza MaxxDamage (#21879) üzenetére


Jorus
nagyúr

Persze, nagyon sok helyen lehet kapni a pártízezer forintos alsó kategóriától a milliós termékekig. A kérdés, hogy mennyit szánsz rá, és mi lenne a rendszer, amiben üzemelne (pl. van-e phono fokozata az erősítőnek, milyen láncban működne, milyen stílust preferálsz, stb.). A HiFi topicban egyébként hamar választ kapsz, sok kolléga hallgat lemezeket.

Nekem egy RP6-osom van, csöves előfokkal, nagyon szeretem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21881) MaxxDamage válasza Jorus (#21880) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi! :R
Nem nekem lesz, egy ismerősnek kellene, elmondása szerint egy 30+ éves van neki, ami már nyűglődik és szeretné lecserélni. Elmondása szerint erősítője van, de lemez lejátszó az ami kell neki. (először mai CD/DvD lemez amire gondoltam..és akkor mondja "bakelit" lemez lejátszó kellene neki) :K
Lényeg a lényeg, hogy a bakelit lemezt játssza le és erősítőre tudja hozzá csatlakoztatni. (nem tudom milyen erősítő) 20-25k (tokkal vonóval amibe a száll. költsége is benne van) amit hajlandó megadni érte.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21882) Jorus válasza MaxxDamage (#21881) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha eddig is az adott erősítőre volt kötve a lemezjátszója, akkor abban valszeg van RIAA korrektor (phono előfok), tehát az újat is fogja tudni használni jó eséllyel (az előfokoknál lehet MM vagy MC hangszedő, de a legtöbb, phono fokozattal rendelkező erősítő bármelyikkel elüzemel). 20-25-ért csak a legeslegalsó szegmens jön szóba, vagy a legalsó szegmens használt termék esetén. Ebben a kategóriában nem tudok konkrét típust ajánlani, de itt el lehet kezdeni a nézelődést: MediaMarkt, NetDepo, Extreme Digital, sb.

Ha használt is szóba jön, akkor ajánlom az AVX apróhirdető fórumát például.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21883) MaxxDamage válasza Jorus (#21882) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Olyan Van amin Van hangszoro is?
Tehat nem csak lemez lejatszo. (adopt aron) :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21884) Jorus válasza MaxxDamage (#21883) üzenetére


Jorus
nagyúr

Van olyan is, de a hangminőség kapcsán nem táplálnék irányába vérmes reményeket.
Katt:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#21885) MaxxDamage válasza Jorus (#21884) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tökéletes!
Rendeltem is meg neki, köszi még1x ! :R

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21886) nostromomind


nostromomind
csendes tag

Két ugyan olyan hdd közül melyiken megy gyorsabban a játék, azon amelyiken a rendszer van vagy a másikon ami üres?
Alaplemezek mindegyik, nincs raidbe kötve.

(#21887) customer114 válasza nostromomind (#21886) üzenetére


customer114
senior tag

Amelyik földrajzilag közelebb van a baktérítőhöz. ;]

Ha csak ennyi infót adsz meg róla, akkor legyen az üres, amelyiken nincs rendszer. :)

(#21888) Vakegérke válasza nostromomind (#21886) üzenetére


Vakegérke
veterán

A sebességük azonos, szerintem mindegy, melyikről fut.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21889) Spet válasza nostromomind (#21886) üzenetére


Spet
addikt

Ugyanolyan alapanyagból készült? Ugyanolyan a csatlakozásuk? Ugyanakkora a méretük? Ugyanakkora a cahce méretük? Ugyanolyan a fizikai méretük? Ugyanolyan elektronika van bennük?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21890) F-ECT$ válasza nostromomind (#21886) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem az üresről egy picit gyorsabbnak kellene lennie (maga a futás nem, de a töltési idők rövidebbek), főleg ha sokat kell a hdd-hez fordulnia, azaz nem fér a játék a memóriában.

De azért nagy eltérésre ne számíts.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#21891) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Á, csak dicsekenni akart, hogy két vinyó van a gépében.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21892) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A FoxPost hétvégén is szállít?
Ma 4:42-kor feladott e-mail szerint megnéztem a csomagkövetést, jelenleg a Foxpost raktártól az automata felé tart. Lehet, hogy még ma megkapom?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21893) Ispy válasza Vakegérke (#21892) üzenetére


Ispy
veterán

Hát, holnapra megtudjuk ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21894) Vakegérke válasza Ispy (#21893) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre nem gondoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21895) Ispy válasza Vakegérke (#21894) üzenetére


Ispy
veterán

Szívesen. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21896) philoxenia válasza Vakegérke (#21892) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert egyébként ott kuksolsz az automatában? :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21897) Vakegérke válasza philoxenia (#21896) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem, de közel vagyok hozzá, bár nem annyira, mint a bugyi a világ legjobb dolgához. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21898) SyMbioTe válasza Vakegérke (#21897) üzenetére

Nem értem, mi olyan jó ott Bugyi környékén :F

;] ;]

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#21899) looser válasza SyMbioTe (#21898) üzenetére


looser
addikt

"Nem értem, mi olyan jó ott Bugyi környékén :F"

Délegyháza. Bár ott helyenként bugyi sincs :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#21900) Saccco válasza Vakegérke (#21892) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.