Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21951) szupermacs


szupermacs
veterán

Ha valakit érdekel, 2017.06.23 14:36-ig bezárólag ennyi a fórum hozzászólásainak száma:

40.354.407=negyvenmillió-háromszázötvennégyezer-négyszázhét

(#21952) Bjørgersson válasza szupermacs (#21951) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Toroltekkel egyutt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21953) szupermacs válasza Bjørgersson (#21952) üzenetére


szupermacs
veterán

Mivel a jelenlegi HSZ-ek száma, a töröltek nincsenek benne.

(#21954) EmberXY válasza szupermacs (#21951) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez hogy jött ki?

Up the Irons!

(#21955) brownus


brownus
veterán

üdv, lehet már menni piknikelni a margitszigetre? vagy még mindig fel van túrva a vizes vb miatt?

köszi:)

(#21956) Met válasza brownus (#21955) üzenetére


Met
nagyúr

Nagyjából készen van, a 26-os busz már keresztül megy a szigeten.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21957) szupermacs válasza EmberXY (#21954) üzenetére


szupermacs
veterán

Az egész fórum minden topicjából összeadtam a hozzászólások számait. Valamit elszámoltam?

(#21958) brownus válasza Met (#21956) üzenetére


brownus
veterán

szuper, köszönöm.

bringával megyünk, a héten vettem Zsu bringájára gyerekülést. kinézünk pár órára Marcival :)
(9 hónapos, azért lenne fontos, hogy ne legyen por, betonpor a környéken...)

[ Szerkesztve ]

(#21959) EmberXY válasza szupermacs (#21957) üzenetére


EmberXY
addikt

Ami azt illeti, a rejtett topikok hsz-eit nem hiszem, hogy beleszámoltad, meg a törölteket sem...
Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy csak simán összeadtad a fórum főoldalán a számokat, vagy valami spécibb módszert használtál-e...

Up the Irons!

(#21960) szupermacs válasza EmberXY (#21959) üzenetére


szupermacs
veterán

Összeadtam. A töröltek számát én nem látom, a rejtett topicokat szintén. Ha van ezekről adat, szívesen összeszámolom úgy is. Kíváncsi lennék.

(#21961) F-ECT$ válasza szupermacs (#21960) üzenetére


F-ECT$
titán

Ennél egy select már egyszerűbb lenne.

Dive ever, work never.

(#21962) EmberXY válasza szupermacs (#21960) üzenetére


EmberXY
addikt

Adat biztosan van mindenről, de azt mi nem láthatjuk...
A törölteket elvileg be lehet számítani úgy, ha minden topikban a legutolsó hsz sorszámát veszed alapul, abba a töröltek is beleszámítanak (kivéve, ha pont az utolsó hsz-eket törölték)...

Up the Irons!

(#21963) szupermacs válasza EmberXY (#21962) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez csak azért probléma, mert mire megnyitok minden topicot, talán nőni fog a HSZ-ek száma is amíg átbogarászom. Ez egy szélmalomharcnak tűnik a töröltekkel. Persze ha csak nagyjából és nem pontosan számolnám össze, az is megoldás lenne, csak az meg fölösleges.

(#21964) EmberXY válasza szupermacs (#21963) üzenetére


EmberXY
addikt

Mivel a rejtett topikokat nem látod, így azokat biztosan nem tudod megszámolni, így eleve pontatlan lesz bármilyen eredmény. A legközelebb talán akkor juthatsz, ha megkérdezed lezso6-ot, ha valaki, akkor ő látja ezt, más kérdés, hogy akar-e és egyáltalán lehet-e neki ilyen adatot kiadni.

Up the Irons!

(#21965) philoxenia válasza EmberXY (#21964) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lassan meg lesznek ezek a léggömbök hámozva..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21966) EmberXY válasza philoxenia (#21965) üzenetére


EmberXY
addikt

Én nem vagyok semmi rossznak elrontója, ötleteket szívesen adok bármihez. :D

Up the Irons!

(#21967) philoxenia válasza EmberXY (#21966) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem megjavítója sem.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21968) Bjørgersson válasza szupermacs (#21953) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A toroltek sincsenek torolve, csak rejtve a mezei felhasznalok elol. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21969) szupermacs


szupermacs
veterán

Azt hiszem csinálnunk kellene egy HSZ számlálós topicot is.

(#21970) pjen válasza szupermacs (#21969) üzenetére


pjen
félisten

Végeredményben mért fontos ez Neked?

(#21971) philoxenia válasza pjen (#21970) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ott lenne topikgazda.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21972) EmberXY válasza philoxenia (#21971) üzenetére


EmberXY
addikt

És akkor láthatná, hogy a Topikgazda topikban hány hsz van, annyival is közelebb kerülne a pontos eredményhez. ;]

Up the Irons!

(#21973) Bjørgersson válasza philoxenia (#21971) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor már miért nem egyből modi, hogy mindent lásson? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21974) Vakegérke válasza Bjørgersson (#21973) üzenetére


Vakegérke
veterán

Netán HÁZIGAZDA... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21975) Bjørgersson válasza Vakegérke (#21974) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jogos, ha már lúd. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21976) r.levente75 válasza Vakegérke (#21974) üzenetére


r.levente75
addikt

Mindenhol a portás az úr! :D

(#21977) szupermacs válasza philoxenia (#21971) üzenetére


szupermacs
veterán

Már megint trollkodsz? :((

(#21978) Bjørgersson válasza szupermacs (#21977) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mikor nem?... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21979) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Ilyen hungarocell dobozt hol tudnék szerezni? Metro, OBI, Praktiker van itt a közelben, ezekben lehet?

(#21980) #33253120 válasza Dinter (#21979) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kajakiszállítós doboznak gondolom. Arra felé keress.

(#21981) Met válasza #33253120 (#21980) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem inkább ez ilyen hűtőtáska bélés.
Kaja szállításnak ez nagy.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21982) #33253120 válasza Met (#21981) üzenetére


#33253120
törölt tag

Házhoz menüsöknél már láttam ilyesmit az anyósülés helyére berakva, azért mertem írni. :)

[ Szerkesztve ]

(#21983) Met válasza #33253120 (#21982) üzenetére


Met
nagyúr

Most hogy mondod a teletálasnál láttam nagyobbat de az lapos volt.
A videón meg úgy néz ki mint egy hűtőláda belső.
Ha arra kell amit a videóban látni akkor szerintem praktikusabb a ládát műanyagostól kivágni és nem kell "aggódni" hogy kifolyik a víz.
Jófogáson láttam ilyen nagyobb dobozokat.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21984) #65675776 válasza Met (#21983) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hasonló, vagy akár nagyobb méretűeket a tejiparnál láttam. A joghurtkultúrákat szállítják benne szárazjégben.

(#21985) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szembe szomszéd kutyájával (nèmet juhász) mit tudnék kezdeni?
Nem az első eset, hogy villámlik vagy dörög és a kutya a kerítést átmászva kijön és hozzánk akarna jönni (mancsával kinyitná az ajtót, vagy átmászva jönne be, ha pl.zárva van az ajtó) de a 2 kutyám (drót szőrű tacskó mind2) fog rendesen és a hülye kutya csak áll az ajtó előtt és kutyáim végig ugatják....
Szépen becsengettem és szóltam neki hogy csináljon valamit a kutyájával... közbe másik szomszéd is felébredt és kijött erkélyre. Ez már lassan kezd számomra kellemetlen lenni és még a végén engem jelentenek majd fel, mert az én kutyáim ugatnak "fognak".. (jogosan)
Menjek be a polgármesteri hivatalba és tegyek bejelentést vagy mi? :F
Hát ha a hülye gazdája mást nem tesz, akkor ezt a lépést leszek hajlandó megtenni...(kezdetnek) de más megoldást is szívesen várok. :R

Ui.:
Jahn és még annyi, hogy az a német juhász kutya úgy félre van nevelve... gazdáinak nincs gyereke és vannak a fejbe bajok! A kutyát megkötik mikor nincs itthon senki a 2 ember közül, mert ha nem teszik, akkor a kutya kimászik. (Érdekes mód akkor az utcán garázdálkodik és max a focipályán van kint...)

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21986) philoxenia válasza MaxxDamage (#21985) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21987) Bjørgersson válasza MaxxDamage (#21985) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fognak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21988) MaxxDamage válasza philoxenia (#21986) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, hajnali 2-kor ilyenre ébredve sok kimaradt, így kicsit szerkesztve rajt, feltettem ott is a kérdésem. (Nem is gondoltam volna hajnali 2kor , hogy van kutyás topik) :D

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21989) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Sziasztok Mindenki!

Kellemes ebéd előtti beszélgetésünk alatt hogy hogynem a székrekedés is téma lett ...

Szerettem volna még ebéd előtt meglepni a kollégáimat egy erről szóló videóval, de sehol sem találom:

Van egy (gondolom bannolt) reklám, ahol egy hölgy éppen könyököl az asztalon, alul félmeztelenül, erre bejön egy orvoscsoport, hogy kielemezzék, mi is lehet a probléma...

Elindul a téma, és gondolom a végkifejletet nem kell ecsetelnem ...

Nem ugrik be valakinek ez a reklám? Esetleg egy link, vagy utalás, mert nem emlékszem rá pontosan, és sehol sem találom.

Előre is köszi!

Life is shor...

(#21990) updog válasza DummyBoy (#21989) üzenetére


updog
senior tag

WAT

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21991) szupermacs válasza DummyBoy (#21989) üzenetére


szupermacs
veterán

Holnapi reggelihez belinkelhetem neked a cum omlet videót is.

(#21992) philoxenia válasza DummyBoy (#21989) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincs közte, de jó kiindulópont... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21993) DummyBoy válasza philoxenia (#21992) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Köszi xD

Közben meglett ...

Nem a gusztustalanság volt a cél, hanem hogy erről volt szó pont, és ez a videó nagyon beleillett :)

Okulásképp:

[link]

Life is shor...

(#21994) krizmo_ válasza DummyBoy (#21993) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezzel akartad meglepni őket ebéd előtt? :Y Hát...fúj...! :(( Nagyon undorító vagy...

(#21995) Saccco válasza krizmo_ (#21994) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez meg álszent és személyeskedő volt... :U

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21996) customer114 válasza DummyBoy (#21989) üzenetére


customer114
senior tag

Ez a híres "2girls1cup" egyik feldolgozása lesz? :D ;]

(ne keress rá)

szerk.: ha nem tudod miről van szó tényleg ne keress rá :)

[ Szerkesztve ]

(#21997) krizmo_ válasza Saccco (#21995) üzenetére


krizmo_
addikt

Biztos velem van a baj, hogy furcsának találom, ha valaki ebéd előtt azzal akarja elkápráztatni embertársait, hogy fetrengenek néhányan a fosban... Ha az személyeskedés, hogy ezt undorítónak találom, akkor én kérek elnézést... Nem vagyok álszent, ez egy őszinte reakció volt. ;)

(#21998) DummyBoy válasza krizmo_ (#21997) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Embere válogatja ...

Mivel PONT ez volt a beszédtéma, így ez csak a "hab" lett volna a tortán. :)

Volt olyan kollégám, aki szemenként túrta végig a rizst a tányérjában, neki elég volt annyit mondani, hogy "A szemét már meg sem eszed?" és már tolta is el maga elől a tányért, míg volt olyan is akinél nagyon oda kellett figyelni a beszédtémára, mert mindent nagyon durván kiforgatott ...

Nem veszem személyeskedésnek, teljesen normális reackió volt, bár én örülök, hogy a közvetlen környezetemben humoros részére a dolognak jobban reagálnak, és nem a gusztustalan részre koncentrálnak.

Life is shor...

(#21999) Saccco válasza krizmo_ (#21997) üzenetére


Saccco
nagyúr

:R

Mi is mindig csúfkodunk. Ráadásul egymás hülyeségét forgatjuk tovább.
De ismerek olyat, aki a "sokkal egyszerűbb" gondolattól is rosszul lesz. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22000) szupermacs válasza Saccco (#21999) üzenetére


szupermacs
veterán

De mi bírjuk a túgörlzvánkápot, tehát nem gond.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.