Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21351) krizmo_


krizmo_
addikt

Pont ma 1 hónapja vettünk a Zara-ban egy kabátot. Belül a varrásánál elkezdett szétfesleni az anyag, valamit vannak rajta csatok, azokról meg elkezdett lekopni a festék. Rendeltetésszerűen használtam, betartottam a mosási útmutatót (bár gondolom ez lényegtelen, mert nem tudom bebizonyítani).
Van esetleg valami lehetőségem arra, hogy kicseréljék nekem? Járt már valaki így?

(#21352) spiritex válasza krizmo_ (#21351) üzenetére


spiritex
veterán

Én Intersportba vittem egyszer vissza egy bakancsot 3 hónap után, mert télen beázott. Bizonyítani nem tudtam, de szerencsére hittek nekem, és le tudtam vásárolni az árát.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#21353) #33253120 válasza EmberXY (#21349) üzenetére


#33253120
törölt tag

A gerincét egyben ki tudod húzni a farkával együtt. Ha könnyen jön ki, és relatíve kevés halhús marad rajta, akkor elég érett...
Ha mindenképpen enni szeretnél mellé valamit akkor javaslom az üveg alján lévő hagymát. Én pl bele szoktam tölteni a halba egy csipetet. Meg ahogy írják egy falat kenyér.

Amúgy tényleg érdemes kipróbalni több gyártmányt, mert a fogási hely, és a fűszerezés változtat az ízén.
Illetve lehet venni különböző töltött fajtát is.
Nekem kölyökkoromból a gyöngyhagymás változat tetszett nagyon, de azt ma csak kevés helyen látom.

(#21354) EmberXY válasza #33253120 (#21353) üzenetére


EmberXY
addikt

Könnyen kijött, szóval érett lehetett... Más verziókat is kipróbálok majd, mert ez nem az igazi... :D

Up the Irons!

(#21355) ph2012


ph2012
senior tag

Korábban tudtam nézni a TV2 Mokka videóit, de mostanában nem indulnak el. Itt a weboldal: [link].

Nálatok elindul a Mokka videó és megy folyamatosan? Az ATV és a Hír TV videóit simán tudom nézni. Biztos nem a digi internet sebességemmel lehet a baj.

Köszi.

(#21356) Vakegérke válasza ph2012 (#21355) üzenetére


Vakegérke
veterán

A címsorban balra a címerre kattintva lehetőséged van módosítani a lap beállítását. Nálam is csak úgy indul a videó, ha kikapcsolom a követés elleni védelmet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21357) krizmo_ válasza spiritex (#21352) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszönöm. :)
Megpróbálom ma visszavinni, hátha sikerrel járok.

#21355 ph2012
Nálam gond nélkül megy.

(#21358) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Szokott valaki hekket sütni? Vettem fagyasztott hekket, az volt ráírva, hogy sütésre elő van készítve, csak be kell forgatni paprikás lisztbe és forró olajban kisütni. Ehhez képest amikor szétvágtam a belsejében voltak dolgok. Kb. 1 cm átmérőjű hosszú hengerek, mintha belek lennének.

Ezek belek? Rohadt undorító.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#21359) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki jó kézügyességű ismerőst, akár egy "hivatalos" kézművest (pl. akik a meska.hu-n is fent vannak, vagy a karácsonyi vásárokon is mindig tobzódnak), aki egy hasonló függőt meg tudna csinálni? Ha jól tudom ez sima sütős gyurmából készült. A legnagyobb gondom, hogy ilyen kis szárnyacskát képtelenség találni, pedig ez a legszebb benne, a gyurmázós részt akár én is meg tudnám csinálni.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21360) jozsi252


jozsi252
veterán

Nem tudjátok véletlenül hogy a következő rágógumit honnan tudnám megrendelni? Sajnos a gyártó store-jába ezt pont nem lehet.

Walgreens Breath Strips Mint

:R

iPhone 13 Pro Max

(#21361) #33253120 válasza kovacsroli (#21358) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha számodra az alap biológiai tanulmányok alapján nem azonosítható, akkor legalább egy képet adhattál volna.
Meg egy gyártót.
De jellemzően az előhűtött hekknek ezek nem tartozékai.

(#21362) Met válasza Met (#21308) üzenetére


Met
nagyúr

Szombaton bevittem, a srác kérdezte mi a gond, mondtam hogy semmi csak meggondoltam magam.
Alaposan átnézte sérülés után kutatva, görgőt stb. Adott egy papírt hogy átvette. Mondta hogy hétfő-kedden megnézik a központban, de szerinte nem lesz gond és a törvényes időn belül vissza utalják a pénzt.
Kedden napközben kaptam egy mínuszos számlát és 1-2 óra múlva a pénz is megjött.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21363) philoxenia válasza updog (#21359) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Így kerested?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21364) updog válasza philoxenia (#21363) üzenetére


updog
senior tag

Közben megtaláltam, a szárny is gyurma, folyékony átlátzsó gyurma :) De az még mindig áll hogy keresek egy ügyeskezű valakit, aki megvalósítaná.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21365) philoxenia válasza updog (#21364) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Javaslok iparművészeket... Nagyjából ez itt olyan, mintha egy iparművészeti fórumon keresnél embert, aki csinálna egy új Linux disztrót a 486-os gépedre....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21366) kovacsroli válasza #33253120 (#21361) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nem jutott eszembe lefenykepezni. Szerencsere a tobbiben nem volt semmi. Talan a belsoseget hagyhattak benne.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#21367) EmberXY válasza kovacsroli (#21366) üzenetére


EmberXY
addikt

Hacsak nem egy eltévedt drogszállítmányt fogtál, akkor belsőség lehetett, talán belek... ;]

Up the Irons!

(#21368) ph2012


ph2012
senior tag

Ha jól tudom április 11.-én jön a Windows 10 frissítés. Mire számítsak? Kiír valamit a Windows hogy elkezdi letölteni a frissítést vagy üzenet nélkül elkezdi tölteni a háttérben?

Köszi.

(#21369) alcsa válasza ph2012 (#21368) üzenetére


alcsa
senior tag

Vilagvegere ;]

(#21370) Bjørgersson válasza ph2012 (#21368) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attol fugg, hogy van beallitva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21371) Astroboy válasza alcsa (#21369) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem arra gondolt, hogy leáll a facebook :D ;]

(#21372) Met


Met
nagyúr

Vettem IKEA-s LADDA 2450 mAh tölthető aksikat.
Jól sejtem hogy billentyűzetbe, egérbe, távirányítóba, elektromos fogkefébe jobb lett volna az 1000-es vagy még kisebb?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21373) Ispy válasza philoxenia (#21365) üzenetére


Ispy
veterán

:DDD

Lehet vannak itt iparművész rendszergazdák... ;]

Egyébként csak 6500+szállítás....

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#21374) r.levente75 válasza Met (#21372) üzenetére


r.levente75
addikt

Én is vettem három garnitúrát belőle nemrég. Vakuba használom a zömét. A legjobb cucc, IPC-1L a töltőm hozzá. Jó kombó. Konzol kontrollerbe használom még, kiváló.

(#21375) Ralond válasza r.levente75 (#21374) üzenetére


Ralond
tag

Ezek a vízálló védőtokok érnek valamit?
Használt már valaki olyat?
Kibírná benne a telefonom, ha a vízbe mennék vele és ott használnám?

(#21376) r.levente75


r.levente75
addikt

A routerből kijövő kábelnek mi a neve, ami valamilyen készülékbe viszi a netet. Olyan mint egy telefonkábel csak vastagabb és a végeken a pöckök is olyanok csak nagyobbak?

(#21377) Bjørgersson válasza r.levente75 (#21376) üzenetére


Bjørgersson
félisten

UTP :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21378) Vakegérke válasza r.levente75 (#21376) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha erre gondolsz, UTP kábel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21379) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez az, köszönöm. :R

Rákerestem, elég nagy a szórás. Egy xbox oneba menne a másik vége. Melyiket érdemes megvenni, mert egy ezrestől indul?

[ Szerkesztve ]

(#21380) kátú válasza r.levente75 (#21379) üzenetére


kátú
őstag

Én szóltam UPC s isminek és az csinált nekem kábelt, de igazából mindegy melyiket veszed, hát az csak drót meg műanyag, semmi más nincs benne, csak arra ügyelj, hogy elég hosszút vegyél

It still works!

(#21381) r.levente75 válasza kátú (#21380) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, én is így gondolom. :R

(#21382) kátú válasza Met (#21372) üzenetére


kátú
őstag

Az energia mennyiség csak az üzemidőt befolyásolja semmi mást nem változtat. Nem keletkezik kár egyik használati tárgyadban sem.

It still works!

(#21383) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Genius Scorpion M6-600 egér tesztjeit böngészve egy lengyel oldalon ez a sor olvasható:
Rekonfigurować można wszystkie 6 przycisków, jednak zabrakło możliwości przypisywania nowych funkcji do ruchu rolką.

Google fordító a barátom, nézzük, mit jelent magyarul:
Újrakonfigurálhatja mind a 6 gomb, de nem volt képes hozzárendelni az új funkciók a forgalom roll.

Meg tudja valaki mondani, hogy ez pontosan mit jelent? Én úgy értelmezem, hogy a görgőgomb nem makrózható. Tévednék?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21384) SunyaMacs válasza Vakegérke (#21383) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Angolul: You can reconfigure all 6 buttons, but you can not assign new features to the roll

Mind a 6 gomb újrakonfigurálható, de a görgőhöz nem lehet új funkciókat adni.
Vagyis körülbelül azt.

(#21385) Vakegérke válasza SunyaMacs (#21384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Ez ellentmondásos. Ha a görgőgomb nem makrózható, akkor csak 5 gomb funkciója módosítható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21386) Spet válasza r.levente75 (#21347) üzenetére


Spet
addikt

Ha jollatom aranyhal? Szep magyra nott, ranthato :DDD (es igy teljesitve a 3 kivansagot: eheto, finom laktato :DDD )

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21387) a000


a000
őstag

Sziasztok!

Van egy oldal, ahol ki lehet lőni a spam cimeket az általam megadott e-mail címhez.
Elég sok helyen hír volt.
Valaki tudja hogy hívják? sehogy sem jut eszembe.

köszi.

[ Szerkesztve ]

(#21388) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok! :)

Hol a fenébe lehet kapni ilyen előre kivágott kocka, vagy korong alakú M3 ragasztható tépőzárat szettben venti rögzítéshez kellene. Régebben adtak ilyet a gyártók valamihez, csak már nem vágom mihez :D

Ugyan itt: Hol lehet kapni DAMLA cukorkát? :DDD Kaptam kóstolásba és brutál finom :)
Lidl-ben látott vki ilyet?

:R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#21389) philoxenia válasza HartgeH3-2.8 (#21388) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Damla leginkább kis vegyesboltokban terít.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21390) leslieke válasza HartgeH3-2.8 (#21388) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerbiában a szabadkai piacon.. itthon én még nem láttam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21391) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok! Mikor áll át a telekom erre az elfogy a mobilnetem és nem lesz a következő feltöltésig dologra? Mert nekem már elfogyott de még megy a messenger mint eddig.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#21392) EmberXY válasza bododani (#21391) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Ez így elég ködös, milyen adatcsomagról van szó?
Arra gondolsz esetleg, hogy be kellene lassulnia, de nem lassul?

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#21393) #33253120 válasza EmberXY (#21392) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elvben az új moduláris Telekom díjcsomagok már nem tartalmaznak lassítást... De ez elvben csak a hűség végén lesz probléma...

(#21394) bododani válasza #33253120 (#21393) üzenetére


bododani
senior tag

Ha jól tudom valami családi díjcsomagba vagyunk, család egymást ingyen hívja, és nekem havi 200mb netem van.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#21395) EmberXY válasza #33253120 (#21393) üzenetére


EmberXY
addikt

Én még a honfoglaláskori Gonet L-t használom, ez még csak 3G, ez 500 Mb után belassul...

Up the Irons!

(#21396) #33253120 válasza bododani (#21394) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ahogy írtam. Elvben hűség végéig megtarthatod.

(#21397) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Ha 10 embernek vasarlunk repulojegyet egyszerra akkor van valamiyen csoportos kedvezmeny?

(#21398) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#21397) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert nem a repulotarsasagot kerdezed?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21399) HartgeH3-2.8 válasza Bjørgersson (#21398) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Damla Köszönet :R euros boltban tálaltunk :D Finom.

svensson :DDD Kicsinált ez a válasz :DDD Mai napot viszi.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#21400) Ispy válasza Bjørgersson (#21398) üzenetére


Ispy
veterán

Ennyi erővel zárhatjuk a topikot, a kérdések 99%-a 1 percre van a guglitól :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.