Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22551) alcsa válasza customer114 (#22548) üzenetére


alcsa
senior tag

Egyszer úgyis fel kell töltsd, akármilyen neted van. S ha így osztod meg és a többiek is beszállnak egyszerre, akkor még gyorsabb is, mert egymástól is szedhetik. Szerintem ez a legjobb megoldás.

(#22552) marilllyo válasza customer114 (#22550) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugyan. A tengerpart elérhető bárki számára. Még egy zsiguli is levisz. Tőlem közelebb van a horvát tengerpart mint Debrecen. :D

(#22548) customer114 : Hát ha 10 emberről van szó akkor gondolod, hogy mind a 10 olyan üldözési mániás? Vagy esetleg valami tengerparti nyaralós swingerparty-ról van szó? :DDD Nyugodtan told fel Google fotókba aztán kész.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#22553) EmberXY válasza customer114 (#22550) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a pendrive túl bonyolult, megoldhatod ~15000 floppy-val is, mindenhová elküldesz 1500-at, aztán küldözzék körbe egymásnak, a következő nyaralásig kész is lenne. ;]

Up the Irons!

(#22554) customer114 válasza EmberXY (#22553) üzenetére


customer114
senior tag

Én kinyomtatni goldoltam 10110101101011 formátumban, amit aztán postáznék.

(#22555) EmberXY válasza customer114 (#22554) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudtam én, hogy nem hiába jártál egyetemre. És még vannak, akik a magyar oktatás színvonalát kifogásolják... :DDD

Up the Irons!

(#22556) customer114 válasza EmberXY (#22555) üzenetére


customer114
senior tag

Most miért kell személyeskedni? Így oda a "fáradt gőz kiengedő imidzsem". Most már mindenki tudni fogja, hogy okos vagyok...

;]

(#22557) alcsa válasza customer114 (#22556) üzenetére


alcsa
senior tag

Legközelebb ne vállald be, hogy te fotózod/videózod egész végig az üdülést, és akkor majd te fogod várni, hogy küldjék neked :P.

(#22558) customer114 válasza alcsa (#22557) üzenetére


customer114
senior tag

Ilyen lehetőség nincs, szeretek fotózni/videózni. :))

Amúgy a "mega" ötlet viszi a prímet eddig, de a torrent dolgom is erősen gondolkozom. Ha lefotóztam egy híres festményt, aminek a képét seedelem az bűncselekmény? :D

(#22559) EmberXY válasza customer114 (#22556) üzenetére


EmberXY
addikt

A fenébe is, meggondolatlan voltam, engesztelésül regisztrálok neked egy új profilt. A 115-ös jó lesz? ;]

Up the Irons!

(#22560) alcsa válasza customer114 (#22558) üzenetére


alcsa
senior tag

Szerintem nem. És saját fájlok megosztása sem az. Ebben az esetben a torrent csak a technológiát jelenti, de ezt gondolom te is tudod. Ha nem akarod használni akkor installálj fel egy webservert, adj neki publikus ip-t, tedd fel megosztásra így a fájlokat.

(#22561) Met válasza customer114 (#22558) üzenetére


Met
nagyúr

A torrent az szerinem macerásabb mint a Mega vagy más felhő alapú szolgáltatás.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22562) philoxenia válasza customer114 (#22558) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Google Drive-ban két fiók simán elbírja. A legegyszerűbb. Nem Fotók, csak zippelt fájlok, könnyen osztható stb.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22563) inf3rno válasza customer114 (#22558) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Seedeld torrenten, ha képtelenek leszedni, mert digitális analfabéták, akkor meg jöjjenek el hozzád egy pendrive-al. Felesleges úgy viselkedni, mintha valami szolgáltató lennél, akinek fizetnek. Ha kell nekik a cucc, akkor tegyenek érte.

Buliban hasznos! =]

(#22564) customer114 válasza inf3rno (#22563) üzenetére


customer114
senior tag

:DD

Kicsit nyersre sikerült, nem? Lassan a politika is befolyásoló tényező lesz. :D

(#22565) philoxenia: Nyaralós képek ingyen letölthetők, tessék tessék..

[ Szerkesztve ]

(#22565) philoxenia válasza inf3rno (#22563) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pszt.! Nem kell senkinek, csak rájuk akarja tukmálni.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22566) laskr99 válasza customer114 (#22558) üzenetére


laskr99
addikt

Ha működik(nem tudom) akkor adok a google tárhelyemből megoszás formályában. Van 980 giga kihasználatlan.

(#22567) philoxenia válasza laskr99 (#22566) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most nézem, pár pontom nekem is van már.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22568) Met


Met
nagyúr

Pesten hol lehet kapni olyan fánkot amit cukorbeteg is megehet, (nyilván nem egy tálcával) és még normálisan is néz ki és finom is:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22569) philoxenia válasza Met (#22568) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Normál fánkot jobb ha sütsz és Canderellel porcukrozod mondjuk. Persze a cukorbeteg lekvár az gyakorlatilag nemigen létezik. Cukormázas fánkot meg nyilván cukorral csinálnak. Egyébként bármelyiket megeheti végül is egy cukorbeteg, de olyan kis mennyiséget csak, hogy inkább nem rontom vele a szám ízét.... :( Talán túrófánkot a legérdemesebb sütni cukorbetegnek, ha szereti. Összes liszt mérve, darabra visszaosztva a szénhidrát.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22570) Met válasza philoxenia (#22569) üzenetére


Met
nagyúr

Max 1 kellene, én meg nem eszem.
Most ezért nekiállni méricskélni, sütögetni szerintem nem nagyon érdemes. :(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#22571) philoxenia válasza Met (#22570) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig a fánk finom. :) Úgy látom náluk vannak diabetikus cuccok.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22572) customer114


customer114
senior tag

Ki nyeri hajnalban a box meccset? ;)

(#22573) Putyin90


Putyin90
senior tag

Ha valakinek pizzát rendelnek trollkodásból és az illető nem veszi át a pizzát, akkor az étterem mit csinál azzal a pizzával?

(#22574) customer114 válasza Putyin90 (#22573) üzenetére


customer114
senior tag

Ilyen magas labdát ebben a topikban. :D

Jobb esetben kidobja.

(#22575) Krogoth válasza Putyin90 (#22573) üzenetére


Krogoth
senior tag

Szerintem, ha nem valami extra feltételes, akkor simán újramelegítik és eladják.

(#22576) customer114 válasza Krogoth (#22575) üzenetére


customer114
senior tag

Szerintem, ha van jó híre az étteremnek, akkor nem kockáztatnak meg egy ilyen húzást. Többet veszítenének magával a pletykával. Bár, Magyarországon élünk, ezt tegyük hozzá. :D

(#22577) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Tudja valaki melyik csatorna közvetíti a Floyd Mayweather és Conor McGregor közötti boxmeccset? Itt azt olvasom hogy Floyd Mayweather – Conor McGregor augusztus 27., vasárnap Sport1, 02:00 (felvezetés), 03:00 (gála) de a műsorújságban nem látom és nem tudom beállítani afelvételt.

(#22578) Vakegérke válasza T 1000 (#22577) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

A Sport1 TV műsorújságja azt mondja, hogy stimmelnek az adatok, csak éppen szombat éjjelinek minősíti.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22579) samu2062 válasza Putyin90 (#22573) üzenetére


samu2062
aktív tag

1 órán belül el lehet adni másnak, nincs vele gond. Amúgy meg szoktuk enni bent. Futárok, konyhán dolgozók, akinek kell. Ha nem akkor kuka. Egy-egy ilyen esetet kibírnak a pizzériák. Gond akkor van nekik, ha nagy mennyiségű, drága a rendelés. Ha gyanús, vissza szoktuk ellenőrizni a rendelést. Van fekete lista is, akik azonnal felkerülnek rá, hamis rendeléskor.

(#22580) T 1000 válasza Vakegérke (#22578) üzenetére


T 1000
aktív tag

Ha megnézem a Port.hu-t akkor röplabdát ír. UPC-s vagyok, a médiabox is ezt mutatja és a Horizon Go is.

(#22581) Vakegérke válasza T 1000 (#22580) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te dolgod, ha nem a csatorna saját műsorújságjának hiszel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22582) EmberXY válasza customer114 (#22576) üzenetére


EmberXY
addikt

Még Magyarországnak hívják? ;]

Up the Irons!

(#22583) laskr99 válasza philoxenia (#22567) üzenetére


laskr99
addikt

Hajrá :D Nekem most novemberben jár le elvileg az 1tb. Ki se használtam. Van 1TB a gépen,15giga a drive alapból,22gb a tab,113gb a telefon azaz 1.15 tb-om ami szerintem bőven elég.

(#22585) cattus válasza #91905024 (#22584) üzenetére


cattus
őstag

Az utóbbi.

Do the thing!

(#22586) uszkart


uszkart
tag

Hi!

Most vettem gépet. Hozzá egy LG 29UM58-as monitort. Játék közben a jobb alsó sarokban egy ikon jelenik meg. Nem tudok rá kattintani, mert az ikon a kurzor "fölött" van.
Meg tudná valaki mondani mi ez az ikon?

Köszi.
uszkart

(#22587) Jorus válasza uszkart (#22586) üzenetére


Jorus
nagyúr

NVidia Experience Instant Replay ikonja, ki tudod kapcsolni az itt leírt módok egyikével, attól függően, milyen fícsöröket szeretnél megtartani.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#22588) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok! Budapesten van olyan érettségire készítő suli ami biztosítani tud kollégiumot is?
Vagy esetleg van olyan suli ami szakmát tanít, kollégiumot is ad, és nem kell hozzá érettségi?
Mind a 2 lehetőség közül a tandíjmentes lenne a megfelelő.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#22589) qqriq01


qqriq01
csendes tag

Sziasztok!

Valami probléma adódhatott a gépemmel de nem tudok rájönni hogy micsoda, remélem valaki tud segíteni aki találkozott már ezzel a hibával.

Bekapcsolás után, ugyanolyan mintha semmi nem történt volna, mindent tudok csinálni amíg böngészésről, másolásról, vagy egyéb Windows asztali tevékenységről van szó. Akár youtubeozhatok is, nincs semmi probléma.

Amint elindítok egy játékot, Player Unknown Battlegrouns, Rainbowsix Siege, és CS:GO-nál is volt tesztelve, egy kis időt tudok játszani, vagy van amelyik játéknál a menü betöltése után felpörögnek a ventillátorok a gépemben, és a monitor kiírja hogy NO SIGNAL. A gép nem kapcsol ki hanem ugyanúgy teljes fordulat számon pörögnek a ventillátorok. Azt nem tudom megállapítani hogy a videókártya ventillátorai, vagy pedig az összes a számítógépben.

Gondoltam arra hogy valami kilazult, vagy nagyon elporosodott, szétszedtem, megtakarítottam mindent és összekötöttem elindítottam a gépet, ment 45 percig, elindítottam egy játékot és azonnal a fent említett módon befagyott.

Ha segít a videókártyához. processzorhoz naprakészek a driverek, Windows-om eredeti.

Processzorom i5 4590 | Videókártya GTX 1060 OC 6GB

Egész nyáron folyamatosan használtam, volt hogy a 35-38 fokokban is, sosem volt probléma, a komoly játékok mellett sem, akár napi 8 órás használatkor sem.

És azért nem tudok gondolni a túlmelegedésre, mert több monitort használok a géphez, és direkt az egyikre kitettem egy Melegedési érzékelőt, hogy mi hány fokos, és a Videókártya 55 fok körül volt processzor 40, és akkor is a fent említett dolog jött elő, persze lehet hogy téves a program vagy nem tudom.

Remélem valaki tud segíteni! :)

Juhász Richárd - qqriq01

(#22590) wolfman


wolfman
veterán

Főzőlapokhoz (indukcióshoz is) használható tepsit, palacsintasütőt, edényt lehet használni lángok fölött is? Mármint hogy ugye gáztűzhelyen.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22591) pjen válasza wolfman (#22590) üzenetére


pjen
félisten

Igen.

(#22592) krizmo_ válasza wolfman (#22590) üzenetére


krizmo_
addikt

Az edények alján szoktak lenni jelzések, amelyek megmutatják, hogy milyen tűzhelyen lehet őket használni. Érdemes aszerint cselekedni.

(#22593) wolfman válasza krizmo_ (#22592) üzenetére


wolfman
veterán

Netről rendelnék egy palacsintasütőt, sajnos nem tudom megnézni, csak a leírásból tudok tájékozódni.
Közben megtaláltam egy sokadik oldalon eldugott leírásban, hogy jó gázégőn is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22594) pjen válasza wolfman (#22593) üzenetére


pjen
félisten

Ami az indukcióshoz jó az fémből van,tehát jó a gázhoz is.Gázhoz mindegyik jó ami a többi típushoz.Az indukciós a sötét ló,annak mágnesezhetőnek kell lenni.

(#22595) wolfman válasza pjen (#22594) üzenetére


wolfman
veterán

Ok, köszönöm az infót. Már rendelés alatt. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#22596) Putyin90


Putyin90
senior tag

Youtubeon a videók közben ha felugrik téglalapban egy hirdetés, de nem kattintok rá, csak "kiikszelem", akkor azért a videós kap valamennyi pénzt? Ha rákattintok a hirdetésre több pénzt kap?

(#22597) EmberXY válasza Putyin90 (#22596) üzenetére


EmberXY
addikt

Én úgy tudom, hogy csak a végignézett hirdetésért kell fizetnie a hirdetőnek a kampányban (CPV (cost per view) árak vannak), vagy ha hosszabb a hirdetés, akkor ha minimum 30 mp-et megnézett belőle valaki. Ez alapján valószínű, hogy a youtuber is csak akkor kap pénzt, ha valaki megnézte/végignézte a videóján megjelenő reklámot.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#22598) rumos XIII válasza Putyin90 (#22596) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Tudtommal ráis kell arra kattintani, hogy neki haszna legyen belőle.

(#22599) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nappali tagozatos egyetemi hallgatóként passzív féléven is jár diákigazolvány-matrica?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22600) krizmo_ válasza Bjørgersson (#22599) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem jár.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.