Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21601) rii válasza Spet (#21600) üzenetére


rii
nagyúr

kösöznöm!

a poén az h pont h ők nem találják a telket ... de elküldtem nekik google maps-on .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21602) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tájékoztatjuk vevőinket, hogy az in-ear (fülbedugós) kialakítású termékektől való elállást higiéniai okokból kifolyólag nem tudjuk biztosítani! Köszönjük megértésüket.

Ilyet lehet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21603) Vakegérke válasza Bjørgersson (#21602) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy az alsóneműknél. Én se szívesen dugnék in-ear cuccot a fülembe, amit más már használt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21604) Bjørgersson válasza Vakegérke (#21603) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hát, valamilyen szinten végülis megértem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21605) EmberXY válasza Bjørgersson (#21602) üzenetére


EmberXY
addikt

[link]

Up the Irons!

(#21606) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!

A erdészetben kivágott fa végén mit jelent a számozás?

Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21607) customer114 válasza JoolsNOS (#21606) üzenetére


customer114
senior tag

Hány mókus lakott benne. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21608) r.levente75 válasza customer114 (#21607) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem, szerintem a termeszek számát. :P

(#21609) Marci112233 válasza JoolsNOS (#21606) üzenetére


Marci112233
őstag

Átmérőt illetve köbmétert jelenthet ha jól tudom.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#21610) EmberXY válasza Marci112233 (#21609) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha sorban vannak a számok, akkor lopásjelző... :D

Up the Irons!

(#21611) Marci112233 válasza EmberXY (#21610) üzenetére


Marci112233
őstag

Azt sokszor egy egyszerű egyenes vonallal jelölik a sor tetején.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#21612) sanyi02


sanyi02
tag

Üdv!
Mercury VQ2220 digitális fényképező géphez keresek Driver-t, de sehogy sem találok, esetleg valaki tud?

(#21613) Bjørgersson válasza sanyi02 (#21612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Windows 7-tol kezdve a rendszernek automatikusan kellene talalnia.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21614) sanyi02 válasza Bjørgersson (#21613) üzenetére


sanyi02
tag

Szia!
Lemezt szeretnék írni XP-hez.

(#21615) Spet válasza sanyi02 (#21612) üzenetére


Spet
addikt

Második hozzászólásban van pár link próbáld meg azokat.

Véletlenül se a download iconokra kattints, ki tudja hova irányítana.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21616) Vakegérke válasza sanyi02 (#21614) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esetleg a gyári oldalról.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21617) JoolsNOS válasza Marci112233 (#21609) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Átmérőre gondoltam, de kisebb a szám rajta. Valahol azt mondták súly. 4 méteres darabokban kaptam. Pl egy 18cm átmérőjűn 10es szám van. Lehet hogy akkor az 100kiló? Asszony volt itthon mikor átvette. Nem tudom, hogy számolták le a 6 köbmétert. Bár egy gyorsat azóta számoltam sima hengertérfogattal. 6.3ra jött ki, szóval elvileg oké. A számok alapján meg 6.11 tonnára jött ki ha súly.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21618) alcsa válasza JoolsNOS (#21617) üzenetére


alcsa
senior tag

Hello!

Ezt (PDF) olvasd at, biztos segit. Foleg a mellekletek resz.

[ Szerkesztve ]

(#21619) sanyi02 válasza Spet (#21615) üzenetére


sanyi02
tag

nincs siker, a Mercury-n se

(#21620) JoolsNOS válasza alcsa (#21618) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi, közben én is rátaláltam erre. A mellékletben pont az van leírva amit már kiszámoltam magamtól. :K

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21621) kasza blanka


kasza blanka
aktív tag

Üdv!

Eladóként van bármilyen kockázata annak, ha a vevő előreutal?
Árulok egy VGA-t, és jelentkezett rá valaki, aki csak ezért regisztrált. Állítólag pont ezt a típust keresi - tényleg nem egy gyakori darab - és felajánlotta, hogy előre utal, ha elküldöm neki vaterafutárral.
Nem adtam még el semmit így, csak személyesen, azért kérdezem.
Átutalás nem visszavonható valameddig? Nem akarok úgy járni, hogy megkapom a pénzt, feladom a cuccot, aztán illető visszavonja. Vagy azt állítja később, hogy nem azt kapta, amit kellett volna.
Hogy lehet ezeket kivédeni?

Köszönöm

(#21622) customer114 válasza kasza blanka (#21621) üzenetére


customer114
senior tag

Pénz a számládon legyen, onnantól azt nem vonja vissza. Ha fotókat küld az utalásról, illetve biztatgat, hogy utalt majd odaér, addig is postázd el, akkor mehet neki a tiltás. :)

Még annyi, hogy készíts képeket feladás előtt a kártyáról, ha van rajta bármi egyedi azt is fotózd le (gondolok itt egy apró hajszálkarcra vagy egy gondosan eldugott alkoholos tinta pöttyre) :)

[ Szerkesztve ]

(#21623) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

3-4 napja a facebook hihetetlenül gyatrán müködik Vivaldi opra és google chrome alatt is megfagy, de annyira hogy böngészőfület is alig bírom bezárni, nem nyitja meg a chat ablakokat de olyankor még a facebook oldalról elérhető messenger se megy. A jobb felső sarokban lévő értesítése terület nem tölt be,és ezek a leggyakoribb hibák.

A kérdésem az lenne hogy ez lokális vagy globális probléma?
Ill. ha lokális akkor mit tudok tenni hogy megszűnjön?

Nem új, de simán középkategóriás a PC-m, szóval nem erőforrás hiba lesz úgy hiszem. És minden más oldal hibátlanul fut.

Az alapértelmezett böngészőm a vivaldi, másodlagosan használtam az operát, de ha valamit rosszul kezel a vivaldi akkor az még rosszabb operán, így most másodlagosnak a chrom-ot használom, de most ott is használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#21624) krizmo_ válasza Mustármag (#21623) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Nem egyedi a problémád, a Facebook topikban is panaszkodtak már erre. Valószínűleg valami bug lesz... Várj türelmesen, nagy eséllyel magától helyreáll majd.

[ Szerkesztve ]

(#21625) Mustármag válasza krizmo_ (#21624) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm :R
Duplán! :R Nem gondoltam hogy itt van olyan hogy facebook topik.
Már azon gondolkoztam hogy valami beragadt és nullára akartam gyalulni a böngészőket.(az Vivaldinál külön élvezet, mert kismillió beállítási lehetőség van hozzá.)

(#21626) philoxenia válasza Mustármag (#21625) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Opra(h) böngészővel pláne lennének gondok, eléggé hisztis a csaj.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21627) philoxenia válasza JoolsNOS (#21617) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenképp átvernek a fával, legfeljebb többé, vagy kevésbé... ;] ;)

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21628) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

TCM alt+f5 a tömörítés. Ez nálam nem csinál semmit (nem indítja a tömörítést). Meg lehet nézni valahol, hogy melyik prgi miatt van ez?

(#21629) #33253120 válasza Krogoth (#21628) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nálam működik.
A "beállítások-> beépülők-> tömörítő beépülők (.WCX)" alatt mi van nálad?
Nálam TCUP alatt ez van:

[ Szerkesztve ]

(#21630) Krogoth válasza #33253120 (#21629) üzenetére


Krogoth
senior tag

Nálam az üres. Akkor ez lesz a baj. Köszi

(#21631) #33253120 válasza Krogoth (#21630) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor a tc topicban segítenek, hogy honnan szerezz beépülőket.

(#21632) Krogoth válasza #33253120 (#21631) üzenetére


Krogoth
senior tag

Mégsem a beépülők hiánya a baj, mert melóhelyen is üres ez a rész, mégis működik az alt+f5.

(#21633) Top cat válasza Krogoth (#21632) üzenetére


Top cat
őstag

A nem csinál semmit azt jelenti, hogy fel sem jön az ablak?

ATI videokártyád van?

(#21634) Krogoth válasza Top cat (#21633) üzenetére


Krogoth
senior tag

Jajaja, semmi, mintha meg se nyomtam volna. gtx 1070 van.
alt+f1-nél legalább feljön az nvidia panel, valami blabla szöveggel, annál tudom, hogy miért nem jó, de erre ... :(((

BTW tudom elég naív kérdés, de létezik-e valami program, amivel meg tudom nézni, hogy a gépen melyik billkombó milyen programot/folyamatot indít?

(#21635) Top cat válasza Krogoth (#21634) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy az nvidia panelben van valami beállítva erre.

Fájlmenü -> becsomagolás működik?

(#21636) Krogoth válasza Top cat (#21635) üzenetére


Krogoth
senior tag

Úgy okés, nem a tömörítéssel van baj, csak a billkombóval.
NV panelben meg nem találok sehol semmi infót/adatot a billkombókról :S

Szerk: csak meglett. GeForce Experience Megosztás > beállítások > billkombók. Képernyőkép mentése a galériába.
Megosztást kikapcsoltam és egyből jó az alt+f1 és az alt+f5 is :C

[ Szerkesztve ]

(#21637) rii


rii
nagyúr

utalatam egy em,benek, oszt se a zaroltak közt nincs, se a kimenok kozt .... meg az egyenleg se csokkent ....

most mar ahhoz is késo van (köpött a maci?) hogy a zarolt tételek köze betegye a rendszer?

vagy ezt nem kell zarolni, mert ha nincs eleg pénz holnap reggelig, akkor legfeljebb 2 bankszamlan nem torténik meg a valtozas 1-2 szamjegy atírasanak formajaban?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#21638) Spet válasza rii (#21637) üzenetére


Spet
addikt

OTP?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21639) JoolsNOS válasza philoxenia (#21627) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem vertek át. Ezek nem ömlesztett meg kalodás faárusok. Erdészet. Elvileg 6 köböt rendeltem. Látszatra elég kevésnek tűnt. A negyedét hasítottam össze a hétvégén. Szépen (de kicsit szellősen) összerakva 2.6 köbméteres négyzetet raktam össze. Passzentosra összerakva is bőven több mint 1.5 köb. Tehát a 6 köb meglesz, de szerintem több is. De ugye ezzel dolgozni kell meg száradnia kell nem keveset. Igazából én is meglepődtem :)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21640) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Van ez az Exek az Édenben című szuperprodukció, most kukkantottam bele és 2 rész után valamiért azt érzem, hogy én ezt már láttam korábban és nem azért, mert minden ilyesmi egyforma, hanem frankón az emberek is uazok és a szituációk közül is többre emlékeztem.

Behaluzom ezt, vagy lehetséges ez?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21641) Bjørgersson válasza Winne (#21640) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem ismetles volt? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21642) EmberXY válasza Winne (#21640) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem a Kísértés-sel kevered?

Up the Irons!

(#21643) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hello! Adott egy androidos okostelefon, amin menüből, úgymond gyárilag lehet engedélyezni a rootot. Utánakérdeztem ott, ahol vettem, ha engedélyezem a rootot megmarad a garancia rá. Nekem leginkább azért kellene a root, hogy meg tudjam változtatni a telefon MAC címét. Szerintetek ilyen esetben is megmarad a garancia? Az megoldás lehet, hogy elmentem a telefon eredeti MAC címét és ha úgy van visszaírom arra? Azt vissza tudják követni valami szervizes szoftverrel, hogy volt-e piszkálva a MAC cím?

[ Szerkesztve ]

(#21644) updog


updog
senior tag

Sziasztok,

IKEA-ban van valakinek kontaktja? Kíváncsi lennék, érdemes-e várni pl. egy gardrób megvásárlásával a soroksári üzletük nyitásáig (azt írják a honlapon, hogy lesznek nyitási akciók).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21645) philoxenia válasza Winne (#21640) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert a szereplők már voltak régebbi műsorokban. A "cselekmény" meg mindben ugyanaz...

21639: Akkor jó. :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21646) Shingen válasza Winne (#21640) üzenetére


Shingen
addikt

Lehetséges. :DDD

風林火山

(#21647) Winne


Winne
nagyúr

Nagyon zavar, mert folyamatosan dejavum van.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21648) fess válasza JoolsNOS (#21639) üzenetére


fess
őstag

Ők nem erdei m3-ben adták, ha már erdészet? Az meg 1x1x1,75m lenne. Mennyiért adták m3-ét? Milyen fa?

(#21649) Spet válasza Winne (#21647) üzenetére


Spet
addikt

Ugyanazok a nem túl kulturált élőlények szerepelnek benne, mint az előző éden hotelban és társaiban.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21650) marilllyo


marilllyo
veterán

Bluetooth-os egér és laptop esetében kihagyható az egérhez kapott bluetooth adapter? Mit gondoltok össze lehet szinkronizálni a laptopba épített bluetooth-tal?

:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.