Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21901) Vakegérke válasza Saccco (#21900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, mára egyértelművé vált, hogy hétfőig várnom kell a csomagra. :O

Ha már várakozás.
Egy nő a piacon hét kakast akar vásárolni.
- Asszonyom, hány tyúkja van?
- Hét.
- Elég oda egy kakas is.
- Maguk férfiak nem tudják mi az, várni, csak várni...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21902) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

A régebbi 10000-es bankjegy meddig használható még közforgalomban?

ha már nem emlékeznétek:

Nem találok infót, illetve olyat, hogy az is érvénybe van az újjal együtt, még nem intézkedtek a bevonására! Létezik ilyen? Tudtok erről valamit? Nemrég a fizum jó részét ebben kaptam és nem akarok a MNB-be menni velük, ha nem költöm el mindet.

köszi előre is!

(#21903) MaxxDamage válasza ubyegon2 (#21902) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Régi 2 és 5 és 20 ezres 2017.07.31.-e (bevonás ideje)
1997-2008 között kibocsájtott 10 ezresről a következő információ van: "a készpénzforgalomban használható, bevonásáról az MNB később ad tájékoztatást" (szerintem ebben az évben még biztosan használható) de nem rég jártam Bankba és ott volt ilyen szórólap és azon rajta volt ez a bevonási értesítés...de csak a 2 ezres , 5 ezres és 20 ezres volt rajta! (July 31.-el) :F

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21904) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#21903) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

20 ezres még marad :K
Csak a 2 és 5 ezres nem.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21905) ubyegon2 válasza MaxxDamage (#21903) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszönöm az infót, akkor ezért nem találtam semmi érdemlegeset, fura hogy ez a címlet kimaradt, igazából az okát sem értem!

Akkor nem bánom, ha még találok belőle pár marékkal valamelyik zsebemben! :Y

(#21906) MaxxDamage válasza ubyegon2 (#21905) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha találsz, akkor az csak jó! :P
2019 -től tervezik az új szériák teljes használatát bevezetni, használni (amibe bele tartozik az új ezres és 500 ft -os is! :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21907) ubyegon2 válasza MaxxDamage (#21906) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem keresem, mert akkor sose jön össze! :N

Most, hogy olvasgattam, legalább az megnyugtatott, hogy műanyag pénzt nem fognak nyomni! Az utálatos nagyon. :U Bár van az a pénz, amiért már utálnám......... :D

(#21908) batagy


batagy
őstag

Fizikai Szemle folyóirat utóbbi 14 évnyi (2004-től 2017-ig) összegyűjtött számait együtt mennyiért lehetne eladni?
El lehet egyáltalán?

(#21909) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Repülőn a feladott poggyász csak bőrönd lehet vagy lehet túrahátizsák is?

(#21910) marilllyo válasza DrojDtroll (#21909) üzenetére


marilllyo
veterán

Akár egy bicska vagy esernyő is önmagában.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21911) philoxenia válasza Saccco (#21900) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aztán jött a csősz és mindenkit kizavart az erdőből.... :O

Pedig olyan jól elpoénkodtuk... ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21912) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Nem találtam jobb topikot a kérdésemre.

Léteznek elvileg ebay-en ilyen fülhallgató zsinór rendezők:
[link]

Barátnőmnek vennék egyet szülinapjára. A gond csak az hogy gyorsan kéne. Tud valaki boltot ahol ilyenek vehetők?

(#21913) Saccco válasza TAKÍÍ (#21912) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy már többször bizonyított módszert javaslok.
A következő lépéseket kell elvégezni:
1.) Rendeld meg.
2.) Nyomtass egy képet róla
3.) Tedd borítékba
4a.) Ha ideér a cucc, dobd el a borítékot
4b.) Ha nem ér ide a cucc, add át a borítékot.
5b.) Amikor ideér a cucc add át.
6b. erősen opcionális) Kérd vissza a borítékot vagy ne dobd ki a 4a. szerint, későbbi felhasználásra... ;]

:))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21914) philoxenia válasza TAKÍÍ (#21912) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csinálj egyet: [link]
Ilyenek vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21915) marilllyo válasza Saccco (#21913) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt már én is eljátszottam egyszer. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21916) updog


updog
senior tag

Sziasztok,

Budapesten (preferált Zugló, de alapvetően mindegy) tud valaki egy jó szabót, ahol magamra szabathatom az elmúlt években vásárolt konfekció zakóimat, nadrágaimat? Nem sürgős (de azért egy hónapon belül kéne).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#21917) batagy válasza updog (#21916) üzenetére


batagy
őstag

Egy jó szabó, akit ismerek, Érmezei szabóság, de az Csepelen (21. ker) van a Kossuth Lajos utcában. Ha így rákeresel, megtalálod.

(#21918) szupermacs válasza SyMbioTe (#21898) üzenetére


szupermacs
veterán

A reptér miatt a légi folyosó?

(#21919) pjen válasza SyMbioTe (#21898) üzenetére


pjen
félisten

Sári.Hogy lehet eljutni Sáriba?Bugyin keresztül. :) :)

(#21920) Fecogame


Fecogame
veterán

Létezik olyan külön kapcsolós elosztó, amit több, mint 6 ajzattal rendelkezik? Ilyenre elosztóra gondolok

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21921) pjen válasza Fecogame (#21920) üzenetére


pjen
félisten

Létezik,lányoméknak van egy mégegyszer ilyen hosszú.Egy időben volt a tesco ban is.

(#21922) philoxenia válasza pjen (#21921) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Külön kapcsolókkal?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21923) pjen válasza philoxenia (#21922) üzenetére


pjen
félisten

Igen,én is csak lestem.

(#21924) Saccco válasza Fecogame (#21920) üzenetére


Saccco
nagyúr

Köss kettőt sorba.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21925) Fecogame válasza pjen (#21923) üzenetére


Fecogame
veterán

Pontos típust tudsz adni hozzá esetleg?

Saccco: Igen, ez nekem is eszembe jutott, lehet ez lesz.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21926) pjen válasza Fecogame (#21925) üzenetére


pjen
félisten

Nem,de ha megyek lányomékhoz,és nem felejtem el,megnézem.

(#21927) Fecogame válasza pjen (#21926) üzenetére


Fecogame
veterán

Azt megköszönném :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21928) pjen válasza Fecogame (#21927) üzenetére


pjen
félisten

Hát nem leszel okosabb.Felhívtam lányomékat.Az van ráírva lebetűzte:beforehand és ennyi.

(#21929) Spet válasza Fecogame (#21927) üzenetére


Spet
addikt

SEK 615

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21930) Vakegérke válasza Spet (#21929) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ilyen van pár helyen, de neki ennél hosszabb kell több csatlakozóval.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21931) Spet válasza Vakegérke (#21930) üzenetére


Spet
addikt

Akkor marad a soros megoldás, mert 6-nál több aljzattal szereltet külföldit találtam csak

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#21932) Fecogame válasza pjen (#21928) üzenetére


Fecogame
veterán

Remek , köszi!

És a többieknek is köszönöm a segítséget :)

Szerk: Viszont találtam ilyent

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21933) Met


Met
nagyúr

OTP-s folyószámla megszüntetésnél le kell adni a bankkártyát?
Keresztanyám számlája, csak ő januárban meghalt, holnap lesz a hagyatéki, gondoltam akkor megszüntetném a számlát és ha kell viszem a kártyát.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21934) Vakegérke válasza Met (#21933) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltétlen vidd, le kell adni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21935) Met válasza Vakegérke (#21934) üzenetére


Met
nagyúr

Ok, köszi.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21936) Met


Met
nagyúr

Ha azt mondom az orvosnak hogy nem akarok tovább betegállományban lenni akkor köteles megszüntetni azt?
Tehát a beleegyezésem nélkül nem tarthat betegállományban?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21937) F-ECT$ válasza Met (#21936) üzenetére


F-ECT$
titán

Fordítva egyszerűbb az eset, ha pl megoldod szabival a betegséget, akkor nem kötelező betegállományba vennie.

Ha már benne vagy, kérésre szerintem ki kell vennie, az más kérdés, hogy ettől még nem feltétlenül kell munkára alkalmasnak ítélnie (pl ha fertőző beteg vagy). Ez csak az én véleményem, egyszerűbb, ha rácsörögsz a háziorvosra és megkérdezed tőle.

Dive ever, work never.

(#21938) EmberXY válasza Met (#21936) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem alapesetben ha nem látszik rajtad egyértelmű életveszély, vagy nem szenvedsz diagnosztizáltan fertőző betegségben, akkor a saját felelősségedre azt csinálsz, amit akarsz, az orvos nem kötelezhet semmire. Az más, ha az állapotod érinti az adott munkakörben a munkaalkalmasságodat, akkor nem biztos, hogy dolgozhatsz.

Up the Irons!

(#21939) marilllyo


marilllyo
veterán

Lidl.

Akciós ffi rövidnadrág. Meglátod az újságba...jééé tök jó 2500 Ft / db. Bemész a boltba és 48-as méretből (legnépszerűbb) egy darabot nem találsz. Ez így megy...végig. Jön a következő rövidnadrág fajta az akciós újságba.... ugyanúgy nincs egy darab 48-as sem. Majd egy jó másfél héttel később ki van pakolva a kettővel ezelőtti rövidnacikból egy valagnyi 48-as.

Mi a franc ebben az "üzletpolitika"?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#21940) Bjørgersson válasza marilllyo (#21939) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A debreceni Lidlben meg ha nem vagy ott nyitásra, elvisznek előled mindent. Így lett pl. esernyőm a gyulai Lidlből.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21941) Met válasza F-ECT$ (#21937) üzenetére


Met
nagyúr

Barátnőmről van szó, az orvos betegszabin akarja tartani.
Az állapota nem befolyásolja a munkavégzését, mert segítek neki, hétvégén dolgozik 3-4 órát. Nem fertőző.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#21942) r.levente75


r.levente75
addikt

Csak kíváncsiságból, ki a fórum legrégebbi tagja?

(#21943) EmberXY válasza marilllyo (#21939) üzenetére


EmberXY
addikt

Lehet, hogy hozzátok túl hamar viszik ki az akciós újságot... :D

Up the Irons!

(#21944) philoxenia válasza r.levente75 (#21942) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyilván Parci kell legyen, de itt nézelődj a legrégebbi topikokban.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21945) EmberXY válasza philoxenia (#21944) üzenetére


EmberXY
addikt

Többeknél is szerepel a 2001-01-01 00:00 dátum, aminél korábbit nem találni, már engem is foglalkoztatott ez korábban, nyilván utólag lett beállítva az alapítóknak...

Up the Irons!

(#21946) r.levente75 válasza philoxenia (#21944) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég durva ők lehetnek az alapítók?

(#21947) philoxenia válasza r.levente75 (#21946) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze. :)
Az Alapító Atyák.... :D

Elvileg ez az első hozzászólás a PH!-n.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21948) EmberXY válasza philoxenia (#21947) üzenetére


EmberXY
addikt

Ő még képes volt utazni az időben, ~ 2 héttel korábban írt, mint ahogy regisztrált... ;]

Up the Irons!

(#21949) Bjørgersson válasza philoxenia (#21947) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aktív még?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21950) philoxenia válasza Bjørgersson (#21949) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hozzászólni nem szokott, de személyesen Őt nem ismerem. Azelőtt se nyüzsgött....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.