Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7024) PindurAnna válasza AMD Power (#7022) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Nem kicsi. Egy évessel megcsináltam.

Akár folyosón is meg lehet csinálni, ha egy szobátok van. De az egyik szülő menjen el otthonról. Mindig külön-külön kell megcsinálni, hogy felfogja a gyermek azt, hogy mint a ketten ti vagytok az URAK és felette álltok. A tiszteletet csak így tudjátok kivívni. Esetleg esténként beszélgessetek, kinek milyen volt a napja és akkor meséljétek el mi is történt aznap. Mondja el először a gyerek mit jegyzett meg ebből, ne te add a szájába a szavakat. A saját kis nyelvén akár mutogatásokkal is kommunikáljatok. Így jobban tudatosul majd benne. A lényeget mindig megbeszéltük. Nemcsak azt hogy nem szabad, hanem azt is miért nem. Ha mikrót mond el hogy az azért van mert az élet úgy finom ha azzal a kütyüvel megmelegítetted. Tegyél elé egy ételt amit utál hidegen. Mond el neki ha elromlik a mikro akkor sajnos így tudja enni azt az ételt amit szeret, mert a mikro segítségével lehet megmelegíteni. Fontos hogy a tiltásokat támaszd alá magyarázattal is. A magyarázat ne csak szó legyen hanem mutasd is meg amit csak lehet - itt a hideg ételt.

Még amit fontosnak tartok én, hogy mindig leguggoltam a gyermekemhez ha beszélgettünk, hogy a szemünk egy síkban legyen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.