Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6811) twine válasza Möhe (#6803) üzenetére


twine
addikt

nálunk is volt egy olyan időszak amikor nyávogott ha a kádba raktuk, pedig előtte imádta a vizet, és a kádat...nem tudjuk mihez kötni, miért "utálta" meg, pedig valami oka biztos volt...
Nekem ezt úgy sikerült megoldanom, hogy szerette a csúszdázást, meg apa kezében a "superman-ezést" (hason fekve repkedni,stb)és ezt váltogatva sikerült újra élménné tenni a fürdőkádba kerülést...
Előtte repkedtünk a szobákban be a fürdőszbába, közelítve a víz fölé, de még nem "szálltunk le",,,aztán ugy repültünk el a víz fölött, hogy csak a lábát huztam végig a vizben, mint a siklóernyősök szokták,,,,majd majd egyre többet érintkeztünk a vízzel....utánna a fürdőkád háttámláján apa kezében becsúsztunk a vízba...és a kkor már nagy örömmel pancsolt ujra nagyokat nevetve...innen már sokkal könnyeb volt megtiltani neki hogy próbáljon a háttámlára mászni "csúszdázni"...

Pelenkázásra az lenne az ötletem, ha szereti a csikizést, pocakpuszikat stb...hogy minél többet így játszani vele pelusozás nélkül,,,először ülő heléyzetben, incselkedni vele, hogy "jön a csiki,,,jön a csiki,,,,meeeegpuszizoma pocakját...bla..bla..bla..." mondjuk az ágyon aztán ha már nevet, és jókedvű a játéktól, lassanként hanyatt dönteni puszizás, nevetgélés közben,,míg végül észre sem veszi hogy hanyatt feve megy a hancúr...ha ezt "veszi", akkor pelusozás előtt, közben be lehet neki dobni a játékot,(meeeegpuszizom a pocakját) és akkor élmény lesz a pelusozás neki, nem nyűg...

MIndezt csak ötletként, mert minden gyerek, és család, más és más...nálunk a repkedés, dobálás, csúszás, az ami nagyon tetszik neki....te ismered a töpörtyűdet, miket szeret, és hogyan...azokkal helyettesítsd be az összes példámat ;) :D

Más:
Nálunk most Szombat este 40 fokos láz, félrebeszéléssel... :O :(
Aztán azt lenyomtuk,,,ma reggel épp hogy felkeltem, máris nyakon hányt a gyerek,,,majd később sugárban kétszer :Y
Délután megyünk dokihoz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.