Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Picco


Picco
addikt

ha valakinek laptopra lenne szuksege, ez a legjobb ajanlat amit lattam evek ota: ThinkPad P14s AMD + 3y warranty (1 ures dimm SSD upgradelheto) £699 inc VAT

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31402) moleculez válasza Picco (#31401) üzenetére


moleculez
veterán

Nagyon korrekt vas :K

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31403) vbbb válasza Devid_81 (#31400) üzenetére


vbbb
őstag

6-17 éves gyerekeken tesztelik. :K
Covid: Oxford-AstraZeneca vaccine to be tested on children - BBC News

Ez amúgy a valaha létezett legnagyobb emberkísérlet, a jövő majd eldönti helyes volt-e a vakcina alkalmazása avagy nem.

12 Questions Answered Before You Take The COVID Experimental Vaccines – Clever Journeys :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31404) Yeffy válasza Picco (#31401) üzenetére


Yeffy
veterán

nem rossz, nem rossz

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31405) Picco válasza Yeffy (#31404) üzenetére


Picco
addikt

boldogan teszi a dolgat nalam kb egy honapja (en meg 760ert vettem, sadviolin_10hrs_mix.mp3) es meg vagyok elegedve vele, Thinkpad topicba irtam rola picivel tobbet. ha van kerdes szivesen valaszolok, de egyebkenbt ez egy T14 masfajta driverekkel.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31406) Yeffy válasza Picco (#31405) üzenetére


Yeffy
veterán

en epp mennek mar vissza laposrol PC-re, ha nem lennenek ilyen elmebeteg arak, ugyh varok. ilyen penzeket en ki nem fizetek (az erintett) komponensekert. :U
hasznald egeszseggel, ar/erek aranyban tenyleg jonak tunik, meretre is jo, kar, h nincs rajta Numpad.

sadviolin_10hrs_mix.mp3 lol :DD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31407) vbbb válasza Picco (#31405) üzenetére


vbbb
őstag

Sad Piano Music - Isolation | 10 Hour Version - YouTube

Ezt kagylózod éppen? :D

#31406Yeffy
14"-ra szoktak egyáltalán numpad-ot rakni?

[ Szerkesztve ]

(#31408) sh4d0w válasza vbbb (#31407) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nemigen.

https://www.coreinfinity.tech

(#31409) Picco válasza vbbb (#31407) üzenetére


Picco
addikt

saviolin story: vettem mar toluk 4-5 darab P14s-et (ismerosoknek/ugyfeleknek) es mivel tobb lepcsoben csokkentettek az arakat, ezert gondoltam felhivom oket mielott leadok meg egy rendelest, hatha megszannak.

kedves es segitokesz noi hangnak elmagyarazom a hivas okat, nemelehetne e kiskezi'csokolom egy 10% discount a kovetkezo rendelesbol, ha penzt nem is utalnak vissza, mondta hogy megkerdezi a teamleadert, 1 perc.
amikor visszatert hozzam, mondta hogy sajnos nem tudnak kedvezmenyt adni, elinditottam a hatterbe a personal_favourite_sadviolin.mp3-at es megkerdeztem a holgyet hogy "do you hear the sound of my immeasureble disappointment?" jot nevettunk mindketten(szerencsere) :)
azota sem tudom mi utott belem aznap reggel, nem szoktam gyakran ilyet csinalni (:

azota be van teve kedvencek koze hogy ha reklamalok valamiert :))

btw ha valakinek kell gaming PC alkatresz, szoljon nyugodtan privatban mielott meghirdetem. ramon kivul teljesen komplett.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31410) Yeffy válasza vbbb (#31407) üzenetére


Yeffy
veterán

na igen, tudtommal nem igazan sajnos.

#31409: amikor visszatert hozzam, mondta hogy sajnos nem tudnak kedvezmenyt adni, elinditottam a hatterbe a personal_favourite_sadviolin.mp3-at es megkerdeztem a holgyet hogy "do you hear the sound of my immeasureble disappointment?" jot nevettunk mindketten(szerencsere) :)
azota sem tudom mi utott belem aznap reggel, nem szoktam gyakran ilyet csinalni (:
lol :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31411) moleculez válasza Yeffy (#31410) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem kikerült a telszámom, aztán scamelnek hogy tradeljek bitcoinnal, meg amot akarsz. Meghallom honnan hívnak, leteszem tiltom. Egész addig amíg unatkozni nincs kedvem. Na aztán beviszem őket a málnásba (adatvédelem, regulators, részletek, referenciák -egyik sincs sosem :N ), 1.5 órán keresztül beszeltetem, majd a végén elmondom neki, hogy tudom, hogy scam, és nem érdekel. Na azok hogy ki tudnak borulni... rendesen belémállnak :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31412) Yeffy válasza moleculez (#31411) üzenetére


Yeffy
veterán

jol teszed, nekem sosincs ilyenekre - vagy barmilyen scammerekre - idom inkabb turelmem, mert vegtelenul idegesit maga az egesz idea, szoval altalaban fel se veszem, ha esetleg megis, egybol nyomom ki es tiltom ezeket a fergeket. elotte meg max elkuldom az anyjaba, v megkerdezem, h milyen Mumbai-ban az ido. :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31413) Picco válasza Yeffy (#31412) üzenetére


Picco
addikt

en hirdetek sokat gumtreen, amint ujrahuzok egy hirdetest, mar jonnek is a telefonok, ne adjatok meg telefonszamot ha nem szerettek napi szinten 4-10szer pakisztani/indiai scammerekkel beszelgetni

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#31414) vbbb


vbbb
őstag

Nos a legújabb értesülés szerint aki most megy haza kocsival - nyomós indokkal persze - az tesztelhet minimum 2x de inkább háromszor. Ha nem akarod kidobni a pénzedet akkor elmégy először NHS-es ingyen tesztre, majd jöhet a fizetős teszt amivel felengednek a kompra vagy vonatra UK oldalon. Utána a francia oldalon jön még egy gyors teszt ami legalább ingyenes. Azt még nem tudom mi van, ha ott pozitívat dob a gép...mehetsz szállodába amit fizetned kell?

(#31415) Beaumont válasza vbbb (#31414) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Na es nyaron is ez kell majd vajon? Tervezek kocsival menni, de a fene se tudja mar...

Es minek fizetos teszt? Tavaly 2 nap kulonbseggel csinaltattunk NHS tesztet, elfogadtak a hataron.

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#31416) vbbb válasza Beaumont (#31415) üzenetére


vbbb
őstag

Nem tudom megmondani mi lesz nyáron, gondolom vakcinapaszport azt lehet menni. Bár ha van vakcinád ha nem, ugyan úgy lehetsz hordozó.
A gov oldalán ki van hangsúlyozva, hogy nem lehet NHS tesztet használni határátlépéshez egyébként. Viszont volt olyan aki ezzel ment és elfogadták, szerencse kérdése. Franciáknál pár napja szigorítottak a megugrott esetszám miatt, valószínűleg ezért lehet ez is.

(#31417) Beaumont válasza vbbb (#31416) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Igen ugyanugy fertozol, szoval ok fogjak mindenfele vinni...soha nem lesz ennek vege ugy erzem mar.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#31418) fazr válasza Beaumont (#31417) üzenetére


fazr
senior tag

Ha a legtöbb ember már be lesz oltva, akkor "hiába" hordozod. Kérdés, hogy meddig véd a vakcina.

(#31419) vbbb válasza fazr (#31418) üzenetére


vbbb
őstag

Pontosan ezert kene suron tesztelni azokat akik mar kaptak vakcinat.

(#31420) zone


zone
őstag

Hát ennyit az éves "kötelező" áremelésről... TalkTalk-nál havi 23.5-öt fizetünk a szélsebes 40 megabites netért, következő hónapban emelnének 2 fonttal (ugye a fantasztikus hálózatfejlesztést meg kell fizetni). Legalább így felmondási díj nélkül le tudjuk mondani a hűségszerződést. Már vagy egy hete hívogattak, de most felvettem telefont: ha maradunk, akkor csökkentenek havi 20 fontra + line upgrade + első 3 hónap ingyen, viszont új 18 vagy 24 hónapos szerződés kell.
A poén, hogy még így sem maradunk, pár naponta rendszeresen szakad a kapcsolat 5-10 percekre (és nem is csúcsidőben, hanem este 10 és hajnal 2 között), múlt héten meg fél napon át nem volt net.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#31421) moleculez válasza zone (#31420) üzenetére


moleculez
veterán

Az a baj, hogy ahol én lakom ott Virgin a legjobb, és nem tudom őket mivel "zsarolni". :(

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31422) vbbb válasza moleculez (#31421) üzenetére


vbbb
őstag

Trustpilot-ra érdemes egy pillantást vetni, az összes internetszolgáltató cég átlaga 1 csillag kb. :P

(#31423) moleculez válasza vbbb (#31422) üzenetére


moleculez
veterán

Na igen, egy rosszkor megszakadt stream ;] Amúgy ez is olyan, mint a sorbanállás: megkérdezték a boltban kasszánál sorbanállókat mit gondolnak menyit álltak sorba. Ilyen negyedóra húsz percekkel dobálóztak. Egyik sem volt több mint 3 perc. Havonta 1x -2x pár percre van egy gebasz, azt mindenki úgy éli meg, hogy "egyfolytában szar", meg "sosincs net". Ez ilyen....

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31424) vbbb válasza moleculez (#31423) üzenetére


vbbb
őstag

Igen ez a: "régenmindenjobbvót" :D

[ Szerkesztve ]

(#31425) tildy


tildy
nagyúr

Terhesek kaphatnak ( orvossal konzultálva)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31426) tildy válasza sh4d0w (#31386) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen , mi. Vpn nel megy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31427) sh4d0w válasza tildy (#31426) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Milyen VPN-t használtok?

https://www.coreinfinity.tech

(#31428) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Vett már valaki innen Giffgaff refurbished telefont?

(#31429) Beaumont


Beaumont
aktív tag

En PrivateVPN-t hasznalok, 2 evig gond nelkul tette a dolgat. Hamarosan lejar, van akcios F-Secure Freedom VPN-n, azt tolom ev vegeig. De hasznaltam mar NordVPN-t is. Azzal se volt problema.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#31430) vbbb válasza sh4d0w (#31427) üzenetére


vbbb
őstag

PureVPN, sose volt még vele gondom 6. éve vagyok velük.
Minden lejáratnál ha beszélsz velük 90-95%-os árengedményt adnak, hogy maradj velük.

Ha érdekel van rá ref linkem (Honey app keres neked kódot hozzá, úgy 1 évre 9.50USD)

1 Year Special VPN Deal (purevpn.com)

[ Szerkesztve ]

(#31431) Balinov válasza vbbb (#31430) üzenetére


Balinov
félisten

Sosem használtam még vpnt, van valami speed limit vagy adatforgalom cap?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31432) Yeffy válasza Balinov (#31431) üzenetére


Yeffy
veterán

en probaltam nehanyat, sajnos speed limit/csokkenes kvazi garantalt, meg ha a kozeledben is van egy szerojuk.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31433) Balinov válasza Yeffy (#31432) üzenetére


Balinov
félisten

aham, az okes is lenne, csak mekkora az eses? Ha a 360/30-as Virgin kabelnetbol buko lenne 20-25% az meg boven beleferne.

Mondjuk jobban belegondolva hirtelen nem is tudnek 1 szituaciot se felsorolni, ami miatt VPN kene :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31434) Yeffy válasza Balinov (#31433) üzenetére


Yeffy
veterán

nalam ugyanez a Virgin net van, es en is igy voltam vele, 20-25% veszteseg meg belefer.
na ehhez kepest a legjobb sebesseg, amit el tudtam erni speedtesterek, illetve letoltes tesztelo oldalak szerint, az max a fele volt, de sokszor csak harmada. :( London/Manchester/Birmingham szerokkal, amik a legkozelebbiek voltak hozzam.

ugyhogy igy inkabb skippelem, olya nagyon amugy sincs nekem sem szuksegem VPN-re, kb havi-kethavi 1x, ha jol jonne. :))

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31435) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Nalam a PrivatVPN-el fullon jott Virginen, igaz en csak "mozizasra" hasznalom. :) Sajnos egy ideje ugye szukseges itt a kodos albionban. :) Magyar korlatok is feloldodtak, ha ezen keresztul neztem olyan oldalalakat, amik "az on orszagaban nem elerhetok..." szoveggel jottek.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#31436) Balinov válasza Beaumont (#31435) üzenetére


Balinov
félisten

Yeffy, Beaumont :R

otthoni tv-nel max az M4 F1 kozvetites erdkelene, de van Sky F1 csati az m3u-n, szoval meg az sem fontos

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31437) vbbb válasza Balinov (#31431) üzenetére


vbbb
őstag

Persze, minden VPN-nél van sebesség veszteség. Én a Split tunneling-et használom ennek kiszűrésére. Megadod melyik programot akarod VPN-en keresztül használni a szoftver beállításnál, és csak azt fedi el. Ennyi. :)

(#31438) vbbb válasza vbbb (#31437) üzenetére


vbbb
őstag

Ha meggondolnátok magatokat ezt 1 hónapig lehet megtenni illetve 10GB adatforgalomig! Ha túlléped ezt a keretet akkor nem lehet cancelelni!
Két fajta app van hozzá egy új amiben nincs benne a Split Tunneling funkció ez inkább egyszerűbb Windows 10-es felületű. Vagy a korábbi amit én is használok 7.1.3 verzó, ez meg tudja.

Ezt innen lehet letölteni: PureVPN 7.1.3 - Download (updatestar.com)

[ Szerkesztve ]

(#31439) tildy válasza sh4d0w (#31427) üzenetére


tildy
nagyúr

Nordvpn.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31440) sh4d0w válasza vbbb (#31430) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, használtam.

tildy: köszönöm.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#31441) vbbb válasza sh4d0w (#31440) üzenetére


vbbb
őstag

Szívesen és kösz a ref link használatát!

(#31442) instantwater válasza zone (#31420) üzenetére


instantwater
addikt

TalkTalkot, ha fizetnének sem kérnék többet.
Undorító a 18-24 hónapos szerződésük.

Más cégek max 12 hónapot kérnek, és van hűségmentes opció kicsit drágábban.
Igen, Hyperoptic.

(#31443) instantwater válasza Beaumont (#31435) üzenetére


instantwater
addikt

Egy ideje szükséges a VPN?
Miért és mi óta?
Értem, torrent, de változott valami mostanában?

(#31444) d3tox1c válasza instantwater (#31443) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak a feltolteseket figyelgetik, a letolteseket nem.
Ncore-on vagyok rajta, csak letoltok,feltoltes max addig amig le nem jon ami kell, utana auto off.
Direkt ezert fizettem a premium-ot.
Eddig nem volt semmi gond, remelem ezutan sem lesz.
Egyenlore nem gondolkozom vpn-en.

(#31445) Vaze


Vaze
őstag

2006-ota torrentezem Angliaban,voltam mar talk talkos,bt,virgin,jelenleg is virgines vagyok,es hal Istennek,eddig meg nem volt semelyik szolgaltatonal gond a torrentezes miatt...
Soha nem hasznaltam vpn-t :)

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#31446) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ezt a Census-t kötelező kitölteni?

(#31447) Yeffy válasza Maxxy10 (#31446) üzenetére


Yeffy
veterán

igen. egy ezresre is buntethetnek akar, ha nem toltod ki, ha jol remlik.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31448) FeRkE válasza Vaze (#31445) üzenetére


FeRkE
őstag

Haverom kapott korabban felszolitast Virgintol torrent miatt tobbszor is.

(#31449) Yeffy válasza FeRkE (#31448) üzenetére


Yeffy
veterán

azt nem azok kaptak, akik public trackereken nyomultak, es/vagy nagy forgalmat bonyolitottak? en ugy tudom.
en is ismerek amugy jopar embert, akik majd 10 eve nyomjak, foleg Virginen, a kutya nem szol hozzajuk. mondjuk ok mind private trackereznek.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31450) FeRkE válasza Yeffy (#31449) üzenetére


FeRkE
őstag

o is privat trackert hasznalt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.