Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) instantwater válasza fojtviki (#30299) üzenetére


instantwater
addikt

Lehet, nem bonyolult.

Csak nagyon büdös sütés közben, és amúgy sem olyan amit otthon süt az ember mint amit "nagyüzemben" sütnek. És persze a tészta is kisérletezést igényel.

Az az évi 5 lángos amit én megeszek nekem nem ér annyit, amennyi plusz munkával és macerával jár.

De várj csak, hova is menjek, ha megkívánnám? :D

[ Szerkesztve ]

(#30302) FeRkE válasza aero. (#30296) üzenetére


FeRkE
őstag

Bristolban merre?

(#30303) rgqjx válasza FeRkE (#30302) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Ha jól tudom vasárnaponként a Replayban van. Egy TIC garage nevű helyen is alkalmanként.

(#30304) tildy válasza BÁ Nutrition (#30289) üzenetére


tildy
nagyúr

Mióta biztosítás a help to buy?

The other way of taking someone’s British Citizenship is by way of Deprivation.

The Home Office has the power to deprive someone under Section 40 of the British Nationality Act 1981 on the grounds of:

Fraud
False representations or concealment of a material fact
Because it is conducive to the public good

Márpedig nem bevallani first Time buyerkent, hogy van már máshol lakastulajdonod igencsak fraud.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30305) BÁ Nutrition válasza tildy (#30304) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jogos, az alattad levo kommentekben volt szo biztositasrol, en neztem be. pisz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30306) aero. válasza FeRkE (#30302) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jaja, ahogy irtak, Tomieknal a TIC-nel eleg surun vannak, tan minden hetvegen. Replayben neha hetvegente, de most a korlatozasok miatt az sincs ettol a hettol. Illetve neha willow brook.

[ Szerkesztve ]

(#30307) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Londonban merre keressem a legjobb lángosost? Felkeltettétek az érdeklődésem erősen :D

Szerk: E14-től belátható távolságban.

[ Szerkesztve ]

(#30308) qqzs


qqzs
őstag

errol brexit+virus kombinalt valsagrol hogy majd lesz az angolokkal is meg van beszelve? A sok munkanelkuli meg csodbe ment ceg , boris baljos nyilatkozata, ellenere kintmaradt ismeroseim szerint eszement alberleti dij emelesek vannak. A cegunk eszement beepitett butor vasarlasi lazat tapasztal.

Eladó: GTS450

(#30309) fojtviki válasza instantwater (#30301) üzenetére


fojtviki
senior tag

Messzire kell jönnöd:) Mi Magyarországon élünk már:)))

Alvin: Majd a Winter Wonderland ha beindul, akkor lesz kb 1000 poszt a Magyar lángososról :DDD

(#30310) G.Zs. válasza fojtviki (#30309) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem lesz iden Winter Wonderland. :(

Alvin :
Camden Marketen kapsz langost, ha meg mukodik ez a hely. En itt ettem parszor: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#30311) instantwater válasza qqzs (#30308) üzenetére


instantwater
addikt

Itt eszement ingatlan beruházások vannak, bár az ingatlan az mindig jó menedék a pénznek.

(#30312) instantwater válasza fojtviki (#30309) üzenetére


instantwater
addikt

Erről a hazaköltözésről lemaradtam.
Úgy emlékeztem, hogy neked van angol állampolgárságod is. Miért költöztetek haza?

Persze, nem mondom, hogy miután meglesz nekem is, sosem költöznék haza - mert egyszer talán én is megunom angliát - csak érdekel, hogy nálatok mi volt a fő motiváció.

Jelen helyzetben abszolút tanácstalan vagyok, mert otthon rettentően felpumpálta Gyuri bácsi az ingatlanárakat, és most már kivárom minimum a januárt, hogy lássam mekkora zuhanás lesz amikor lejár a moratórium és sokan rájönnek, hogy nem tudnak fizetni.
Attól tartok semilyen, itt az új ingyen hitel a csőben. :(

Viszont itt sem vennék most. Inkább kivárom a Brexit+vírus krachot.

[ Szerkesztve ]

(#30313) Alvin_ti4200 válasza instantwater (#30311) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nálunk (Canning Town környéke Kelet-Londonban) két nagy beruházás ia zajlik jelenleg (Brunnel street works, Goodluck Hope), de már látjuk a kész terveket a GLH melletti Orxhard Wharfról is. Azt nem tudom csak, ki fog ide költözni, amikor London City Islanden is ránézésre a lakások legalább 10 százaléka üresen áll úgy, hogy ezeknél mindhárom felsorolt új helyen drágábbak lesznek a lakások (kiindulva abból, mennyiért kínálják őket eladásra).

Szerk: arról nem is beszélve, hogy a City Islanden lévő lakások minősége hagy némi kívánnivalót maga után...

[ Szerkesztve ]

(#30314) sh4d0w válasza Alvin_ti4200 (#30313) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem szinte mindenhol Londonban.

https://www.coreinfinity.tech

(#30315) instantwater válasza Alvin_ti4200 (#30313) üzenetére


instantwater
addikt

Ez valami globális betegség lehet. Dubaiban is tucatjával épülnek a felhőkarcolók, de szerintem azoknak is üres legalább a fele.

(#30316) tildy válasza Alvin_ti4200 (#30307) üzenetére


tildy
nagyúr

Custom House, Esmein :D Nagyon jo langost keszit :D De persze csak hazilag:D
Egyebbkent Stratfordban sozkott kinn lenni a "csoroplaza" Temze feloli oldalan egy langosos, magyar kajas holgy. Neha szombaton delelott, is ,megkeresem face-n a linkjet. 5 font volt egy langos emlekeim szerint,
Meg is van: Oket keresd

A city Island lakasai kivulrol amugy rettenroen ocsmanyak, be nem koltoznek oda. Mintha valami robotok terveztek volna, nekem tisztara olyan erzesem van,hogy borton epult oda. A Caxton works, brunnel street amugy normalisabb, de nem tudom ki akar ennyire a jubilee melle koltozni. A silvertown way is eleg zajos, masik oldalt a jubilee....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30317) instantwater


instantwater
addikt

Úgy tűnik vicces landlordunk van.

Kértünk néhány javítást mostanában, mint például csöpögő csap, rossz mosogatógép, leváló szilikon a fürdőben, egy zár is elromlott, és a páraelszívót is cserélni kell, mert kilehelte a lelkét, és a szerelő szerint javíthatatlan.

Ez mind az elmúlt 1 hónapban, mert előtte hónapokig nem voltak hajlandók kiküldeni senkit, és most már keményre vettem a hangnemet. Csodák csodája, ki tudták küldeni a megfelelő embereket.

Erre ma jön az email, a management agencytől, hogy a piaci rent az 850-900 erre a lakásra (2 bedroom, 2 fürdő, plusz nappali, Nottingham centre közelében.).

A bibi csak annyi, hogy fogalmam sincs milyen forrás szerint ér annyit a lakás amennyit az ügynökség megjelölt, de a Zoopla szerint 650-800 at ér, és mi most fizetünk 795-t.

Benne lakunk 5 éve, beköltözéskor nem festettek ki, pedig elvileg kötelező lenne, és a padlószőnyegre is ráférne egy csere.

Legutóbbi emelés 2019 Januárban volt 695-ről 795-re.

Értem én, hogy a maintenance pénzbe kerül, de azért kapja a rentet, és azért van vélhetőleg biztosítása ilyenekre, hogy ne húzza nagyon a zsebét, ha valamit csinálni kell.

Úgy gondolom, hogy ez a lakás 850 et nem ér, és a Zoopla szerint sem.

Azon gondolkozom, hogy a kész tények elé állítom őt, aztán nála a labda.
Ha továbbra is kitart, akkor nézünk másik lakást, ő meg szenvedjen az above market rentjével COVID idején.

Szerencsére tudom a landlord direkt elérhetőségét is, mert az előző lakó megadta. Már arra is gondoltam, hogy rábeszélem, hogy hagyjuk ki az irodát a bérletből és spóroljunk némi pénzt mindketten, de gondolom ez full illegális.

Ti mit tennétek, ha lehúzósba kezdene kapcsolni a főbérlő?

A vásárlás nem opció a közelgő krach miatt. Kivárom az összeomlást ;] .

(#30318) Alvin_ti4200 válasza instantwater (#30317) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

2 bedroom 795...nem mondok semmit :D Mindig elfelejtem, hogy London határát elhagyva feleződnek a lakásárak :)) Mi számít amúgy maintenance-nek? A rentet meg nem azért kapja, hanem azért, hogy tudja belőle fizetni a mortgage-et gondolom, így neki minden ilyen kiadás probléma. Nem véletlenül nem festette ki a lakást mielőtt beköltöztetek, gondolom, az Nottinghamben is lenne vagy egy ezres.

(#30319) instantwater válasza Alvin_ti4200 (#30318) üzenetére


instantwater
addikt

Ne felejtsd el, hogy a fizetések is közel feleződnek. Vidéken egy full házat kapsz ennyiért. Ez közel a centerhez csak egy lakás.

Egyszerűen csak nem esik jól, hogy a nettó bérem közel harmadát a landlordnak adjam. Vagy fogjam be, máshol ez még rosszabb? Inkább az zavar, hogy a market value fölé próbál emelni.

Maintenance amit leírtam. Megjavítják/cserélik ami elromlik. Ennyi.

Nem, nem lenne 1000 font frissen festve sem. Annyiért új építésűt adnak talán még a bútor is belefér annyiért.
Ez egy 2005 környéki factory conversion egy közel 100 éves gyárépületből.

Vagy a festés díjára érted az ezrest? Az lehet, hogy bele került volna párszáz fontba. De ez egy ilyen buli. Bár itt angliában mindig találni igénytelen balekot. 5 éve még vállalható volt. Most már azért érik egy festés.

[ Szerkesztve ]

(#30320) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok!
Most találtam meg ezt a topicot, pedig 2012 óta Londonban élünk :DDD üdv mindenkinek! :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30321) Alvin_ti4200 válasza instantwater (#30319) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A festésre értettem :)

moleculez: üdv szintén Londonból :K

[ Szerkesztve ]

(#30322) instantwater válasza moleculez (#30320) üzenetére


instantwater
addikt

Üdv köztünk.
Lesz mit olvasni. :D

(#30323) Snoop-y válasza instantwater (#30322) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szerintem tul sok ujdonsaggal nem fog talalkozni :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#30324) Mercutio_ válasza instantwater (#30319) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez egy 2005 környéki factory conversion egy közel 100 éves gyárépületből.

Szóval egy fancy loft lakás?:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30325) instantwater válasza Mercutio_ (#30324) üzenetére


instantwater
addikt

Sajnos nem. Belülről sima lakásnak néz ki. Kívülről meg gyárnak.

(#30326) moleculez válasza Snoop-y (#30323) üzenetére


moleculez
veterán

Az biztos, hogy láttunk ezt-azt, tudnék mesélni... :DDD A mi esetünk nem sablon, nagycsaládostul vagyunk itt, 2 gyerek, kutya-macska. A konfig úgy néz ki, hogy a feleségem családjával élünk, anyós, após, sógor/nő mi és nekünk 2 kölyök, tehát 10-en. (inc. kutya-macska). Ehhez (majdnem) megfelelő méretű kuckót is berlünk, most épp házat keresünk. Mindenki dolgozik, mi asszonnyal nekiálltunk egyetemnek is, (így 30 évesen :DDD ). Szóval ja, kérdezzetek bátran. :DD
Nekünk most az elsődleges projekt a diploma, állampolgárság megszerzése, aztán lakásvásárlás. De a családunkat ismerve (abszolút random/spontán, de jelentős javulást mutatunk ;] ), meglátjuk mi lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30327) Mercutio_ válasza moleculez (#30326) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha még nem számolták fel: UK-ban van elég jó feltételekkel diákhitel program, annak is érdemes utána nézni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30328) moleculez válasza Mercutio_ (#30327) üzenetére


moleculez
veterán

Bizony :K , azért is lett egyáltalán opció az egyetem, azért farzsebből nem menne :N

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30329) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Vasarnap utazok vissza uk-ba. Fonokomek szerint ha van ket negativ tesztem akkor elhagyhatom majd a karantent. Allitolag ez fent van az nhs honlapjan. A gov oldalon tuti nincs. Errol hallottatok mar? Szerintem nem hagyhatnam el a karantent csak nagyon remegnek a penzert es ezert szeretnek h menjek be h kifacsarhassak belolem az utolso vert es verejteket is ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30330) aero. válasza BÁ Nutrition (#30329) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

En is kerdeztem, nemleges valaszt kaptam, en sem talaltam a gov oldalan.

[ Szerkesztve ]

(#30331) moleculez válasza BÁ Nutrition (#30329) üzenetére


moleculez
veterán

Kérd meg, hogy linkelje, vagy adjon valami hivatalos referencet, aztán megcsináltatod.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30332) Mercutio_ válasza moleculez (#30331) üzenetére


Mercutio_
félisten

ÉS mivel az ő érdekük fizessék a költségét :K :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30333) BÁ Nutrition válasza Mercutio_ (#30332) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt mondtak is h kifizetik az itthoni tesztet, kint meg ok rendeltek egyet mire hazaerek

amugy ma rakerestem az nhs-nel is es nem talaltam semmit, aztan irtam nekik hogy hol talaltak a linket ahol olvastak amire hivatkoztak.
azt nem kuldtek el csak egy nhs-rol kimasol szovegreszletet amiben ugye az volt hogy ha negativ lesz a teszted akkor elhagyhatod a karantent ha nem elsz egyutt olyanokkal akinek vannak tunetei stb de ez nem a beutazassal kapcsolatban lett szerintem kozzeteve hanem akkor ha izolalni kellett valamiert magad vagy volt valami tuneted de kiderult h megsem korona stb
szoval mellebeszelnek elegge ugy tunik egyenlore
allitolag ha atmegyek a hataron akkor lehet kapok vmi irasos utmutatast is a mihez tartas vegett remelem, majd azt az orruk ala lehet tenni hogy ha tudsz szerezni kivetelt vmi befolyasos haverjanal akkor megyek en nekik meloba szivesen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30334) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
Negative test result
A negative result means the test did not find coronavirus.
You do not need to self-isolate if your test is negative, as long as:
everyone you live with who has symptoms tests negativeeveryone in your support bubble who has symptoms tests negativeyou were not told to self-isolate for 14 days by NHS Test and Trace – if you were, see what to do if you've been told you've been in contact with someone who has coronavirusyou feel well – if you feel unwell, stay at home until you’re feeling better
If you have diarrhoea or you’re being sick, stay at home until 48 hours after they've stopped.

konkretan erre a reszre hivatkoznak, csak ennek semmi koze nincs a kulfoldrol valo visszatereshez.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30335) instantwater


instantwater
addikt

MegaLOL :Y

Válaszolt az ügynökség miszerint a Zoopla nem hiteles forrás a bérleti díj meghatározásához.

Erre belinkelték a Rightmoveról a felettünk levő lakás hirdetését, amit 950ért próbálnak kiadni.

Annyiért nem fog elmenni egyhamar.

Tehát a Zoopla nem megbízható, a Rightmove igen.

Hát, ma is tanultam valamit. :Y

(#30336) aero. válasza instantwater (#30335) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az gyonyoru :D

Nalam lehet nemsokara aktualis lenne egy hazvasarlas, hogyan mukodik ez a help to buy?

5% depozit + 20% az allamtol, ha ujepitesu? Es szimpla 5% beugro lehetoseg, ha regebbi? Mintha valahol olvastam volna, hogy jovo ev aprilisig lesz, de kiterjesztik? Bevallom, nem neztem meg nagyon utana, ha valaki vagja hirtelen fejbol, az leirhatja :)

[ Szerkesztve ]

(#30337) ronson válasza aero. (#30336) üzenetére


ronson
őstag

5%-ra most senki nem ad mortgage-ot hasznalt lakasra. Leginkabb 15% depozittal mennek most a hitelek, bekeidoben eleg volt 10% is.

Uj lakasra mehet 5% depozit + 20% equity loan.

Nem kobe vesett szabaly, de az eves bruttod maximum 4.5-szereset adjak hitelnek.

[ Szerkesztve ]

(#30338) aero. válasza ronson (#30337) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Koszi, munkatarsamek tavaly osszel vettek, nekik lehetett 5%-ra, mar nem el?

A 4.5x jol hangzik, ketten vennenk, igy adott egy keret, annak 50-60%-aert nezelodnek. :R

(#30339) ronson válasza aero. (#30338) üzenetére


ronson
őstag

Legjobb tudomasom szerint, most senki nem ad 5%-ra hitelet. De a legjobb ha beszelsz egy mortgage advisorral.

(#30340) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Friss élmény Gumtree-ről.

Árulok egy szinte zsír új 12.9-es iPad Pro-t minden finomsággal együtt. Felraktam 899-ért, ami 300 fonttal van a beszerzési ár alatt. A rengeteg üzenet közül kettő volt érdekes, az egyik Terry, aki vidékről jött volna fel érte 850-ért (éreztem, hogy bizonytalan, szóval nem vettem biztosra, hogy meg is veszi). A másik valami arab (?) akárki volt szintén 850-ért, azóta se írt vissza, pedig reagáltam neki. Ezen kívül akadt még egy illető 800-as ajánlattal.

Egy Yusuf nevű ember írt nekem először egy 700-as ajánlattal (kiemelve, hogy közel lakik (E14 látható Gumtree-n, pontos irányítószám nem), ami a vicc kategória, nem is reagáltam rá egy ideig. Majd, amikor másodszorra is írt, akkor megírtam neki, hogy már van ennél három jobb ajánlatom, nem is kicsivel, úgyhogy sorry, de nem fogunk üzletet kötni. Majd közölte, hogy ő is egy művész (miből gondolta, hogy én az vagyok? Csak azért, mert tettem fel rajzokat...?) és hogy 800-ig fel tud menni. Nem tudom, mire gondolt, amikor pontosan megírtam neki, hogy 800-as és 850-es ajánlataim is vannak, nem is egy. Nem hagyta abba, küldött telefonszámot meg minden.

Délután írt egy Nazil nevű lány (kicsit gyanús volt, mert tegnap írt egy Nazila nevű ember is, aki azóta sem reagált, hiába írtam vissza), hogy megvan-e még a cucc, mert ha meg tudunk állapodni 820-ban, akkor ő elvinné este, dobjak telefonszámot meg címet. Ezt megtettem, majd kaptam egy SMS-t, idézem:

"Hi Patrick,

We spoke on Gumtree. I got your address so I should be coming tonight for the iPad Pro. What is the latest time for you?"

Aláírás zéró. A Google viszont azonnal kiírta fejlécre, hogy Yusuf Asab Bai Cousin Android Man és a telefonszám megegyezett azzal a Yusufével, aki erősködött, hogy neki kell a cucc. Ez számomra gyomorforgató és legszívesebben visszaírnék neki, hogy ezért és ezért nem fogom neki odaadni a cuccot, ne is jöjjön érte. Ugyanakkor én félek az ilyen arab, pakisztáni meg mindenféle jött-ment nemzetektől, szóval nem tudom, mit csináljak igazából. Nekem a többszörös regisztráció ütközik az elveimmel és a Prohardveren sem adtam el soha semmit ilyen gané embereknek. Csak azok a gané emberek mind magyarok voltak...

(#30341) Tajrexi válasza Alvin_ti4200 (#30340) üzenetére


Tajrexi
tag

Annak adod el akinek Te akarod, senkinek nem tartozol semmivel. :)

(#30342) sh4d0w válasza Alvin_ti4200 (#30340) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha azt látják, hogy félsz tőlük, Rád szállnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#30343) Snoop-y válasza aero. (#30338) üzenetére


Snoop-y
veterán

Azota benezett az ablakon egy Pandemic ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#30344) Snoop-y válasza Alvin_ti4200 (#30340) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hanyagoljad. Orkokkal nem kell foglalkozni (mindenhol ugyanolyanok meg itt svajcban is:

- Mennyit engedsz a felebol
- A kislanyanak kell szulinapjara uuuu most mi lesz tonkremegy az elete :O

utana meg korberohog es eladja masnak vagy csak siman azert mert palira vett...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#30345) Alvin_ti4200 válasza Snoop-y (#30344) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Már hívott, de nem vettem fel. Megírtam neki, hogy "Hi Yusuf, the iPad Pro is no longer for sale."

(#30346) Maxxy10 válasza Alvin_ti4200 (#30340) üzenetére


Maxxy10
addikt

Áh én ezeknek soha nem adnám ki a tel számom. Brutál egy népség, teljesen elmebetegek. Szerintem dobd fel eBayre az a legbiztonságosabb.

(#30347) Alvin_ti4200 válasza Maxxy10 (#30346) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Lehet, az lesz, mert nekem ilyen élményből köszönöm, nem kell több. Miután elküldtem az SMS-t, két percre rá jött egy másik számról: "Hi Patrik, Can I come down now to pick it up? Nazil".

Megírtam neki is, hogy már nem eladó a cucc, meggondoltam magam. Azt írta vissza, hogy Ok thanks!

Szerintem rájött(ek), hogy rájöttem és nem akartak erősködni. Mindkét számot blokkoltam a francba.

[ Szerkesztve ]

(#30348) #26097408 válasza Alvin_ti4200 (#30340) üzenetére


#26097408
törölt tag

Nekem legutobb a Facebook marketen gyult meg a bajam. IP kamerakat tettem fel. Lecsereltem amik itthon voltak es a regieket feltettem meghirdetni.
Akar hanyszor hirdetek mindig leirom frankon a dolgot es altalaban collection only-kent hirdetek. Irt valaki akit erdekelte de alkudozott mar az amugy is korrekt aron, deliveryt kert, majd a vegen lejebb adta, hogy adjam fel de o nem fizet a szallitasert. Majd mondott valamit hogy hova regisztraljak be mert oda megy majd a penz de csak akkor jutok hozza ha a csomag megjott es o elegedett ezzel vedi magat hogy en nem verem at es a vegen mikor megkertem hagyjon inkabb beken ilyenekkel akkor megfenyegett, hogy csalo vagyok es kamu az egesz es felnyjelent a Facebook-nal, mert o talalt mashol is ilyen IP camokat es dragabb volt. Gyanus neki hogy ennyire olcson adom. Azt mikor azt hittem vege ennek az egesznek akkor masodreggrol irt. Mind a ketto Face profilja valami szobor kep volt rola semmi info termeszetesen. Mikor meg elvitte valaki azt latta es egybol irt megint mennyiert adtam el.
I am done selling interneten. Inkabb kukaba vele vagy ajandekba odaadom ismiknek.

(#30349) Yeffy válasza #26097408 (#30348) üzenetére


Yeffy
veterán

detto. FB Marketen en is csak az igergeto, okoskodo, aztan nem valaszolo, majd masnap mar levett, eladva majmokkal futottam ossze. nem veletlen nem regeltem Gumtree-re sem, a privat telszamom meg biztos nem adnam meg.
koltozeskor jol jott volna par hasznalt butor, meg konyhagep. meguntam a szarakodast, vettem ujat inkabb. a tokom fog ezekkel baszkodni.

max ebay, ott van legalabb nemi lehetoseged protect-re, vagy ismerosnek megy a cucc.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#30350) Maxxy10 válasza Alvin_ti4200 (#30347) üzenetére


Maxxy10
addikt

Plusz ha személyes átadás van, akkor mindig valami publikus helyet adok meg. Nemhogy a címem de még csak a postcode-ot se adom meg. Kolléga mesélte, hogy pár éve késsel mentek az átadás helyére a "vevők". Ezek nem emberek... Már én is úgy vagyok vele, hogy bármi olyan van inkább haza küldöm olyan embernek aki amúgy nem tudná megengedni magának. Persze nem egy iPadről lenne szó. Ahogy előttem is mondták már: eBay.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.