Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119401) nyisziati válasza bubu126 (#119400) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! Valahogy átsiklottam fölötte. Pedig rendszeresen olvasom a topikot.

(#119402) triglavor


triglavor
újonc

Nagyon szimpatikus doogee F5, csak vacilálok, mert én két sim kártyát és még egy sd kártyát is használok.
A Bluboo x9 teljesen megfelel az igényemnek, csak szinte semmit nem találok róla, csak egy pcadviseros ajánlót. Ha van valakinek tapasztalata, akkor szívesen olvasnám. Esetleg alternatíva a kategóriában?
Kínából jönne, telefon, b20, gps, fényképezés a legfontosabbak.

(#119403) PanUser válasza triglavor (#119402) üzenetére


PanUser
tag

Asycid-nek e hozzászólás szerint van, tőle kérdezhetsz.
Gondolom a Kína csak a más ajánlatokra vonatkozott, mert Bluboo X9-et Gearbest EU raktárából is rendelhetsz (ha végül azt választod)...

(#119404) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

"kicsit" később, mint szerettem volna, de úgy néz ki, hogy jövőhéten végre eljutok oda, hogy rendeljek magamnak egy telefont.
A kiválasztás szempontjai:
-40k fölé nem szeretnék menni
-EU raktár
-Elfogadható kamera.
-2gb ram
-16gb tárhely
-4g nem fontos
-4,5" - 5,5" között
-Nem szeretnék full ismeretlen márkát + olyan készüléket vásárolnék, amivel már van tapasztalat.

Amiket néztem: Lenovo K3 Note, Xiaomi Redmi Note 2.
Van más készülék, amit érdemes lenne néznem?

Ha valamit mókolni kell a telefonnal, attól nem riadok meg :B

#KeepFightingMichael

(#119405) antal750 válasza guftabi96 (#119404) üzenetére


antal750
aktív tag

Redmi 3

(#119406) hevizms válasza antal750 (#119405) üzenetére


hevizms
addikt

40k felett van kissé,de jó ajánlat :C

[ Szerkesztve ]

(#119407) csubuka


csubuka
addikt

Sziasztok!

Redmi 3-ra lehetséges, hogy nincsenek tokok még? Vagy valaki talált jót már?

*Azert megis vannak ebayen csak nem neztem elegge illetve alin nem dobott valamiert.

[ Szerkesztve ]

(#119408) guftabi96 válasza antal750 (#119405) üzenetére


guftabi96
addikt

azt néztem én is, de az kb mindenhol eléggé az 50 felé megy EU raktárból. Ráadásul ahogy nézem a szürke/fekete mindenhol drágább.

(#119409) cappa72
Jól sejtem ugye, hogy a következő EU Stockos szállítmány már drágább lesz?
Egy kicsit sziszegve a haza gari miatt lehet kiadnék érte 50-et, de nem vagyok benne biztos, tekintve, hogy nálam az alábbiakra lenne használva: netezés (facebook is böngészőből) + messenger + youtube + zenehallgatás. Játszani se igazán játszok, max ilyen kisebb hardverigényű ügyességi játékokat (Ketchapp játékok pl tetszenek).
Szóval ilyen célokra kicsit már azt a 40 ezerrel is úgy vagyok, hogy "biztos kell ez nekem? " :DDD

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#119409) cappa72 válasza csubuka (#119407) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én rendeltem már. [link]
Redmi 3 5" néven keresd.

@(#119408) guftabi96
Mert ez a legkapósabb.
A múlt heti eusztokkos rendelések még jól jártak - kollégám rendelt és kapott olyat. Jónak tűnik 50k-ért. Igaz, még nem kaparintottam meg - sajna nem is fogom, 2 hártánya azonban a "vagy dual sim, vagy 1sim 1sd", és a B20 támogatása, bár ez utóbbi nálad nem szempont,

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#119410) pietrrr


pietrrr
aktív tag

DOOGEE F5 mennyire jó ajánlat szerintetek?
Leírás+kinézet alapján engem meggyőzött, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra/véleményetekre.
:R

(#119411) cappa72 válasza pietrrr (#119410) üzenetére


cappa72
nagyúr

Imhol vala saját topikja a doogee f5-nek : [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#119412) csubuka válasza cappa72 (#119409) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen, ez tetszetős valóban. Mondjuk a képernyő érdekében valami kihajtós lesz a vége lehet... vagy kell egy jó tempered glass és akkor tuti a helyzet ezzel a tokkal is, hogy látod, gondolom azért a tokokkal is volt már tapasztalatod rendesen...?

[ Szerkesztve ]

(#119413) trebrona válasza csubuka (#119412) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#119414) csubuka válasza trebrona (#119413) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm szépen!

(#119415) Asycid


Asycid
tag

Sziasztok!

Kb. egy hónapja nyúzok egy Bluboo X9-est (más néven Ecoo E05).
Ez alapján egy kis vélemény a telefonról, maximálisan elfogulatlanul:

-Telefonként: sose panaszkodtak még hogy halkan beszélek, a velem beszélőt is hangosan, sőt néha még túl hangosan is lehet hallani (ez mondjuk állítható MTK chipset lévén). Szóval beszédhangminőség rendben, nagyon is (mindez úgy, hogy ha jól tudom, nincs másodlagos mikrofon)

-Külső hangszóró: Nem nagy dolog, szól, ha cseng a telefon meghallja az ember (MTK lévén itt is igaz, hogy ha halk, akkor hangosíthatunk rajta). Nem ezen kell zenét hallgatni, dinamika hiányzik teljes mértékben (előző telefonom Redmi 2 volt, az szerintem nagyon jól szólt telefonhoz mérten- ezt csak a viszonyítás miatt írom).

-Zenehallgatás: Jack csatlakozó vicces egy állat, autóban próbáltam használni, de amint elengedtem, kicsúszott a telefonból. Ez persze lehet csak a csatlakozó hibája volt, de gyanítom, hogy kicsit mélyen ül az anya a telefonban. Amikor viszont benne marad, akkor szerintem egészen jól szól, van benne minden ami kell, de nem húzódik mélybe a hangkép, viszonylag kiegyenlített.

-GPS: Röviden: kuka. Sajnos ezt használnám leginkább, de eléggé rossz a helyzet ilyen téren, ellenben nem teljesen értem a jelenséget. Használtam Sygic-kel, Navigonnal, Google Maps- szel, mindhárommal ugyanazt produkálja: marha pontos, gyakorlatilag méterre pontos, de egy idő után olyan 6-10 másodperces késésben lesz (máskor néha meg egyáltalán nincs késés), illetve hajlamos átdobálni egy-egy utcával ilyenkor (sőt, többször volt, hogy Afrika mellett az óceánban találtam magam egy-egy pillanatra). ELLENBEN amikor túráztam és Locus -szal túratérképes GPS-t használtam, akkor soha nem volt ilyen, pontosan mutatott mindent, nem ugrált össze-vissza, nem szenvedett! Szóval vagy a fentebb említett programokkal van gond, vagy nem tudom. Az tuti, hogy GPS test progik 3-4 m-es pontosságot mutatnak és nagyon gyorsan talál jelet a készülék (pár másodperc alatt), és tartja is. Olvastam olyasmit, hogy az MTK chipsetre lehet nincsenek felkészítve a fentebb említett szoftverek, fene tudja. Mindenesetre gondolkodom egy külső, Bluetooth GPS vevő vételén, hogy kocsiban azzal használjam majd, ezzel sok bosszúságtól megkímélve magam.

-b20: Telekomos kártyát használok mobilnetre, ezen szinte mindig LTE jelzést látok (Budapesten és Balaton keleti részén próbáltam eddig, utóbbihoz kellett valószínűleg a b20). A másik kártyám Vodafone, azon csak telefonálok. Nem dobálja el a hálózatot.

-Kamera: Nem nagyon fotózom telefonnal (erre van külön gépem), épp ezért nem tudok érdemben nyilatkozni, hasoníltani. Amit tudok, azok tények: a fókusz gyors, de néha nem talál (azaz piros keret zöld helyett fókuszkor).Ha zöld keretet kapsz, akkor mindig eltalálja, ergo nincs front/back focus.Ezen kívül nekem tipikus telefonos minőség, semmi extra, de ha kell fotózni hirtelen, akkor a célnak megfelel.

-Akksi: ezzel kapcsolatban el kell, hogy keserítsek mindenkit, a FullHD kijelző hamar megeszi. Olyan 3.5 - 4 órás kijelzőidőt lehet elérni átlagos használattal. Standby-ban viszont nem nagyon merül, az a rész ok.

-Egyebek::

--Összeszerelés rendben van, eléggé megmarkolni-való telefon. A hátlap nagyon félelmetesen hajlik amikor leszedi az ember, viszont sokszor nem szabad letépdesni, mert egy idő után ropogni-pattogni-nyikorogni fog a kezedben a telefon, mert kilazul az illeszkedés.

--Ujjlenyomat-olvasó tetszik, soha nem volt még ilyen szenzorral ellátott készülékem. Eléggé pontos és gyors is.

--Ami a szenzorokat illeti, nincs benne mágneses érzékelő, ergo iránytű kilőve. Gravitációs szenzor van, giroszkóp sincs.

--Ha nagy terhelésnek van kitéve, hajlamos melegedni, a "The Room 1-2-3" (ami hírhedt arról, hogy hajtja a hardvert rendesen) futtatásakor a Kernel Adiutor nevű progi szerint 74 fokig melegedett a proci, ez kellemes meleget varázsol a burkolatra is. Télen előnyös.

--Egy micro és egy normal SIM foglalat van, emellett van pluszba egy microSD kártyahely is, így mehet minden bele egyszerre. (mondjuk én a normal SIM foglaltba simán beletettem a micro simem [nem volt átalakító kéznél], és nem siránkozott még, hogy kimozdult a sim vagy ilyenek :D )

--Support szintjén nem szabad sokra számítani, a Bluboo egy OEM gyártó. Ellenben az ECOO (jól tudom, hogy az Elefone leányvállalata?) ígérte (haha...), hogy lesz az E05-ükre 6.0-ás droid, és mint fentebb írtam, ez ugyanaz a készülék, szóval fel lehet majd rá pakolni.

--ROOT már sikerült, volt egy kis kavar ugyan, mert legelőször a gyári rom helyett fel kellett pakolni rá az ECOO E05 ROMját , mivel a scatter fileok ahhoz passzoltak.

Ha van egyéb kérdés, szívesen válaszolok!

(#119416) KTU válasza Asycid (#119415) üzenetére


KTU
addikt

Biztos ugyanaz a két készülék? [link]

Bluboo X9, Ecoo E05, még a külső méretük se azonos, az X9 eltávolítható akkus, a másik nem.
166 gr. 150 gr.
stb.
:U

Köszönöm a leírást.
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119417) Outlander válasza KTU (#119416) üzenetére


Outlander
őstag

Épp én is írni akartam, hogy se a proci se a gpu nem azonos, onnantól meg tégla... de persze vannak néha érdekességek.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119418) zolipapa66 válasza Asycid (#119415) üzenetére


zolipapa66
tag

Köszönjük!

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#119419) iMaverick válasza Asycid (#119415) üzenetére


iMaverick
addikt

Jó kis leírás lett! Feldobnád pár képpel, szerintem Logout-os blog bejegyzésnek is simán elmenne!

Mondjuk azon jót derültem, hogy mindenki "megszívja" valamivel ezekkel a telókkal... Nálam az Elephone P4000-nek a GPS-ével nincs semmi gáz (legalábbis nem vettem észre), viszont a kamerája olyan szinten sz@r, hogy már leszoktam a fotózásról. (Pedig az előző Amoi-mal ilyen családi és egyéb események alkalmával eszembe sem jutott a Canon S2 IS-t elővenni, minek?)

Annak a 6-os update ígéretnek meg nem biztos, hogy bedőlnék. Sajnos az Elephone-nál sem népszerű az update policy és annak betartása. Pár készülékre jön frissítés, de ahogy néztem, azok is inkább ilyen közösségi megmozdulások. :U

szerk: most olvasok a sorok között, hogy Te is ironikusan fogalmaztál a frissítés kapcsán. :B

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#119420) Asycid válasza KTU (#119416) üzenetére


Asycid
tag

Igen, ugyanaz:
[link]
vs
[link]

De akár így is nézhetjük, ez a leghivatalosabb :) :
[link]
vs
[link]

[ Szerkesztve ]

(#119421) nyisziati válasza Asycid (#119415) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi a hasznos infókat!

(#119422) siminhu


siminhu
tag

Sziasztok,

Éppen Duál SIM-es mobilt keresek, egy Elephone p8000-esem van amivel nagyon meg vagyok elégedve, de egyre több a hibája lassan egy éves, SW bud még mindíg van benne. Sajnos eladni nem nagyon lehet.
Olyan telót keresnék ami, hasonló képességű mint az elephone (1,3Ghz x8 Mag, 3G RAM, HD kijelző 5,5') és el tudom adni egy év múlva.

Tudnátok nekem segíteni?

Köszi,

SIM

(#119423) nyisziati válasza siminhu (#119422) üzenetére


nyisziati
veterán

Az "A" kategóriás mobilok (pl. Honor, Xiaomi) jobban eladhatók használtan, de újonnan nyilván drágábbak.

Pl. Honor 6 Aliexpressről kb. 180 dollár+áfa+2.000 vámkezelési ktg. (kb. 68.000 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#119424) Sanyesz. válasza siminhu (#119422) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Még mindig "akciós" a ZTE Axon Elite.
Fel/le mozog az ára, most éppen az "UK plug"-os ennyi. :) (Szállítással 256$)
Kettőt rendeltem ismerősöknek. Nekem is jó lenne, de most nincs rá keret. :(

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#119425) Outlander


Outlander
őstag

Én épp nem rég vettem át. (doogee f5)

Bnőmnek vettem, egy Mlais M52 váltott...

Így 1-2 óra után a tapasztalatok...

Mikrofon/Hangszóró: Átlagos, találkoztam már sokkal jobbal, pl az én Elite 1 telómnak sokkal-sokkal jobb.. De az mlaisnak is hangosabb volt a hangszórója, mikijük kb egyforma, nyilván engenieer módban lehet majd vele játszani.

Térerő/antenna: nagyon gyér... itt ahol vagyok a munkahelyen itt csak edget lát, néha bele-bele kostól a 3g-be, (elite 1-nél ritkán 4g, de a 3g mindig fullon, ulefone be touch 2 szintén.)

Kijelző: sötét, max fényerőn is... ennél jóval világosabbnak illeni lennie, nem aztmondom h nem látom, de szerintem az átlagos alatt van, a színek szépek, miravisionnal (gyárilag rajta) testreszabható.

Fingerprint:gyors, de nagyon sűrűn hibázik, (be touch 2 is ugyanilyen 10-ből jó ha 6 alkalommal beenged) appokat is lehet vele zárni, tudja a kikapcsolva nyitást, nem kell külön ébreszteni.

Kamera: szokásos kínai, de legalább gyorsan fókuszál, a képet is hamar menti, használható, de ebben nekem nincsenek igényeim, előlapi/selfie meglepett, már-már mondhatni olyan mint egyes telóknak a hátlapi.

Szoftver: sallangmentes (egy go keyboard meg a lépésszámláló van fent pluszba), teszi a dolgát, akadást/bugot nem tapasztaltam, 12.25 volt rajta, de már jött is rá egy apró 21 megás update január 2x valahanyadikai... Remélhetőleg nem az utolsó.

GPS: első alkalommal kicsit sokáig gondolkodott, de azóta egyből talál jelet és stabilan, pontosan mutatja.

Összeszerelés / minőség: A simtray ultragáz, nagyon gyenge minőség, cserébe legalább hosszú és nehézkes a helyére tenni... nem nagyon kell majd piszkálni... aki sokat cserélgetné inkább ne vegye meg ezt a telót.
Ez egyéni de nekem nem tetszik a domború háta, kézben jól áll, nem akar kiesni, oldalt a fém(?) keret, sztem inkább műanyag, a hangerő/kapcs gombok minimálisan de lötyögnek, számomra már nem elfogadható a "kilengés"..

Egyéb: A dobozában (ami egyébként elég elagáns, nekem tetszik) egy simtű, nano-to-microsim átalakító, fólia, átlátszó kemény hátlap, kábel és egy 2a töltő, azt mondjuk nem kell majd használni ahogy olvasgattam.
Applikációt nem telepítettem, mégis hamar meleg lett...
Hátsó led nagyon durván csak jelzés értékű, dupla led, de nagyon halovány.
Értesítő led szintén...
Rezgője mondhatni erős.
Hw gombok nem világítanak.
Aksijáról majd késöbb... jelenleg alig ~1 óra nyomkodás után 55-ről - 44-re ment le...

Összességében, Mlais után megváltás így is úgyis (még ha elvileg gyengébb is a hw), nekem euból jött 37k-ért (pont beváltás)... én aztmondom h súrolja az ár/értékben elfogadható határt, ha olcsóbb lenne akkor nem kell rajta gondolkozni, viszont 40 felett már azért van jobb vétel is....

Ha van kérdés jöhet...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119426) Milestone2 válasza Outlander (#119425) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119427) n@p@lm válasza Sanyesz. (#119424) üzenetére


n@p@lm
őstag

Kár hogy nincs saját topikja....

(#119428) pattantyu


pattantyu
tag

Valaki magyarázza már el nekem ezt a B20 dolgot. Ha nem B20 képes a telefon, akkor hol nem tudom használni? Csak az LTE nem megy, vagy a 3G se? Le van ez írva valahova?

Nagyon szemezek a Xiaomi Redmi 3, Note 3 párossal, de így talán ki kell ejtenem. Szerintem Ausztriában tuti nincs B20, és EU-n belül csak oda van netes sim kártyám, eleve azért kéne a 2 sim. A 3G bőven elég lenne, az osztrákoknál eleve nem sok helyen van LTE, de az megy rendesen? HSDPA?

(#119429) KTU válasza Outlander (#119425) üzenetére


KTU
addikt

"Összességében, Mlais után megváltás így is úgyis"

Méret miatt?

"Kijelző: sötét, max fényerőn is... ennél jóval világosabbnak illeni lennie,"

Járt nálam pár olcsóbb (140$-ig kategória) telefon, és sajnos elég soknak ez a baja.
Mlais M52 kijelzője elég fényerős, cserébe foltosodik, :W
de ezt Te is tudod :U :D
De napfénynél is viszonylag jól látható.

Köszönöm a leírást.
:R

(#119428) pattantyu:
Hű, régen volt béhúsznap.

De én nem kezdem el. :U
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119430) iMaverick válasza KTU (#119429) üzenetére


iMaverick
addikt

Hű, régen volt béhúsznap.

Pont ez jutott eszembe nekem is!

(#119428) pattantyu: Ugyan Sanyesz kolléga már megelőzött, pontosan ezt akartam volna Neked is ajánlani: kereső!

A vicc: beírtam, hogy B20, erre mit látok? LINK 4 nappal ezelőtti hsz-odban pont Te írod, hogy milyen paraméterekkel keresel telefont, ott meg kategorikusan leírod, hogy kell a B20... Azért az kicsit furi nekem, hogy nem vagy képben a B20-szal és erre mindenképpen azt tudó telefont keresel... :F

Amúgy ITT egy hsz, szerintem elég jól összefogja a lényeget.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#119431) Sanyesz. válasza pattantyu (#119428) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Elég, ha beírod itt a keresőbe: B20
Borítékolom, hogy százas nagyságrendű találatot hoz, annyira lerágott csont. :DD

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#119432) Milestone2 válasza pattantyu (#119428) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már megint itt tartunk...

Ausztriában is van szolgáltató amely B20-on szolgáltat...

Ha nem tudja a készülék a B20-at, nyilván a legtöbb helyen lesz helyette 3G-d, de már többen visszajelezték hogy vannak az országunknak olyan szegletei, ahol B20 4G vagy 2G...nincs elérhető 3G.

Olvasgass itt, de tutti leírás nincs.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119433) Sanyesz. válasza n@p@lm (#119427) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Önálló topikja nincs, de a róla szóló cikkhez vannak (régebbi) hozzászólások. Bár inkább bősz kritikusok, akik sosem fogtak a kezükben ilyen készüléket. :U

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#119434) Outlander válasza KTU (#119429) üzenetére


Outlander
őstag

Inkább a bugos 5.0-ás szoftvere miatt... x idő után mindig meghülyült, kb havonta kérte a flashelést... én rettentően untam h "már megint nem jó ez a caar"... egyébként valszeg az újraparticiónálás résznél volt a bibi, mert függött a bugmentesség a méretétől... pedig nem nagyon volt rajta semmi, bnőmne se szokott játszani. Fényképezőjét se szerette, nagyon színhelytelen volt.
Meg a recsegős műanyag szerkezet miatt.... de a legfontosabb h erre kb 2 féle tok van/volt, doogíra meg van kiscicásból is vagy 10 féle bammmmeg. :))

Egyébként meg küszöbgari!!! ;] ;] :P ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119435) tibcsi0407 válasza Outlander (#119434) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem a Mlais egyébként is megfőtt. A fórum már be sem jön, valamint volt több termék, amit végül ki sem adtak.

https://utdetailing.hu/

(#119436) KTU válasza Outlander (#119434) üzenetére


KTU
addikt

10 vagy 11GB-ra particionálva rendben van, 5.0-án és 4.4-en is.
Talán pár hetet használtam loli-val, de VoIP miatt visszaváltottam 4.4-re.
azóta is jó.
Persze kb. 1,5 naponta újraindítom (akku csere).
Fiam is el van 5.0-án, már vagy 6 hónapja használjuk.

"recsegős műanyag szerkezet"

Ezt nem értem, mit lehet egy telefonnal művelni hogy recsegjen a hátlap, vagy a ház. :F
1,5 naponta leszedem / visszarakom a hátlapot,
nem recseg, nem mozog.
Persze nem is csavargatom vagy szorongatom a telefont.
Csak használom.
:U

"Fényképezőjét se szerette, nagyon színhelytelen volt."
Most van nálam pár Lenovo P70,
ezekbe rosszabb a kamera, mint az M52-be. :W

"tok.... doogíra meg van kiscicásból is vagy 10 féle"
Ez fontos :K
:D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119437) Core2duo6600 válasza KTU (#119110) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ez engem is érdekelne
A korlátlan mobilnet, mennyiért hogyan , jöhet a priv

(#119139) tobias40
Samsung J500F Galaxy J5 Dual SIM Fekete ?
3 szín jelenleg 52 000 körül láttam

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#119438) KTU válasza Core2duo6600 (#119437) üzenetére


KTU
addikt

Nem ide :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119439) medica válasza Core2duo6600 (#119437) üzenetére


medica
senior tag

6500-ért pl. DPI kontaktot keress mobil flottás topikban de google is ad találatot.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#119440) iMaverick válasza KTU (#119436) üzenetére


iMaverick
addikt

"tok.... doogíra meg van kiscicásból is vagy 10 féle"
Ez fontos :K
:D

Hát csajszinak kellett, hogy a pitlibe ne lenne fontos!? ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#119441) krampoosz válasza KTU (#119436) üzenetére


krampoosz
tag

Nekem is M52-m van cca. fél éve, jól megvagyok vele, egyedül a proxy szenzor makacskodik néha. Írtad, h VOIP miatt visszatetted a 4.4-et: ezen jobb a VOIP beszélgetés minősége ? Érdekel a dolog én 5.0-n vagyok és csak VOIP-on beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#119442) pattantyu válasza KTU (#119429) üzenetére


pattantyu
tag

Megértettem a B20-at. A 800MHz-et is értem. Amit nem tudok, hogy mi van itthon. Ha a B20 hiánya miatt nincs 4G, akkor mekkora eséllyel van 3G? Ausztriára mennyire jellemző a B20 hiánya miatti szívás. Ha az EU-ban utazok, akkor mi van.

Ezért is írtam, mivel sokat járok külföldön, az EU-ban főként, hogy B20 kell nekem. Nem akarok amiatt szívni, mert a telefonom nem tudja. A Voda esélyes, mivel a T-mobiltól a cég jó eséllyel UPC-re fog váltani, ami Voda hálozatot használ. Szóval megint B20.

Viszont annyira kevés a B20 képes telefon, hogy nem tudtam jót választani. Ha nem 5,5", csak 5", akkor alig van pár telefon. Pedig egy Xiaomi Redmi 3 nem lenne rossz pl.. Olcsó, de nekem épp elég lenne.

(#119443) Outlander válasza iMaverick (#119440) üzenetére


Outlander
őstag

Viccelsz... mielött rendeltem meg kellett nézni h mi a felhozatal azokhoz amiket kiszemeltem... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119444) KTU válasza krampoosz (#119441) üzenetére


KTU
addikt

Plantronics Bluetooth headset-re a mikrofon "nem ment át",
továbbra is a készülék mikrofonja volt aktív de csak Zoiper alatt.
Más bajom nem volt, de ez elég nagy probléma volt akkor.
Persze GSM hívásnál rendben volt.

De azóta már Grounwire-t használok.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119445) KTU válasza pattantyu (#119442) üzenetére


KTU
addikt

Ha az EU-ban utazol, ne vegyél B20 nélkülit, ha szükség van mobilnetre.
B20 amúgy csak EU-ban van.
Európai LTE frekik.

Lenovo P70 medimarkt 65eFt,
Minden hazai LTE freki, nagy akku, jó kijelző, 5", sz@r kamera, 2 év hazai gari.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119446) 105kacsa válasza Sanyesz. (#119433) üzenetére


105kacsa
őstag

Van másik teszt is napi szinten használom és fent tartom azóta is ,,ZTE Axon Elite szerény véleményem szerint teljes jogú játékosa az elit ligának."

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#119447) nyisziati válasza KTU (#119429) üzenetére


nyisziati
veterán

Drágább telók tesztjében is van szó fényerőhiányról. Pl. Elephone 9000-re is panaszkodott egy tulaj a tecsőn, pedig az 220 $-os készülék.

(#119448) HerbertSobel válasza 105kacsa (#119446) üzenetére


HerbertSobel
csendes tag

Sokat keresgéltem én is. Ha decemberben lett volna 250 dollárért axon akkor megvettem volna. De már nem. Találtam egy kicsit öregecske de számomra mindent tudó telót.
LG g4 dual

[ Szerkesztve ]

(#119449) csigacsa


csigacsa
tag

Ezt a telót néztem ki. Tudnám ezt használni Magyarországon? (Talán 4G nem lenne mindenhol :F ) Magyar nyelv van benne?
[link]

(#119450) Viktor0610 válasza csigacsa (#119449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát a TD-LTE mellett sehol nem volna 4G-elérésed. Akkor már inkább Redmi Note 3. Abban van 4G-d, igaz korlátozottan a B20 hiánya miatt. :)

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.