Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119651) Graphics válasza guftabi96 (#119608) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Héten akarom majd megrendelni, mert nagyon ár alatt van ,viszont minőségi gyárból van, jók a speckók, és a német tesztek alapján a kamera is kiváló.

Egyedül az aksi kevés, viszont ez a hardver elég takarékosan bánik , ebben reménykedek :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119652) guftabi96 válasza Graphics (#119651) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, kíváncsian várom a tapasztalatokat tőled és 01andristól is. Majd írj róla pár sort (vagy akár egy logoutos bejegyzést).
Én most Redmi Note 2-őt fogok venni (remélhetőleg ma, de legkésőbb remélem, hogy a héten).
De felkeltette ez az Infocus is az érdeklődésemet, ennyiért ha tényleg nincs semmi nagyobb kínja, akkor jó vétel.

#KeepFightingMichael

(#119654) zolipapa66 válasza Viktor0610 (#119653) üzenetére


zolipapa66
tag

Nem mobil nézetre van állítva az biztos.

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#119655) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok

erről mi a véleményetek?
[HOMTOM HT3]
kapom emailre sok reklámos cuccot de ezen megakadt a szemem, 14ezerét nem tűnik rossznak.
hozzátenném, nem akarom megvenni, 1 hónapja vettem egy cubot s600ast amivel maximálisan meg vagyok elégedve, de érdekelnének a vélemények, ha vannak egyáltalán tapasztalatok erről a mobilról :)

(#119656) Outlander válasza csaba17 (#119655) üzenetére


Outlander
őstag

Melós mobilnak, Nagyinak ismerkedni, alsós gyereknek stb... az ára tükrözi a minőséget és a "sebességet".

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119657) csaba17 válasza Outlander (#119656) üzenetére


csaba17
senior tag

rendben, de gondolom egy hasonló mobil, itthon 30 körül lenne, ami sok embernek bőven megfelel :)
lehet beajánlom egy ismerősnek, a gyerekének jó lenne :)

(#119658) Outlander válasza csaba17 (#119657) üzenetére


Outlander
őstag

Persze, csak sokat nem kell tőle várni...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#119659) RVR400 válasza csaba17 (#119657) üzenetére


RVR400
veterán

Terhelés után ez is inkább 20e Ft lesz.

(#119660) guftabi96 válasza csaba17 (#119655) üzenetére


guftabi96
addikt

annak az MTK 6580-nak hiányzik a 720p kijelző, mint egy falat kenyér :D

#KeepFightingMichael

(#119661) cappa72 válasza csaba17 (#119657) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát volt egy dugi x5lte, majdnemitthoni (Eu bolt) lehetőség 20k-ért. Az jobb választás volt.
Persze csak szerintem.
Ettől mindenképp jobb.

Meg azért annak a (ma már) soványka processzornak a HD kijelző a torkán fog akadni, mint 6589-nek a FHD.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#119662) GIJoe


GIJoe
addikt

Meizu M3 Note jó pofa a P10esbe végre combosabb gpu van..

(#119663) csaba17 válasza guftabi96 (#119660) üzenetére


csaba17
senior tag

a mobilos cpu-k terén nemigazán vagyok otthon, ha mondhatom a magok számát nézem mint főbb kritérium.
(hozzáteszem pck terén értek hozzá)
csak az én cubotomban lévő MT6735A-t vettem alapul, hogy az is csak 4 mag és a frekvencia is megegyezik.
de megnéztem egy összehasonlító oldalon, már látom, hogy a 6580 régebbi technológia illetve csak 32bites.

(#119664) Graphics válasza GIJoe (#119662) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na akkor lehet válogatni ,hogy M3 Note, vagy Redmi Note 3 Pro :D 4100-as aksival mindkettő jó üzemidőt sejtet.

Kérdés a P10 hogy sikerült

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119665) nyisziati


nyisziati
veterán

[link]Ingyenesen elérhető országos wifi hálózatot hoz létre a Telekom.

[ Szerkesztve ]

(#119666) Milestone2 válasza nyisziati (#119665) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kíváncsian várom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119667) KisSarkany válasza zolipapa66 (#119648) üzenetére


KisSarkany
csendes tag

Koszonom!

De a xiaomi miota tud b20at? Es ezekbol melyik strapa?

Tibcsi, sanyesz: azt hiszem nem voltam egyertelmu. Mellesleg a bigger vagy a smalest miota technikai parametrer?
Olyan oldalt keresek ahol ugy lehet keresni mint a gsmarena advanced keresojeben es ismeri sz osszrs brandot de a kinai osszeset mindenkepp.

write-only : :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#119668) tibcsi0407 válasza KisSarkany (#119667) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem értelek. Akár SoC-ra szűrten is tudsz keresni, de ott a B20 is. Meg még kismillió opció. Az összes elérhető (meg presell és pletyka-szintű) készülék benne van az adatbázisban.

https://utdetailing.hu/

(#119669) zolipapa66 válasza KisSarkany (#119667) üzenetére


zolipapa66
tag

Nagyon kevés dolgot adtál meg igénynek pl méretet sem írtál, és mit értesz strapa alatt? falhoz b@szom, nem törik? Amit belinkeltem ott nincs xiaomi, de ha nem tudod használni az oldalt akkor sajnálom.
Szerintem kaptál annyi linket, kicsit légy önálló .

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#119670) KamuMazsola válasza nyisziati (#119665) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen!

Üdv.: KamuMazsola

(#119671) Zeki


Zeki
nagyúr

Na ezt is megéltük!

Az Auchan szórólapjában Doogee X5 25-ért és az X5 PRO 40-ért. Még áruhitel is van hozzá, meg ajándék vodás feltöltő kártya.

Mondjuk az Eustockos árakat elnézve... nem kicsit drága.

[ Szerkesztve ]

(#119672) KisSarkany válasza tibcsi0407 (#119668) üzenetére


KisSarkany
csendes tag

Mert ez nekem egyaltalan nem igy nez ki.... Majd ejjel megnezem gepen masik browserrel
Koszi!

(#119673) cappa72 válasza Zeki (#119671) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez már valami. :)
Persze a honi terhek miatt az árképzés "kicsit" mást mutat. A madarasteszkós árak pont egyel csúsztak el.
Az LTE verzió kerül annyiba, mint a e*raktár.hu oldalon a pro.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#119674) woodworm válasza cappa72 (#119673) üzenetére


woodworm
veterán

Biztos az LTE és nem a sima X5? Az eustocknál sincs már és nem is lesz.

(#119675) janaman01 válasza nyisziati (#119665) üzenetére


janaman01
addikt

Telekom Fon belföldi wifiszolgáltatását a Next S, M, illetve Music S, M és XS díjcsomagokra váltók vehetik igénybe. Akinek Next XL díjcsomagja van, az régi ügyfélként is használhatja ....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#119676) femiki


femiki
tag

Mi a különbség a Doogee X5 Pro "P05" és "P07" változat között? A leirásban semmi különbséget nem találtam. Honnan érdemesebb rendelni, a TD-ről, vagy a GB-ről? Mind a kettő EU-ból küldi plussz költségek nélkül? Köszi.

(#119677) Zeki válasza femiki (#119676) üzenetére


Zeki
nagyúr

Vedd az eustock.hu-tól. Akkor még értelmes garanciát is kapsz.

(#119678) woodworm válasza femiki (#119676) üzenetére


woodworm
veterán

Az egyik fehér a másik fekete?

(#119679) raulicio


raulicio
senior tag

ez a rohadt xiaomi... Ennél a redmi 3 pro-nál már nagyon elbizonytalanodtam B20 ügyben. Minden más szempontból tökéletes lenne nekem :(

(#119680) sirály69 válasza raulicio (#119679) üzenetére


sirály69
őstag

:K

Szerver Hosting Debrecenben

(#119681) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Már egy ideje telefonra vadászom. Kaptam több tippet is, megrágtam és a Xiaomi redmi 3 jön be leginkább. De, mire eljutnék a cégemnél, hogy rendelkeznek végre, addigra mindenhonnan eltűnik, ahol jó áron van. Nyilván nem véletlenül.
Aztán néztem a Doogee X5 pro-t, céges telónak talán az is megfelelne a Redmi helyett. Beszéljeteke le vagy rá, hogy jó/nem jó az a készülék. A céges keret 40e, így a Doogee simán beleférne, a redmi 3 csak úgy, hogy sajt pénzem teszem bele.
Szóval a redmi 3 jobb, sokkal jobb annyival, mint amennyivel többe kerül, megérné várnom rá és saját pénzemmel kiegészíteni, vagy használható a Doogee is, egy átlag céges telónak ill. a privát számom is menne bele persze, ha már dual SIMes...

(#119682) Hali1975 válasza BrandonXXV (#119681) üzenetére


Hali1975
tag

Szia!
Hát azért a redmi 3 bőven a doogee x5 pro felett van.
A kettő nem egy kategória.

Redmi 3 már volt a kezemben és nagyon rendben van a készülék.
Szerintem megéri megvárni, amig lesz jóáron készleten és inkább kiegészíteni zsebből az árát.
Kollega használja, igaz most csak egy SIM-el-neki így 2,5-3,5 napot megy.

(#119683) Graphics válasza BrandonXXV (#119681) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fényévekkel jobb a Redmi 3 :)

Cégesnek meg főleg, nagy aksi, minőségi anyaghasználat, kamera átlagosnál jobb.

/ eustock-on nézd, simán megéri

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119684) BrandonXXV válasza Graphics (#119683) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Igen, nekem is jobban tetszik a redmi 3, csak már kezdek belefáradni a várakozásba. Mindegy én bajom.

Sajna eustokos nem játszik, a számlázás miatt. Ne kérdezd miért, a cégemnek nem tetszik, nem értek hozzá, de nem is firtatom. :(

(#119685) KisSarkany válasza zolipapa66 (#119669) üzenetére


KisSarkany
csendes tag

A problemam az altalatok ajanlott oldallal masik browserrel megoldodott. Csak ez a homoszexualis crom mindig felulbiral... Es most akkor par napra el is tunok atvakarni magam a meglelt informaciokon.
Koszonom!

(#119686) zolipapa66 válasza KisSarkany (#119685) üzenetére


zolipapa66
tag

Aztán Te is úgy jársz mint sokan itt a fórumon (köztük én is :) ) hogy egy hónap után is bizonytalanok, és remegve nyomják meg a rendelés gombot, miután megszülték melyik készülék is lesz a nekik való. A kis ördög viszont vigyorog, hogy" biztos jól döntöttél? " :)

[ Szerkesztve ]

Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

(#119687) somasz


somasz
addikt

Üdv!

Kolléganő Kingelon N9000 (sosem hallottam róla :DDD , de úgy néz ki, kompatibilis a Star n9000-rel, vagy lehet, hogy ugyanaz) telefonjának betört a kijelzője, érintést érzékeli, csak csúnya (mármint a kijelző ;] ). Milyen alkatrészt vegyen hozzá az ali-ról? Egyszer kellett eddig kijelzőt cserélnem, de már nem emlékszem. Egyben kell a digitizerrel, ha jól emlékszem. Linkelnétek valamit?
Ha rossz helyen járok, bocsi... :B

Köszi! :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#119688) BrandonXXV válasza Graphics (#119683) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Na és mi a vélemény a Xiaomi Redmi 3 vs Lenovo P70-nel kapcsolatban?! Melyik jobb vétel a kettő közül?

(#119689) Milestone2 válasza BrandonXXV (#119688) üzenetére


Milestone2
nagyúr

http://www.kimovil.com/en/compare/lenovo-p70,xiaomi-redmi-3-pro

Ez mindig nagyon szubjektív.

Lenovo tud 4G LTE B20-at, Redmi nem.
Lenovo MTK, Redmi Snapi
Lenovo dual SIM mellet még SD-t is fogad, Redmi csak a SIM2 kárára
Lenovo ha jól tudom multilang, Redmi nem
Lenovo árát nem tudom, Redmi megfizethető jó ár-érték arányú
Akksi mindkettőben jó 4000/4100
Lenovoban kevesebb "extra" szenzor van.
Talán a Redmi GPS-e jobb.
Kamera is talán picit jobb a Redmiben, bár pixel ugyanaz.

Döntened úgy is neked kell.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119690) KTU válasza BrandonXXV (#119688) üzenetére


KTU
addikt

Attól függ mik a szempontok, elvárásod.

pl. ha kell 4G LTE 800Mhz, de nem szempont a jó kamera, akkor P70. :U

Lenovo P70 MM-be kuponnal -10% = 58500Ft,
2 év normális gari stb.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119691) Graphics válasza somasz (#119687) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ahányszor megrendelték a szalagról a gyártást, akár annyiféle üveggel készülhetett...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119692) Demolator


Demolator
tag

Sziasztok!

Asus Zenfone Max ? Erre mondjon valaki nekem jót rosszat tapasztalat van? Arban akksiban fényképezőben jónak tűnik .. b20 is van

A reklám helye

(#119693) hevizms válasza zolipapa66 (#119686) üzenetére


hevizms
addikt

És amikor megveszik és örülnek neki,rá 2 hétre a gyár bejelenti hogy kijön a pro verzió alig drágábban de sokkal jobb hardverrel :)

(#119694) beg válasza Milestone2 (#119689) üzenetére


beg
veterán

"Kamera is talán picit jobb a Redmiben"

Sokkal jobb a redmi kamerája. A lenovonál játszani kell sokat a kézi beállításokkal, mire kész, lemegy a nap :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#119695) hevizms válasza Demolator (#119692) üzenetére


hevizms
addikt

Akkuban nagyon jó.B20-at nem tudja.Fényképező passz.Nagyon nem probálgattam.Van topikja amúgy
Nálam 1 hétig volt kipróbálva.Nekem tetszett.Kicsit meg is bántam hogy eladtam

[ Szerkesztve ]

(#119696) Milestone2 válasza beg (#119694) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Markánsabban nem mertem írni, mert az a Lenovo még nem volt soha a kezemben...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119697) beg válasza Milestone2 (#119696) üzenetére


beg
veterán

De egyébként ennyivel ki is merül a negatívuma. Ezt mellém fogják temetni, mint hunoknál a lovat :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#119698) Laza... válasza hevizms (#119695) üzenetére


Laza...
addikt

[link] ;)

Never give up!

(#119699) BrandonXXV válasza Milestone2 (#119689) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Köszi mindenki segítségét!
Kicsit vívódom magamban. Árban nagyjából a Lenovo kicsit drágább és külsőre annyira nem is tetszik, mint a Redmi 3, de céges teló lesz,amiben a privát számom is benne lesz,a cég veszi így a kinézet a legutolsó, majd megbarátkozom vele.
Csapongom tudom, de az ár is számít, így még a Redmi 2 pro-t is nézegettem, persze az már kicsit régebbi hardver. Emag-on van akciósan fehér/fekete 47.900-ért....
(40e-et kapok a cégemtől)

(#119700) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Redmi 3 pro is van már. Nem rossz.

https://utdetailing.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.