Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119801) tibcsi0407 válasza Kornel (#119799) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt senki sem vitatta. Azt vitattam, hogy az MTK nem feltétlenül sz@r, attól, hogy Neked rossz a tapasztalatod.
A RAM miatt pedig ne idegeskedj, amíg párszáz MB van szabadon, addig rendben vagy. Azért van a memória, hogy használja a rendszer. Különben minek tették bele? :)

https://utdetailing.hu/

(#119802) csaba17


csaba17
senior tag

picit off, de eddig csak a dualsimes cubot-omnál jelentkezett a dolog: ha sd kártyáról vagy belső tárhelyről akarok telepíteni apk-t akkor előfordul, hogy a telepítés gomb inaktív. mi lehet a gond? vagy miért? restart után okés, de pl tegnap délelőtt 10kor felraktam 2 appot, este már inaktív volt a gomb, megint csak a restart segített.
valakinek ötlet?

(#119803) Kornel válasza tibcsi0407 (#119801) üzenetére


Kornel
veterán

Nem rossz az MTK, egy szóval sem mondtam, csak azt, hogy azért van érezhető különbség rendszersebességben pl.
Az meg tényleg gáz, hogy ilyen különbségek vannak memoriakezelésben, nem csoda, hogy máris van működő CM rá ;)

(#119804) tibcsi0407 válasza Kornel (#119803) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megy az ujjlenyomat-olvasó is?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#119805) RVR400 válasza tibcsi0407 (#119795) üzenetére


RVR400
veterán

Igen, gyakorlatilag addig szétzúzta a RN3Pro a LETV-t, viszont valaki ügyesen állított a rendszeren, hogy be legyenek zárva a alkalmazások, amikor elhagyják őket, így pl a RN3Pro-n minden alkalmazás betöltődött nulláról, és még így is csak kis különbség lett a kettő közt. Ergo a videó pont addig ér valamit, amíg elsőre töltődik be minden, mert utána tisztán látszik, hogy nem ugyanaz történik. És hidd el, nem azért záródnak be a programok, mert kevés a RAM, mivel ugye a MIUI-n is állítható, hogy mennyire engedje a programokat futni a memóriában... ;)

(#119806) tibcsi0407: Nézd meg jobban, nem visszajött, hanem újra be kellett tölteni a programokat, mert ki lettek lőve.

[ Szerkesztve ]

(#119806) tibcsi0407 válasza RVR400 (#119805) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt nem is állítottam, hogy kevés a RAM. Nem is zárta be, hanem fagyasztásból lassabban jött vissza.
Azt sem állítottam, hogy jobb a Le 1s, csak egyszerűen nem szar feltétlenül a Helio, attól, hogy az RN3Pro-ban nem az van.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#119807) Viktor0610 válasza csaba17 (#119802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, este futott valami képernyő-sötétítő, színszűrő program.
Ezek átmeneti kikapcsolása után nincs probléma az installal. :)

Samsung Galaxy A54

(#119808) #48828160 válasza gagyilovag (#119764) üzenetére


#48828160
törölt tag

A fényképezője jó, szép képeket csinál. Tudni kell, hogy samsung optika de 8 Mpx, nem 13.
A wifi stabil, közepesen erős. Az akksi sajna kicsi, egy napot bír ki erős használat mellett.
Én 27000 ft-ért vettem. Ennyit megér ☺️
Panda fantázianevű az enyém, előlap fekete, hátlap fehér. Szép készülék, a hátlap fényes sajna, de annyira nem látszanak az ujjlenyomatok. Antutu 29000. A fényerő jó.
Nem akad, nem melegszik (a belakáskori telepítések, wifi és egyéb használat során felül kicsit melegedett), smooth.

[ Szerkesztve ]

(#119809) KTU


KTU
addikt

Pedig úgy nézett ki Bé20nap lesz. :( :U
:DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119810) csaba17 válasza Viktor0610 (#119807) üzenetére


csaba17
senior tag

köszönöm a segítséget. igen, lux-ot használok, mert este, ha csak megnézem az időt kiégeti a szemem :)
bár az utolsó, talán 1 hete jött update mintha már lentebb vinné a fényerőt minimumom.
a régi lg-m nulla fényereje ennél kb 30%-nak vagy többnek felel meg, muszáj vagyok valamivel szabályozni.
ez az egy dolog ami zavar a cubot-ban :)

(#119811) b0bcat válasza #48828160 (#119808) üzenetére


b0bcat
addikt

Snapi 410 Antutuban 29000 pontot hoz? :Y

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#119812) tibcsi0407 válasza b0bcat (#119811) üzenetére


tibcsi0407
félisten

6-osban nem kizárt.

https://utdetailing.hu/

(#119813) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Leagoo elite 4 senki?

(#119814) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Nekem nagyon bejovos 2 fele telefon:

Google Nexus 5 ( a regi fajta designje nem az uj 5-osoke)
Iphone 5 (szinten az eredeti)

Namost mivel androidos vagyok, ezert keresek egy olyan telefont, ami vagy ez vagy a masik designjere hasonlit, jok a hardvere, megfizetheto es mukodokepes.

Kinai (Ali) oldalon nezegettem klonokat, de nem talalok konkretat.

A kijelzo az 4-5" kozott szerencses, nagyobb nem kell semmi esetre sem es kisebb sem.
Procibol 4 mag, valami utos fajta es jobbfele grafikus chip benne.
Nem artana ha a telefon memoriaja min 8/1GB lenne, mert a jelenlegi Alcatel 997D-mmel az a 4GB gyorsan betelik, nem sok alkalmazast lehet attenni SD-re.
Az MT6577-es proci kezd harmatgyenge lenni 4.1.2 alatt, van hogy Hangouts-on irok irok, es par masodperc utan laggolva tolja be a betuket. Mar volt full Factory reset, es cache torles is, de lassu. Kezdi megadni magat, 3,5 eves a telo.

Az arban semmi penzert nem szeretnek 50K fole menni, kinabol ennyiert meg rendelni se :)

Mit tudtok ajanlani?

Csak uj garis keszulek erdekel.

Koszi!

(#119815) Viktor0610 válasza coolpet (#119814) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Klónt TILOS vásárolni.
Bármi gondod van vele, mivel klón, nem tudsz vele mit tenni.

Én inkább kötnék valami kompromisszumot kinézet terén, és vennék valami mást.

Samsung Galaxy A54

(#119816) coolpet válasza Viktor0610 (#119815) üzenetére


coolpet
senior tag

Akkor mi az a legkozelebbi telefon ami nagyban hasolnit ezekre?

Egyebkent valaki el tudja magyarazni hogy ezek az ARM magok amik forgalomban vannak melyiket illik/szabad megvenni?

Marmint a processzort amibe ezek a magok vannak :)

(#119817) tibcsi0407 válasza coolpet (#119816) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Blackview Ultra A6?

https://utdetailing.hu/

(#119818) #79335424 válasza coolpet (#119816) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szubjektív. Nem kell sokat visszaolvasnod, hogy láthass véleménykülönbségeket Snapdragon vs. MTK témában. Ráadásul, még az ARM sem annyira egyértelmű, mert az Asusok sem rossz kütyük.

[ Szerkesztve ]

(#119819) dokee78


dokee78
félisten

DOOGEE F3 Pro van valakinek?
Mik a tapasztalatok?

Mennyire nehéz mókolni ezeket a kínai telókat?
Arra gondolok régebbi Mediatek telóknál kellett valami MTK Tools,az újabbakhoz is kell?
Vagy elég TWRP és onnan flashelni?

(#119820) laychi


laychi
veterán

Üdv hölgyek/urak!

Gondolkodom a egy xiaomi redmi note 3 pro (snapdragon650) vásárlásán.
Honnan lehetne legolcsóbban megrendelni(németországba),vagy van jobb ajánlat ezen az áron valamelyik gyártótól?

Elsődleges szempontok:
- 5-5,5"
- min. gorillaglass 3
- min. 16-32gb tárhely.
- 2-4gb ram
- jó gps nagyon fontos!!!
- pörgős soc(cpu-gpu egyaránt)+rendszer
- jó akkuidő
- legyen az átlagosnál jobb kamerája/videókészítés esetén is.Ha fotózok,videózok,csak telóval teszem,az mindig kéznél van,legyen élvezhető minőség. 13mpx-től felfelé,előlapi 5mpx-től felfelé.
- jó beszédmikrofon,hangszóró,kihangosításnál is legyen kellőképpen hangos(zajos munkahely)
- messenger,egyéb internetes alapú telefonálásnál/videóbeszélgetésnél is legyen jó hangereje.

Esetleg másik soc-cal(pl snap.808-al) valami ajánlottabb készülék?

[ Szerkesztve ]

(#119821) laychi válasza laychi (#119820) üzenetére


laychi
veterán

Lemaradt még egy lényeges szempont microsim foglalat(ok)

(#119822) gagyilovag válasza laychi (#119820) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Lenovo K3 note.
Van nekem,és zsír teló!

(#119823) maroni válasza nyisziati (#119762) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm a választ valószínűleg én is veszek majd valamit a gyereknek!
Üdv Laci

(#119824) Graphics válasza laychi (#119820) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem jó az irány a Redmi Note 3 Pro-val kapcsolatosan, én is ezt nézegetem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119825) akos727 válasza Milestone2 (#119736) üzenetére


akos727
senior tag

Kipróbáltam mindkét F5-öt és mind a kettőn tökéletes a mikrofon és a hangszóró is.

(#119826) b0bcat válasza akos727 (#119825) üzenetére


b0bcat
addikt

Nem kötekedésképpen, de mit jelent a tökéletes? Azt, hogy működik, vagy azt, hogy jó is a hangminősége? A Doogee X6-ban is tökéletes a beszédhangszóró, hiszen működik (ad hangot, nem recseg, stb.), de a minősége elmarad a várttól. :(

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#119827) Beni2360


Beni2360
félisten

Nekem volt egy doogee pixel és annak gond volt a mikrofonjával mert egy kis vizet kapott. Szerelő szétszedve azt észlelte, hogy nem volt forrasztás csak bele volt szorítva a helyire. Így nem csodálkoztam a recsegő mikrofonon. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119828) #79335424 válasza Beni2360 (#119827) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem hasonló miatt nincs mikrofonom kb. egy éve. Vissza kéne hajlítani egy érintkezőt, de már nem is hiányzik a mikrofon. :)

[ Szerkesztve ]

(#119829) Beni2360 válasza #79335424 (#119828) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor hogyan beszélsz bele? Állandó fülessel? mert nekem csak avval ment amíg meg nem javították.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#119830) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok újra :)
még egy kérdésem lenne: nem tudom, hogy az android 5.1-hez köthető, vagy a cubot-hoz.
szóval, ilyet, hogy értesítési hangerőt lehet valahol szabályozni gyárilag?
(a beállításokban csak csörgés illetve ébresztés van)
a nap folyamán letöltöttem play-ről egy widgetet, ott be tudtam állítani, hogy ha sms-t kapok akkor ne a csörgési hangerővel szóljon.
inkább megkérdezem, ha nem muszáj akkor nem használnék hozzá külön appot.
(egy hete alig találtam meg a hívás várakoztatást, szerintem eléggé el van dugva, tekintve, hogy hívásbeállítás menü nincs a beállításokban)

[ Szerkesztve ]

(#119831) #79335424 válasza Beni2360 (#119829) üzenetére


#79335424
törölt tag

Eleinte füleseztem. Már régóta szemeztem a Huawei Talkband B2 -vel, csak elég butuska volt szegény. De, a januári szoftverfrissítés meghozta az értesítéskezelést, úgyhogy rögtön vettem egyet. Azóta ezt használom, és akkor is ezt használnám, ha lenne mikrofonom. Ezért nem hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#119832) pattantyu


pattantyu
tag

Sziasztok!

Besokaltam, most végleg. A kedves Sony frissítette a firmware-t a Z3 comapctomon. Innentől alig van térerő, sokszor baromi meleg a telefon, mert ezerrel keres jelet, illetve az aksi a szokásos 1,5-2 napról leesett éppen, éppen egy napra, de inkább kevesebbre, kevés használattal. Megnéztem a 6.0.1 jön ki hozzá mostanában frissítésként, de a béta verziót adják ki, mert jónak ítélték. Az üzemidő ott is szar, meg egy csomó egyéb bug is bejön, mivel nincs kitesztelve.

Vennék egy telefont. Nézegettem a Lenovo Zuk Z1-et. Jó az üzemideje, de nem egy mai darab...

Szerintetek van olyan 5"-es telefon, ami:

- jó kamerával rendelkezik, ez nagyon fontos,
- jó az üzemideje,
- B20 képes,
- 100eFt alatt van bruttó,
- elég erős a hardvere 3GB/32GB, plusz sd kártya, ha lehet, erős proci
- boltban meg lehet venni,
- nevesebb gyártó, hosszú támogatás (szoftverfrissítés pl)

- Xiaomi Redmi 3 jó lenne, de nincs B20. Nem járok sokat vidékre, de nem szeretnék szívni emiatt. Ausztriában is szarban lenneék emiatt, az tuti. Illetve sim, sd osztozás se ideális.
- Lenovo Vibe Shot is jó, de sokkal drágább.
- Lenovo Zuk Z1, régi hardver, meg nagy
- Oneplus X üzemidő nem túl jó, meg a hardver is régi, sim, sd osztozás

Van még valami?

Köszi!!!!

[ Szerkesztve ]

(#119833) Graphics válasza pattantyu (#119832) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honor 5X lesz neked jó.

Van sima tálca 2db es külön sd tálca is.

- Zuk Z1 se tudja a b20-at,nekem ez remlik

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119834) WOT-H-A-C válasza Graphics (#119833) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jól rémlik! :D Nem tudja :N

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#119835) racerx


racerx
őstag

Hello, ide is beírnám, tipp kéne, még a héten :)
Sziasztok, Nem tudom, van e melyik kínai okostelefont vegyem topic, ezért ide írom :) :
Édesapámnak keresnék valami telefon, lényeg hogy kint van egy barátom Hong-Kong-ban, és ezért onnan hozatnák be valami kínai csodát. Nézegetem ezeket a neten, tudom hogy van ami tök jó, az olcsósága ellenére, de van amit kerülni kell, saját tapasztalatom nincs velük.
Szóval ára olyan 30000 körül, de mehet egy picit felfelé is. Magyar nyelv fontos! Ezen felül lényeg hogy olyan legyen, ami nem veszi el 70 éves apámnak kedvét az egész érintőképernyő/okostelefon használattól.
Használat főleg telefonálás, meg ha úgy van netezés rajta (5" nál kisebb ne legyen -de nem is igen van már ilyen ahogy látom :) ).

(#119836) KTU válasza racerx (#119835) üzenetére


KTU
addikt

Ha valaki személyesen vásárol kint telefont, és csak úgy beesik egy boltba,
marhára figyelni kell rá, hogy olyat vegyen ami itthoni frekvenciákat is tudja.

"Magyar nyelv fontos! "
:DDD

A romolás szinte biztos!

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119837) Milestone2 válasza KTU (#119836) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kint elsõsorban a VALÓDISÁGÁT kell ellenõrizni. A turistákat elõszeretettel verik át.
Itt a forumon is volt aki kint vette és nagyon meglepõdött amikor semmi ROM nem ment rá...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#119838) KTU válasza Milestone2 (#119837) üzenetére


KTU
addikt

:K :K
Biztos nem vennék így telefont, hogy a barátom majd megveszi kint.
Ráadásul olcsó 100$ körülit.
Nem spórolsz vele sokat, viszont nagy a sz@pásfaktor.
:U

(#119835) racerx: vegyél neki valami Lumiát :U
67 éves édesapámnak lumiát vettem, buta telefonról váltott,
Jól el van vele.
A droidot már földhöz vágta volna, főleg ha valami olcsó, kevés ramos, optimalizálatlan akármi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119839) racerx válasza KTU (#119836) üzenetére


racerx
őstag

Nem turista, 1-2 havonta megy ki üzletileg, már eléggé jó kapcsolatrendszere van , nem hozna átverőst. De ha annyival nem olcsóbb, akkor hagyom a fenébe, majd nézek itthon vmit. Csak az a baj hogy ezek a 40 körüliekkel, biztos megutálná az okostelefonozást. Azért gondoltam arra , h ennyiért már használható kinai csodát kaphatok.

[ Szerkesztve ]

(#119840) racerx válasza KTU (#119838) üzenetére


racerx
őstag

És ennyiért már van használható Lumia?? Rohadtul nem vágom, csak androidom volt. De olvasgatom, hogy szívás ez az oprendszer. Mondjuk amire faternak kellene, lehet hogy megfelelő. Kis netezés, időjárás meg ilyesmi :)

(#119841) KTU válasza racerx (#119840) üzenetére


KTU
addikt

Ez itt nagyon off, :U
Ezt vettem neki, Microsoft Lumia 435 (Dual SIM)
fapados, én nem használnám, :U :B
de amire kell, azt pont tudja.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#119842) Soká válasza racerx (#119840) üzenetére


Soká
senior tag

Számítógépet használ Édesapád?

Olyat vegyél amit esetleg távolról is tudsz navigálni telefonon át, ha nem együtt laktok. Mert úgyis az lesz, hogy édes fiam most mit csináljak? És ha nem tudsz látatlanban segíteni, az kudarcélmény lesz neki.
Egyébként a kezébe kell adni a telefonodat, hagy nyomkodja és ismerkedjen vele. Kiderül hamar, hogy van-e affinitása hozzá. A lényeg, hogy nem mutogatni kell neki, hanem a kezébe adni, hogy ő bénázzon vele. Csak úgy tanulja meg.
Az én Apám annyira be van oltva az ilyen kütyük ellen, hogy már 30 évvel ezelőtt is nekem kellett beállítani a kétgombos kvarcóráját, mert azt sem értette. Pedig akkor fiatalabb volt mint most én... Aztán egyszer elvesztette a 10+ éves szürkekijelzős Nokiáját és a boltban "ingyen" hozzávágtak egy Lumiát. Annyit ért hozzá, hogy felveszi, beszél, lerakja. De ha hívni kell valakit, akkor végiggörgeti az összes nevet, hogy megtalálja legalul Zsákos Frodót. :) És azt hiszem, hogy van egy külön jegyzetfüzete a legalapvetőbb funkciókhoz. :) De a fényképezés már bőven meghaladja a tudományát...

(#119843) kmarci25 válasza racerx (#119835) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha már rendelés: van az ismerősödnek hong-kongi címe? Mert ha igen, akkor akár megrendelhetnéd neten az ő címére. Így nem kell annyira figyelni, hogy belpiacos-e a termék.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#119844) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Doogee X5 Pro mennyire ajánlott vétel, céges+privát telónak? Árban tetszik,de kinézetre és minőségre a Xiaomi Redmi 3 a bejövős,csak az ugye kb. 2-szer annyiba kerül, mint a doogee. Persze megbízható és normális telefont szeretnék, nem akarom 2 nap után földhöz vágni...

(#119845) racerx válasza kmarci25 (#119843) üzenetére


racerx
őstag

HG-i cím megoldható, de ezzel a Lumiával elültettétek a bogarat a fülembe, lehet h eccerűbb az élet ha veszek egy 640-est. 28 ért meglenne a Vodánál. Viszont semmennyire se vagyok képben a MS cuccal, majd rákérdezek a topicjában, hogy megfelelő e teló, arra amire nekem kell.

(#119846) racerx válasza Soká (#119842) üzenetére


racerx
őstag

Persze, ennyire nem gáz az öreg :). Sztem simán elkezeli a telót is. Csak nem akarok olyat, amivel kínszenvedés az élet.Márkás androidbóll az meg drága.

(#119847) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Tudnátok ajánlani valamilyen kínai készüléket max 20e-ért?
Játék nem lényeg rajta, inkább a kamera meg ne legyen nagyon halk. 4,5-5", nem kell, hogy nagyon nagy legyen. Ha bírja a strapát az plusz előny lenne.
Előre is köszönöm.

(#119848) Laza... válasza Steven88 (#119847) üzenetére


Laza...
addikt

Pont a kamera a leggyengébb pontja a kínai telóknak, utána rögtön a hang/beszéd minőség....megfordítottad a sorrendet, helyesen ilyen lett volna: olcsó teló kell, kamera, hang nem lényeg, rr3 fusson rajta. Na erre kapnál ajánlatot....

Never give up!

(#119849) Graphics válasza Laza... (#119848) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kamera minden telonak gyenge pontja.

Hangminoseggel nekem sose volt bajom

@Steven88: Ennyiért? Felejtsd el :D Esély sincs ra... Még 30-40-ért se...attól mert kínai, nem aztjelenti, hogy olcsón mindent fog tudni 1500-ert...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119850) Crytek


Crytek
veterán

Media Marktba most nincs kupon kod? Sajnos mire rendeltem volna P70-et már nem élt.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.