Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) fanci válasza tjb007 (#52425) üzenetére


fanci
tag

Igazábol csak internetezésre kell,ezért is gondolom hogy jobb lenne a 4:3-as képarány,ezen kívűl semmi más elvárásom nincs esetleg a HDMI,de az sem fontos.A keret max 30e-ft lenne de jó akár ahasznált is.
Egyáltalán nem értek hozzá,jó lenne ha esetleg tudnál ajánlani valamit ennyi pénzért amivel nagyon nem nyúlok mellé. :R

(#52452) dudi6 válasza dudi6 (#52440) üzenetére


dudi6
senior tag

Ez esetleg megfelelő lenne nekem is? Garancia szokott lenni ezekre? Rendelt már ilyet valaki? Vélemények róla? ezt is néztem, de ilyet se lehet kapni itthon garival.Esetleg itthon garanciával van valami hasonló tablet? Vagy rendeljem be a 2 közül valamelyiket, úgy se lesz semmi baja?

[ Szerkesztve ]

(#52453) csubuka válasza francizj (#52446) üzenetére


csubuka
addikt

Ejj, ez nem a 3G-s verzió ahogy nézem... nem? Ez szimpla wifis...

[ Szerkesztve ]

(#52454) zozoka79 válasza csubuka (#52436) üzenetére


zozoka79
tag

A talk 8-as cubeból 2 verzió létezik,wifi és 3 g verzió, a procijuk is más.én a wifi verziót vettem abban jobb az mtk proci,de 2 mp a kamera,a 3 g verzióban pedig 5. De engem nem érdekelt a kamera,ha téged az is érdekel,akkor a 3g verzió való neked.árban picit több a 3g verzió.mert abban 3g is van,a wifi verzióban nincs:-) később kitolom a linket honnan vettem,de màr egyszer kiraktam...)

[ Szerkesztve ]

(#52455) csubuka válasza zozoka79 (#52454) üzenetére


csubuka
addikt

Köszönöm! Mondjuk ha 8col wifis tabletben ez a legjobb ár értékben, akkor jöhet ez is. CUBE márkáról meg jókat írtak a fórumtársak itt... Kamera nélkül is jöhetne kb. 3G az ilyen opcionálisként jó lehet. Szerintem a későbbi eladást sem gátolja nagyon ha nincs... kinek mire kell...

(#52456) francizj válasza csubuka (#52453) üzenetére


francizj
tag

Bocsi, de ez már az
[link]

[ Szerkesztve ]

(#52457) molnarsg


molnarsg
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni egy kb 10 hüvelykes, új, itthon vásárolt, főleg játékra (8 éves lány használná) használandó tablet vásárlásához.
Wifi kellene lenne. (nem szükséges:sim, 3g, nfc, bluetooth, hdmi kimenet, gps, egyéb)
Jó lenne, ha lenne belőle fehér keretes/hátlapú változat, de ez csak hab a tortán.

Körülbelül 40e lenne rá a keret. (Lehet bővebb pár ezerrel.)
Milyen típust ajánlanátok?

Üdv:
Sanyi

(#52458) csubuka válasza francizj (#52456) üzenetére


csubuka
addikt

Igen, koszi! Am ez dragabb...

(#52459) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Tabletet keresek hölgynek. Elsősorban netezésre használná, némi játék (általában kevés grafikai terhelést igénylő játékokkal játszik mint szókereső meg logikai játékok), filmeket/sorozatokat nézne rajta, és időnként tv-re kapcsolná (HDMI kellene). Amit szeretnék, hogy a lehetőségekhez mérten jól bírja az aksi és ne legyen túl nagy a tablet -> 7"- 8". Ár 25- max 35 körül lenne jó.
xTab 790qci
Prestigio MultiPad 8.0 PRO DUO
Concorde tab Amazon

Ezeket néztem eddig.

Köszi! :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#52460) zozoka79 válasza csubuka (#52455) üzenetére


zozoka79
tag

http://www.aliexpress.com/snapshot/6182504067.html

[ Szerkesztve ]

(#52461) csubuka válasza zozoka79 (#52460) üzenetére


csubuka
addikt

Köszi! Bundle: WiFI version... az mit takar? Az ár alatt közvetlenül...

(#52462) davidj92 válasza davidj92 (#52450) üzenetére


davidj92
tag

Na kicsit körbenézegettem, és ezeket tudnám elképzelni: Samu Galaxy Tab Pro 8.4 ; Samu Galaxy Tab 4 10.1 ; LG G-Pad V700 10.1

Amiket előző HSZ-ben írtam, (igen tudom hogy az egyik csak 8.4"-s) azokra a dolgokra melyik lenne a legalkalmasabb? Esetleg valami hasonló árkategóriájú 8"-10"-os ami jobb mint ezek?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#52463) WestBam


WestBam
senior tag

Sziasztok!

Gyereknek a dps dream tabletje (rettentő alsó kategória, senkinek sem ajánlom) helyett keresek valami más olcsó alternatívát. Főleg játszik rajta, mást nem nagyon tud :)
Az alábbi két olcsó tabot néztem ki, esetleg van valakinek tapasztalata velük?
E-BODA i100 intel Z2520 proci, 1gb ddr2 ram, grafikus gyorsítóról semmit nem találtam
Serioux SM8A1QC RK3188, 1gb ddr3 ram, Mali 400 (mp???)

Ezek megteszik utódnak? Intelen elfut kb. minden játék?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#52464) tjb007 válasza Sanyi.il (#52439) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.

(#52440) dudi6

Az a probléma, hogy olyan modell, amelyiknél mindegyik feltétel egyszerre teljesül ennyi pénzért itthon nincs. Amelyik elmenne 6-7 órát azon HDMI nincs, amin meg van HDMI az nem nagyon fog 6-7 órát kibírni.
Nézz rá a Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85-re, az nagyjából teljesíti a leírtakat.

Azok is megfelelnének, amiket itt linkeltél. A garancia meg úgy működik, hogy ha valami gond van vissza kell küldened annak akitől vetted (saját költségeden).

(#52447) tixem

A Wacom digitizer miatt mindenképpen az ASUS.
Valamilyen szinten amúgy mindegyiken lehet jegyzetelni, csak ugye a bevitel pontossága nagyon lesz olyan mint egy aktív stylus támogatással megáldott modellnél.

(#52448) fudi2002

Egyelőre egyik sem.

(#52451) fanci

Ennyi pénzért annál jobban nem fogsz kapni, szóval maradj inkább annál.

(#52457) molnarsg

Ennyiért nem kapsz itthon normális, nem gagyi 10 hüvelykes modellt. Két lehetőség van, vagy feljebb megyünk az összeggel, vagy lejjebb kijelzőméretben.

(#52459) Dolby

Lenovo A7-50
A Prestigio MultiPad 8.0 PRO DUO kivételével az általad felsoroltak is okésak.

(#52462) davidj92

Mindegyik alkalmas lenne, a Tab PRO 8.4-nél viszont jobbat nem nagyon fogsz találni. Ha elér ez a méret, akkor válaszd azt, ha pedig kicsi, akkor az LG G Pad 10.1-et.

(#52463) -westbam-

Megteszik, viszont e közül a kettő közül a másodikat válaszd.

(#52465) fudi2002 válasza tjb007 (#52464) üzenetére


fudi2002
veterán

Bocsi még egy kérdés:
Itthonról Asus Memopad FHD LTE(Snapdragon) 10.1 ajánlott?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52466) davidj92 válasza tjb007 (#52464) üzenetére


davidj92
tag

köszönöm ! :R

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#52467) tjb007 válasza fudi2002 (#52465) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ajánlott.

(#52468) Mottie


Mottie
őstag

Újabb kérdés futott be hozzám:

Kiano 8 tablet ajánlott? (Android, Intel proci, 9", 3G, 60k HUF)
illetve 60.000 Ft-ig mi a legjobb ilyen méretű gépezet?

Be Victorious!

(#52469) fudi2002 válasza tjb007 (#52467) üzenetére


fudi2002
veterán

Köszönöm! Amúgy adott egy fagyogatós Yuandao n101-2-es tab. Szted lehet ezzel bármit kezdeni? Szétszedtem, nyákról hőpajzsot leszedve nem látszik semmi égésnyom, de a burkolat a processzor fölötti részen sötétebb volt (talán megégett). A hővezető ragasztó széle is besötétült. Ergo megsűlt vélhetően. Fura, hogy időnként pár percig megy. Vélemény?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52470) Trebla


Trebla
újonc

Sziasztok!

Tabletet szeretnék vásárolni,életem első tabletje lesz,ezt fogom laptop helyett használni. 2 tablet között vacilálok,Nexus 7 (2013) és LG 8.3,azért írok hogy ti melyiket ajánlanátok,hosszabb távon melyik lesz időtállóbb? Én nagyon az LG felé hajlok mivel bővíthető is,meg lényeges szempont számomra a nagyobb kijelző is.Viszont drágább is 10 ezerrel. Mit gondoltok megéri-e a ráfizetést,és hosszútávú használatra jobb-e?

Üdv.

(#52471) zozoka79 válasza csubuka (#52461) üzenetére


zozoka79
tag

hát hogy a csomag tartalma wifi verziót tartalmaz. bundle=csomag. vásárlásnál lehet kiválasztani,hogy wifi vagy 3g verzió.a 3g verzió 20 dolcsival több.én itt találtam meg legolcsóbban. vásárlás

[ Szerkesztve ]

(#52472) dudi6 válasza dudi6 (#52452) üzenetére


dudi6
senior tag

Van valakinek ajánlata? Nézegetem a tableteket, de nem igazán találok megfelelőt. Vagy nincs hdmi kimenet vagy valami más gondom van. Valakinek valami tipp, hogy 50.000-ig mi lenne jó?

(#52473) nextman válasza Trebla (#52470) üzenetére


nextman
aktív tag

Vegyel LG7-et, es akkor meg olcsobb is lesz:)

(#52474) tjb007 válasza Mottie (#52468) üzenetére


tjb007
nagyúr

Linkeld be légy szíves, mert a Kiano 8-ra rákeresve miden bejön, csak 9 hüvelykes Intel processzoros modell nem.
A 9 hüvelykes modellekből amúgy itthon is nagyon kicsi a választék, nem sok választási lehetőség van.

(#52469) fudi2002

Passz.
Megsülni meg csak úgy magától nem szokott, azt valakinek piszkálnia kellett.

(#52470) Trebla

Mindegyik más miatt lehet jobb választás.
A Nexus 7 azért jobb, mert egy referencia modell, azaz sallangmentes rendszer van rajta és elsőként kapja meg a frissítéseket (plusz a legnagyobb felhasználói bázissal ez rendelkezik, szóval a támogatottsága a legjobb). Az LG G Pad 8.0 meg azért jobb, mert nagyobb kijelzője van és bővíthető micro SD kártyával.
Hogy megéri-e azt a plusz pénzt az LG csakis te magad tudod eldönteni.

(#52472) dudi6

[link]

[ Szerkesztve ]

(#52475) Mottie válasza tjb007 (#52474) üzenetére


Mottie
őstag

:( Nem kaptam linket, csak szóbeli kérdést és így én sem találtam meg. Gondoltam hátha ti tudjátok miről lehet szó. :) Általánosságban a márkáról esetleg valami info?

Be Victorious!

(#52476) fudi2002 válasza tjb007 (#52474) üzenetére


fudi2002
veterán

Én használtam, tuti előtte nem piszkálta feleségem sem :)
Éreztük hogy melegszik, de melyik nem. Játék közben zöld lett a képernyő és fagyi.
Restart és azóta szar. Próbáltam újrahúzni, azt még recovery üzemben tudja, de az első induláskor is fagy. Ha be is jön, akkor az email alkalmazás leállt és megfagy 1-2 perc alatt.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52477) dudi6 válasza tjb007 (#52474) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm! Ezen átsiklottam. Prestigio-król úgy általában nem sok jót hallottam. Barátnőmnek is az van, nem nagyon szereti. Vélemények a megadott tabletről Wifi-t sokan szidják, ami azért jó lenne ha működne normálisan.
Akkor újra felteszem a kérdést úgy, hogy 3-4 órát bírjon az akksi. Így esetleg van más alternatíva?
Köszönöm.

(#52478) Trebla válasza tjb007 (#52474) üzenetére


Trebla
újonc

Köszönöm a segítséget!

(#52479) tjb007 válasza Mottie (#52475) üzenetére


tjb007
nagyúr

N+1-edik lengyel márka, szóval semmi kiemelkedő.

(#52476) fudi2002

Nem fizikálisan értettem a piszkálást, hanem úgy, hogy mondjuk különböző főzött ROM-okat próbálgattál.
Ha ilyen sem történt, akkor simán csak selejtes volt és eddig bírta.

(#52477) dudi6

ConCorde Tab AMAZON

[ Szerkesztve ]

(#52480) fudi2002 válasza tjb007 (#52479) üzenetére


fudi2002
veterán

Gyári rom, szal ennyi :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#52481) altoalto


altoalto
tag

Hello!

Ismertek olyan tabletet amlelyik kvazi pontosan kezeli a kepernyon valo bokdosest?

P5110-es 10 colos tabletet nyuzok egy ideje es nagyon bosszanto a sok "mellenyomas".
Az egyik online (gyors mozgasoktol, kepkezelesektol) mentes strategiai jatekkal allandoan szivok es rendszerint a csapatom banja... Nincsenek durung, szeles ujjaim, am valoban gyakori, hogy nem pontosan kezeli le a kepernyo erinteset.

A memoria allando betelese, es a nyugdijas tempoban valo bongeszes egy "masik extra" csomag resze a samutol.
Pedig letiltottam egy rakas dolgot ennek ellenere a teljesitmenyen kulonosebben nem erzekelheto pozitiv valtozas.

Talan wines tabra kene cserelni es a kukaba hajitani a tabot? Nagyon uncsi az allando "gondolkodasa". Megnyomok valamit es a feladatot rogton nem vegzi el, majd ujra megnyomok valamit es akkor kezd neki az elozonek...teli a hocipo.

Remelem az uj intel core M normalis szolgaltatast bir nyujtani a felhasznaloknak. A samu nalam csunyan megbukott.

(#52482) davidj92 válasza tjb007 (#52464) üzenetére


davidj92
tag

annyi lenne még a kérdésem, hogy ezen a Samu 8.4-n valahogy működésre lehet bírni 1 ZTE MF190 mobilnetes usb sticket? Természetesen garivesztés nélkül ;]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#52483) tixem válasza tjb007 (#52464) üzenetére


tixem
addikt

én is az asus-ra voksolnék, kár hogy drága csöppet :(

erről mi a véleményed? [link]
Érnek ezek a kínai tabok pénzt? Ha abból indulok ki, hogy milyen jó telefonokat tolnak mostanában, akkor a tabjaik sem lehetnek rosszak. Ráadásul inteles.
Egy a baj, hogy amíg az előző 3-at élőben is meg tudom nézni MM-ban és ki tudom próbálni a fícsört amire szükségem van, addig ez látatlanba megy. Na meg a garancia. Bár ez utóbbi talán nem akkora gond, egy évet biztos kibír, többet meg itthon sem adnak, csak az AAA gyártók.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#52484) tjb007 válasza altoalto (#52481) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha csak nem gyárilag selejtes a digitizer, és a szoftver sincs elrontva, akkor a 99%-uk ilyen.
Ha szeretnéd lecserélni, akkor írd meg mik az elvárásaid, és hogy mennyit szánnál rá.

(#52482) davidj92

Nem lehet. :N

(#52483) tixem

Ha már kínai Windows 8.1-es tablet, akkor VOYO A1 Mini. Kétszer akkora a RAM és a belső tárhely is ugyanazért a pénzért. Itt találsz pár tulajt, akiktől kérdezhetsz, plusz egyéb információkat a készülékkel kapcsolatban

(#52485) davidj92 válasza tjb007 (#52484) üzenetére


davidj92
tag

Közben utána olvasgattam, valami PPP widgetet ír, hogy ezzel működhet, de ehhez elvileg rootolni kell. Erről esetleg tudsz valamit?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve. A medve az megöl.

(#52486) altoalto válasza tjb007 (#52484) üzenetére


altoalto
tag

Egyenlore a varakozo allaspont passzol hozzam a legjobban, hiszen a tatar nem hajt.. A kozeli jovoben szerintem joval megbizhatobb, kiforrottabb gepek fognak erkezni. Olyan 150k-ra gondoltam es a lenyeg, hogy ne lehessen "kiakasztani" Ha telirakom programokkal (jelen esetben ez nem igy van, mert a tabra 3 jatek lett osszesen telepitve), birja a gyurodest, es ne lehessen megakasztani.
Szuper lenne a tablet, noti funkcio egyben es mondjuk orulnek neki ha a egy regebbi Far Cry2, vgy egy online Battlefield (nem csucs vga kartyat igenylo jatek) elfutna rajta.

(#52487) Milka 78 válasza altoalto (#52481) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Bár még elég friss a jövevény az LG G Pad 10.1-essel nem nagyon érzékelek memória betelést,mellé érzékelést(persze a droid az idő múlásával tud jópofa dolgokat csinálni).Fürge a kicsike.Van róla teszt legalább is a 7.0-ról ami tök ugyan az a hardver,csak a monitor/akku kisebb.

Ui:Mondjuk 150-ből már klasszisokkal jobb motyót lehetne venni. :K Mondjuk a Far Cry2 még az adatlapos nagy gépemet is szépen megdolgoztatja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52488) altoalto válasza Milka 78 (#52487) üzenetére


altoalto
tag

Na ja, erogepet valoszinuleg ennyi maniert nem fognak hozzam vagni :) Lassacskan jonnek a hd 4400-5300 vga karik a tabokban, es a meglatasom szerint hamarosan raerositenek majd a fiuk, mert sokan kivaltanak a notijukat egy 2 in 1 masinara. Ezaltal a nehany eves jatekok elerhetove valnak a tabokon.

(#52489) molnarsg válasza tjb007 (#52464) üzenetére


molnarsg
csendes tag

Köszi a választ.
Kijelző méretben nem mennék lejjebb, úgyhogy marad a keret növelése.
50e körül ilyeneket találtam:
Acer Iconia Tab A3-A10
Concorde Q10

Ezek körül melyik a jobb? Vagy van még más, szóba jöhető tablet ilyen árkategóriában?

Esetleg érdemes pár ezerrel többet rászánni és másfajtát venni? (pl 55 körül nagyobb memória, sokkal gyorsabb cpu? )

(#52490) Dolby válasza tjb007 (#52464) üzenetére


Dolby
senior tag

A Lenovo A7-50-ben nem látok hdmi-t, ami fontos lenne, mert gyakran nézné tv-n a filmeket. Akkor marad az Amazon és a 79qci? Vagy akad még (esetleg olcsóbb) alternatíva?

[ Szerkesztve ]

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#52491) Milka 78 válasza Dolby (#52490) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A 79qci az aksi miatt kiesik.Még az elején szoszo bírja,bár akkor sem acélos,de rendszeres használat után úgy a 10 hónapra beadja a kulcsot.Hegyben áll az ilyen jellegű probléma a topickjában,de az enyémnél is drasztikusan leromlott az üzemidő( 3 óra netezés,1.5-2 óra hdmi-s lejátszás).Az a baj,hogy ennyiért ennyi jár. ;)

(#52492) Micuir_M


Micuir_M
tag

Sziasztok!

Két kérdésem van:

1. Prestigio tabletekről mi a véleményetek? A Euronics-ban lehet kapni egy 3G-s tabletet, ami telefonálásra is alkalmas, átlagos paraméterekkel (7.0 3G GPS Dual Core: MT8312 ARM Cortex A7 1.30 GHz,MALI 400 416MHz video,1GB RAM,8GB memória,max 32GB SD kártya,7.0" TFT LCD,1024x768,3G 21Mbps / 5.76Mbps,Telefon funkció,GPS,Wi-Fi,Micro USB 2.0,Bluetooth 4.0 LE,0.3Mpixel előlapi kamera,) Az tetszik benne, hogy 3G-s, lehet vele útközben is netezni. Másra nem is használnám, csak net, FB és néha pár doksi elolvasása. Most 27.000.-ért adják. Valahogy gyanúsan olcsó és a neten gyakrolatilag nincs róla leírás.

2. Mennyit kell kibírnia egy tabletnek? Van egy Lenovo tabletem, kb. 1,5 éve vettem, sokat használom és újabban nem mindig ismeri fel a SIM-et és akkor útközben nincs net, ami gáz. Én úgy gondoltam, hogy két évet legalább, de lehet, hogy ez túlzás? Meg lassan kezd elfogyni rajta az alkalmazásokra szánt hely (nem tud frissíteni). Csináltam egy factory reset-et, akkor lett hely, de megint 90%-nál jár a foglaltság. Erre esetleg van megoldás?

Köszönöm a segítséget!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#52493) tjb007 válasza davidj92 (#52485) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint ahogyan azt írod is rootolni kell hozzá a készüléket, azzal meg ugrik a garancia.
Amúgy azzal sem garantált a működés.

(#52486) altoalto

Egy Windowsos modell lesz akkor majd ebből, viszont ha Core M-eset szeretnék, akkor ennyi pénz kevés lesz rá (legalábbis ha újat szeretnél és az elkövetkezendő 1-1,5-2 évben). Az olcsóbb, gyengébb modellek is 220e forintnál fognak kezdődni, szóval ennyiért maximum egy normálisabb Bay Trail-T-st fogsz kapni.

(#52489) molnarsg

Ezeken kívül még szóba jöhet a Lenovo S6000L is.
Papíron a ConCorde az erősebb, viszont az S6000L gördülékenyebben fog működni.

(#52490) Dolby

Bocs, figyelmetlen voltam.
Igen, akkor maradnak azok.

(#52492) Micuir_M

1. Az árában nincs semmi gyanús, ennyiért mennek ezek (mondjuk 30e forintért már WayteQ xTAB-7X Quadot is kapsz, ami ennél erősebb). A vélemények meg vegyesek. Van, akinek bejött a márka, van, aki meg csak szívott vele és lebeszél róla ha csak teheti.

2. Erre a kérdésre igazából nem lehet válaszolni. Addig bírja ameddig bírja (és itt még csak azt sem lehet mondani, hogy a márkásabb, drágább modellek tovább bírják, mert bármikor belefuthatsz egy hibás/selejtes példányba).

(#52494) fecus


fecus
őstag

Ugye jól gondolom, hogy a WayteQ xTAB 9 minden külső paraméterében megegyezik a Cube U39GT-vel? Tokot szeretnék rendelni a WayteQ xTAB 9-hez kintről. Láttam olyat ami vékonyabb mint az itthon kapható bőr cucc.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#52495) Shingen


Shingen
addikt

Sziasztok!

Tabletba tettem Sd kártyát.
Felismeri meg minden, külön particíóban jelenítette meg.
De rákötöttem pc-re és mondom leformázom biztonság kedvért, és Fat 32 a particiója alap esetbe.
Ha ntfs formáznám le akkor látja utána a tablet?

Vagy ne csináljak vele semmit, másoljam rá amit akarok és kész?

Köszi

風林火山

(#52496) chosa91


chosa91
aktív tag

Üdv!

Cube TALK 8-hoz tud valaki korrekt ROM-ot?

"Find something boring, and make it funny!"

(#52497) Shingen


Shingen
addikt

Vagy a tablet-al lehet formázni az sd kártyát?
Mert csak törlést találtam.

風林火山

(#52498) altoalto válasza tjb007 (#52493) üzenetére


altoalto
tag

Ebben az esetben nincs mit tenni jelenleg, csak varni a megfelelo alkalomra, manit eltenni, a plusz raforditast betervezni. Tobbet nem szeretnek kompromisszumokkal teli tabot venni. Igazabol a vegen az "olcso" lesz a draga, mert sok borsot tud torni egy elcseszett vasarlas.

(#52499) Sh@dowMAN007


Sh@dowMAN007
tag

Sziasztok!

Vettem egy DPS IQ7 Quad-Core tabletet.
Olyan gondom van vele, hogy, mikor berakom a sd kátyát érzékeli, hogy benne van, de nem látja a tartalmát és másolni sem tudok rá.
Gépre rádugva sem látja a tartalmát.
Két sd-vel is próbáltam az egyiket újraformáztam fat32-re, úgysem jó.

Mi lehet a probléma?

üdv: Sh@dowMAN007

(#52500) tixem


tixem
addikt

[link]

QHD, mtk 6592, 2 giga ram, kitkat, 3g és gps. Hirtelen minden benne van ami kellene, kérdés, hogy ez a hw elbír e ekkora felbontást? Szerintem bajos, g3-nak is meggyűlt vele a baja, pedig abban snapi 805 van.

Októbertől a panda spanyol raktára elérhető itthon is, úgyhogy áfa nuku. Ennyiért egész jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.