Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75349) DarthSun válasza KROK640 (#75347) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nálam meg a Via tapasztalat, Ultrajó, Ultrastabil. Az Ultra jelzőt direkt a nyugalom megzavarására alkalmaztam ;] :DDD , és a téves hiedelmek cáfolására.
Ami hirtelen eszembe jut :
-Tomato TX98 S7+Cyrix M-II PR300 : nevével ellentétben Via chipes, a világ leggyorsabban bootoló lapja Win98- al, valamint atomstabil
-Epox MVP3C2 és G2 : a G2 ugye nemrégiben vizsgálva, nagyon gyors, stabil, a C2- ben Voodoo3 van, jelenleg pihen, de szintén király lap
-Acorp 7KTA2 : Win98, XPSP2- vel használtam, jelenleg fiókban 2 db is pihen. A chipsetnek van egy bugja, a két IDE port közötti másolás nagy file esetén elakadhat, de ezt hamar javították a Via 4in1 driverben. Amúgyis nem mindegy melyik 4in1- et használjuk, a téves nézetek visszavezethetők a nem megfelelő telepítésre(is)
- Epox8KRA2i : KT600 vagy 800 :U , S462, ez összeszerelt, szintén pihen, és rá van pakolva a router, switch, ami késik nem múlik, össze lesz eresztve az nForce- al. Gyanítom még jobb is mint az Asus nForce csúcslap, mondjuk a Viás is csúcskiszerelés, és szintén nagyon megbízható lap
-Asus A8V : na ez megint eszméletlen ragadozó, régen megvan, poblémamentes, nemrég a dualcore sorban szerepelt is, egy 3DMark2001 eredmény pld vele, a 939- es gépem alapját adja.

Ennyi kapásból, de aztán lehet hogy kihagytam valamit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.