Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Druss válasza pn4hvq (#26400) üzenetére


Druss
aktív tag

Most próbálok online kezdeni velük valamit. Hátha sikerül, nekem csak ez az egy account van.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#26402) spileraaa


spileraaa
senior tag

eu plugos kiegészítőt akarok rendelni a kapucsengőhöz

de nem értem hogy van 2 ár?
rosszul arázták őket vagy a 2 közt van különbség is?

mert ha nincs különbség az olcsóbbikat rendelnem meg

1.$9.18 [link]

2. $6.60 [link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#26403) Pgraph


Pgraph
aktív tag

Sziasztok!

Van most két futó megrendelésem. Október 14-én, illetve 15-én rendeltem két különböző helyről. Kaptam mindkettőre tracking numbert, melyek alapján szépen haladt a dolog, ám 22-én, illetve 23-án mindkettő beakadt „Airline shipment” státusszal. Az egyik Pekingben, a másik Shenzen-ben (17.track szerint). Van most valami fennakadás a China Post-nál, vagy nem telnek a konténerek, vagy mi a szösz...?

Köszi.

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#26404) V/ válasza Pgraph (#26403) üzenetére


V/
Topikgazda

A nyomkövetési számtól is függ (igazi vagy nem ), de nem egészen vannak fennakadások, majd a jövő héttől lesz. Viszont a Magyar Postánál van gond.
De november 14-15 még csak 30 nap a 60-ból. Nincs szabály arra, hogy minden postai csomag 30 napon belül megjön és kézbesítésre kerül.

[ Szerkesztve ]

(#26405) Pgraph válasza V/ (#26404) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Igen, ilyen szabály nincs, viszont tapasztalatom szerint ebay-en nem szoktak ennyit hánykolódni a csomagok. Éppen most hétfőn teljesült egy távol-keleti (Hong-Kong-i) rendelésem, ami október 17-i volt...
Azért 2 hónapot elég erős lenne várni...

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#26406) V/ válasza Pgraph (#26405) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy Aliexpress-en egy eladótól vagy az eBay-en egy eladótól vásárolsz a szállítás idejét az nem befolyásolja, ha mindkettő postai úton juttatja el a posták logisztikája az ami dönt. Hong Kong-i az máshogy dolgozik, ezért érhet ide hamarabb, de kaptam már onnan is 55-63 napra küldeményt.
Egy biztos, ha futár céggel szállít az eladó, akkor az ott megadott idő 98%-os eséllyel teljesül, míg posta esetén 7-60 nap közt.

(#26407) anadroid válasza pn4hvq (#26387) üzenetére


anadroid
senior tag

Csak az 1/10-es él most.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#26408) Pgraph válasza V/ (#26406) üzenetére


Pgraph
aktív tag

Magam is így gondolnám, hogy mindegy, hogy melyik online felületen vásárolok, a csomag feladásától a logisztika egyforma, de valamiért mégse ezt tapasztalom. :((
Amúgy pl. a Peking-Budapest közvetlen repülőjárat belly-cargo-ját is használják az ideszállításra? Vagy először valamelyik nyugat-európai elosztóközpontban landol?

„A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

(#26409) V/ válasza Pgraph (#26408) üzenetére


V/
Topikgazda

Passz jön hetente a 4 direkt járat, vonaton is szállítanak, de van amikor tényleg kerülő úton jön egy másik EU-s országból. A HK posta az gyorsabb mint a China Post, de ők "kerülő" úton hozzák, az ottani kifelé történő vámoláson is sok múlik.

(#26410) elistvan


elistvan
senior tag

Vettem egy ilyen fantomtápos mikrofonszettet. A vásárolt árúknál a teljes árat mutatja a tranzakciós fotón.Viszont mikor a a kuponok menüben nézem, hogy melyik érvényes még, kiírja rendszer, hogy ezen kódú termékre felhasználtam, illetve fizetésnél is a csökkentett árat írta ki a mobilappban. Akkor most mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#26411) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Hátha működnek (nekem már van ilyenem, így nem engedte):
Coupon $ 5 from $ 35
[link]
[link]
[link]

Coupon $ 1 from $ 10 + Special Coupons
[link]
[link]

(#26412) elistvan válasza elistvan (#26410) üzenetére


elistvan
senior tag

Mea culpa! A vásárlás részleteinél a financial résznél szépen levonta a kupont!

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#26413) Andre0 válasza elistvan (#26412) üzenetére


Andre0
csendes újonc

Helló, a Te kuponos rendelésednek a státusza normális? (pl. Awaiting shipment?) Én tegnap 6 rendelést adtam le, abból 2 "Closed" lett "security reason"-re hivatkozva, 4 pedig "Fund Processing" státuszban van, és nagyon úgy néz ki hogy azokat is le akarják zárni és nem értem hogy miért... Heti szinten rendelek tőlük, nem volt soha semmi gond. Az egyetlen amit el tudok képzelni az az, hogy a kuponokkal akarnak spórolni. A pénzt persze levonták a számlámról. A customer service egy robot ami nem tud használható infót adni...

(#26414) V/ válasza Andre0 (#26413) üzenetére


V/
Topikgazda

Nálam mind vagy szállítva, vagy szállításra vár, egy sincs visszamondva. 14 tétel.

(#26415) Hegasus válasza pn4hvq (#26387) üzenetére


Hegasus
senior tag

hogy te mekkora istencsászár vagy! :R ezer hála! be is húztam (most 11 körül) 4 darab 4/28-ast, pont jól jönnek, a többi már csak a postától függ, hogy minden más is ilyen jól halad-e :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#26416) elistvan válasza Andre0 (#26413) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen, awaiting shipment vagy awaiting delivery. Tehát szállításra vagy postázásra várakozik. 26 tétel kb 50 termék. (Muterom koszorút illetve díszeket készít ilyen apróság közte sok. Kb 10 a nagyobb értékű (10-40 dollárig).

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#26418) V/


V/
Topikgazda

Az eredeti törölve a hibás hivatkozás miatt, csard14 kérdése

Sziasztok,

ennél a terméknél, és eladónál: Original Xiaomi Redmi Note 5 6GB-64GB, hosszabb ideig úgy volt hirdetve, hogy, ha a DHL opciót választom, akkor ÁFA, és vámmentes lesz a csomagom. De most jelenleg ez megváltozott, és csak annyit ír, hogy gyorsabb, és biztonságosabb. Esetleg van valami tapasztalatotok, hogy lehetne ÁFA, és vámmentesen rendelni? Esetleg, ha itt a DHL-es opcióval rendelem van esély rá, hogy az lesz?

(#26419) V/ válasza V/ (#26418) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs törölve az első képen látod, ha másikat választasz azokon nincs rajta.

Hogy igaz-e azt nem tudni, mert az tény ha UK-ból jön az EU-s és nincs utólagos Áfa.
Persze a szállítási idő DHL-t jelölve már 10 nap lesz, nem az 5-8 nap
Ha megnézed a minősítéseket ott láthatsz választ esetleg a kérdésedre, ahol a Logistics: DHL van írva.
Egy spanyol aug 23-án azt írta hogy nem kellett+ költséget fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#26420) csard14 válasza V/ (#26419) üzenetére


csard14
újonc

Köszi a javítást, és a választ! A szállítási idő igazából teljesen mindegy, csak ne kelljen ÁFA-t fizetni. :DD Annyi, hogy korábban volt egy kép, amin az is rajta volt, hogy Customs duty and VAT free, vagy valami ilyesmi. De ezt most nem látom sehol.

[ Szerkesztve ]

(#26421) walakyb válasza csard14 (#26420) üzenetére


walakyb
aktív tag

Én tőlük rendeltem a telefonomat, minden gond nélkül jött. Egyébként a válasz a részletekben le is van írva. Angliából jön az EU-ba. Angliában átcsomagolják (egész pontosan a már előre becsomagolt 4-5 cuccot kiveszik a UPS-es csomagból, annyi megy egyszerre), majd feladják DHL-el.
Van még 1 ilyen eladó Hong Kong Goldway, ha jol emlékszem.

(#26422) V/ válasza walakyb (#26421) üzenetére


V/
Topikgazda

Angliából jön az EU-ba :F Egyesült Királyság is EU. Most nézem a képet, hát mellé nyúltak. :Y

[ Szerkesztve ]

(#26423) WoaBeaT


WoaBeaT
csendes tag

Üdv!

Van ez a 11.11 flash deal, ami 14:00-kor kezdődött. Kategóriánként, óránként 3 termék $0.1-ér vihető, ha embereket invelgetünk és lekattintgatják az árát.

A kérdés, hogy hány emberkét kéne invelni ahhoz, hogy 0.1 legyen a termék ára? Illetve hogyan tudják konkrétan 3 másodperc alatt levinni egy telefonnak az árát, és mind a 6 darabot elvinni belőle?
Szerintetek van rá bármi esély, hogy én onnan kiszedek valamit?

(#26424) csard14 válasza walakyb (#26421) üzenetére


csard14
újonc

Szóval, akkor neked DHL-es szállítási opcióval, a szállítási költségen felül semmi plusz költséged nem keletkezett? Az nagyon jó hír, köszönöm a segítséget! :K

(#26425) Bec


Bec
tag

Üdv.Urak! Az utóbbi időben az ebay-es meg nem kapott (12.db.) rendeléseim után áttértem az Ali-ra. (szerencsémre a paypal-ról 66.nap után visszakaptam a pénzt)
A nem érkezett termékeket most az Ali-ról rendeltem meg nyomon követéssel. Összeadtam az eltérő eladók posta költségeit,többre jött ki mint a termékek összértéke.. És már rögtön az elején kérdeznék : az egyik eladó
nyomkövetési postáért 15$ kért és ilyen TN számot kaptam RO383353410EE ez valós lehet vagy fake?

[ Szerkesztve ]

(#26426) internetezoo


internetezoo
senior tag

Ez a 11.11 milyen akció? Mert itt drágább az a termék amit most sikerült kifizetni. Eddig kb. 3 hétig csak előrendelés státuszban volt.

(#26427) spileraaa válasza spileraaa (#26402) üzenetére


spileraaa
senior tag

miért van 2 ár?
rosszul arázták őket vagy a 2 közt van különbség is?

mert ha nincs különbség az olcsóbbikat rendelném meg

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#26428) V/ válasza Bec (#26425) üzenetére


V/
Topikgazda

Észt posta nyomkövetési szám. Nincs gond vele, szoktak ezzel küldeni és meg is érkeznek.

(#26429) V/ válasza spileraaa (#26427) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel az eladó adta meg az árat, ő tudja a választ. Ha az olcsóbbat fizeted ki, akkor nem fog többet kérni. Egyébként nincs eltérés a leírás szerint a kettő közt.

(#26430) Bec válasza V/ (#26428) üzenetére


Bec
tag

Köszi a gyors választ! :) 11.11 akcióban tegnap du. rendelt termék ma jött a TN száma.

(#26431) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Azért menjen kapálni az ilyen eladó, aki ilyet üzen úgy, hogy a termék ugyanúgy rendelhető most is:
"Friend ,

Since so many orders in 11.11 , there have no stocks now, when in warehouse again is not

sure. In order to let you receive product ASAP, I have to advise you to cancel this order

by reason of “other“, Only this can we be allowed to agree it ,then place an order in another seller quickly.

Regards ~"

Én pedig így jártam, mert az adott termékből rendeltem kettőt is ajándékba :((( .

(#26432) tupacamaru válasza pn4hvq (#26431) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem most jött az üzi, hogy sok volt az eladás és máshonnan szerzik be a cuccot, és küldjek még 2$-t. Ja, jelenleg is lehet rendelni, azon az áron amin én is rendeltem. :U :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26433) pn4hvq válasza tupacamaru (#26432) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én voltam olyan, hogy bejelentettem az eladót az Alinál.

(#26434) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

A képen, bal oldalon a "balance: US $30.00" mi akar lenni? :U

[ Szerkesztve ]

(#26435) timolya


timolya
csendes tag

Kaptam egy ilyen kupont, valaki tudna segíteni hogy mikor és mivel?
69$ felett 10$ kedvezmény - AliExpress_Coupon_1111_Shopping_Festival_Buyer_6

(#26436) V/ válasza timolya (#26435) üzenetére


V/
Topikgazda

Amíg van ez a Szinglik napi akció ha 69$ felett vásárolsz levonnak 10 $-t az adott eladónál, akitől kaptad

(#26437) V/ válasza Madycsa (#26434) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennyi értékű kuponod van.

(#26438) timolya válasza V/ (#26436) üzenetére


timolya
csendes tag

Bocsi nem értem, bővebben kifejtenéd? ez piros kupon.

(#26439) maroni válasza timolya (#26438) üzenetére


maroni
aktív tag

Egyszerre fizetsz 69$ több eladótól is lehet akár 20-tól is! akkor levon 10$-t!

(#26440) timolya válasza maroni (#26439) üzenetére


timolya
csendes tag

Köszi ezt tudom, az érdekelne mikor és mivel kaptam, hátha tudja valaki aki ebből a jelzésűből már kapott: - Festival_Buyer_6
Jó lenne a család többi tagjának is, ezért kérdem :)

(#26441) V/ válasza timolya (#26438) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy érted azt hogy piros? Belépsz az AliExpressre, a menüben My Coupons és megnézed hogy mi a Coupon status: Ha érvényes akkor felhasználod az hogy az Aliexpresstől kaptad és tegnap vagy tegnapelőtt lényegtelen. Vegyél meg egy 70 $ értékű valamit és a rendszer levon belőle 10 $-t, ha valid az állapot és 10 Nov,2018 05:00:00 PST ~ 12 Nov,2018 05:00:00 PST fizetsz.
De a kérdésedre válaszoltam, nem tudom máshogy leírni

[ Szerkesztve ]

(#26442) timolya válasza V/ (#26441) üzenetére


timolya
csendes tag

Ez rendes Aliexpress kupon (piros) nem eladóé (sárga).
Te esetleg nem kaptál ilyet?
AliExpress_Coupon_1111_Shopping_Festival_Buyer_6
általában a végén lévő jelzéssel és számmal be tudom lőni mire adták, de most nem és jó lenne több belőle.
Az utolsó 1000 coinomat nem akarom már elkölteni és kellene másnak is.

[ Szerkesztve ]

(#26443) V/ válasza timolya (#26442) üzenetére


V/
Topikgazda

Most tényleg nem értelek. Akkor leírom még egyszer: Vegyél meg egy 70 $ értékű valamit és a rendszer levon belőle 10 $-t,
Arra adták hogy vásárolj 69 $ felett és levonnak 10 $-t. Ha megtetted volna amit az előzőleg írtam, akkor látnád ezt: Can be used on: all items in AliExpress

Példa a felhasználásra, csak ez 35 után 5.

Már nem kapsz többet.

(#26444) timolya válasza V/ (#26443) üzenetére


timolya
csendes tag

A kérdésem csak arra irányult, hogy mikor és milyen oknál fogva kaphattam (pl. mire nyomhattam rá, stb) , mert nem tűnt fel hogy bármit csináltam volna, de ma délután csak úgy megjelent a kuponjaim között.

[ Szerkesztve ]

(#26445) V/ válasza timolya (#26444) üzenetére


V/
Topikgazda

Tegnap nem volt ott, ma látod = ma kaptad.
A My Coupons, AliExpress Coupons-nál van nem a Seller Coupon-nál = AliExpresstől kaptad.
Ajándék, nem kellett csinálni semmit sem, csak regisztrált AliExpress felhasználónak lenni.
Amit itt rászántunk időt, az alatt bőven el lehet volna költeni, mert az idő az ketyeg.

[ Szerkesztve ]

(#26446) Sungoo


Sungoo
addikt

Sziasztok. Ilyenkor mi van? Törölve? :F

(#26447) MasterDeeJay

Van egy alis rendelésem (3d nyomtató motorvezérlők vagy mik) kb 22 USD értékben.
Nyomkövetése : RY340267376CN
A posta oldalán alig van valami, az alis szerint meg valahol repül/hajózik a mai napig. Nem volt valami vihar? Habár akkor a nyomkövetésnél is be kelne írni hogy ship sank vagy hasonlót. Vagy annyira olcsó a szállítás hogy a betelepülni készülő kínaiak eveznek ingyen jeggyel meg pár csomaggal?

Departed country of origin
2018-10-22 03:16:00 [GMT+8]

Shipment at country of origin warehouse
2018-10-13 22:03:52 [GMT+8]

Shipment left country of origin warehouse
2018-10-13 22:03:52 [GMT+8]

Shipment dispatched
2018-10-13 22:02:21 [GMT+8]

Shipment accepted by airline
2018-10-13 22:02:21 [GMT+8]

Waiting for pick up
2018-10-13 01:35:48 [GMT+8]

Hogyan tovább? Meddig várjak vele?
Novemberbe már nem rendelek semmit mert úgy is tudom hogy beáll a posta a karácsony miatt, de azért még októberben kellene mennie.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26448) V/ válasza MasterDeeJay (#26447) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol tart a szállítási védelem számlálója? Ha letelt akkor indíts dispute-t, ha nem akkor várj, majd megérkezik,

(#26449) V/ válasza Sungoo (#26446) üzenetére


V/
Topikgazda

Rákérdezel az eladót, lehet hogy másik számmal küldi, csak nem írta át, nem írt neked a cseréről üzenetet, vagy tényleg törölte a szállítást, de ezt csak ő tudja. Ha a vásárlást törli, akkor te kapsz arról Aliexpress üzenetet és küldik vissza a pénzt.

(#26450) MasterDeeJay válasza V/ (#26448) üzenetére

60 nappal indul, most van 28 napnál. Várok még, nem is az értéke a baj hanem hogy karácsonyra kellet volna.
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.