Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26045) DNReNTi válasza jozsi252 (#26044) üzenetére


DNReNTi
őstag

"Bár én 0.25g-os BB-t használok, azzal bekúszok 400 alá szerintem egy hangyányit."
En is 0.25-ot hasznalok, tok mindegy mit hasznalsz, jatekon 0.20g-mal kronoznak, azzal kell 400 FPS alatt lenni, senkit nem fog erdekelni hogy te amugy a jatekon milyen BB-t hasznalsz. Szoval a rugocseret nem uszod meg ezzel a fegyverrel. Ide kapcsolodik, hogy elvileg ugy kell kronozni, hogy elotte beallitod a hopup-ot a loteren, ugy ahogy azt majd hasznalni fogod a jatekon, de vannak akik "cheat-elnek", es beallitjak a kabe maximumra, azert mert igy a torkolati sebesseg csokken, tehat atmegy a kronozason. Tapasztalataim szerint a hopup beallitast kronozaskor sajnos nem ellenorzik. Egyebkent nyugtasson az, hogy az FPS nem minden, mint korabban irtam, jatszottam en mar 280 FPS-el teljes ertekuen. Egyebkent kronom nekem sincs, mar gondoltam ra, hogy bugazok egyet hasznaltan, mert szeretem butykolni a fegyokat es jo lenne tudni, hogy sikerul e normalisan osszeraknom.

Do not try this at home!
En ugy szoktam teszteni, hogy kozvetlen kozelrol combon lovom magam, ha veralafutasos lesz, akkor jol raktam ossze. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.