Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) l.skywalker válasza Perseus871 (#49550) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt tilos a mókolt gépeknek még csak az említése is.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49552) MasterMark válasza Perseus871 (#49550) üzenetére


MasterMark
titán

Tényleg sok értelme van ezzel baszakodni a pár száz Forintos játékok mellett...

Plusz még reklámozod is hogy nem bírsz lopni... Meg a gyerekeket is erre tanítod.

l.skywalker: Nagyon jól tudja, nem véletlen van offban... De azért csak beírja.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49553) _Karesz_ válasza Perseus871 (#49550) üzenetére


_Karesz_
tag

Kávédarálóval. :))

(#49554) debcamp válasza Perseus871 (#49550) üzenetére


debcamp
aktív tag

:C :C :C

(#49555) r.levente75 válasza MasterMark (#49552) üzenetére


r.levente75
addikt

:C

(#49556) oriic válasza Perseus871 (#49550) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Modositott gepekrol es a hozza tartozo dolgokrol tilos itt dumalni, kerlek mas forumon tedd fel a kerdeseid!

MasterMark:

Te is oregszel mar, honapok, talan evek ota nem lattam a pirate zenes gif-ed. :( ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49557) MasterMark válasza oriic (#49556) üzenetére


MasterMark
titán

Az a gond az nem zenés gif volt, hanem ShockWave Flash fájl (swf) amit már nem játszanak le a böngészők biztonsági okokból ugyebár.

Most megnéztem Internet Explorer és Edge viszi, Chrome meg letöltené inkább.

De itt van inkább youtube-on. :DDD

Switch Tax

(#49558) szatocs1981 válasza x360elite (#49549) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Köszönöm (szupermacs-nak is)!
NFS Shift2-ről van szó, holnap megnézem, h van e ilyen opció.

(#49559) darnics


darnics
aktív tag

Üdv mindenkinek! Egy kis segitséget szeretnék!van egy játék ami szintén bénán megy nekem de csak azért mert fél évvel ezelött keztem el játszani akkor nagyon tutin ment de most hiányzott elövettem úja gondoltam kijátszom mert imádom szerintem hatalmas játéték és mivel most fejeztem be a batman arkam asylumit igy nagy kedvem volt fojtatni ezt!ez a "the amazing spider man" de egyszerüen alig birok visszarázodni !nagyjából megvan melyik gomb mi de a harc meg az ugrálás nagyon gyors és néha nem birom követni ugrálok össze vissza és sajnos a gond az itt hamar kinyirnak!1-2 lövés és vége igy minden egyes pálya ami pár katona akiket fél perc alatt kilehet nyirni nekem félórába tellik egyszerüen össze vissza megy ugrik csinálom szerintem valamit tuti nem jól csinálok vagy nyomok vagy a gombok funkcioit nem érzem nem tudom de leirás meg nincs a tokba!tanácsokat szeretnék hogy könnyiteném meg a dolgokat a gombok pontosan mire jók vagy ha több funkciot is töltbe akkor arrol stb!!imádom a játékot és régebben simán is ment de mist valahogy nekem kusza!imádom a játékot a grafikát az szerintem brutál ultra állat csak ez a nyors kamera az ugra bugra ide oda közbe a fonalakat löni stb nem érzem pontosan a funciokat!köszi elöre is!!sziasztok kellemes ünnepeket!

(#49560) x360elite válasza darnics (#49559) üzenetére


x360elite
őstag

Ezt a LINK-et nézd át !!! A teljes gombkiosztás itt szerepel.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49561) MasterMark válasza darnics (#49559) üzenetére


MasterMark
titán

Én ilyenkor elölről szoktam kezdeni.

Switch Tax

(#49562) darnics válasza MasterMark (#49561) üzenetére


darnics
aktív tag

Sokon tul vagyok már nem szeretném újra!ha bekejövök akkor itt us belejövök!akkor minek bénázzak az elején ha s közepén is tudok!de azért köszi!

(#49563) MasterMark válasza darnics (#49562) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor indíts egy new game-et egy másik profillal és csináld végig a tutorialt.

Switch Tax

(#49564) IG55


IG55
senior tag

Üdv!

Használtan vennék egy X360-at. Be van regisztrálva az MS-nél, a garancia lejárata 2019.03 hó.
Vásárlásnál át kell tenni az én nevem alá tartozó fióba, és máris élvezhetem a garanciális szolgáltatás minden előnyét?
A számla nincs meg a géphez, okozhat-e ez nekem bármilyen hátrányt?

(#49565) x360elite válasza IG55 (#49564) üzenetére


x360elite
őstag

Az eladónak el kell távolítania a gépet az MS fiókja eszközei közül. Neked pedig be kell regisztrálnod a széria szám alapján és kész is vagy. A számla alapból nem baj, ha nincs meg, bár tőlem egyszer már kérték. Azonban később kiderült, hogy azért kellett bemutatnom, mert a joy amit a géppel együtt vissza küldtem nem az volt, amivel anno vettem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49566) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Ha jelenleg nincs Konzolom meg tudom nézni milyen 360as jatekaim vannak digitálisan valahogy?

(#49567) x360elite válasza Dinasti (#49566) üzenetére


x360elite
őstag

xbox.com--->bejelentkezel--->jobb felső sarokban a nevedre kattintasz--->legördülő menüben második menüpont (profil)--->megjelenő oldalon vékony szürke sáv ezekkel a lehetőségekkel: Kezdőlap, Profil, Népszerű, Eredmények, Barátok, Üzenetek, Játékaim. Rákattintasz a "Játékaim" feliratra és konzol szerint kiírja. A baj az, hogy nekem pl valamiért nem mutatja mindet és fogalmam sincs mi az oka...

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49568) Dinasti válasza x360elite (#49567) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R

(#49569) r.levente75 válasza x360elite (#49567) üzenetére


r.levente75
addikt

Csak a külföldin mutatja.

(#49570) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem, megvettem G2A a Dance Central 2-őt és aktiváltam a fiókomon, hogy tudom letölteni?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49571) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Régen votl egy fehér fat gépem,most van egy fekete slim-em(250 GB-os) és anno megvotl a Forza Hirozn,most pedig megvettem egy kódot hozzá,beaktiváltam,letöltöttem és ezt írja ki a játéknál amikor lement az intró az egyszemélyes játékmódra kattintáskor:
This Disc is uncreadable
1. Clean the disc with a soft cloth
2. Restart the console.
For more help,visit:
www.xbox.com/support

Mi lehet a megoldás?
Mondjuk a kód beaktiválásakor kiírta hogy ez a játék már megvan nekem....
Egész pontosan ezt írja ki:
Ez már megvan Önnek
Nem kell beváltania a kódot.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49572) Potyka03 válasza NyMRooD (#49570) üzenetére


Potyka03
senior tag

a menünél a search game menüpontnál beírod a dance central 2-t és ott ki fogja írni neked hogy dowloand again.
Persze elösször a xbox.com-on aktiválnod kell a kulcsot.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49573) IG55


IG55
senior tag

A youtube, netflix (ha egyáltalán) még mindig csak UK vagy US accounttal érhető el? És gold előfizetéssel?

(#49574) NyMRooD válasza Potyka03 (#49572) üzenetére


NyMRooD
őstag

Aktiváltam, ott is van a játékaim listáján (a profilomon látom, pc-n böngészőből), de sem böngészőből, sem pedig xbox-on nem találok letöltés opciót, szvsz egy átláthatatlan rakat sz*r a live, de eddig azért valahogy sikerült mindig megoldanom.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49575) MasterMark válasza NyMRooD (#49574) üzenetére


MasterMark
titán

Hát igen nagyon bonyolult tényleg.

Switch Tax

(#49576) NyMRooD válasza MasterMark (#49575) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem azt mondtam, hogy bonyolult, hanem, hogy logikátlan és átláthatatlan.

Nincs sehol download gomb. Rajta van a játékaim listáján de hiába nyitom meg az adatlapját nincs letöltés gomb.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49577) MasterMark válasza NyMRooD (#49576) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ez végtelenül egyszerű, azért nincs letöltés gomb, mert nincs is fent a Live-on letölthető verzióban a teljes játék...

Úgyhogy akkor mit is aktiváltál be pontosan?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49578) MasterMark válasza MasterMark (#49577) üzenetére


MasterMark
titán

Ha tényleg teljes játékot aktiváltál be, akkor keresd meg a Download History-ban, onnan le kell tudnod tölteni akkor is, ha a játékot a Live Store-ról már levették.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49579) NyMRooD válasza MasterMark (#49577) üzenetére


NyMRooD
őstag

Passz, mint látod, a fentebb csatolt képeken, a játékaim listáján ott van, illetve aktiválta is rendesen szóval tartom, hogy átláthatatlan sz*r (mennyire lenne nehéz a játékaim listájához oda rakni egy download gombot, meg egy ilyen menüt a box-ra is). Az, hogy levették a boltból, nem tudtam. Viszont a download history-s listán rajta volt, szóval köszi a segítséget :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49580) Potyka03 válasza NyMRooD (#49576) üzenetére


Potyka03
senior tag

hol tudom megnézni a játékam listáját?
Szerk.: már megvan

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49581) Potyka03


Potyka03
senior tag

Valaki?:
(#49571)

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49582) MasterMark válasza Potyka03 (#49581) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#49583) Potyka03 válasza MasterMark (#49582) üzenetére


Potyka03
senior tag

Letöltöttem a játékot,azzal nincs gond... de amikor lement az intro az egyszemélyes játékmódra kattintáskor:
This Disc is uncreadable
1. Clean the disc with a soft cloth
2. Restart the console.
For more help,visit:
www.xbox.com/support

Mi lehet a megoldás?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49584) MasterMark válasza Potyka03 (#49583) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az a gép amin megvetted? License transfert használtad utána esetleg?

Egyébként töltsd le még egyszer. Mire töltötted le amúgy? Lehet hibás a vinyód.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49585) Potyka03 válasza MasterMark (#49584) üzenetére


Potyka03
senior tag

Biztos hogy nem hibás mert vettem egy másik játékot,az működött. Az mondjuk nem volt meg az elöző gépen.
Őőő G2A-n vettem meg mert nincs mastercard-om...vagy visa-m vagy american expressz-em. De mikor megvettem és beakartam aktiválni akkor kiírta hogy horizon.. aztán megerősítettem majd kiírta hogy ez a játék már megvan nekem.Akkor töltöttem le a dowloands history-ból.
Most letöltöttem újra,de ugyan az a hiba :S
License Transfer?Az mi? :D

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49586) MasterMark válasza Potyka03 (#49585) üzenetére


MasterMark
titán

Az eredetit hol vetted...

Biztos hogy nem hibás mert vettem egy másik játékot,az működött
Ettől még egyáltalán nem biztos. Szóval mire töltötted le?

Switch Tax

(#49587) Potyka03 válasza MasterMark (#49586) üzenetére


Potyka03
senior tag

az eredeti játékot?Anno vaterán,eredeti lemez volt.
A másik játékk tényleg működött,az rajta van a merevlemezen...xbox.com-on beaktiváltam a kulcsot,a keresőbe beírtam a játékot az xbox-ba és ott letöltöttem. Kipróbátlam,az elindult,nem kér semmi lemezt,játszottam is vele(kinectes játék). A Forza-val vannak bajaim :S
Xbox-ra töltöttem le... merevlemezre.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49588) MasterMark válasza Potyka03 (#49587) üzenetére


MasterMark
titán

A Forzából azt amit eredetileg megvettél, ami már meg volt... Az honnan van?

Nem mondod hogy Xbox-ra töltötted le, azt hittem kenyérsütőre. Belső merevlemezre?

Nyomj egy license transfert a saját gépedre, szerintem valami ilyesmivel lehet gond.

Switch Tax

(#49589) Potyka03 válasza MasterMark (#49588) üzenetére


Potyka03
senior tag

Vatera....
Belső merevlemezre igen.
Oké..azt hol kell? És mi az egyáltalán?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49590) MasterMark válasza Potyka03 (#49589) üzenetére


MasterMark
titán

A license transferrel lehet a géphez tartozó jogokat gépek között mozgatni.

Mivel digitális játékod van, és a lemezre hivatkozik, ezért szerintem vagy hibás a vinyó és nem tudja olvasni, vagy valami gond van a licencel (eredetiséggel).

Xbox-on kell csinálni, az Account Management alatt: [link]

Switch Tax

(#49591) Potyka03 válasza MasterMark (#49590) üzenetére


Potyka03
senior tag

oké,belementem,akkor újra le kell töltenem?Vagy kezdhetek úgy játszani benne s úgy keresi a license-t?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49592) MasterMark válasza Potyka03 (#49591) üzenetére


MasterMark
titán

Elméletileg nem kell újra letölteni, de ha nem megy próbáld meg.

Switch Tax

(#49593) Potyka03 válasza MasterMark (#49592) üzenetére


Potyka03
senior tag

elniditottam,ugyan az a hiba üzenet.
Mondom akkor letöltöm újra a license-esbe... ki írta legközelebb csak 8.25.-én tudok újra licencelni....

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49594) MasterMark válasza Potyka03 (#49593) üzenetére


MasterMark
titán

Nem a licenszt kell újra. Hanem a játékot...

Switch Tax

(#49595) Potyka03 válasza MasterMark (#49594) üzenetére


Potyka03
senior tag

elinditottam a játékot a licence-n belül..de ugyan az volt a kiírás :(

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49596) MasterMark válasza Potyka03 (#49595) üzenetére


MasterMark
titán

Mi az hogy licencen belül? :F

Switch Tax

(#49597) Potyka03 válasza MasterMark (#49596) üzenetére


Potyka03
senior tag

Belementem az account management-be,ott nyomtam 2x A-t utána kiválasztottam a játékot a listából... ott megkérdezte hogy letöltöm-e újra vagy elinditom.Elinditottam...majd intro után ugyan az a hiba üzenet jött ki.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49598) MasterMark válasza Potyka03 (#49597) üzenetére


MasterMark
titán

Most megnéztem neked, szerinted ez mégis mi a francot jelent?

Töltsd le újra...

Switch Tax

(#49599) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezt az egészet nem értem már, de nem arról van szó, hogy a kolléga anno vett egy lemezes játékot, amit most a lemez nélkül akar játszani? Vagy mit akar letölteni, és milyen lemezt nem ismer fel?

Szerintem fussuk le a kötelező köröket, és tisztázzuk, hogy akkor ez most lemezes játék-e, vagy digitális, és ha lemezes, akkor ugye beteszi a lemezt a meghajtóba, amikor játszani próbál?

Aztán simán lehet, hogy ez csak nekem nem tiszta, de én már teljesen belekeveredtem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49600) oriic válasza parandroid (#49599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok akkor nem csak en vagyok mar osszezavarodva. :DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.