Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) oriic válasza MasterMark (#50600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg jovo het.

Live-Die-Respawn

(#50602) szupermacs válasza Bogyi007 (#50599) üzenetére


szupermacs
veterán

Legjobb akció.

(#50603) wayne1 válasza Bogyi007 (#50599) üzenetére


wayne1
senior tag

Már megörültem, hogy végre megvannak a júliusi gold játékok :F

(#50604) haris válasza wayne1 (#50603) üzenetére


haris
őstag

Erre gondoltál? ;)

[ Szerkesztve ]

(#50605) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Júliusi Games with Gold:

Grow Up - Available July 1-30 on Xbox One
Runbow - Available July 16-Aug 15 on Xbox One
Kane & Lynch 2 - Available July 1-15 on Xbox 360 & Xbox One
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game - Available July 16-30 on Xbox 360 & Xbox One

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50606) szupermacs válasza Bogyi007 (#50605) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez a Kane & Lynch jó játék?

(#50607) V-I-D-A válasza MasterMark (#50598) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

De hogyan? Nekem nem kínálja fel a kinectes irányítási lehetőséget. :F

(#50608) MasterMark válasza V-I-D-A (#50607) üzenetére


MasterMark
titán

Feltartod a kezed és kormányzol. :D

Switch Tax

(#50609) V-I-D-A válasza MasterMark (#50608) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Hát nekem úgy nem megy! Mit rontok el?

(#50610) MasterMark válasza V-I-D-A (#50609) üzenetére


MasterMark
titán

Be van kapcsolva a Kinect?

A head tracking működik? Beállításokat átnézted?

Switch Tax

(#50611) icemad válasza Bogyi007 (#50605) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi az infót, de ez eléggé gyenge... Tényleg a summer salere tartogatják magukat. (remélem :))

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50612) pimmi


pimmi
senior tag

hali, the forest
szerintetek ezt kiadják esetleg 360 ra? köszi

(#50613) Zeki válasza V-I-D-A (#50607) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az nem a sima versenyeknél van, hanem a játék főmenüjében lehet kinectes vezetést választani.

(#50615) wayne1


wayne1
senior tag

A Witcher 2 magyar nyelvű? Meg a Fable-ből melyik az amelyik szintén magyar?

(#50616) l.skywalker válasza wayne1 (#50615) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Witcher ha jól emlékszem csak felirattal magyar.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50617) wayne1


wayne1
senior tag

Közben bogyi007 a másik topicban feltette a bővített listát :)

[ Szerkesztve ]

(#50618) szupermacs válasza wayne1 (#50617) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez sem egy nagy cucc. :( Ami nagyon érdekelt volna, azt nálunk nem kapni. Talán a GTAV-öt kipróbálom. Mennyire ajánlott játék a 360-as változat?
Illetve ez érdekelne. De ehhez kell az alap játék? Mert a mérete nem túl nagy. Nem tudom, hogy ez most az alapjátékkal együtt van, vagy csak a kieg?

(#50619) l.skywalker válasza szupermacs (#50618) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez teljes játék. De mielőtt megveszed nézd meg, hogy mennyien vannak fent még 360-on.

Én valszeg egy Mass Effect első részt bevállalok, úgy is BC-s.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50620) parandroid válasza szupermacs (#50618) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyike azon kevés játéknak, amit nem szabad megvenni 360-ra. Külön kiadás készült One-ra, ha váltasz (márpedig most már inkább előbb, mint utóbb mindenki váltani fog), a sajátodat csak a régi konzolon fogod tudni játszani, One-ra veheted meg még egyszer. annyira meg nem olcsó...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50621) szupermacs válasza parandroid (#50620) üzenetére


szupermacs
veterán

Most a GTAV-re gondoltok, vagy a Destinyre?

(#50622) parandroid válasza szupermacs (#50621) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eredetileg a GTAV-re gondoltam, de ha jól tudom, a Destinyvel is ugyanez a helyzet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50623) icemad válasza szupermacs (#50621) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg bőven jó a Gta 5. Ha az ember nem tervezi 1-2 éven belül a váltást, akkor tartalmas szórakozást nyújt. Órákat, napokat el lehet vele szórakozni. Én ajánlom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50624) parandroid válasza icemad (#50623) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Idén karácsonykor olyan akciók lesznek már a One S-re (FAT gépek meg annyiba kerülnek majd kb használtan, mint egy 360), hogy nemigen éri meg már a 360-akat tolni, pláne még játékokra pénzt költeni (amik nem BC-k). De ti tudjátok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50625) l.skywalker válasza parandroid (#50624) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igaz, csak azt is vedd figyelembe, hogy One-ra a GTA V normál áron 21ezer forin.
360-ra viszont csak ~8ezer. És igazság szerint itt épp arról van szó, hogy 360-on bármikor lehet vele játszani.

Én a Desiny-re gondoltam, hogy nem éri meg, mert egyre kevesebb a játékos és aztán ha One-od lesz, sose fogod megnyitni.

Nekem van One és mellette 360. Megvettem anno a Titanfall-t 360-ra, de van belőle One verzió is. Természetesen több játékossal, drágábban és amiket elértem 360-on azokat nem viszi át oda. Kezdhettem előröl több pénzért.

És még van pár játék, amit nem érdemes megvenni 360-ra ha One-t tervezel, pl. Diablo III.

De campaign és story játékokat szerintem nyugodtan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50626) szupermacs válasza parandroid (#50624) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem szeretnék váltani. Az asztali gépet hamarabb tervezem cserélni, mint a konzolt. PC-re rengeteg játékom van, amiket a gyenge gépem miatt nem toltam végig és jobb címek, mint amiket One-ra megvennék.

(#50625) l.skywalker: D3 megvan PC-re és 360-ra is. Nem tervezem One-ra is megvenni, ha egyszer lesz olyan konzolom is.

[ Szerkesztve ]

(#50627) Silεncε válasza wayne1 (#50617) üzenetére


Silεncε
őstag

Veegre. Kb egy éve várok már egy MGS 2&3 HD akcióra, ezt tuti behuzom (a PW-n még gondolkozok, az lehet, hogy inkább emulator lesz)

(#50628) haris válasza wayne1 (#50615) üzenetére


haris
őstag

A Fable 2 és Fable 3 magyar feliratos.
A többi fable nem.

(#50629) icemad válasza haris (#50628) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak a lemezes verzió? Ha tényleg feliratos, akkor engem is érdekel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50630) haris válasza icemad (#50629) üzenetére


haris
őstag

Nekem nem lemezes és magyar feliratosak

(#50631) icemad válasza haris (#50630) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz az infót, hasznos!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50632) wayne1 válasza haris (#50628) üzenetére


wayne1
senior tag

Köszi. Akkor a 2-t meg is veszem. A 3-ról nem sok jót olvastam.

(#50633) szupermacs válasza wayne1 (#50632) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig nagyon jó a 3 is. Nemrég kezdtem újra női karakterrel is. Nagyon le tud kötni. Jobb a története is, mint a 2. résznek.

(#50634) haris válasza wayne1 (#50632) üzenetére


haris
őstag

Szerintem is nagyon jó a 3. Az biztos, hogy sokat egyszerűsítettek a 2höz képest, de ha fordítva nézzük, akkor a 2 bonyolultabb mint a 3. Csak játszottam és élveztem a játék hangulatát, történetét. Elmolyoltam egy csomó mellékküldetéssel.
Szerintem ennyiért kötelező darab.

(#50635) szupermacs válasza haris (#50634) üzenetére


szupermacs
veterán

A baj velük csak ott van, mint az első résznél: ha vége a sztorinak, nincs mit csinálni a félig open-world világban. Kevés keresgélhető cucc és mellékküldetés van szerintem. Pár nap alatt le lehet tudni szinte az egészet.

(#50636) laracroft


laracroft
aktív tag

Két rohadt játék leárazására várok (Pixeles bányász + Lara felemelkedése)... mindhiába... Mindig ugyanazok a listában...

(#50637) parandroid válasza laracroft (#50636) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

RotTR szinte mindig bekerül az akciókba, de eddig sosem sikerült annyiért adniuk, amennyiért amúgy dobozosan hozzá lehet jutni normál áron (ez felénk most 30 EUR körül van). A másik ilyen játék a Lego Marvel's Avengers, bár már elvesztette az aktualitását, mert a gyerekek leszoktak a Lego-játékokról, de most az akcióban kerül a magyar Store-ban ~8400 HUF-ba, miközben a németeknél elektronikai multiknál volt már 20 EUR körül is. Far Cry Primal Apex Edition ugyanez, azt is 20 EUR alatt vettem dobozosan (talán valami 3 játék 50 EUR-ért akcióban), most minden akciót összeadva lenne 6000 HUF a magyar Store-ban (németeknél 18 EUR).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50638) szupermacs válasza parandroid (#50637) üzenetére


szupermacs
veterán

Rengeteg játék visszatérő vendég, amiket minden hónapban legalább egyszer leakcióznak. Ez kicsit szomorú, de ha tényleg lesz később még egy lista, az boldoggá tesz ha kicsit változatosabb lesz tőle a nyári költekezés.

(#50639) wayne1 válasza szupermacs (#50633) üzenetére


wayne1
senior tag

(#50633) szupermacs / (#50634) haris
Én első körben ezt a tesztet olvastam. Mondjuk a szövegezése elég kívánnivalót hagy maga után. Szóval ne higyjek a tesztnek? :) A végén említett 121. nap az tényleg ennyire gáz, vagy a cikk írója cseszett el valamit?

Még egy kérdés. A Sacred 3-at néztem még ki magamnak. Ebben ha jól látom van offline coop. Csak mert a srácaim ha itt vannak akkor nyomnám velük :)

[ Szerkesztve ]

(#50640) icemad válasza parandroid (#50637) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lego Marvel Avangers volt már 3 euró is Steamen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50641) nincsnév007


nincsnév007
őstag

200 forintos goldrol eddig semmi hír?

(#50642) Silεncε válasza nincsnév007 (#50641) üzenetére


Silεncε
őstag

99% hogy nem lesz (az ilyet már az akció előtt be szokták jelenteni, ráadásul most volt hó elején)

(#50643) parandroid válasza icemad (#50640) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azzal a konzolon nem megyünk sokra, ugye. Amúgy igen, pc-n mindig minden olcsóbb. Lego-játékoknál egyébként is különösen nagyra nyílik az olló.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50644) nincsnév007 válasza Silεncε (#50642) üzenetére


nincsnév007
őstag

:(

(#50645) haris válasza wayne1 (#50639) üzenetére


haris
őstag

Csak idéznék a linkelt tesztből:
"szakmának igen is felelőssége lenne enyhén szubjektíven, de a lehető leginkább objektíven közölni egy adott szoftver termék kapcsán, hogy ez most érdemes a vásárlásra, vagy majd 2 év múlva 990 Ft-ért a Tesco-ban."
Na most pont ez a helyzet. Itt a lehetőség 1000ért megvenni. Ennyiért negyon megéri. (Szerintem)

Olvastam egy darabig a cikket, de amikor a színeket kezdi kritizálni, akkor feladtam. A 2.rész sokkal színesebb, így igaz. De a harmadik története sokkal komorabb, sötétebb. Szerintem ezért is fakóbbak a színek.
De a játék zseniális véleményem szerint.
Igen. Ha csak a fő szálra koncentrálunk, akkor pár óra alatt végig lehet rohanni rajta és kész. De ha tetszik, és nem rohansz előre mint eszelős, hanem haverkodsz, házasodsz, felvásárolsz minden ingatlant és boltot, akkor dőlni fog a pénz, és a játék vége ujjgyakorlat lesz nem kihívás.

(Spojler:
A játék végére minimum 6millionyi fizetőegység kell a sikeres hadjárathoz. Nekem addigra 40millióm volt úgy, hogy jó sokat a fiaimnak már ajándékoztam, mert ők, gyerek lévén, csak végigrohantak a főküldetéseken, és ott álltak pénz nélkül a játék vége előtt.)

Még egy indok: a játék most egy nagy milka ára! Ennyiért nem szabad otthagyni.

[ Szerkesztve ]

(#50646) darnics


darnics
aktív tag

Üdv mindenkinek! Egy olyan kérdésem lenne hogy a májusi hónapba az egyik ingyen játék a gold elöfizetöknek a lego star wars volt ami a gyerekeknek nagy öröm volt de az a nagy gond hogy nem menti el a játékot!3-4órát is képesek játszani és a halom pálya elmegy mikor mindig kiirja hogy complett és akkor ilyenkor ugye menteni kéne!de mikor kivan kapcsolva a gép utána ujra játszanának vele kezdi elölröl!ilyennel még nem találkoztam!szegények aztán megindt ugyan azon a mályákon kénytelenek újra és újra játszani!ilyen baromságot még nem láttam pedig az elején mindig kikell választani a vinyot hova mentse!kezdéskor nincs "continuse" folytatás hanem csak new game ahol elölröl kezdödik ez nagy csalodás nekem!lehet ezzel mit tenni???köszi elödre a segitséget!szép napot!

(#50647) x360elite válasza darnics (#50646) üzenetére


x360elite
őstag

A játék minden pálya végén automatikusan csinál mentést. Ha mégsem csinálja, akkor a menüben az "autosave" ki van kapcsolva és azért nem készít mentést.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50648) icemad válasza darnics (#50646) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amikor indul a játék, nem szabad a zöld gombot nyomogatni, mert akkor automatikusan új játékot kezd. Kezdés után jelenik meg a load game vagy continue felirat, azt kell kiválasztani. Ha betöltött a játék, akkor az ajtók mögött lehet pályát választani. Amelyik felett zöld lámpa világít, az a pálya választható, a pirosak nem. Azokhoz az előtte lévő legutolsó zöld lámpás ajtót kell befejezni. Csak leírva bonyolult, játék közben fogod érteni. Az én fiaim is kínlódtak vele, de hamar megtanulták.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50649) mad1


mad1
veterán

Ezt minek hivjak magyarul pontossan?

Ne szemetelj ! = Steam

(#50650) l.skywalker válasza mad1 (#50649) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox 360 vezeték nélküli játékvevő Windows rendszerhez

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.