Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) l.skywalker válasza szupermacs (#49648) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A normál headset 3.5mm-es jack, ami a 360 kontrollerbe való, az pedig 2.5mm-es ha jól tudom.
De léteznek ilyen adapterek, csak jellemzően mono marad :D

Azt pedig nem tudom, hogy viszi-e a mikrofon részt is.

szerk:
és igen, ahogy darnics is mondja a kontroller audio output-ja csak a beszélegetésekhez van - ergo a játék hangot nem továbbítja. Az Xbox One kontroller már tudja ezt.

szerk2: találtam eredeti 360 adaptert is:

Így nézett ki anno:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49652) r.levente75 válasza szupermacs (#49648) üzenetére


r.levente75
addikt

Csetelni pedig nem rossz .

(#49653) szupermacs válasza r.levente75 (#49652) üzenetére


szupermacs
veterán

Más gyártóké milyen? Van tapasztalat? Ez a kérdés mindenkihez szól, nem tudom miért válaszba írtam.

(#49654) MasterMark


MasterMark
titán

Ha a TV-re nem tudod, vagy nincs erősítőd, akkor a fejhallgatót a gépbe kell kötni, egy ilyennel a gyári kábel végére:

Ha beszélni is akarsz, akkor a mikrofonját pedig a kontrollerbe kell dugni átalakítóval. A chat hangokat pedig a hangszóróra kapcsolni.

Switch Tax

(#49655) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Xbox live kódot is az xbox.com-on kell beaktiválni?
Mert ezt írja ki nekem,miután kiírja hogy 2 napos live feltöltő kódot érzékel,megerősítem s utána:
"Valamilyen probléma adódott
Próbálja meg újra. Ha ismét ez történik, tájékoztasson bennünket: adja meg a kódot alább, a(z) xbox.com/errorhelp weblapon, hogy kivizsgálhassuk az esetet."

Próbáltam beírni a hibakódot oda ahol kéri...de azt mondja hogy nincs ilyen hibakód.
"XBOS-3018
58a09779-2338-4e1c-ba17-e0f80ea0b1db
2017/04/18 - 12:56:49 UTC"

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49656) MasterMark válasza Potyka03 (#49655) üzenetére


MasterMark
titán

Próbáld meg magán az Xbox-on is.

Switch Tax

(#49657) darnics válasza MasterMark (#49654) üzenetére


darnics
aktív tag

nem akarok tudatlan lenni de hova??ezen egy luk sincs.az egy dolog hogy a fekete végébe dugom a fejhalgatot de a másik két szinest az hova??hiszen azon csak luk van

(#49658) MasterMark válasza darnics (#49657) üzenetére


MasterMark
titán

a gépbe kell kötni, egy ilyennel a gyári kábel végére

Switch Tax

(#49659) Potyka03 válasza MasterMark (#49656) üzenetére


Potyka03
senior tag

Próbáltam és ott se tudom aktiválni :(

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49660) x360elite válasza Potyka03 (#49659) üzenetére


x360elite
őstag

Nézd át EZT, hátha segít. Amúgy, ha minden személyes adat rendesen ki van töltve, akkor nem kéne problémáznia. Ezzel kapcsolatban lenne is egy kérdésem. Volt már korábban GOLD-od (hasonló kód formában)?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49661) MasterMark válasza x360elite (#49660) üzenetére


MasterMark
titán

Illetve most van-e Gold-od? Mert trial-t Gold-ra nem lehet beváltani.

Switch Tax

(#49662) darnics


darnics
aktív tag

üdv! mindenkinek! az assassins creed liberation hd trial az demo?mert kapni ugyan nem lehet csak xbox liven van és megakarom venni aztán letölteni de a van trial verzió ami ingyenes de akkora a mérete mindt annak ami pénzbe kerül ez hogy hogy???vagy nem demo?köszi szépen kellemes további napot!

(#49663) MasterMark válasza darnics (#49662) üzenetére


MasterMark
titán

Demo, mikor kifizeted akkor feloldja a teljes játékot.

Switch Tax

(#49664) darnics válasza MasterMark (#49663) üzenetére


darnics
aktív tag

ezt most nem értem.ha a triált leszedem akkor kifizetés után már eredeti nem kell a pénzes verziot leszednem?nem látom az értelmét.akkor leszedem a 4000ft-at ha megveszem logikus.de egyépként mindenféleképpen megkell vennem hiszen a triálért nem fizetek.

(#49665) Potyka03 válasza x360elite (#49660) üzenetére


Potyka03
senior tag

Nem volt még Gold tagságom egyszer sem. Most csak az AC miatt akartam,de sokallom az 1 hónaposat.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#49666) darnics válasza MasterMark (#49663) üzenetére


darnics
aktív tag

ja és kihagytam azt a kérdést hogy miért akkora a trial mindt a rendes?1,75 gb mind a kettő.a trial is meg a 4000ft-os is ami alapból 6gb-nak kéne lennie hiszen annyi egy játék kb!

(#49667) wayne1 válasza darnics (#49664) üzenetére


wayne1
senior tag

Mit nem értesz? Leszeded a trial változatot, ezzel ki tudod próbálni a játékot. A játékon belül meg tudod vásárolni, hogy feloldja neked és teljes változat legyen belőle.
Mellesleg miért kellene 6 GB-nak lennie? Ezt hogy számoltad ki?

(#49668) darnics válasza wayne1 (#49667) üzenetére


darnics
aktív tag

demo játékok 1,5 gb általánosságban egy rendes játék mérete 5-6 gb között van.viszont az assassins is csak 1,75 meg a demo is 1,75 ez nekem érdekes pedig nem rövid játék nem is egy kiegészitő hanem rendes 10 órás játék minimum legalábbis igy hallottam.

(#49669) wayne1 válasza darnics (#49668) üzenetére


wayne1
senior tag

Azt hiszem ez azért ilyen "kicsi" a többihez képest, mert ezt eredetileg PS Vitára adták ki.

(#49670) MasterMark válasza darnics (#49664) üzenetére


MasterMark
titán

A trial azt jelenti hogy a teljes játékot szedi le, de korlátoz benne, azaz vagy időkorlát van, vagy csak az első pályáig enged, ilyesmi.

Ha megveszed a "teljeset" akkor ezt a korlátot oldja fel a már leszedett játékon.

Ha megnézed ez Arcade játékként van fent, ez a többi Arcade játéknál is így működik.

Illetve az Arcade játékok azok nem "rendes nagy játékok" hanem kisebbek.
Ahogy már mondták az AC Liberation egy kézikonzolos cím volt, és annak a HD kiadása lett nagygépes.

Potyka03: Games with Gold-hoz teljes értékű Gold előfizetés kell (azaz 1 hónap vagy több), a próba Gold-okkal (2 nap, pár nap, 2 hét) nem éred el ezeket, sem az akciókat.

Jó hír, hogy most akcióban volt 200 Ft-ért az 1 hónap. Nézd meg hátha még él.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49671) mr.robi


mr.robi
tag

sziasztok. hozzájutottam egy xbox 360 arcade-hez

ha rossz témában teszem fel a kérdést, elnézést.
Valaki tudna segíteni azzal, hogyan lehet modolni az az xbox-ot annélkül hogy forrasztanék? ha egy usb-ről tudnék játszani bőven elég lenne a boldogsághoz :)

(#49672) MasterMark válasza mr.robi (#49671) üzenetére


MasterMark
titán

Switch Tax

(#49673) Ispy válasza mr.robi (#49671) üzenetére


Ispy
veterán

Rossz helyen vagy, tiltott téma....

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#49674) darnics válasza MasterMark (#49670) üzenetére


darnics
aktív tag

Én bem találkoztam mostanába 200ft-os goldal legalábbis xbox liven nem!most már értem a triál dolgot a menübe van olyan hogy aktiválás teljes játékra de kiirobáltam és az irányitás meg mindig katasztrofális pedig a grafika rendben a játék is ötletes ezzel a csajszival de elösször asse tudtam mi van!teljesen más az irányitás és nem elönyére!igy elgondolkodom pedig szimpi kenne a játék!ja a másik hogy sz árkád játékok bem mind triálos hiszen nemrég bukkantam egy kedvencem folytatására az alan wake ami az alan wake anerican nightmare és 2500ft-ért nem triál hanem rendes játékként kellett megvenni!de a assassin is van rendesbe meg trialba!!

(#49675) MasterMark válasza darnics (#49674) üzenetére


MasterMark
titán

El kell menni egészen a fizetésig, csak ott fogja kiírni hogy 200 Ft.

A többit nem kommentálom.

Switch Tax

(#49676) pubos


pubos
tag

üdv.Van egy kis problémám hátha valaki tud rá megoldást.Fiamnak vettem egy játékot xbox 360-ra Burnout paradise.Játék eredeti lemez.a box szintén és nem buherált.Eddig egy játékkal sem volt gond.Ez viszont nem akar elindulni betölti egy darabig a néni elmondja a mondókát kiírja hogy játék töltés és csak tölt tölt...de nem indul el.Se lemezről se úgy hogy fel van telepítve nem megy tovább ezen a ponton.Valakinek valami ötlete?

(#49677) l.skywalker válasza pubos (#49676) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Újratelepítés?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49678) pubos válasza l.skywalker (#49677) üzenetére


pubos
tag

az már megvolt.De simán lemezről sem indul el.pedig elvileg úgy telepités nélkül is el kellene indulnia.vagy nem?

(#49679) r.levente75 válasza pubos (#49678) üzenetére


r.levente75
addikt

Lemezcsere.

(#49680) pubos válasza r.levente75 (#49679) üzenetére


pubos
tag

fasza.köszi

(#49681) MasterMark válasza pubos (#49676) üzenetére


MasterMark
titán

Hiba nélkül feltelepül?

Tegnap pont próbáltam a játékot, a néni után feldobja, hogy le kell szedned a patch-et.

Minden oké a Live-al nálad?

Próbából vedd el a netet. Ha meg nincs netje most se, akkor adj neki.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49682) pubos válasza MasterMark (#49681) üzenetére


pubos
tag

szerintem nettel semmi gond.mikor beraktam a lemezt nemsokára már töltött is le hozzá valamit.de bármit próbálok nem indul el.azon a ponton megáll.

(#49683) MrPeekaboo válasza pubos (#49682) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Az a megoldás, hogy a játékhoz a patch-et ne a játékon keresztül töltsd le, hanem külön a store-ból és utána indítsd csak el.

(#49684) darnics válasza MasterMark (#49675) üzenetére


darnics
aktív tag

probáltam minden változatlan

(#49685) x360elite válasza darnics (#49684) üzenetére


x360elite
őstag

Már nem él a 200ft-os akció.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49686) pubos


pubos
tag

köszi mindenkinek de sajna lemezzel nem mentem semmire.Igy hát letöltöttem a live oldalról 3e ft.Simán indul semmi gond vele.Viszont amivel a gyerekem játszott abban voltak motorok ebbe meg nincs!Most megint mit csesztem el?

(#49687) x360elite válasza pubos (#49686) üzenetére


x360elite
őstag

Neked akkor a Burnout Paradise Ultimate Box van meg lemezen, amit letöltöttél az pedig a sima Burnout Paradise és itt már meg is van, hogy eddig miért nem indult el. Az Ultimate Box-al rengetegen megszívták, mert nem mindig volt hajlandó elindulni a legújab dash frissítés után. Beleállt a "töltés"-be és úgy is maradt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49688) pubos válasza x360elite (#49687) üzenetére


pubos
tag

Ez igy van ahogy leírtad.A kérdés az hogy ebben amit most letöltöttem nem is lesz motor?Mert az lényeges lett volna a gyerkőcnek.De ezt az ultimátos valamit nem is láttam sehol.akkor ezek szerint kár küzdenem.

(#49689) Zeki válasza pubos (#49688) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van motor, valamelyik kiegészítőben. Vagy extrában. Lehet külön vettem, tudja a halál. De van.
Csak régóta nem az a sláger játék nálunk, így nem tudom már pontosan.

(#49690) pubos válasza Zeki (#49689) üzenetére


pubos
tag

Köszi akkor nem adom fel. :) sajna nálunk ez lett a sláger :))

(#49691) x360elite válasza pubos (#49688) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet a Big Surf Island kiegészítőben van motor, de úgy emlékszem külön is meg lehet venni, valamint az alap játék is tartalmaz egy-két darabot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49692) Zeki válasza pubos (#49690) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálunk még mindig a Driver San Francisco a nyerő.
De úgy nézem levették az értékesítésből.

(#49693) Vadernagyúr válasza Zeki (#49692) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nemrossz játék :)

PSN: joskovagyok199

(#49694) MasterMark válasza Zeki (#49689) üzenetére


MasterMark
titán

Benne van a patch-ben amit leszed. Én is most itt motorozok.

Switch Tax

(#49695) l.skywalker válasza MasterMark (#49694) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ejnye. Vezetés közben fórumozni! Felháborító! :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49696) pubos válasza MasterMark (#49694) üzenetére


pubos
tag

Mivel nem nagyon értek az xbox-hoz ezért vagyok itt :D
Ott tartotok hogy letöltöttem a játékot és megy is rendesen.első betöltésnél felajánlotta hogy töltsek le valami frissítést ami ingyenes.kb 1.2G nem emlékszem meg valami 1.9 verzió.
A játék elindult közben töltötte le ezt a valamit.Majd mikor letöltötte játék kezdésnél valami olyat irt ki hogy nem jó helyre töltötte vagy 360 lemezre vagy mit tudom én.próbálok rakni képet mit ir ki.Ennek ellenére a játék megy csak nincsenek bent a motorok. :D
Ez az a frissítés amiről beszéltek ha igen mi a baj vele?Egymás mellett van a játék ez a letöltés meg mentés.Mi az amit nem jól csinálok?

CineDOG1 köszi tényleg jó játéknak tűnik.

(#49697) MasterMark válasza pubos (#49696) üzenetére


MasterMark
titán

Azt kellene csinálni amit ír.

A patch-et rakd a belső vinyóra.

Switch Tax

(#49698) pubos válasza MasterMark (#49697) üzenetére


pubos
tag

az jó mert csak egy van bent :) legalábbis tudtommal.500G az össz játék azon van.

(#49699) MasterMark válasza pubos (#49698) üzenetére


MasterMark
titán

Settings - Storage reszrol nyomj egy fenykepet.

Switch Tax

(#49700) pubos válasza MasterMark (#49699) üzenetére


pubos
tag

Hazaérek probálok.addig is köszi hogy segítesz. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.