Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) l.skywalker válasza r.levente75 (#49100) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha a rendes jatekmenetet is lehet coop-ban tolni, akkor mindenkepp kezdjuk azzal. Amugy 4 fele egyseg van. Van a sima "gyalogos", van mernok (ez tudja a jarmuveketmegjavitabpni pl es van RPG-je) , van a felcser (gyogyit) es van sniper(mesterlovesz).

Nyomjuk, jovok ma este is ha elaludtak a kolykok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49102) r.levente75 válasza l.skywalker (#49101) üzenetére


r.levente75
addikt

Rendben jövök én is. Igen én is így tudtam a karaktereket biztos lehet coopban is végigtolni a játékot.

(#49103) darnics


darnics
aktív tag

Üdv! Lenne egy olyan gondom hogy a bankártyámat sehogy sem lehet regisztrálni mert pár dolgot szeretnék megvásárolni letölteni!a bankártya kiválasztásánál 3 fajta kártya közül lehet választani és mivel az enyém majstro igy halott az ügy!az pont nincs.ez miatt bármelyiket választom a kártyaszámomat nem fogadja el mindig azt irja nem jó karakter!maga az xboxon nem tudom mert nem magyar de honlapon probáltam xbox.hu meg a mikrosoft oldalán is mert azt ajánlották sok embernek akiknek a konzolon nem engedi! De igen sok oanasz van ez miatt de hamár van olyan ember ki nem csipelteti ki és inkább vásárol jó kenne ha nem szarakodna!köszi a válaszokat kellemes vasárnapot!

(#49104) MasterMark válasza darnics (#49103) üzenetére


MasterMark
titán

Hát esetleg normális bankkártyát kellene választani és nem lenne gond.

Switch Tax

(#49105) r.levente75 válasza MasterMark (#49104) üzenetére


r.levente75
addikt

Szia te játszottál valaha a bf2- vel?

(#49106) MasterMark válasza r.levente75 (#49105) üzenetére


MasterMark
titán

A Bad Company 2-vel igen.

Switch Tax

(#49107) r.levente75 válasza MasterMark (#49106) üzenetére


r.levente75
addikt

Igen

(#49108) r.levente75 válasza MasterMark (#49106) üzenetére


r.levente75
addikt

Szívesen látnánk a csapatban ha van kedved.

(#49109) MasterMark válasza r.levente75 (#49108) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs Gold-om, de köszi. :R

Switch Tax

(#49110) darnics válasza MasterMark (#49104) üzenetére


darnics
aktív tag

ez milyen válasz hogy normális kártyát kéne választani?a majstro mitöl nem normális?me, értem,a bankkártya az bankártya már az sem mindegy?milyen világba élünk?ez a legnépszerübb ami jó mindenre.nem értem bocsi!!

(#49111) szabacsik válasza darnics (#49110) üzenetére


szabacsik
őstag

Majdnem

/\____/\

(#49112) MasterMark válasza darnics (#49110) üzenetére


MasterMark
titán

A Maestro-t nagyon sok helyen nem fogadják el, nem csak neten, de boltokban sem.

A normális kártya egy MasterCard vagy Visa. Nem értem miért ilyeneken kell spórolni, aztán mérgelődni.

Switch Tax

(#49113) darnics


darnics
aktív tag

üdv! megindt zavrnék azzal hogy már sok mindent elmagyaráztak mit csinálok jól mit nem mert már csak 3 küldetésem van de hónapok óta csinálom és egy kűldetés ami kb 25 perc alatt lelehetne zavarni nekem 3 nap minimum napi 2 óra ide oda rohangálással .ez az ASSASSINS'S CREED 1 .elsö játékom volt fél éve mikor beszereztem egy xbox 360-at és akkor elkeztem de azóta pihent mert vette azóta kb 50 játékot.de mivel megvan az összes része igy gondoltam mijelött elkezdem a többit megcsinálom ezt hamár elkeztem meg hogy megismerjem.hát azóta sem sikerült.a térképen nem mutat semmitt akkor mondták menjek fel a tornyokba hogy szinkronizálja a várost és akkor mindent mutat ok rendben.tegnap már ugy játszottam hogy hiába másztam bármelyikre semmi.aztán elmentem egy olyan részre ahol semmi csak az üresség és mikor oda felmásztam egyre akkor minden megvilágosult és mutatott mindent amit kelltt.informátorok stb igy 20 perc alatt megcsináltam.mondom örültem nagyon.akkor most hamar kifogom játszani.de ma másik küldetés és hiába mászok fel bármelyikre nem mutat semmit.van amire már többször is felmásztam mert ugyan ugy mutatta a térkép viszont a tegnapi eltüntette azt amin már voltam igy könnyű volt a mai már nem.bárhova mászok nem ad be térképen semmit.egy faszit találtam meg véletlenül akit ugye kikellett zsebelni.a youtube végigjátszásnál látom hogy a bejáratnál ahol bejövök egyböl kikell zsebelni valakit meg az informátort is elkell kapni onnan nem messze.a bibi az hogy mikor bementem a föbejáraton egyböl felmentem oda az első toronyra akkor miért nem mutat azon a részen semmit??egyszerüen eltudja maygarázni hogy miért nem csinálja azt amit kell.volt mikor 9 kilátora kell mászni mind a 9-re felmászok és nem mutat semmit.egyszerüen honapok után sem érte hogy mi az istent csinál néha!egyszerüen nagyon szeretem ezt a játékok azok ellenére és sokszor azt mondom elegem van most fogom és becserélem egy másikra! na mindegy köszi az ötleteket praktikákat!!viszlát!

(#49114) darnics válasza MasterMark (#49112) üzenetére


darnics
aktív tag

boldba nem fogadják el???ilyenröl nem hallottam nem találkoztam és neten sem volt gond eddig ha kellett regisztrálni vagy megadni valamit.nem sporolás hanem választottam egyett mikor kellett.ezt akkor tudom cserélni?vagy csak pénzért??

(#49115) MasterMark válasza darnics (#49114) üzenetére


MasterMark
titán

Honnan tudjam, azt sem tudom milyen bankról van szó.

Fogalmazz már rendesen legyél szíves, mert lehetetlen olvasni, hogy mit akarsz sokszor...

Switch Tax

(#49116) darnics válasza MasterMark (#49115) üzenetére


darnics
aktív tag

K&H

(#49117) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok!
X360-nál hogy tudok mindent alapra vissza állítani?
Eladásnál tiltanom kell a gépet az Xbox.com profilomról?

[ Szerkesztve ]

(#49118) MasterMark válasza #18538752 (#49117) üzenetére


MasterMark
titán

Nem kell tiltani, előszőr formázd meg a lemezt, aztán Initial Setup.

Switch Tax

(#49119) #18538752 válasza MasterMark (#49118) üzenetére


#18538752
törölt tag

Rendben. Köszönöm!

(#49120) #18538752 válasza MasterMark (#49118) üzenetére


#18538752
törölt tag

18 életév alatti Xbox profil használhat külön egy konzolt vagy kell a konzolra egy felnőtt profil is?

(#49121) MasterMark válasza #18538752 (#49120) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet külön.

Switch Tax

(#49122) Tigi válasza darnics (#49113) üzenetére


Tigi
őstag

Használtan vetted a gépet?
Ha igen, akkor nem lehet, hogy mókolt a gép, csak nem tudsz róla?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#49123) icemad válasza MasterMark (#49112) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Majd ne csodálkozz, ha külföldön akarsz fizetni Visa vagy Mastercard kártyával és kiröhögnek... Csak Magyarországon adják meg mindenkinek a hitelkártyát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49124) MasterMark válasza icemad (#49123) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen hitelkártyát?
Miért röhögnének ki? MasterCard-dal eddig mindenhol tudtam fizetni...

Switch Tax

(#49125) icemad válasza MasterMark (#49124) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandia, Németország, Belgium. Itt csak benzinkúton fogadják el a Visa és Mastercard kártyákat. Én is becumiztam egyszer... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49126) MasterMark válasza icemad (#49125) üzenetére


MasterMark
titán

És a Maestro-t meg elfogadják, vagy mi? Ahol MasterCard-dal kinevetnek ott szóba sem állnak veled Maestro-val.

Vagy nem értem ezt most minek mondod.

Switch Tax

(#49127) icemad válasza MasterMark (#49126) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan, csak a maestrot fogadják el. Semmi mást nem.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49128) parandroid válasza icemad (#49125) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Németország része konkrétan hülyeség. MC, Visa, mindenhol megy. Az tény, hogy a legjobban a saját V-Pay-es rendszerüket nyomják, amivel viszont a netes fizetés nem megy, és hogy a hitelkártya alapból nem 'jár', viszont az igénylése nem egy nagy kaland, csak helyi jövedelem kell hozzá. Ausztria ugyanez, bár ott a V-Pay nem alap, de működik. Egyébként már Mo-n is, szerencsére. Olaszoknál, szlovéneknél, horvátoknál próbáltam még, mindenhol elfogadták ezt is, és a Visát is (ATM-ek, benzinkutak, és üzletek mellett éttermek, hotelek is).

De hogy segítőkészek is legyünk:

A kollégának annyi a dolga, hogy bebumlizik a számlavezető bankfiókjába, és megbeszéli az eladóval, hogy neki olyan bankkártyára lenne szüksége, amivel interneten is tud fizetni (a Maestro nem ilyen), és megbeszélik a feltételeket, ami függ a számlája típusától, a hiteltörténetétől, az egyéb igénybe vett szolgáltatásoktól, a jövedelmétől, meg még egy rakás egyéb dologtól, szóval ebben végképp nem fogunk tudni itt tanácsot adni.

Szerk.: Maestrot egyébként a németeknél konkrétan még nem is láttam... Nekem a német számlám előtt magyar MC-om volt, azzal fizettem sokat a németeknél üzletben, benzinkúton, hotelben is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49129) sugarforce válasza darnics (#49113) üzenetére


sugarforce
őstag

Már több hozzószólásodat olvastam és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, unatkozol, vagy tényleg ilyen nehezen mennek a dolgok. A legnagyobb gond az, hogy egyszerűen érthetetlenül fogalmazol és nagyon nehéz kihámozni mit szeretnél.
Ha tényleg ilyen nehezen megy az ac, akkor már az alapokat sem érted, nem egy rakétatudomány a játék, engedd el. Youtubeon rengeteg videó van, nézz végig többet, ha érdekel még a dolog, aztán csináld utánuk.
A bankkártyás témához meg, nem, nem mindegy milyen kártya, viszont nem új keletű a dolog. Hiába állítod át bármire, az első 4 számjegy alapján megfogja mondani milyen kártyatípust írsz be.
Ha kiakarod cserélni, menj be egy bankba és kérdezd meg őket, vagy telefonálj, egyikünk sem k&h dolgozó, nem tudhatjuk, de gyanítom pénzes móka lesz.

(#49130) r.levente75


r.levente75
addikt

Lehet hogy ezt a bfbc2-t felesleges volt megvenni, vagy én vagyok béna, de sehol egy lélek se multiba. Halott játék.

(#49131) MasterMark válasza r.levente75 (#49130) üzenetére


MasterMark
titán

Multira tényleg az volt. Max. Co-op.

Switch Tax

(#49132) r.levente75 válasza MasterMark (#49131) üzenetére


r.levente75
addikt

Berakott ma multiba egy pályára de úgy, hogy egy idegennel ami még nem is lenne baj de egy csapatba. Nem volt ellenfél. Ketten voltunk és futkároztunk rém izgalmas volt.
De azt még mindig nem találom ha kiürül a fegyver hol találok lőszert. Töltény nélkül egy késsel állok ott mint egy faszent.
Vagy lehet csak velem van baj de én nem látom az ellenséget egy alkalommal volt ilyen is. Nincs megkülönböztető jelzése.

[ Szerkesztve ]

(#49133) darnics válasza Tigi (#49122) üzenetére


darnics
aktív tag

hogy jön ide a mókolás??egyépként nem mókolt hiszen vásárolni akarok rajta!ha mókolt lenne nem tudnák netezni sem rajta !ha mókolva lenne akkor meg letölteném a dolgokat torrentröl

(#49134) darnics válasza sugarforce (#49129) üzenetére


darnics
aktív tag

elhiszen hogy neked egyszerű a játék de mégsem tudsz értelmeset mondani.leirtam hosszadalmasan mi a probléma szerintem te nem érted.milyen alapok??mond el mire gondolsz!nem az a baj hogy nehéz lenne a játék mert van olyan küldetés ami egyszerüen hamar lenyomom mert csinálja amit kell de van olyan amit 3 napig kell nyomni mert hiába megyek fel minden toronyra szinkronizálni de mutat semmit.most van olyan hogy jelzi a térképen az inforátor vagy bárkit odamegyek és nincs ott senki.a mostanin kivül még két küldetés van nem akarom abbahagyni.de itt egyszerüen hiába jelez informátorokat nincsenek ott.a másik az hogy elkezte azt csinálni hogy bármerre megyek a katonák egyböl jeleznek és letámadnak ugy hogy nem csináltam semmit.nem löktem fel senkit,nem ütöttem le senkit csak simán lassan sétálok és ilyenkor elmenekülök és aztán vissza a nem létező informátorhoz.de megközeliteni sem tudom a célszemélyt mert ha egy katona mellett is elmegyek már jeleznek.ez majdnem olyan mindhogy ezekbe a várakba ugye már voltam és mindt ha megjegyeztek volna és ha egy is meglát már ugranak.10 métert nem tudok lépni!egyszerüen nem értem néha mit csinál.youtubos videokat nézem ezerrel de az nem segit ha a térkép a kilátó nem jelzi nem csinálja azt amit kell!!elég komoly játékokat játszok ki de ez nekem értelmettlennek tünik.mert ez nem nehéz hanem értelmetlen kagyvasz!rossz hire van az elsö résznek sok hiba ,baromság de igy a végefele igen csak idióta dolgokat csinál.mogy pár tippett akkor ha annyira egyszerű.mert mondani mindent lehet!szép napot!

(#49135) parandroid válasza darnics (#49134) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Könyörgöm, kezdd azzal, hogy az írásjelek _után_ hagysz szóközöket, kifolyik az ember szeme a szövegeid olvasásától.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49136) MasterMark válasza darnics (#49134) üzenetére


MasterMark
titán

Már bocs de itt veled van a probléma nem másokkal...

Jó hogy most mondod, hogy kőröznek... Először talán szedd le a kőrözési szintet és utána próbáld, mert vannak olyan küldetések ha jól rémlik ahova nem enged úgy.

Mellesleg az a játék kőbalta egyszerűségű. Odamész informátor / padon kihalgatod / mégvalami amire nem emlékszem, utána odamész megölöd, utána elmész az öreggel beszélni, és ez van benne kilencszer talán.
Egyáltalán nem bonyolult.

Az hogy te itt vergődsz rajta már hetek óta, az csakis egy valaminek a hibája, a tiéd. Olvasd már el azt a szerencsétlen küldtést hogy mégis mi a lópikulát kell csinálni. Hiába sírod ide nekünk minden nap olvashatalan katyvaszként, hogy jajdenemmegymeg szarajaták ménemsegcscsenikse...

Switch Tax

(#49137) l.skywalker válasza r.levente75 (#49132) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én tegnap este teljesen jól elvoltam. Csak téged dobált üres pályákra én mindig találtam ellenfeleket.

@MasterMark: kőbalta ez jó :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49138) darnics válasza MasterMark (#49136) üzenetére


darnics
aktív tag

hogykell leszedni a körözési szintet?tudom hogy csak odakell menni kihalgatni stb de az a baj hogy sokszor semmit nem jelez a térkép azok ellenére hogy az összes oszlopot megmásztam az összes térkép bevan szinkronizálva de ha nem tudsz segiteni vagy nem akarsz akkor fejezzük be a beszélgetést mert nem te vagy az én emberem!!jaaa eddig nem csinált ilyet hogy minden 3 méterbe katonák akarnak kinyirni akkor milyen körözési lista .van olyan mikor betámadnak ha randalirozok,ha fellökök valakit stb ez tiszta de ilyet még nem csinált hogy csak settenkedet észrevétlenül és aztán nem tudok menni 3 métert mert egyböl felfigyelnek rám.na mindegy szerintem kuka vagy megoldom magam! ezt a hetet még rászánom hiszen ha minden normálisan menne akkor 2 óra alatt kijátszhatnám a maradékot!!szevasz!!

(#49139) MasterMark válasza darnics (#49138) üzenetére


MasterMark
titán

Mittudomén már hogy hogy kell. A tutorialban megmutatta, miért nem figyeltél oda. Az hiszem posztereket kell tépkedni a falakról, meg szónokokat lefizetni.

Nyilván mi vagyunk a szemetek hogy direkt nem segítünk, közben már hetek óta erről szól a topik, hogy mindenki neked próbál segíteni az nem tűnik fel.

Már kértem fényképet arról a nyavajás térképről is, de nem raktál fel. Ezek után hogy segítsünk, mikor csak hisztizni tudsz, bármit tenni érte meg nem.

Jah, és többszöri figyelmeztetés ellenére sem tudsz ember módjára fogalmazni illetve szerkeszteni amit leírsz, hogy bárki aki segíteni szeretne annak jól meg kelljen szenvednie azzal hogy mit írkáltál össze, hogy egyáltalán megértse...

szerk.: Jah igen, és a körőzésnek is több szintje van, lehet eddig nem támadtak be, de attól még kőrözés alatt voltál akkor se engedett oda. Ja és ezt is elmondta a tutorial az elején.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49140) x360elite válasza darnics (#49134) üzenetére


x360elite
őstag

Basszus, ha ennyire nem megy, akkor "youtube" és beírod a küldetés nevét és végignézed hogyan kell megcsinálni.

(#49136) MasterMark: nagyon is jól rémlik. :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49141) #18538752 válasza MasterMark (#49121) üzenetére


#18538752
törölt tag

Köszönöm!

(#49142) x360elite válasza darnics (#49138) üzenetére


x360elite
őstag

Úgy rémlik, hogy a kőrözési plakátokat kell leszedni, ami bárhol lehet, de mindet jelzi a kis térkép is.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49143) darnics válasza x360elite (#49142) üzenetére


darnics
aktív tag

hát erröl még nem is hallottam még egyetlen youtube videoban sem.a térkép mit jelez ezt meg hagyjuk mert sokszor semmit nem hogy körözési listát.néha azt hiszem hibás a játék amit kifogtam.életembe nem láttam egy plakátot sem ráadásul!

(#49144) l.skywalker válasza darnics (#49143) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Próbáld ki, amit tanácsolnak. Elég tapasztalt, sok játékidőt megélt emberek veszik a fáradtságot és válaszolnak neked, legyél olyan jó és legalább nézz utána annak, amit írnak:

Itt vannak az AC végigjátszások a Youtube-ról:
Első rész
Második rész
Harmadik rész
Negyedik rész
Ötödik rész
.
.
.
stb

@többiek: Most, hogy küszöbön az Andromeda, kedvet kaptam kipróbálni a Mass Effect-eket. Van campaign benne vagy csak co-op? Érdemes a régieket "leporolni"? Marketplace-en csak az egyes van elérhetően...
A játékvideók alapján ez is a kihagyhatatlan kategória :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49145) parandroid válasza darnics (#49143) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor nem így kell. De miért kérdezed, ha úgyis jobban tudod, mint a három ember, aki válaszolt (nem mellesleg akik veled ellentétben végig tudták játszani)?

Szerintem amúgy hibás a példányod. Vidd vissza.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49146) x360elite válasza darnics (#49143) üzenetére


x360elite
őstag

Senki sem beszélt semmilyen kőrözési "listáról" :U

A térkép a plakátok helyét jelzi, amiket le kell szedned ahhoz, hogy megszűnjön a kőrözés. Ez van.

Amúgy meg "youtube" videó: Assassin's Creed Walkthrough Part 1.. Nyílván nem itt tartsz, ez csak egy példa. Bármennyire is hihetetlen a következő az "Assassin's Creed Walkthrough Part 2" lesz és így tovább egészen a játék végéig.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49147) l.skywalker válasza l.skywalker (#49144) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"egyes van elérhetően"

te jó ég. Hétfő.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49148) darnics válasza parandroid (#49145) üzenetére


darnics
aktív tag

van ilyen hogy hibás???

(#49149) darnics válasza x360elite (#49146) üzenetére


darnics
aktív tag

mivel zelzi a plakátok helyét??

(#49150) x360elite válasza darnics (#49149) üzenetére


x360elite
őstag

Úgy emlékszem kis fehér rombusz alakú izével jelzi. De biztos, hogy amint meglátod a pályán megismered a plakátot, mert a képedbe fog világítani. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.