Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) Döglött Róka válasza LeventeV (#38000) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne tedd, az utangyartott alkatreszek sosem olyan pontosak, en probaltam, de maradtam a reginel.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38002) vamzi válasza LeventeV (#38000) üzenetére


vamzi
őstag

eBay-ről lehet rendelni minőségi alkatrészeket.persze lehet venni gagyit is fillérekért, csk azzal nem vagy előrébb)

(#38003) LeventeV válasza Döglött Róka (#38001) üzenetére


LeventeV
senior tag

Csak apróságokra gondoltam. Mint pl. gombok.
Jobban tetszene, ha ugyan olyan színűek lennének, nem piros, kék, sárga, zöld.
Azok a gombok is rossz minőségűek?
Ebayen nézelődöm.

[ Szerkesztve ]

(#38004) Döglött Róka válasza LeventeV (#38003) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igen, van ami bele se megy a lyukba rendesen, vagy szimplan csak szorul. Mellesleg en nem nezem a gombokat jatek kozben, hat te?:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38005) LeventeV válasza Döglött Róka (#38004) üzenetére


LeventeV
senior tag

Értem. Kösz a figyelmeztetést.
Játék közben én sem nézem a gombokat, de szeretném kicsit egyedibbé tenni a kontrollert.

Viszont ezt a D-pad trükköt biztos megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#38006) MasterMark válasza LeventeV (#37981) üzenetére


MasterMark
titán

Razer Onza
Razer Sabertooth

Vagy az újabb fajta aberdeen gyári kontroller.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#38007) Döglött Róka válasza LeventeV (#38005) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En is szerettem volna, csak sajnos meg csak nem is abbol a muanyagbol vannak mint a gyari, a festes egy ido utan a boromon landolt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38008) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Beszáltam énis a buliba egy 500as boxal. :DD Valami használati tipp esetleg? Kell-e takarítani a gépet, vagy hagyam inkább, ha baj van a gariban ugyis megcsinaljak?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#38009) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ha már controller..

Az LT és RT "ravaszokat" mivel érdemes javítani? Pár hónap után elkezdtek nyikorogni.. Kicsit zavaró.

Tudom, hogy a WD40 mindent megold, de.. :D :)

Véleményem szubjektív...

(#38010) Sicilian válasza K1nG HuNp (#38008) üzenetére


Sicilian
addikt

Fél évente egyszer ki szoktam porszívózni. Vagy sűrített levegővel is át lehet fújatni, nem árthat neki ! :)

nothing is true everything is permitted..

(#38011) Ti Bo válasza K1nG HuNp (#38008) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Amíg garos megcsinálják. Én néha ki szoktam fújni. Ha a garancia lejárt akkor érdemes szétszedni és átkenni MX2 vagy MX4 pasztával, sokat számít. A tápegységet pedig szintén érdemes kifújni néha, hogy könnyebb dolga legyen benne a ventinek.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#38012) V-I-D-A válasza Döglött Róka (#38007) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Te borozol xbox-ozás közben? ;]

(#38013) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Mennyire éri meg a gold? Hallom hogy 4 játék lesz köv hónapban, jelenleg egy cod ghostom es egy bo2 van, gondolom ezeknek is fun a multija, vagy ezek kihalnak az új rész után?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#38014) Micsurin válasza K1nG HuNp (#38013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

BO2 nem kihalt :) , Ghost nem hemzseg éppenségel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38015) Sicilian válasza K1nG HuNp (#38013) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez jó kérdés ! :DDD
Magyarországon az a trend, azért vesznek Gold-ot, hogy ingyen tudjanak játékot tölteni.
Nem erre van kitalálva, ha szeretnél multizni, akkor kell. Az meg, hogy havi 2 játék van ingyen, csak extra.
Úgyhogy neked kell eldönteni, hogy mennyire éri meg, csak rajtad múlik.

nothing is true everything is permitted..

(#38016) sugarforce válasza K1nG HuNp (#38013) üzenetére


sugarforce
őstag

A multi miatt mindenképp, a többi csak ráadás. szerintem a 60-70%os leértékelések is sokat dobnak az értékén.

(#38017) Ispy válasza Sicilian (#38015) üzenetére


Ispy
veterán

Ja, mert máshol biztosan nem csinálják, mi? :K

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38018) Sicilian válasza Ispy (#38017) üzenetére


Sicilian
addikt

Biztos nem olyan nagy arányban, mint nálunk !

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#38019) Ispy válasza Sicilian (#38018) üzenetére


Ispy
veterán

Mondjuk az amcsi is annyiért kapja, mint én, csak az órabérünkben van némi differencia, na de mindegy ez már itt nagyon off. Ha jó gémek lesznek én is meg fogom venni az egy hónapot, mondjuk online játszani azt nem fogok.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38020) Döglött Róka válasza Ispy (#38019) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem ertem, nalam annyira magatol ertetodo, hogy elofizetek. Mondjuk valoszinu azert mert inkabb online jatszom, barmirol is legyen szo.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38021) Medocsabi válasza K1nG HuNp (#38013) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ha belegondolsz,sokkal több minden szól a gold mellett mint ellen.(szerintem) az én szubjektív véleményem hogy ha már megveszek egy játékot,használjam,ne csak arra a pár órára amíg a kampányt vegigjatszom.pl idén a gold sokszorosan megérte nekem.(az összes crysis rész egyben nem volt több 900ftnal,vagy az ingyenes ac black flag...)és ehhez még azért a havi játékok között is akad néhány :) :K

(#38022) pumukli4573


pumukli4573
tag

xbox 360 emulatort keresek PCre .. aki tud segítsen ...

(#38023) MasterMark válasza pumukli4573 (#38022) üzenetére


MasterMark
titán

Haha.

Switch Tax

(#38024) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
hamarosan lejár a goldom, mostanában, hol érdemes venni a 12 havit ?
iceakos még mindig ?

(#38025) Ronam válasza pumukli4573 (#38022) üzenetére


Ronam
addikt

Azt keresgelheted meg egy ideig :D.

(#38026) EmThor


EmThor
addikt

Bully 1450 körül azt hiszem
Redemption 1997ft
Midnight club 498ft
Max payne 3 1998ft
La noire 1998ft

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#38027) oriic válasza pumukli4573 (#38022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tökéletesen működő emulátor nem létezik PC-re.

Live-Die-Respawn

(#38028) consono válasza Döglött Róka (#38020) üzenetére


consono
nagyúr

Én online egyáltalán nem játszom, a játékok és a kedvezmények miatt veszek csak goldot.

"In God we trust. All others must bring data"

(#38029) KBear válasza Medocsabi (#38021) üzenetére


KBear
tag

A Black Flag gold nélkülieknek is ingyen volt... ;)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#38030) Ispy válasza Döglött Róka (#38020) üzenetére


Ispy
veterán

Nincsen ezzel baj, de nekem heti pár óra jut játékra, teljesen jól elvagyok offline.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38031) vamzi válasza Sicilian (#38015) üzenetére


vamzi
őstag

Ezt nem értem miért lenne probléma. Egyébként van egy kis anomália abban, amit írtál.

Azért fizetnek, hogy ingyen tölthessenek le játékot? Ennek semmi értelme, mert akkor kvázi ők a játékért fizetnek.

(#38032) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Fat-be milyen vinyot lehet rakni? Mmint fizikailag milyen meretut? Illetve van barmilyen korlatozas?

Koszi

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38033) Sicilian válasza vamzi (#38031) üzenetére


Sicilian
addikt

"Ezt nem értem miért lenne probléma."

Ezt nem értem, ki mondta, hogy ez probléma. :F

nothing is true everything is permitted..

(#38034) Ispy válasza Sicilian (#38033) üzenetére


Ispy
veterán

Ezt írtad:

Nem erre van kitalálva, ha szeretnél multizni, akkor kell. Az meg, hogy havi 2 játék van ingyen, csak extra.

Na most itt a nem erre van kitalálva résszel azt sugalltad, hogy aki ilyet csinál, az igazából valami rosszat tesz. Erre jöttek a vélemények. Szerintem.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38035) vamzi válasza Sicilian (#38033) üzenetére


vamzi
őstag

Ispy megírta, miért gondolom azt, hogy ezt problémának tartod (vagy csak nem helyénvalónak). Ha csak félreértettük, akkor bocsi :R

(#38036) Ispy válasza vamzi (#38035) üzenetére


Ispy
veterán

Hát igen, kinek mi, nekem az az extra a goldba, hogy lehet online is játszani :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38037) Sicilian


Sicilian
addikt

Szimpla félreértés akkor.. :) Most nekem sincs, de az áprilisra vettem egy 1 havit, hátha lesz valami jó ! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#38038) Ispy válasza Sicilian (#38037) üzenetére


Ispy
veterán

:R

Sőt én még ennél is tovább megyek, mert keresek egy eladó 1 hónapot 1500-ért. Persze csak, ha jó játékok lesznek :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38039) escape válasza Ispy (#38038) üzenetére


escape
aktív tag

Az egy kicsit drága lesz. Egy havi Gold nagyjából 7-800 forint körül éri meg. G2A-n szokott lenni akció, vagy vegyél egy éves kódot, és ennyire fog kijönni. De ha mindenképpen havi kell, szerintem 900 fölé ne menj, nem érdemes.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#38040) Döglött Róka válasza escape (#38039) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En rendre 11-12-ert veszem az evest.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38041) consono válasza Döglött Róka (#38040) üzenetére


consono
nagyúr

Hol érdemes most venni? Mintha a g2a-s kódokkal mostanában lett volna valami gebasz, nem? Tavaly nekem is volt onnan, minden probléma nélkül be tudtam váltani.

"In God we trust. All others must bring data"

(#38042) Sicilian válasza Döglött Róka (#38040) üzenetére


Sicilian
addikt

Az reális én is annyiért szoktam látni. Bár egyébként megfigyeltem, hogy év vége-eleje felé drágább szokott lenni (gondolom többen úgy lövik be, hogy év elejétől végéig legyen ).
Láttam már, hogy nyár fele leesik 9-10 környékére is. Legalábbis tavaly még volt ennyiért.

nothing is true everything is permitted..

(#38043) Döglött Róka válasza consono (#38041) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En mindig a cardscodes.com-on veszem. 1 oran belul kuldik a kodot es van paypal.

@SicilianMost: 35 euro azaz 10677 huf.

@ghostie: En nem vennek ebay-rol ilyen kodokat, max lemezes jatekot. Kollegam pont mult heten szivott be egy ilyen kodot es meg neki kellett harcolnia, hogy visszakapja a penzt. Mellesleg mekkora kulonbsegekrol beszelunk? 1-2 ezer forint es tudtommal ez egy hobbi, ha ennyit sajnal az ember akkor dobja ki az ablakon az egesz cuccot. Nem megsertodni, ez csak az en velemenyem.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38044) ghostie válasza escape (#38039) üzenetére


ghostie
tag

Ebayről szabad venni (mondjuk Németországból)? Külföldi kód működik magyar fiókon?

[ Szerkesztve ]

(#38045) Sicilian válasza Döglött Róka (#38043) üzenetére


Sicilian
addikt

Lehet, külföldről nem szoktam nézni ott nem tudom mennyi, én most magyarországi boltra mondtam az árat.

nothing is true everything is permitted..

(#38046) Döglött Róka válasza Sicilian (#38045) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Magyarhonban max elorendelek, zavvi.com-on veszek lemezes cuccokat, illetve a fent emlitett oldalon az elofizetest. Itthon egyszeruen nem kovetik a piacot es nagyon lassan esnek az arak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38047) consono válasza Döglött Róka (#38043) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ahogy látom csodák nincsenek, a 3 hónap itt is drágább, mint ha az MS-nél veszem meg... Mondjuk az éves az tényleg jó árban van!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#38048) oriic válasza adamssss (#38032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Módosítatlan gépbe csak a gyári MS HDD-t tudod beletenni. Néhány WD lemez firmware módosítással használható, de az már nem a topik témájához tartozik.

Live-Die-Respawn

(#38049) adamssss válasza oriic (#38048) üzenetére


adamssss
veterán

Es kulso vinyo?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#38050) oriic válasza adamssss (#38049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maximum 32 GB-ig ismeri fel, akármilyet is csatlakoztatsz hozzá. Pendrive esetében ugyanez a helyzet.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.