Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) MasterMark válasza spanyoll (#49749) üzenetére


MasterMark
titán

Telepiteni nem azert kell, mert nem kell a lemez. (Amugy gondolj mar bele kicsit, szerinted igy ki venne jatekot? Pistike megveszi a jatekot, es tovabbadja az egesz falu felrakja, es mindenki azzal jatszik... Ugye?)

Egyreszt gyorsabb a vinyorol olvasni, masreszt nem porgeti a lemezt aminek igy nincs hangja.

A karcolodas hulyeseg szvsz. Nagyon maximum kivetelnel meg berakasnak karcolodik, bent a meghajtoban nem...

Switch Tax

(#49752) spanyoll válasza szupermacs (#49750) üzenetére


spanyoll
addikt

Jaa értem, köszi, akkor végül jól jártam el :)

@Mastermark: Oké, de ha felrakja pistike, akkor az csatlakozik a live fiókjához gondolom, onnantól meg akár hozzárendelhetne egy a lemezhez generált kódot. Aztán ha valaki ugyanazzal a kóddal rendelkező lemezt használná, akkor kirakja. Bár nem tudom mennyire szereti a microsoft a lemezek adás-vételét (gondolom nem nagyon).

Más: a mentéseket (nálam legalábbis live nélkül az elbaszott gép miatt) a vinyóra menti gamertaggel. Ha elviszem szervizbe ránézetni, akkor csinálnék a rend kedvéért egy backupot a mentéseimről, mivel liveról nem tudja lehúzni sajna. A kérdés, hogy van erre megoldás? Otthoni hálózaton keresztül valahogy elérnem a vinyót és átmásolni pcre a mentéseket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49753) x360elite válasza spanyoll (#49752) üzenetére


x360elite
őstag

Ha fiókhoz rendelné a lemezes játékokat a picipuha, akkor megszűnne a használt játékok piaca. Pont olyan lenne, mint a store-ból megvásárolt játékok. Egy felhasználó egyszer megveszi és nem adhatja (nem is tudja) tovább ha megunta.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49754) MasterMark válasza spanyoll (#49752) üzenetére


MasterMark
titán

Beledugsz egy pendrive-ot formazod xbox-osra es arra ramasolod a menteseket...

Nem tudsz belenyulkalni PC-rol...

Az otleted pedig jo lenne, ugye hasonloan a PC-s piachoz ahol kodok vannak. Megoldhato lenne itt is, pont ezt akarta csinalni az MS az XBox One-nal, de akkora felhaborodas volt, hogy meg az MS is meghatralt es hatraarcot nyomott...

Switch Tax

(#49755) spanyoll válasza x360elite (#49753) üzenetére


spanyoll
addikt

Tudom, ezért kérdeztem, hogy a ms-től függ, hogy mennyire akarja ezt. Ha akarná akkor megoldaná.

@Mastermark: Vagy mégsem akkor :D Király, köszi az infot; visszamásolni meg gondolom ugyanígy tudom majd a mentéseket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49756) Z10N


Z10N
veterán

Az Aurora is tabu tema?

Latom csak minimalisan volt eddig emlitve: #1 #2

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#49757) MasterMark válasza Z10N (#49756) üzenetére


MasterMark
titán

Az mi?

Switch Tax

(#49758) oriic válasza Z10N (#49756) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen az, gyári gépre ez nem elérhető, csak mókolt Xbox360-nál használható. Vagyis itt tilos a téma.

Live-Die-Respawn

(#49759) RPka91


RPka91
tag

Sziasztok!

Múltkor beragadt a kontrolleren az RT, gondoltam szétszedem, megtisztítom, s ekkor vettem észre az alábbiakat:


Furcsálltam eddig is, hogy kéken világítanak a ledek, gondoltam kicserélték, oszt' jóvan, de ez mihhez kell? :DDD

(#49760) MasterMark válasza RPka91 (#49759) üzenetére


MasterMark
titán

Alábbi lehetőségek:

-Autobot
-NSA lehalgatókészülék

Switch Tax

(#49761) icemad válasza RPka91 (#49759) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez érdekes. Más irányból tudsz képet lőni róla? Az én controlleremben nincs ilyen. Biztos valami tuning...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49762) RPka91 válasza MasterMark (#49760) üzenetére


RPka91
tag

Hmm.. Mikrofont nem látok. :DD

Kép a hátoldaláról:

Semmi érdekes, nem csatlakozik itt semmi sehová, csak az a zöld van elvezetve.

[ Szerkesztve ]

(#49763) Z10N válasza MasterMark (#49757) üzenetére


Z10N
veterán

Okositas ;)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#49764) Z10N válasza oriic (#49758) üzenetére


Z10N
veterán

Ok, akkor megyek angol forumra.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#49765) MasterMark válasza Z10N (#49764) üzenetére


MasterMark
titán

De ügyes vagy.

Amúgy ott is illegális csak mondom.

Switch Tax

(#49766) Z10N válasza MasterMark (#49765) üzenetére


Z10N
veterán

"De ügyes vagy."
Nalad biztosan, ha nem tudtal 2mp alatt raguglizni.

Amugy meg problemad van-e? Kerdeztel, valaszoltam.

Alattad mondtak, hogy nem lehet rola beszelni. Mit vartal mit fogok irni?

"Amúgy ott is illegális csak mondom."
Ezzel melle lottel. Csak mondom.

Szoval zarjuk le. Nem kell valaszolni.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#49767) MasterMark válasza Z10N (#49766) üzenetére


MasterMark
titán

Benne van az Xbox EULA-jában, hogy illegális. Ezek után mit szeretnél még? Mindenhol illegális.

Tudod amúgy rágoogléztam, csak gondoltam nem erre gondolsz esetleg...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49768) Z10N válasza MasterMark (#49767) üzenetére


Z10N
veterán

Ok, mester! Tiltsd be a fel internetet.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#49769) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciós lista

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#49770) szupermacs válasza Bogyi007 (#49769) üzenetére


szupermacs
veterán

Tony Hawk játékok zsákolva, a többit nem nagyon ismerem. Melyik ajánlott még? Transformers címek kicsit drágák még így is.

(#49771) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Fantasy játékok leárazva a humblestore-ban steam-re, uplay-re ill. drm-free-be is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49772) IG55 válasza IG55 (#49573) üzenetére


IG55
senior tag

Meg tudná valaki erősíteni, hogy a Youtube működik magyarországon? És a Netflix?

(#49773) Zeki válasza IG55 (#49772) üzenetére


Zeki
nagyúr

Youtube naná.
A másikhoz nem vagyok otthon.

(#49774) MasterMark válasza IG55 (#49772) üzenetére


MasterMark
titán

Amióta van magyar Netflix, valószínűleg az is.

Switch Tax

(#49775) l.skywalker válasza IG55 (#49772) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

igen és igen. sőt HBO Go is van rá

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49776) IG55 válasza l.skywalker (#49775) üzenetére


IG55
senior tag

Normális, magyar fiókkal is működnek, és Live előfizu azért kell hozzájuk?

[ Szerkesztve ]

(#49777) l.skywalker válasza IG55 (#49776) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

én mindenbe be tudtam jelentkezni. a youtube néha kidobott, de ez is csak párosított eszközként érzékeli. és igen, normál live bejelentkezés kell neki. de ez ne fizetős. az a gold. az nem kell hozzá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49778) szupermacs válasza IG55 (#49776) üzenetére


szupermacs
veterán

Úgy tudom Gold előfizu nem, de Live fiók igen. Legalábbis most ezt találtam infót a neten.

(#49779) parandroid válasza IG55 (#49776) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Normális, magyar fiókkal műkdödik youtube, és netflix is. Utóbbira természetesen külön be kell regisztrálni, és fizetni a havidíját, illetve, mivel régiólockos, Magyarországon csak az ott engedélyezett tartalmakat fogod elérni - ha addig valami civilizált országban használtad, azért észre fogod venni a kínálat szűkülését.

XBox Live Gold előfizetés (a fizetős verzió) már egy ideje nem kell ezekhez a szolgáltatásokhoz - régen kellett, a sima MS account, amivel bejelentkezel a boxra (ami ingyenes), szerintem igen, bár nem kizárt, hogy ha a boxon már be van valaki accountja állítva, és megy a rendszer, akkor bejelentkezés nélkül is eléred ezeket az appokat. Ez utóbbit sosem próbáltam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49780) IG55


IG55
senior tag

Köszi mindenkinek a segítséget a tisztán látás elérése érdekében.
:R

[ Szerkesztve ]

(#49781) szupermacs


szupermacs
veterán

Forza Horizon visszakerült a boltba?

(#49782) r.levente75 válasza szupermacs (#49781) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem nem, nincs ár. :F

(#49783) szupermacs válasza r.levente75 (#49782) üzenetére


szupermacs
veterán

Tegnap megvásároltam kulcs formájában és jobban utána néztem. Azt írták a hivatalos fórumon, hogy leszedik a boltból, nem megvásárolható 2016. Októberétől. Néha felbukkant, furcsa is volt. A DLC-ket szívesen megszerezném.

(#49784) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok!
Nekem egy játékspecifikus kérdésem lenne. Vettem a fiaimnak egy xbox 360-at jó régen, és ahhoz vettem egy Disney Infinity szettet (3.0). Később vettünk még egy raklapnyi figurát. Viszont tegnap vettem a lomisban 30 euróért, kb 30 figurát, és 4 "pályát". Ezek közül a figurák mennek, viszont a pályák nem. Szóval van pl. egy szelepkupa kinézetű pálya, ott azt írja, hogy nem kompatibilis valami. De ugyanez van a stark toronnyal is, meg van még egy speciális is, amin 3 különböző figura van. Lehetséges, hogy ezek playstationre vannak, vagy más alaplap kell hozzá? Eddig azt hittem, hogy mindegyik jó mindegyikhez, de ezek után nem tudom. Valakinek volt hasonló gondja?

(Magától értetődik, hogy, ha a szelepkupás pályát tesszük az alaplapra, akkor villám mcquin kerül a játékos helyére, vagy a stark toronynál is szuperhősöket tettünk fel, de mégsem megy...)

Minden segítséget előre is köszönök, nálam megállt a tudomány...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49785) MasterMark válasza icemad (#49784) üzenetére


MasterMark
titán

Van ráírva valami? Biztosan Xbox-os? Minden frissítés / patch fel lett rakva mind a boxra mind a játékra?

Switch Tax

(#49786) r.levente75 válasza icemad (#49784) üzenetére


r.levente75
addikt

Sajnos érdemben nem tudok hozzászólni a kérdéshez, viszont annó ezzel a játékkal én is megjártam. A storeban vettem meg, de nem volt rajta angol nyelv, csak francia. Felhívtam a supportot, egy órás telefonos segítséggel sem sikerült az angol nyelvet rávarázsolni. Szerencsém volt, és visszautalták a pénzt.

(#49787) DataTraveler


DataTraveler
tag

Sziasztok, Xbox 360-amat neki adtam egyik ismerősömnek aki egy Samsung SyncMaster S22B150N típusú monitora kötötte rá a gépet VGA csatlakozón keresztül, de valamiért homályos a kép.
Felbontás belet állítva a gépen 1920x1080-ra de még mindig homályos a kép.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#49788) MasterMark válasza DataTraveler (#49787) üzenetére


MasterMark
titán

Gyári VGA kábelt használ?

Switch Tax

(#49789) DataTraveler válasza MasterMark (#49788) üzenetére


DataTraveler
tag

eBay-röl rendelt útángyártót kábel.

Don’t steal, don’t lie, don’t cheat, don’t sell drugs. The government hates competition..

(#49790) MasterMark válasza DataTraveler (#49789) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor ha nem a monitor beállítása, akkor ez a gond.

Switch Tax

(#49791) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Holnap délelőtt 10-12-ig előretervezett XB360 címeket és szolgáltatásokat érintő karbantartás lesz, live kimaradások várhatóak!

(#49792) r.levente75 válasza MrPeekaboo (#49791) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi :R

(#49793) IG55


IG55
senior tag

Ha egy használt gépet először regisztrálok be a microsoftnál, akkor honnan fogja tudni, hogy mikor lett a boltban megvasarolva, vagyis honnantól kell számítanija a garanciát?

(#49794) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Xbox 360-as Minecraft játék Kinecttel is játszható vagy csak kontrollerrel?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#49795) x360elite válasza IG55 (#49793) üzenetére


x360elite
őstag

Meghatározott garanciaideje van minden box-nak. Vagyis lejön a futószalagról 2017.01.03-án, akkor 2019.01.04-ig lesz garis, de a picipuha mindig rádob plusz pár hónapot. Azért van így, mert ugye a gyárból nem egyből a felhasználóhoz kerül, hanem boltba, ott meg ki tudja meddig pihen. Így nagyjából biztosítva van a 2 év teljes körű gari. Ezért van az is, hogy regisztráció után a szerencsésebbek jóval több mint 2 év garanciaidőt látnak.

De láttam már olyat is, hogy egy új gép annyit állt a boltban, hogy mire valaki regisztrálta, addigra már nem volt meg a teljes 2 év. Ilyenkor felhívod az ügyfél szolgálatot és megkapod rá a full időt (számlával igazolni kell a vásárlás dátumát)

A használt géppel az a baj, hogy nem tudhatod mikori darab. Gondolom a számlája nincs meg.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49796) Zeki válasza nyikszi (#49794) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kinectes.

(#49797) IG55 válasza x360elite (#49795) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi a részletes segítséget, megvan a számla, csak pár hónapos a gép.

(#49798) Casoli válasza x360elite (#49795) üzenetére


Casoli
őstag

Hogy ne lehetne tudni. A gép hátulján a gyártási dátum.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49799) MasterMark válasza Casoli (#49798) üzenetére


MasterMark
titán

És az az amikor ő megvette a boltból?

Switch Tax

(#49800) Casoli válasza MasterMark (#49799) üzenetére


Casoli
őstag

Nem értem a kérdést. Én válaszoltam a feltevésre. "Használt gépnél nem tudni mikori darab". De tudni, a konzol hátulján a gyártási dátum.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.