Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Xbox 360 pc adapter
Ha vennék egy ilyet ezzel tudnám akkor használni a kontrollert Pc-n?

(#49452) MasterMark válasza nincsnév007 (#49451) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, Wireless Receiver-nek hívják, és ebay-en olcsóbban is van szerintem.

Switch Tax

(#49453) nincsnév007 válasza MasterMark (#49452) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#49454) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Már meglevő offline mentést van lehetőség összekötni live fiókkal? Fiaim nyúznak a gold előfizetésért, de a mostani mentéseket nem akarják bukni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49455) Casoli válasza icemad (#49454) üzenetére


Casoli
őstag

Ennek így nincsen értelme. A mentések profilokhoz tartoznak. Profilt pedig elő lehet léptetni Live gold taggá.

Akkor már kérdezek Én is. Mi van, ha van két gyermekem, és mindkettő a saját profiljával akar online játszani. Dupla LIVE előfizetés szükséges?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49456) darnics


darnics
aktív tag

üdv! érdeklödni szeretnék hogy ma megszerettem volna venni a TITANFALL nevezetű játékot és megkérdezték hogy van e gold elöfizetésem mert ezt csak online lehet játszani ez tényleg igaz??meg iszonyatosan tetszik de azért nem akarok mindig elöfizetni mert vásárolni letölteni szoktam xbok liveröl olyat amit nem kapok meg nem lehet kapni vagy dlc-et de ez nagyon elszomorit engem.nincs benne story mód meg multiplayer meg stb ez nagyon nagy baromság de gondoltam megkérdezem töletek hogy tényleg igy van e vagy csak valami más változat van náluk és van e rendes lemezesen játszható is.köszi mindenkinek kellemes hétvégét! szisztok!

(#49457) MasterMark válasza darnics (#49456) üzenetére


MasterMark
titán

Az a játék csak Multi és Gold kell hozzá igen.

Switch Tax

(#49458) x360elite válasza darnics (#49456) üzenetére


x360elite
őstag

Kell hozzá Gold.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49459) MrPeekaboo válasza Casoli (#49455) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Sajnos igen, itt nincs gold sharing, mint XO-on. De ha csak hétvégén játszanak, akkor 2 napos elérést ebay-en kb. 400 Ft-ért, 14 naposat meg kb. 1050 Ft-ért lehet venni.

(#49460) l.skywalker válasza darnics (#49456) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

szia. én kb. másfél hónapja kezdtem el vele játszani és tényleg brutálisan jó, de tényleg nincs benne más csak multiplayer (illetve van egy campaign mód, de azt is csak multiban (co-op) lehet játszani :D )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49461) darnics válasza l.skywalker (#49460) üzenetére


darnics
aktív tag

és a kettö is ilyen vagy azt már lehet rendesen is játszani??lassan megérett egy ps4 vagy xbox one de a 2 ugye csak azokra van! köszike!

(#49462) MasterMark válasza darnics (#49461) üzenetére


MasterMark
titán

Mi az hogy rendesen? Lehet rendesen játszani multiban. Az egy arra épülő játék...

Switch Tax

(#49463) l.skywalker válasza darnics (#49461) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az is csak multi. Vannak az ilyen típusú játékok. Van aki nálam biztos jobban tudja, de anno talán a world of warcraft volt az első, a mostani játékok közül meg ilyen még a Star Wars Battlefront pl.

Ezekkel barátkozz meg, mert potom pénzért más élményben van részed, mintha mindig a gép ellen tolnád.

Én is alig várom már, hogy nekikezdjek ma estére, de a még ébren van egy gyerek :)

ps.: a Battlefield 1-nek van story módja?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49464) r.levente75 válasza l.skywalker (#49463) üzenetére


r.levente75
addikt

A pvz gw is ilyen. Én ezért vettem annó goldot, most már úgy megszoktam, hogy rossz lenne, ha nem volna.

(#49465) darnics válasza l.skywalker (#49463) üzenetére


darnics
aktív tag

és csak akkor lehet játszani ha van goldom,ha lejár akkor már nem??mennyi egy gold egy honapra?vagy érdemes legalább 3 hónapra elöfizetni,ha van goldom mit nyerek még vele?mit jelent hogy multi játék?más emberekkel kell eggyütt játszanom ?és ha nincs fent senki??erröl a dologról még nem tudok semmit.köszike mindenkinek!! UI:a játék miatt lehet befizetek vagy esetleg letöltöm liveröl csak nem tudom mennyibe kerül mert használtan 4000ft az xbox live gondolom sokkal drágább!

(#49466) r.levente75 válasza darnics (#49465) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha szerencséd lesz, akkor húsvétkor lesz 200,-os egyhavi gold. Ki tudod próbálni.

(#49467) MasterMark válasza darnics (#49465) üzenetére


MasterMark
titán

Aliveaznemegyenlőagolddal.Csakmultivan,hanincsfentsenkiakkor
gondolombotokvannak.Egyevreelofizetvejonkilegolcsobban.

Amúgy meg használtan xbox live? :C

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49468) darnics válasza MasterMark (#49467) üzenetére


darnics
aktív tag

a titanfall használtan 4000 nem a live?a live és a gold között mi a kólömbség?melyik a jobb?

(#49469) MasterMark válasza darnics (#49468) üzenetére


MasterMark
titán

A Live az az Xbox Online platformja, ezen belül van Gold és Free tagságú account...

Switch Tax

(#49470) l.skywalker válasza darnics (#49465) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, a Titranfall-hoz nem Live kel, hanem a Gold előfizetés. Vannak különböző konstrukciók, én éveset szoktam venni a hardverapro.hu-n 12ezerért. (Ha érdekel, küldök linket) A Gold a feltétele annak, hogy multi (onkine többjátékos, nem a gép elleni) játékban részt vehess. Ezen túl haszna, hogy havonta 2-2 játék ingyen a tiéd lehet Xbox360-ra és Xbox One-ra. Illetve vanna olyan akciók, ahol a Gold tagok plussz kedvezményt kapnak.

Úgy emlékszem, hogy Xbox One-on a Gold játékokkal csak akkor lehet játszani, ha van élő Gold előfizetésed, de ebben nem vagyok biztos, de ha igen, akkor már nem csak haszna van, hanem létszüksége is :)

A Titanfall-ban, ha nincs fent senki, akkor vagy nem indít játékot, vagy bedob úgy, hogy csak 1-2 élő játékos és sok-sok bot (gép által irányított kiegészítő karakterek) van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49471) r.levente75 válasza l.skywalker (#49470) üzenetére


r.levente75
addikt

Jól emlékszel, oneon az ingyenes gold játékok csak golddal játszhatóak, de a gloddal vásárolt akciós játékok anélkül is, persze ami nem igényel goldot a multi kizárólagossága miatt.

(#49472) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

EA Access-re érdemes elöfizetni ? sok új játék is ingyenesnek ir. Ez igaz,hogy ingyen tölthetek le sok EA játékot ?

(#49473) MasterMark válasza jenei1994 (#49472) üzenetére


MasterMark
titán

360-on is van EA Acces? :F

Switch Tax

(#49474) jenei1994 válasza MasterMark (#49473) üzenetére


jenei1994
addikt

Benéztem. :F

Ezt nem tudtam,hogy 360 on nincs. :(

(#49475) MasterMark válasza jenei1994 (#49474) üzenetére


MasterMark
titán

Hát igen, pedig amúgy nem lenne rossz. PC-re gondolkoztam rajta én is.

Switch Tax

(#49476) l.skywalker válasza jenei1994 (#49474) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez volt az egyik oka, hogy végül rászántram magam One S vásárlására. A másik a hamarosan megjelenő Xbox Pass volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49477) szupermacs


szupermacs
veterán

El sem tudnám képzelni, hogy ne legyen Goldom. Amint végigtolok egy játékot, egyből ugrok is a multiba. GoW nagyon leköt Horda módban. Offline ilyeneket nem is érdemes játszani, nem akkora élmény.

Élményről: tegnap megvettem a Halo 3-at. Nagyon sokan mondták, hogy kegyetlen jó játék. Nem volt drága, de kicsit megbántam. ODST, Reach és a negyedik rész jobbak lettek? Szeretnék valami tényleg exkluzív címet kipróbálni, ami jó, de ha az egész sorozat ennyire vérszegény.

Szerk.: Megvettem az Arcaniat is, de nagyon átverve érzem magam. Nem azt kaptam, ami a Marketplacen van a képeken. :(((

[ Szerkesztve ]

(#49478) l.skywalker válasza szupermacs (#49477) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én a Mess Affect szériát fogom kipróbálni, persze a HALO-t is, de előbb az MA. Arra többen mondták már, hogy nagyon jó.

De nekem még a GoW hátra van.

A héten játszottam a Elder Scroll: Skyrim-el. Nagyon tetszik, de nekem sajnos túl sok a szöveg a jelenlegi életemhez, hamar belealszom. Ugyanígy vagyok a GoW 1-el is és az Assassin's Creed-el is. GTA IV-et kezdtem el megint előröl, úgy gondoltam az jobban le fog kötni, de tévedtem. Forza Horizont még mindig nem toltam végig, azzal megyek esténként 3-4 kört, változatlanul élvezem és 2 napon belül megjön az XONE-om is, FIFA17-el és Forza Horizon 3-al, így lesz viszonyítási alapom is :)

A Titanfall-t változatlanul és maximálisan ébren tart, már második generációs pilóta vagyok :) (Mert ott úgy van, hogy ha eléred a maximum 50-es szintet, akkor újraélesztheted magad, ha jól tudom 10x és akkor a harci jelzésed az alapról megváltozik G2-G10-ig). Már ismerem a különböző játékosokat akik mindig fent vannak, egyszóval rá találtam egy nekem való játékra. Csak sajnos nem mondhatni, hogy sokan vannak. Hétvégén 60-70 ember, hétközben 30-40. Van olyan nap, amikor nem talál nekem harcot sokáig.

Én a heti DWG játékok közül a Conan-t vettem meg. Bele is kezdtem és kifejezetten tetszik. Jó az irányítás, a mozgás - a grafikai rész az átvezetéseknél brutálisan gagyi, de én szeretem a retro hatást. Egyedül a kamera nézet szar, és azt nem is lehet beállítani. Illetve fordított tengelyen működnek a verticális - horizontális dolgok, és nem lehet átállítani :D

PS.: Youtube-on mindig nézzd meg az ilyen "no-name" játékok gameplay videóit. Én az alapján döntöttem az Arcania és a Conan között, hogy a Conan mozgása sokkal simább, de akciódúsabb volt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49479) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Destiny lemezes most csak 1990 HUF az eMagon. Marketplacen digitális verzió most/már nem kapható. Érdemes lecsapni rá, klasszikus jó játék. Van rajta szállítási díj természetesen, de talán még így is megéri.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49480) _Karesz_ válasza l.skywalker (#49478) üzenetére


_Karesz_
tag

Bármit veszek, előtte mindig megnézem, hogy mit mutat a youtube gameplay. Ezzel lehet a legjobban kiszűrni a gagyi játékokat.

(#49481) MasterMark válasza szupermacs (#49477) üzenetére


MasterMark
titán

Mi volt a gond a Halo 3-mal?

Switch Tax

(#49482) l.skywalker válasza _Karesz_ (#49480) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. De azért meg van az a veszélye is, hogy valamit gameplay alapján nem veszünk meg, közben pedig lehet, hogy a rövid videóban nem látszik, mennyire összetett a történet vagy milyen mélységű tervezést igényel a játék. Bele lehet futni gagyinak tűnő, közben nagyszerű játékokba is :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49483) _Karesz_ válasza l.skywalker (#49482) üzenetére


_Karesz_
tag

Na most kíváncsivá tettél, mondj ilyen címeket, mert eddig még nem találkoztam sajna ilyennel.
Talán ez az a játék, amit már nem bírok megemészteni videó alapján, pedig a téma tetszik:
[link]

(#49484) szupermacs válasza MasterMark (#49481) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem nagyon lapos hangulata van. Az első résszel toltam régebben és az nem jött be, pedig nem volt rossz a sztori, viszont túl színes és meseszerű volt. A második kimaradt, de a harmadiktól komolyabb képi világot vártam. Kicsit emlékeztet a Starship Troopers-re.
Multira vagyok kíváncsi, ha megveszem majd az összes DLC-t. Van benne valami háború mód, mint az Unreal 3-ban? Azzal ellennék egy ideig. Nagy pályák, járművek, erődök, stb. jó lenne. A DM és a FFA annyira nem fogott meg.

(#49479) l.skywalker: Collector's és Legandary mintha még lenne az áruházban, anélkül meg nincs is értelme szerintem. De ahogy sok fórumban olvastam, Defiance jobb lett MMO-ként.

[ Szerkesztve ]

(#49485) oriic válasza szupermacs (#49484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 2 nelkul a 3 semmit nem er kb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49486) l.skywalker válasza _Karesz_ (#49483) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem ilyen volt a LotR War in the North. Videó alapján inkább a Shadow of Wart vettem volna meg, de az kicsit drágább volt, azonban akartam egy #gyűrűkurás játékot. Ezért megvettem fanyalogva. Majd elkezdtem játszani és beszippantott :) Aztán kiderült, hogy co-op-ban még brutálisabb és azóta ha jön az öcsém mindig nyomjuk reggel 5-ig, pedig akkor az egész másnapom totál szét van csúszva, de nem bírjuk ki. A shadow of wat azóta már annyira nem érdekel :)

És ezek voltak még, amiket csak azért vettem meg mert jó áron voltak, egyébként nem tetszett annyira:
X-Com: Enemy Unknown
The Cave

És pár játék, amit kifejezetten a gyerekeknek töltöttem le, azt hittem valami gagyi ugrálós szar, de én is játszok velük:

Toy Story 3 (hihetetlen hosszú játék, tele küldetésekkel...)
Joy Ride Turbo
Putty Squad

@szupermacs: igen, azok még kaphatóak és talán jobban meg is éri, de annyival drágábbak, hogy ha valaki csak az alap játékot ki szeretné próbálni, akár meg is érheti.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49487) szupermacs válasza oriic (#49485) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor a többi részt sem érdemes megvenni, hogy összeálljon egy jó sztori?

(#49488) l.skywalker válasza _Karesz_ (#49483) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És gyanítom, hogy ilyen lehet még a Hollow Knight. Habár az nem tudom van-e Xboxra. Azt tudom, hogy nekem iszonyat gagyinak tűnt, de néztem Twitch-en egy közvetítést és brutálisan összetett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49489) MasterMark válasza szupermacs (#49487) üzenetére


MasterMark
titán

Az ODST nagyon más hangulatú, én azt nagyon szeretem.
A Reach pedig modernebb, egyszer azt is megéri végigvinni.

Switch Tax

(#49490) szupermacs válasza MasterMark (#49489) üzenetére


szupermacs
veterán

A harmadik részt is végig fogom, de nem tudom mennyire éri meg a DLC. Játékosok még bőven vannak multiban, de ha nincs benne valami komolyabb mód, akkor kihagynám.

(#49491) darnics válasza r.levente75 (#49466) üzenetére


darnics
aktív tag

azt honnan tudom hogy van?ilyenekröl hol értesülök??

(#49492) darnics válasza MasterMark (#49469) üzenetére


darnics
aktív tag

a free azt hol találom??az ingyenes?azt mondják van ingyenek ott kilehet probálni de hol??

(#49493) darnics válasza l.skywalker (#49470) üzenetére


darnics
aktív tag

érdekel a link de a gold elöfizetést azt a xboxon is meglehet vásárolni nem??de ha én akarok játszani és nincs fent senki akkor mi értelme van?ha épp nem indit játékot akkor megvagyok löve.ezt a játékot kilehet játszani?ugyan ugy van eleje vége?mikorra játszom ki ha sosincs fent senki hiszen nem régi de nem is mostani játék lehet már kijátszotta mindenki.remélem nem hűlye kérdéseket rakok fel.

(#49494) MasterMark válasza darnics (#49492) üzenetére


MasterMark
titán

Free az az account TÍPUSA. Ahogy a Gold is. Ez egy szolgáltatás, amivel járnak dolgok. Mit hol találsz?

Amikor beregisztrálsz a Live-ra egy account-ot, akkor alapból Free tagságon leszel amíg elő nem fizetsz Gold-ra.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49495) spanyoll


spanyoll
addikt

Kaptam jóbarátomtól egy xbox 360ast, mivel neki nincs rá ideje se kedve, porosodni meg minek porosodjon a polcon.
Kell vennem kontrollert hozzá, mert az nincs, plusz játékok szempontjából sem ártana körbelesnem.

A kérdés, hogy HOL érdemes játékokat nézegetni használtan, mivel nem akarok sokat költeni rá, plusz MIKET kötelező kipróbálni, amik konzol exkluzív és xbox 360on elérhető.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49496) szupermacs válasza spanyoll (#49495) üzenetére


szupermacs
veterán

Gold előfizuval most a Darksiders ingyenes. 1 hét múlva pedig Assassin's Creed Revelations lesz ingyé'.
Aprón érdemes szétnézni, hogy Gears of War részek mennyiért mennek (digitális kulcs). Nagyon jó kis lövölde.
Fable Anniversary 2K körül van Konzolvilágban, ha bejönnek a szerepjátékok.

(#49497) darnics válasza MasterMark (#49494) üzenetére


darnics
aktív tag

bevagyok regisztrálva és vettem is meg dolgokat fölleg dlc ilyesmit de azt hittem az olyan amivel kiprobálhatom a gold dolgait és ha tetszik elöfizetek de akkor kétfele beszélünk

(#49498) _Karesz_ válasza spanyoll (#49495) üzenetére


_Karesz_
tag

Ha pesti vagy, akkor nézz szét a Corvin konzolban, talán a legjobb árakon ott tudsz venni használt játékokat és bazinagy a kínálat.

(#49499) MasterMark válasza _Karesz_ (#49498) üzenetére


MasterMark
titán

Ez pontosan melyik? PS3 játék is van nekik? Esetleg Gamecube? :R

Switch Tax

(#49500) _Karesz_ válasza MasterMark (#49499) üzenetére


_Karesz_
tag

nem tudom, hogy szabad-e reklámozni, de hasznaltkonzol(pont)net

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.