Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Karcsú hét akciók terén:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50302) szupermacs válasza Bogyi007 (#50301) üzenetére


szupermacs
veterán

Ilyenkor örülök, hogy 30-án már csöveskedés van. :DDD

(#50303) l.skywalker válasza szupermacs (#50302) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért az Alien: Isolation elgondolkodtat, de a héten lesz már fizetés, még akár bele is férhet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50304) haris válasza Bogyi007 (#50301) üzenetére


haris
őstag

Pedig nem rossz ez.
A játékok sem, az áruk sem. (Mondjuk egyik-másik már megvan, de ez várható. előbb-utóbb mind meglesz ami érdekel) ;)

(#50305) szupermacs válasza l.skywalker (#50303) üzenetére


szupermacs
veterán

Inkább egy AvP kellene, mert PC-n nem fut rendesen. Megvenném boxra is. Istenem, hogy mennyi játékot megvettem oda is meg boxra is. :DDD Ez visz engem csődbe.

(#50306) l.skywalker válasza szupermacs (#50305) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én elértem a bűvös 400 game mennyiséget a gyűjteményben. Tekintve, hogy olyan PC-m amin játszani lehet nincs is, ez elég vicces :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50307) szupermacs válasza l.skywalker (#50306) üzenetére


szupermacs
veterán

Lemezes játékaid vannak? Most gondolkodom azon, hogy nekem eddig csak 1 lemezem van (Fable Anniversary) de ha akciózzák, megveszem digitálisan és eladom. Tudom, hogy bukni fogok rajta, de zavar a lemez. Nem tudom miért. :B

(#50308) l.skywalker válasza szupermacs (#50307) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs lemez. Nálam nem játszik.

Lemezen megvan itthon:

Heroes 3 első eredeti kiadás (már van vagy 12 )hülye vagyok, van az vagy 19-20 is) éves, de ez a liebling...) ill. egy kiegészítő lemez a PC Guru-tól
World of Warcraft Battle Chest (már ezer éve nem játszottam, de anno 1500-ért megvettem)
Kinect Sport és Kinect Adventures-t a Kinect mellé kaptuk, de az egyiknek már a tokja sincs meg
és a One mellé kaptam egy Forza Horizon 3-at de inkább eladtam, mert csak pakolásztam és úgy is fel kellett telepíteni az egészet a gépre, a lemez meg csak authentikáció végett kellett és ez idegesített.

Ha lehet nem lemezelek.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50309) parandroid válasza szupermacs (#50307) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pár óráig még akciós, most csapj le rá. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50310) szupermacs válasza parandroid (#50309) üzenetére


szupermacs
veterán

Trilogy van akcióban, nekem meg csak az Ann. kell. :DDD

(#50308) l.skywalker: HOMM3 lemezesre még mai napig fáj a fogam. Addig halogattam a vásárlását, hogy már a Complete-t sem lehet kapni csak digitálisan. GoG-on meg drága.

[ Szerkesztve ]

(#50311) l.skywalker válasza szupermacs (#50310) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Anniversary is: 60% off, most 30$ helyett csak 12 MajorNelson Deals w Gold

Heroes III megvan GoG-on is minden kiegészítővel mindennel :D A zenéjét meg feltöltöttem Google Play Music-ba meg Deezer-be :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50312) szupermacs válasza l.skywalker (#50311) üzenetére


szupermacs
veterán

Jöhetne a fizu. Mennyiért tudnám elpasszolni a lemezt? 2K-ért vettem újan.

(#50313) l.skywalker válasza szupermacs (#50312) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a baj, hogy már csak 1-2 óráig él ez az akció, mert ez az előző heti :(

Lemezesen már 1900 forintért hozzá lehet jutni, szóval sokat ne remélj érte.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50314) parandroid válasza szupermacs (#50312) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tekintve, hogy digitálisan is 3k, szerintem 2k-ért elég valószínű.

Bocs, nem vagyok otthon X360-as árakban, ezek szerint itt is beelőztek gazdaságosságban a dobozos cuccok a digitálishoz képest.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50315) szupermacs válasza l.skywalker (#50313) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor marad a lemezes, mondjuk a Box kibontása után ment is bele, azóta ki se vettem. Azért köszi!

(#50316) l.skywalker válasza parandroid (#50314) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak 3 óra múlva digitálisan már 8k lesz, de a HA-n még mindig 1900-ért kapni.

(#50315) szupermacs: majd ha BC lesz, bekerül a Game Pass-ba és akkor majd One-on játszhatsz vele :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50317) x360elite


x360elite
őstag

Hát igen, különbözőek vagyunk. Nekem 370 lemezes játékom van és alig pár digitális formában. Szinte csak olyan van store-ból, ami nem jelent meg lemezen.

No meg akad jó pár gyűjtői kiadás is.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50318) l.skywalker válasza x360elite (#50317) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt már végigbeszéltük párszor :D Nálam a fizikai tárolók seperc alatt tönkremennek és nem csak a gyerekek miatt. És nekem kényelem miatt is jobb, ha csak belépek és telepítem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50319) szupermacs válasza l.skywalker (#50316) üzenetére


szupermacs
veterán

One még szerintem egy ideig nem lesz, majd ha az is lemegy 50K környékére. :D

(#50317) x360elite: Mire feldolgozzák majd azt a 370 lemezes játékot ha használhatatlan lesz és kukába kerül.

[ Szerkesztve ]

(#50320) x360elite válasza l.skywalker (#50318) üzenetére


x360elite
őstag

Tudom, hogy megbeszéltük, nem is akarom ezt újra elkezdeni. :DD

Nekem csak az a fura (mindig is az volt), hogy a fenébe tud nálad tönkre menni a lemez (nyilván nem otthoni íróval készítettre gondolok, hanem gyári préseltre) pár év alatt.

Ugye az ember igyekszik sajátjához hasonló érdeklődési körű haverokat/barátokat keresni. Én is így tettem és közülük senkinek nincs baja a lemezek élettartamával. Pl. ott a Burnout Revenge. 2006-ban vette egyik haver megjelenés napján és még mindig karcmentes, pedig szanaszét hajtottuk a játékot. (nem mellesleg az én összes lemezem is karcmentes)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50321) x360elite válasza szupermacs (#50319) üzenetére


x360elite
őstag

Vigyázni kell rá és mindig használható lesz. Ha nem tudsz rá vigyázni, akkor tényleg jobban jársz a digitálissal. Nem mellesleg pár év múlva mindenképp lelövik a 360-at live-ról és onnantól elég egyetlen hiba és neked az összes játék egyszerre válik semmivé a vinyóddal együtt. :K

Szóval ez a lehet, meg ha és társai nem túl erős érvek a digitális dolgok mellett. :N

l.skywalker: azt simán megértem, hogy helyhiány esetén jobb a digitális.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50322) szupermacs válasza x360elite (#50321) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha lelövik a Live-ot, jöhet az RGH. ;]

(#50323) x360elite válasza szupermacs (#50322) üzenetére


x360elite
őstag

Pfujjj !!! :B De jogos ;)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50324) szupermacs válasza x360elite (#50323) üzenetére


szupermacs
veterán

Valami lehetőség biztos lesz, hogy az ember letöltse még egy ideig a játékokat a Live-ról. Akkor meg nem lesz nehéz rákötni egy vinyót és arra menteni mindent. Durva lenne, ha a digitális tartalmak csak úgy egyik napról a másikra elveszének, főleg ha még mai napig lehet vásárolni.

(#50325) x360elite válasza szupermacs (#50324) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet, hogy lesz, de lehet, hogy nem. Pont ezért mondtam azt, ezzel nem lehet érvelni, ugyanis nem tudhatjuk meddig lesznek elérhetőek a játékok (már ha elérhetőek lesznek egyáltalán úgy kb 5 év múlva). Ez csak akkor fog kiderülni, ha már ott tartunk, addig meg felesleges találgatni. Én annyit tudok, hogy nekem már megvannak a játékaim és ezt biztosan nem lehet elvenni egy on/off kattintással.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50326) l.skywalker válasza x360elite (#50321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Helyhiány, meg felhasználói magatartás. Én nem tudok vigyázni/figyelni ennyi lemezre.

Egyébként, ha véletlen valaha is lelövik az Xbox Marketplace elérhető tartalmait, akkor gyanítom lesz valamennyi idő rá, hogy lementsük. De szerintem hamarabb kerül át minden BC-be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50327) r.levente75 válasza l.skywalker (#50326) üzenetére


r.levente75
addikt

Előbb utóbb minden bc lesz.

(#50328) szupermacs válasza r.levente75 (#50327) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért ezt kétlem. Mintha Classic játékokból sem lenne minden 360 BC.

(#50329) Silεncε válasza r.levente75 (#50327) üzenetére


Silεncε
őstag

Az azért túlzás, hogy minden... A játékok 1/3-a (vagy 1/4-e) nem ultetheto (vagy nem éri meg) XO-ra.

(#50330) x360elite válasza l.skywalker (#50326) üzenetére


x360elite
őstag

Azért ezt úgy mondod mint ha a sok kis lemez éjszakánként kiugrálna a tokjából és megkarcolná saját magát :D

Na jó csak vicceltem. Abszolút megértem, amit mondasz. Mindenkinek más jön be, de ez így van rendjén. Nem mellesleg alsó hangon 100db olyan játékom van, ami tutira nem lesz BC soha. Ha eddig nem lett az, akkor már soha nem is lesz, más darabokat meg egyszerűen nem éri meg BC-be tenni, mert az új részével onnantól senki em játszana, mivel elkú*ták.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50331) MasterMark válasza l.skywalker (#50326) üzenetére


MasterMark
titán

Nem valószínű, hogy lelőnék.
Viszont én már lementettem mindent... ;]

Switch Tax

(#50332) x360elite válasza MasterMark (#50331) üzenetére


x360elite
őstag

Egy darabig még tuti lesz, de minden véget ér. Ennek sincs már sok hátra. Szerintem a 4-5 év reális, de utána már egyszerűen nem éri meg. A picipuha meg mindig is csak a haszonra ment. Nem érdeklik őket az érzéseink és az, hogy mennyire nem szeretnénk, hogy lelőjék. Onnantól, hogy nem termel min 200% hasznot, már lövik is le a fenébe. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50333) l.skywalker válasza x360elite (#50330) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Így van. A sok rohadt kis lemezt valaki mindig szétbuzerálja :D Konkrétan a DVD-inket sem vagyok képes rendben tartani, nekem egyszerűen nem ez a személyre szabott mód. Merevlemezen, NAS-on, felhőben és fizetett szolgáltatások keretében van többezer digitális tartalmom. Ezekhez tudom fejből az összes belépésemet, ahol van internet ott elérem. Amit meg aktuálisan használok az le van töltve és offline használom. Hogy az én életmódomhoz is mondjak egy pozitív példát: ha nekem most felajánlanának egy munkát a világ másik oldalán, ami visszautasíthatatlan, akkor nem kell nélkülöznöm semmit se azok közül, amikkel kikapcsolódok :D

(#50331) MasterMark: nem is te lennél, ha nem így lenne. Én még ezeket nem mentettem le... amúgy ez simán annyi, hogy letöltöd a játékot külső hordozóra másolod és kész?

(#50332) x360elite: szerintem nem lesz konkrét Shut-down. Szerintem folyamatosan vékonyítják majd az elérhető tartalmakat. De a szolgáltatást nem fogják lecsapni, amíg jelenik meg új játék. Idén is jön még 1, de a következő FIFA is be van ígérve 360-ra.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50334) r.levente75 válasza MasterMark (#50331) üzenetére


r.levente75
addikt

360 -ra nekem is az összes játék ki van mentve. Ha valamit zsákolom rögtön mentem is ki.

(#50335) MasterMark


MasterMark
titán

Egy ökoszisztéma a Live a One-nal, szóval csak úgy nem fogják lekapcsolni, mivel plusz erőfeszítésbe nem kerül az hogy működjön szerintem.

És igen, szerintem is inkább az lesz a jellemző, hogy egyre kevesebb minden lesz elérhető, mert nem újítják a lejárt licenceket, stb. Viszont amit megvettél az mindig letölthető lesz. Pláne ha BC-s játék.

l.skywalker: Igen, én ennyit csináltam.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50336) szupermacs válasza x360elite (#50332) üzenetére


szupermacs
veterán

Most gondolkodtam azon, hogy nem valószínű, hogy a havi 2500 forintomtól a M$ meg akarna válni. Vannak még biztos rengetegen, akik 360-on is fizetik a Goldot. Mai napig azért havi 10 játékot bezsákolok akciósból és nem akciósból is.

(#50337) l.skywalker válasza MasterMark (#50335) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Esetleg az még elképzelhető szerintem, hogy fog kapni az Xbox 360 egy utolsó frissítést, amiben átalakítják a felületet és jobban lesz integrálva a One féle rendszerekbe, mondjuk kábé úgy, hogy amíg van feltöretlen és működőképes 360-od, addig azokat a játékokat le tudod tölteni, amelyek One-ra is elérhetőek (BC). És mivel a BC-k most a game pass miatt is új aranykorukat élik, így egyre több és több lesz.

Pl. az első 360 játék amit szarrá játszottam, az Assassin's Creed III volt. Szomorúan láttam, hogy nincs One-ra BC. Erre megjelent, hogy jön majd GwG-be és már el is érhető One-ra.

De lesz nagyon sok cím, ami sose lesz BC - mert van verziója mindkét platformra külön.

Pl. Diablo III vagy Titanfall

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50338) x360elite válasza l.skywalker (#50337) üzenetére


x360elite
őstag

Az idő majd megadja számunkra a választ. Remélem nektek lesz igazatok és sokáig marad még a 360 is a live-on. A baj az, hogy anno dolgoztam microsoftéknál és láttam, hogy mennyire szarja le a vezetés az elavuló szoftvereket és hardvereket.

Én főleg azért nem szeretem a merevlemezen tárolni az adatokat, mert nem egy életbiztosítás, a külső hdd meg csak egyszer csússzon ki az ember kezéből :K (ha nem is megy tönkre azonnal, onnantól már nem egy tuti darab az biztos). A felhő meg ha jól tudom erősen fizetős. Szóval inkább csak egyszer veszem meg a cumót és nem többszörösen az évek alatt. De mint mondtam, máshogy gondolkodunk és ez így van rendjén. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50339) l.skywalker válasza x360elite (#50338) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Live élettartamát (hö-hö) azért erősen erősíti a felhasználói bázis nagysága és azok különböző életkora.

A fizikai tárolásban pedig nem tudok nyilatkozni, mert nem értek hozzá. Nálam tapasztalat, hogy egy lemez hamarabb megy tönkre (vagy konkrétan el is tudnak veszni!!!) mint egy merevlemez. De egy NAS még tönkre se megy, mert azt le se ejtem. Csak áldozni kell minőségi belsőre. Nem a gagyit vesszük jó áron, hanem a drágát akciósan :D

Vagy lehet költeni a felhőre. Habár ott önhibán kívül is veszhet el adat, de azért komoly kárpótlás jár :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50340) MasterMark válasza l.skywalker (#50339) üzenetére


MasterMark
titán

egy lemez hamarabb megy tönkre (vagy konkrétan el is tudnak veszni!!!)

De mi? De hogy? :Y

Switch Tax

(#50341) l.skywalker válasza MasterMark (#50340) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálunk sarkalatos pont a lemezek élettartam, ne is kérdezd hogyan, csak szégyellem magam.

Az után döntöttem úgy, hogy no more disc, mikor az első gyerek valahogy megszerezte a zenei cd-ket és mintegy játék flex-ként felcsiszolta velük a padlót.

Utána még egyszer adtam esélyt ennek, de akkor is valami hasonló történt és végül született még 3 gyerek.

Én nem fogok megváltozni már, képtelen vagyok a fizikai dolgaimat rendben tartani és mivel ekkora túlerő született a háztartásba végül fel is adtam mindent és az online piac felé fordítottam szomorú tekintetem.

Ja és amióta megszületett az első gyerek idestova 6 éve, azóta költöztünk 3x :D Minden költözésnél 10-20 CD-vel mindig kevesebb volt és 1x elhagytunk egy CRT monitort is :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50342) MasterMark válasza l.skywalker (#50341) üzenetére


MasterMark
titán

Ja értem gyerekek. Hát igen, zárható szekrény, magasra kell tenni, stb. Van megoldás, csak nem mindenki akarja. :D

Switch Tax

(#50343) l.skywalker válasza MasterMark (#50342) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A feleségem lakberendező. Nálunk ilyenek nem képzelhetőek el, hogy valami hasznos legyen :D Alig tudtam a sok kis kütyümet megmenteni és behozni ide magam mellé az itthoni irodába.

Volt, hogy a Star Wars plakátokat az utolsó pillanatban kaptam el, mikor oda akarta adni a gyerekeknek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50344) x360elite válasza l.skywalker (#50339) üzenetére


x360elite
őstag

Nálam pedig az a tapasztalat, hogy a merevlemez évekkel (jelen konkrét tapasztalat alapján évtizedekkel) hamarabb megy tönkre, mint akár csak egy mezei CD. Amikor még az 1gb vinyó csúcsnak számított, akkoriban vettem egy játékot (War Gods) lemezen. Mind a mai napig működik és nem mellesleg még mindig csak 1-2 elhanyagolható hajszál karc van rajta. Megszámolni sem tudom, hogy ez idő alatt hány darab vinyó fosta össze magát a gépeimben, pedig ha valaki, akkor én aztán vigyázok a cuccaimra. Ráadásul nem is kell, hogy a vinyó tönkre menjen. Elég egy aranyos kis vírust beszívni és mindennek vége (mondjuk ez xbox esetében nem túl valószínű, de általánosságban véve rengeteg adat semmisül meg vírusok miatt).

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50345) Silεncε válasza l.skywalker (#50337) üzenetére


Silεncε
őstag

Ilyen biztos nem lesz, erről mondj is le. Én is vártam egy darabig, hogy majd frissítik a 360-at is, de nem. Nem is fogják.

(#50346) l.skywalker válasza x360elite (#50344) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ha le kellene tölteni az online tartalmaimat akkor csak erre külön dedikált merevlemezekre tenném, amiket nem használok és nincsenek mindig a gépbe kötve. Pont azért, mert aktív használat mellett egyéb vinyóim nekem is gyakran mentek tönkre. Mondjuk az vicces, hogy a legrégebb óta meglévő külső merevlemezemet egy akkor elromlott laptopomból szedtem ki és raktam bele egy 3ezer forintos USB-s külső házba, amiben semmi védelem nincs meg semmi lacafaca. Azóta is működik, ezen van rajta a mindennapi sok cucc. Mesék, 1-2 játék, filmek, nem fontos adatok stb. Ezt cipelem Xbox-ról Xbox-ra, viszem laptopokhoz, kötöm rá a routerre ha kell vagy csak viszem el ismerőshöz ha kell valami valakinek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50347) vasi89


vasi89
addikt

Hali!

tudom ez nem az a topic de ne kövezzetek meg érte :D Szóval valakinek nincs fölösleges T8 kulcsa kontroller szétszedéshez amitől megválna? Kicsit retkes ami az 576ból jött aztán nem tudom h amiatt szorul vagy kezd elhalálozni a mikrokapcsoló :DDD tudom kínából lehet rendelni de ha valóban kell alkatrész a karhoz akkor úgy nem buli 3 hét múlva ismét 3 hetet várni :)

[ Szerkesztve ]

(#50348) MasterMark válasza vasi89 (#50347) üzenetére


MasterMark
titán

Security T8 kell, arra figyelj.
Bemész az obiba öccá forint...

Switch Tax

(#50349) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hátha valakinek jól jön:

Még mindig tart a 200 forintos Gold: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50350) Zeki válasza l.skywalker (#50349) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

Remélem még tart egy ideig, mert most nem veszek még. Elvagyunk Gold nélkül is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.