Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) ImpersonatoR válasza ρσгτσ (#58000) üzenetére

Nem tudtam mindenki mást mondott eddig FM1 re.

De ha azt mondod működik beszerzem azt is, bár elég ritka.

Samsung s90c a tv.
Itt irta valaki, hogy lehet infrás es a boxot is bekapcsolja egyben mert azin is van.

(#58002) ρσгτσ válasza ImpersonatoR (#58001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gondoltam, nincs köze hozzá az infrának.

TV -n az univerzális távirányító részből törölni kell az Xbox -ot. Utána majd újra aktiválni kell a Game Mode -ot, mert a fenti törléssel azt is kilövi.

Az univerzális távirányító a HDMI -n csatlakoztatott eszközöket vezérli. Már amelyiket lehet. Ez teljesen függetlenül működik a CEC -től.

Ez azért van, hogy ne kelljen 20 féle távirányítót használni, ha más eszközt is csatlakoztatsz. Ilyenkor okoz problémát, ha például konzolt kötsz a TV -re, mert kapcsolgatni fogja.

Működik az FM1 Xbox 360 -on, mivel BC cím.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58003) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#58002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Múltkor már talán ide is betettem, de itt vannak az FM/FH kompatibilis részek:

XC (BC X360)
- Forza Motorsport
X360
- Forza Motorsport 2
- Forza Motorsport 3
- Forza Motorsport 4
XO (BC XS)
- Forza Motorsport 5
- Forza Motorsport 6
- Forza Motorsport 7
XS
- Forza Motorsport

X360
- Forza Horizon (BC XO/XS)
- Forza Horizon 2
XO (BC XS)
- Forza Horizon 2
- Forza Horizon 3
- Forza Horizon 4
XO/XS
- Forza Horizon 5

FH2 azért van kétszer, mert abból két kiadás volt. Külön a két generációra.

Viszont érdemes még ránézni az Project Gotham Racing 360 -as címeire is, ha szeretsz autózni. Egyik legjobb exkluzív cím volt a zöld oldalon.

Szerk.:
Plusz van pár régi remek NFS játék, ami már az ezt követő generációkon nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#58004) AlBundy válasza bodojani (#57997) üzenetére


AlBundy
aktív tag

E-bayrol tudsz rendelni eredetit is.
Én is így jártam anno és megvettem.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#58005) Guitar14


Guitar14
senior tag

Új jövevény, régi álom.

Sajnos 0110 kódos RRoD, videóchip reball kellene. Viszont ez 2007-es Zephyr lapos, a legrosszabb, egyik legkoraibb konstrukció. MS itt még nem oldotta meg a red ring problémát mivel még nem volt új alaplap kisebb chipekkel. Viszont már próbálkozott és fellelhetők benne a próbálkozások (jobb GPU hűtőborda, chipek körül "ragasztó" szerűség)
Totál bontatlan gép volt [kép] (mint a fehér is amiről hamarosan beszélek)
Belül a fém burkolat el volt színeződve a nagy hőtől amit leadott egykor ez a gép, poros volt, 100 éves paszta. Viszont egyre nehezebb már reballozót találni hogy javítsam a RRoD-t és valószínű akkor se lesz tartós a chipek méretéhez mért elégtelen hűtés miatt így alaplapcserével szeretném "megmenteni". (természetesen minden gyári belsőségét megőrzöm a dobozában)
A donor gépet ismerősömtől kaptam csupaszon, jobb Falcon alaplapos szintén bontatlan
porfészek. Burkolata kopottas volt, előlapja hiányos. Megtörtént a bontás és az alaplapcsere [kép] [kép] . A bekerülő alaplap teljes ecsetes pucolást kapott és új pasztát a bordák alá. [kép] Kapott egy pucolást a burkolat is, olvasó is igényelte nagyon a figyelmet mert ki se szeretett nyílni de gumicsere és fejtisztítás követően már szereltem is össze, pár órás próbálgatás után pedig bekerült a többi közé. :D

Lehet vadászni hozzá kontrollert meg HDD-t. Na az lesz egy jó játék.
(ha valakinek van akkor igen, érdekel :DDD )
Előbb utóbb egy zöld/átlátszó Classic-kal és egy Halo Infinite-es Series-szel szeretném még bővíteni a polcot.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58006) x360elite válasza Guitar14 (#58005) üzenetére


x360elite
őstag

Szép tornyot építettél :R . Építsd tovább és a fent elmondottakon kívül szerezz be még egy xbox one x gears 5 és egy xbox one s gears of war 4 gépet is, hogy teljes legyen a paletta.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#58007) MasterMark válasza Guitar14 (#58005) üzenetére


MasterMark
titán

Nagyon menő.

Egy ilyen zöld/átlátszó halo-s lenne belevaló:

Switch Tax

(#58008) Guitar14 válasza MasterMark (#58007) üzenetére


Guitar14
senior tag

Igen, ez lenne a cél de idehaza ez egy lehetetlen kb. Külföldről meg rengeteg pénz. USA-ban meg a chrystal a ritka és drága darab, nálunk meg azért könnyen belefuthatunk egybe. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58009) l.skywalker válasza x360elite (#58006) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem is még csak kettő van, egy ugyanilyen X360 Halo 3 kiadás és a Gears 5 One X. Habár nem vagyok a egyik franchise rajongója sem, de tetszenek ezek a gépek. Van még egy GoW-os X360 kontroller is. De a csúcs egy Star Wars X360 lenne

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58010) l.skywalker válasza MasterMark (#58007) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hú ez is nagyon jó. A bátyám Kanadában él és sok jó állapotú konzolt lát használtan, de ugye a PAL/NTSC miatt nem akarok venni onnan

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58011) balintka válasza Guitar14 (#58008) üzenetére


balintka
addikt

Crystal XC-t én is tudtam venni 2 éve, ebay-ről, bontatlan házú gép volt Németországból, ahhoz képest elég olcsón is sikerült.

Zöld színből csak kontrollerem van.

(#58012) Oldman2


Oldman2
veterán

Hali,

Mekkora a belső jelenlegi 200GB HDD helyett betehető legnagyobb HDD méret?

(#58013) zolee1988 válasza Oldman2 (#58012) üzenetére


zolee1988
tag

Szia, nekem 500GB-os van benne, úgy tudom az max, de usb-n 2tb-ost is kezel. ha nem gyári rendszer van rajta, akkor elvileg nagyobbat is.

(#58014) Oldman2 válasza zolee1988 (#58013) üzenetére


Oldman2
veterán

Az USB csatija szabványos USB vagy valami spec?

Bocs, a gép nem az enyém, a fiam "találta" apósáéknál a fiók mélyén...

(#58015) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. A Lego Batman -al játszok, de nem tudom, hogy kell játék közben karaktert váltani. Tudja valaki? Esetleg valami info link?

-

(#58016) Guitar14 válasza 7Sony7 (#58015) üzenetére


Guitar14
senior tag

Helló! (Y)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#58017) 7Sony7 válasza Guitar14 (#58016) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi! Azt próbáltuk, de csak most jöttünk rá, hogy sztori módban nem, csak free playban működik. :)

-

(#58018) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, ha az xbox-ot hdmi kábellel bedugom a tv -be, minden ok. Viszont, hogy ne kelljen mindig átdugdosni a beltérit, (egy hdmi van csak) vettem egy 5 to1 switch-et. Viszont, ha ezen keresztül megy a jel, akkor 4:3 as lesz a kép. Van erre megoldás?

-

(#58019) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, ha a két kontroller ből az egyik mindig lecsatlakozik, akkor mi van?

-

(#58020) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pénteken, azaz február 16-án reggel 10 órától teljes leállás lesz a lapcsaládon, ami minden oldalt és szolgáltatást érint. A leállás legalább késő délutánig tart.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58021) Dency01 válasza l.skywalker (#58020) üzenetére


Dency01
aktív tag

Sziasztok. Lenne 2 kérdésem.
Az egyik az Xbox 360-as kontrollerrel kapcsolatos. Észrevettem hogy ha rezeg a kontroller akkor folyamatosan lecsatlakozik, nos utána sikeresen kiderítettem hogy az elem gyengélkedik benne, új elemekkel már nincs lecsatlakozás. Viszont összesen nem használtam a kontrollert kb 10-12 órát se. Ennyi bírna egy elem pakk? Sima mezei elem nem tartós stb.. Nektek mi a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Másik kérdés játék elmentéssel kapcsolatban, eddig 2 játéknál tapasztaltam hogy több nap után próbáltam folytatni a kampányt, battlefield 3- nál már 2x fogadott az az üzenet hogy "damaged save file" és ugrott az egész eddigi játék elmentésem. Másik a cod:Ghostsnál volt, ennél viszont nem írt ki semmit hogy sérült volna a mentési fájl, viszont szintén a játék elejéről indultam, mikor már eljutottam egy darabig és mentett is a játék. Ezt mi okozhatja? Játékok nincsenek frissítve csak a gyári lemezről felrakva. Ez is okozhatja?

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#58022) forguet válasza Dency01 (#58021) üzenetére


forguet
senior tag

Aha, ennyit. Különösen ha be van kapcsolva a rezgés.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#58023) Suineg


Suineg
senior tag

Az lenne a problémám, hogy áram alá helyezett XBOX 360E olyat csinál, hogy ha 1-2 hétig nincs bekapcsolva akkor egyszer csak nem lehet bekapcsolni.
(ezt jól leírtam :D ) Tápon a lámpa narancssárga. Elkezdem kihúzogatni áramból, a tápból a csatit, a falból a csatit, a gépből a csatit, ki-be dugdosom őket, mindenféle sorrendben, illetve még a hdd-t is kiveszem és vissza, majd egyszer csak újra bekapcsolható lesz a bekapcsoló gombbal. ezek után ismét működik, egy ideig. Mi lehet itt a probléma vajon? Tápegység vagy gépben lévő kondikra gyanakszom.. Mi más lehet?

(#58024) Debilon válasza Suineg (#58023) üzenetére


Debilon
addikt

nekem áramszünet után szokott a tápon narancs lámpa meg halk zúgás lenni, kihúz-visszadug és már jó is

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#58025) Suineg válasza Debilon (#58024) üzenetére


Suineg
senior tag

Úgy tudom a narancs lámpa mindig világít.

(#58026) Dency01 válasza Suineg (#58023) üzenetére


Dency01
aktív tag

Nekem a sima slim típusú van de hasonlót csinál. Nekem is narancs a lámpa de nem indítja a konzolt, kontrollerrel se. Annyi hogy nekem teljesen véletlenszerűen. Olyan mintha valamiért nem tudná rákapcsolni a 12V-ot. Tápot szétkaptam de nem látok semmi rendellenességet, kondik rendben vannak. X360 as alaplapon se látok semmit szemre. A táp Kis "buzgerálás" után életre kell és elindítja a konzol.(táp ki-be kapcsolgatása, mozgatása stb, xboxnál viszont én nem nyúlok semmihez csak a táp.)Szívesen kiprobálnám másik táppal hogy kizárjam valóban az e a rossz, de nem tudok itt a közelemben kölcsönbe, azért meg nem akarok venni 8 ezerért.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#58027) Debilon válasza Suineg (#58025) üzenetére


Debilon
addikt

Ha így van, akkor elnézést 😀

Mentsegemre, nincs szem előtt a táp, csak ilyenkor nézek rá

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#58028) ribizly


ribizly
veterán

Sziasztok!
Van ra mod, hogy backup cellal fajlba, vagy masik azonos meretu/nagyobb disk-re atmentsem az XBOX360 merevlemezenek tartalmat?
Valamikor neztem mar Acronis-al, de az nem volt hajlando semmit sem kezdeni vele. Lehet akkor a sector-by-sector clone-t nem neztem meg, szoval az meg elofordulhat megoldast nyujt, de ha valakinek van tuti modszere, akkor ne tartsa magaban. :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58029) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok! Remélem nem tiltott mit kérdezni szeretnék.
Van egy Aurora dashboardos 360-am. Hogyan tudnék rajta futtatni Xbox Original játékok?

(#58030) ImpersonatoR

Gondoltam beszerzem lemezesen is a Fallout 3 Goty -t x360 -ra.

Ezt küldték [kép]

Egyrészt NTSC (tehát USA régios?) ez mennyire baj nekem?

Illetve ez menni fog akár offline is a hazai EU-s xbox 360 mon ? (esetleg a S/X -en)

(#58031) l.skywalker válasza ImpersonatoR (#58030) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A 360 még régiófüggő platform volt és az NTSC lemezek lejátszásához NTSC konzol kell

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58032) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy se gyári, se módosított 360 konzolon nem lehet játszani One vagy másik fajta kontrollerrel, sehogy? :)

PSN: joskovagyok199

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.