Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) WhiteWalker válasza x360elite (#50049) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igazad van.
De engem bosszant hogy más azért nem jut hozzá aki nem eladásra szánja, mert van aki pofátlan .
Főleg így hogy pár darab van csak.

[ Szerkesztve ]

(#50052) x360elite válasza haris (#50050) üzenetére


x360elite
őstag

34.000 volt eredeti árán az 576-ban a 250Gb-os gép. Majd leárazták 17.000.-re. Emberünk 40.000-ért hirdeti. A hirdetést pedig direkt nem link-eltem. Majd leesik neki magától, hogy még alkuba sem kezd vele senki. Mint említettem is, mindenki ezt csinálná (én is picit feláraznám ez alap. Miért ne lehetne belőle egy játéknyi hasznom), de ő határok nélkül teszi és valóban felháborító, hogy az ilyen netzs**ók miatt nem jutott azoknak, akik valóban használnák. Nekem sikerült szereznem, de ettől még együtt érzek azokkal, akik kevésbé voltak szerencsések.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50053) balintka válasza x360elite (#50052) üzenetére


balintka
addikt

50 ezer körül új 500 GB-os gép van. Miről beszélünk?? Nevetséges. :C

(#50054) vasi89 válasza balintka (#50053) üzenetére


vasi89
addikt

de a törés hiánya miatt majdnem, hogy egy árban mennek a régi xboxok és a one-ok.

(#50055) MasterMark válasza x360elite (#50052) üzenetére


MasterMark
titán

én is picit feláraznám ez alap. Miért ne lehetne belőle egy játéknyi hasznom

Hagyjad már magadat istenem, ingyen kaptál egy plusz gépet, hova árazod fel jézus. :DDD

Switch Tax

(#50056) x360elite válasza MasterMark (#50055) üzenetére


x360elite
őstag

Picit rosszul fogalmaztam ez igaz :R

Tehát: én is picit feláraznám az ő helyében ez alap. Miért ne lehetne belőle egy játéknyi hasznom. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50057) MasterMark válasza x360elite (#50056) üzenetére


MasterMark
titán

Oké, én is félreolvastam, azt hittem már adod is el a gépeket. :D

Amúgy ha valaki azért veszi hogy pénzt keressen rajta, na az a parasztság.

Switch Tax

(#50058) x360elite válasza MasterMark (#50057) üzenetére


x360elite
őstag

Dehogy is adom el. :N Az amelyikért fizettem azért van, ha a mostani gépem tönkre menne. A másikért már bejelentkezett egy itteni fórumtárs. Megkért, hogy adjam el neki, ha úgy döntök nekem nem kell. Viszont lehet azt havernak adom, mert elég szerény anyagi körülmények közt élnek és tuti, hogy soha sem tudna gépet venni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50059) l.skywalker válasza MasterMark (#50057) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem mellesleg ezt a fajta dolgot már a NAV is tiltja. Tudom, hogy egy bizonyos összeg alatt a NAV szarik a bevételeinkre, amit internetes eladásokból szerzünk, de azt kifejezetten ellenzik, hogy valamit olcsón megvéve nagy nyereséggel adjunk el. Persze nem 30ezres tételeknél kezdődik a dolog, hanem párszázezres...

(#50058) x360elite: nagy dolog tőled, ha olyannak adod, aki nem teheti meg. Le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50060) szupermacs válasza l.skywalker (#50059) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha jól tudom 200 ezer alatt nem tartozol semmivel a NAV felé. Ha egy hónapban többet keresel ilyen eladásokkal, csak akkor kell az adóbevallásban szerepelnie.

(#50061) IG55


IG55
senior tag

Nem azt kéne ütni (ha már mindenképp kell valakit), aki megveszi a drágára árazott gépet? Hiszen ő viszi fel az árat. Ha ennyiért el lehet adni (mert volt, aki ennyiért megvette), akkor más is ennyiért fogja adni. És azt is meg fogják venni, mert korábban is annyiért vette meg valaki.

Vagy azért nem adhatja drágán, mert olcsón szerezte? Emberek, hol éltek, itt alapvető problémák vannak a fejekben. Észak Koreából jöttetek, vagy valami más elmaradt civilizációból?

(#50062) x360elite válasza IG55 (#50061) üzenetére


x360elite
őstag

Adhatja drágán. Ha figyelmesen olvastad volna az előtted szólókat, akkor tudnád, hogy egyszer sem hangzott el az, hogy nem adhatná, vagy nem adhatja ennyiért. Pusztán csak parasztság és ez tény. Továbbá az is tény, hogy amíg kapásból 3 boltban is olcsóbb, mint az ő hirdetése, addig ba*zhatja. :C Ez tipikusan az a helyzet, hogy "aki sokat markol keveset fog".

Valamint a legfontosabb, hogy ő eladásra vette meg (és 100%-ig biztos, hogy nem egy darabot) és emiatt nem jutott olyannak, aki használná is. Egy dologban viszont igazad van: az a hülye, aki 40-ért megveszi miközben üzletben is csak 35-37-be kerül.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50063) l.skywalker válasza szupermacs (#50060) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem ez nem hónapra, hanem évre vonatkozik. Adóévben ingóságokból származó 200ezer forint feletti jövedelem esetén, a 200ezer forint feletti jövedelem 16%-át kell befizetni és bevallani. Nem alkalmazható azonban ez a szabály, ha az illető üzletszerű tevékenységből szerzi meg a 200ezer forint alatti bevételét. És üzletszerűnek éppen ez minősül, amikor olcsón veszi és drágábban adja. Szóval az ilyen netes neppereket felhasználónév szerint simán lehetne büntetgetni...

(#50061) IG55: az érdekes lenne. Sokan nem tudják minek mennyi a reális ára. Ha megbüntetnéd őket, megszűnne a használtpiac.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50064) pehaa válasza IG55 (#50061) üzenetére


pehaa
tag

+1

Ezt a fajta "felhaborodast" en sem ertem, hogy miert ne adhatna el valaki csupan haszonszerzes celjabol? Rengeteg ilyen dolgot fel lehetne sorolni, az elet barmely teruleten... Megszerzed olcson, eladod dragabban, hisz mindenki penzbol el!
Egyebkent mindenki elott ott allt a lehetoseg ( mar aki tajekozodott rola es nemi szerencseje is volt), hogy megvasarolja kb felaron!

(#50065) MasterMark válasza pehaa (#50064) üzenetére


MasterMark
titán

Senki nem mondta, hogy nem lehet.

Csak azt hogy parasztság. Menjen dolgozni inkább.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50066) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Hosszú idő után újra X360 tulaj lettem. Mennyire reális elvárás a használt piacon, hogy karcmentes játékokat találjak? PS-en voltam az utóbbi években, ott elég könnyen lehetett találni karcmentes vagy szinte új lemezeket. Úgy látom, hogy Xbox lemezeknél elég sok a normál állapotú és ritka ami szinte új, az árak pedig nem mindig vannak összefüggésben az állapottal. (Karcos-nem karcos szinte egy árban megy)

(#50067) x360elite válasza pehaa (#50064) üzenetére


x360elite
őstag

Pont, hogy az ilyen p.ö.cs.-ök miatt nem volt adott a lehetőség mindenkinek. Hiszen éppen erről beszéltünk. Az 576-nak több 100db ilyen konzolja volt. A felháborodás pedig nem a drágán eladás miatt van hanem azért, mert nem 1-2db-ot vett és ezzel a "mindenki előtt ott állt a lehetőség" már nagyon nem állja meg a helyét. Még a tájékozottság sem segíthet senkinek, hiszen ha valaki "törzsvásárló", akkor az akció meghirdetése előtt egy nappal már tud róla. Ha pedig olyan szellemiségű, akkor délelőtt 10:00:01-kor berendel belőle 40db-ot. Én is megtehettem volna, hogy kérek 9-et, mert akkor még volt, amikor telefonon rendeltem belőle 1db-ot magamnak.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50068) x360elite válasza Chosen (#50066) üzenetére


x360elite
őstag

hasznaltkonzol.net .... Minden lemez a legfaxább állapotú, ami csak lehet. Illetve a konzolstudio sem árul karcos játékot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50069) Zeki


Zeki
nagyúr

Mentem összevissza karmolászom magam! :(
Itt ülök a gép előtt, és nagyon nem találom a Dirt3-ban ezt a részt! :(
Játszottunk már vele, de nem az iutóbbi fél évben, most meg sehol sem találom.
HELP!
A fiam nagyon mérges lesz rám, ha hazajön az oviból. :(

(#50070) Zeki válasza Zeki (#50069) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, és a Split Screen-ben kellene...

(#50071) MasterMark válasza x360elite (#50068) üzenetére


MasterMark
titán

Persze mert polírozzák valószínűleg.

Switch Tax

(#50072) x360elite válasza MasterMark (#50071) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet, ezt nem tudhatom. Bár több 100, néha 1000 lemeznél az elég gazdaságtalan szerintem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50073) MasterMark válasza x360elite (#50072) üzenetére


MasterMark
titán

Van polírozógépük szerintem. Sőt biztos ha használt játékokkal is foglalkoznak.

Switch Tax

(#50074) x360elite válasza MasterMark (#50073) üzenetére


x360elite
őstag

Én is úgy gondoltam, hogy van. Úgy sem éri meg. Talán néha egyet kettőt.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50075) _Karesz_ válasza x360elite (#50068) üzenetére


_Karesz_
tag

Corvinban mikor kifizeted a játékot, megnézik, hogy karcos-e. Ha karcos, akkor polírozzák és úgy kapod.

(#50076) Chosen válasza x360elite (#50068) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm, vannak egész jó áraik valóban. (Csak Forzából kevés a készlet sajnos)

A polírozás rontja a lemez élettartamát vagy ez csak pozitívumokkal jár?

(#50077) MasterMark válasza Chosen (#50076) üzenetére


MasterMark
titán

Vékonyabb lesz, de szerintem elhanyagolható.

x360elite: De mi nem éri meg? Filléres tétel.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50078) x360elite válasza MasterMark (#50077) üzenetére


x360elite
őstag

Mi nem éri meg? Egyszerű: egy lemez polírozása ha magadnak csinálod a saját gépeddel, akkor kb 95 forintra jön ki (akkor 1000db lemeznél az mennyi is?), plusz a polírozó gép ára, valamint a gép nem örök életű. Ha napi szinten többször használod, akkor maximum másfél évig bírja.

Ezen felül nem csak annyi az egész, hogy egyszer polírozod a készletet, hanem a folyamatosan érkező karcos szarokat újítod. Havi szinten elég magas többlet költséggel jár a dolog. Én úgy tapasztaltam, hogy az igényesebb boltok be sem vesznek karcos lemezt. Tőlem sem vettek be egy olyat sem, ami karcos volt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50079) _Karesz_ válasza x360elite (#50078) üzenetére


_Karesz_
tag

Ki az a hülye, aki a készletet polírozza? Azt polírozzák, amit megvett valaki, de karcos. Tehát csak a kimenő lemezeket, azt is akkor, ha szükséges.

(#50080) x360elite válasza _Karesz_ (#50079) üzenetére


x360elite
őstag

Mondjuk az a "hülye", aki azt szeretné, hogy ne csak egyszer vásároljon valaki az üzletében. Tessék itt a lemez. Hupsz ez karcos, de semmi gond gyorsan polírozom és már viheted is :C . Mire hátra ér a géphez, már ott sem vagyok. Az én meggyőződésem még mindig az, hogy egy magára valamit is adó bolt nem vesz be karcos lemezt, ahogy tőlem sem vették be a karcos darabokat, pedig gond nélkül települt.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50081) _Karesz_ válasza x360elite (#50080) üzenetére


_Karesz_
tag

Akkor megszívtad, ha tőled nem vették be. Normális boltban megmondod melyik játékot kéred, a szemed láttára polírozzák 10-15 másodperc alatt ha karcos és már viheted is. Nem fogyatékosok szolgálnak ki és nem is hátul van a svájci polírozókanál, hogy el kelljen vinni. Ez ilyen óvodás felfogás, semmi több. :))

(#50082) NyMRooD válasza x360elite (#50080) üzenetére


NyMRooD
őstag

Egy bolt azért vesz meg egy használt játékot, hogy eladja, szóval amikor leveszi utána lepolírozzák, ha nem megy el és rajtuk marad nem az a 100 Ft lesz a veszteség, hanem az amiért levették a játékot. Mondjuk fura tőled miért nem vették le, ha karcos olcsóbban veszem le, polírozás után nagyobb profit.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#50083) Csapoati válasza Zeki (#50069) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nincs splitscreen mód ebben a játémódban, de a Dirt Tourban meg kell csinálni az első szezont, akkor nyílik meg a Parking Lot helyszín. Ugyanott (a Dirt Tourban) lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#50084) x360elite válasza _Karesz_ (#50081) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor hidd ezt. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50085) Vadernagyúr válasza _Karesz_ (#50081) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha karcos lenne és políroznák előttem,mondanám én is,hogy köszi,de kihagynám,ha lehetséges :D

PSN: joskovagyok199

(#50086) Zeki válasza Csapoati (#50083) üzenetére


Zeki
nagyúr

A dirt tour megvolt, abban meg is találtam.
Igaz nem split screenben. De biztos hogy volt, mert mi játszottunk a fiammal a Battersea részen split screenben, egymást kergettük, vagy el kellett bújni, és a másiknak megtalálnia.
Az biztos hogy szépen eltűnt. :(
Nem tudom egy frissítés miatt, vagy hogy nincs Gold tagságom és így nem jár, passz.
Legalább fél éve nem játszottunk vele.

(#50087) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok!

Szomszéd anyuka áthozta Xbox 360 E tipusú gépét mert a 12 éves kisfia family jelszóval levédte, viszont nem tudja mit adott meg... Van valakinek ötelete hogyan lehet resetelni a korlátozást? A gép még regisztrálva sem lett mivel nem értenek hozzá. Dashboard ver. 2.0.17511.0

Segítségeteket köszönöm előre is!

Üdv Ákos

GTA V : Pacikuki007

(#50088) l.skywalker válasza Sasal1ty (#50087) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elméletileg a rossz kód megadása után van Reset Pass Code opció, ahol valami biztonosági kérdésre kell/lehet válaszolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50089) x360elite válasza Sasal1ty (#50087) üzenetére


x360elite
őstag

Ne kísérletezzetek semmivel. Itt a lap tetejének jobb oldalán ott az ügyfélszolgák telefonszáma. Ők segíteni fognak. Az xbox live felhasználónév, a jelszó és a gép sorozatszáma kell. Semmi más. Ha a vásárlást igazoló számla még meg van az sem hátrány, de nem szükséges.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50090) #57527808


#57527808
törölt tag

sziasztok!

halo széria időrendre volnék kíváncsi.
1-2-3-3odst-reach-4 lehet a sorrend?
milyen részek vannak még xbox 360-ra?
1-2-t még pc-n végigvittem gyerekként, de a sztori már nincs meg. ma vettem át az akciós xbox 360e 4gb-os konzolt, és vettem mellé halo 3-3odst-reach triót. láttam aprón 1 remastert is, esetleg a 2.-ból van ilyen változat?
kipörgetném a kimaradt exluzív címeket, így még pár címet írhattok (nem csak halo), amivel pc-sként nem játszhattam, és a maga idejében kimagasló volt. nagyon le vagyok maradva konzol terén, utoljára sárgakazettás volt :)
alapvetően onnan indult ez a halo dolog, hogy kipróbáltam a halo wars-t, és kifejezetten tetszett ez a kontrollerrel stratégia dolog, illetve kíváncsi lettem a halo világra/történetére.

(#50091) MasterMark
köszi, akkor azzal kezdem.

(#50092) oriic
neked is köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

(#50091) MasterMark válasza #57527808 (#50090) üzenetére


MasterMark
titán

Amit írtál az biztosan nem az időrend, mivel a Reach az összes előtt van.

Switch Tax

(#50092) oriic válasza #57527808 (#50090) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idorend:

Reach-1-2-ODST-3-4-5

De erdemes megjelenesi idoben letolni oket.

Live-Die-Respawn

(#50093) MasterMark válasza #57527808 (#50090) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem is inkább megjelenési időben játszd, ne pedig időrendben. Hiszen így lett kitalálva.

Switch Tax

(#50095) MasterMark válasza taki01 (#50094) üzenetére


MasterMark
titán

Steam-en meg van szerencsére Humble Budnléból 1 dollárért. :D

Switch Tax

(#50096) Vadernagyúr válasza taki01 (#50094) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Pedig legjobb játék :)

PSN: joskovagyok199

(#50097) papamaci791 válasza Vadernagyúr (#50096) üzenetére


papamaci791
tag

Sziasztok!

Keresgettem visszafele, de nem találtam konkrét választ.
Van egy 360 slim gépem egy 250gb-s belső merevlemezzel (nem gyári).
Szeretném nagyobbra cserélni, valószínűleg nem gyárira.
Az adatokat pc-n lehet migrálni vagy klónozni a két merevlemeze között?

(#50098) MasterMark válasza papamaci791 (#50097) üzenetére


MasterMark
titán

Mi nem gyári? Csak gyári jó bele, vagy bizonyos WD-k firmware mókolva. Neked az utóbbi lenne?

Klónozni tudod a régi vinyót a transfer kábellel.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50099) papamaci791 válasza MasterMark (#50098) üzenetére


papamaci791
tag

Igen, utóbbi. Transfer kábelem nincs.

(#50100) x360elite válasza papamaci791 (#50099) üzenetére


x360elite
őstag

Miért nem veszel gyárit?

Hardverapro-n is van 500Gb-os 10.000.-ért
Szerintem jobban jársz egy ilyennel mint egy mókolt, fene tudja milyen vinyóval.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.