Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) hitchins válasza andzsin73 (#50798) üzenetére


hitchins
őstag

Mar reg nincs 360-am de szerintem az a problem amit PeterkeT irt.
Miutan letrehoztal egy profilt a gepen aktivalni kell live-on. Van mar Gamertaged?
Ehhez az xboxnak internetre kell csatlakoznia.
Ezzel jar egy xbox silver elofizetes amivel az online feluleteket elered. Ha konkretan online akarsz hatszani mas emberekkel akkor szukseges aktivalni a gold elofizetest.
Szerintem ehhez a jatekhoz max online kapcsolat kell gold elofizetes nem hiszem bar nekem nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#50802) Zeki válasza parandroid (#50800) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezért szép ez a világ, a fent említett játékokat nem ismerem. :)

(#50803) MasterMark válasza hitchins (#50801) üzenetére


MasterMark
titán

Van mar fiokja, sot a proba Gold-dal mar jatszott is, csak azota lejart neki, most meg nem tud jatszani.

Switch Tax

(#50804) r.levente75


r.levente75
addikt

A pvz gw-hez kell Gold net és minden. Anélkül játszhatatlan ! Pont belenyúltál mert kevés ilyen van.
Hozzáteszem kipörgettem minden tekintetben a játékot minden fillért megért. Kb 2000 órám van benne.

[ Szerkesztve ]

(#50805) andzsin73 válasza hitchins (#50801) üzenetére


andzsin73
tag

Köszi, sajnos ez pont egy olyan verzió, amely nem indul el Gold nélkül, úgyhogy kénytelen leszek előfizetni.

(#50806) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem tudom mennyire figyeltétek, vagy egyáltalán kit érdekel, de a Halo 3 összes DLC-je ingyenes most. Halo 4-nél is van pár, amit ingyen be lehet szerezni (itt nem tudom mennyi volt eredetileg ingyenes).

(#50807) sugarforce


sugarforce
őstag

Úúú két napig nem nézek fel, aztán balhé van ? :D

(#50808) andzsin73


andzsin73
tag

Vettem egy háromhavi Goldot:) A gondok félig letudva. Most éppen az a probléma, hogy akár a neten lépek be az áruházba, akár az xboxon, amikor játékot szeretnék venni, kivisz az angol nyelvű oldalra és kéri újra a bankkártya adatokat meg mindent, holott a beállításokban látom, hogy minden adat meg van adva, a Live előfizetésnél pl semmilyen problémája nem volt. ráadásul az adatoknál csak USA tagállamokat látok, semmilyen egyéb államot nem állíthatok be, ez miért van? (Azt is megnéztem, hogy a régió Magyarországra van állítva, abból kiindulva, hogy a régióváltásnál nem dobja fel Magyarországot logikusan, ha ez van beállítva alapnak.)

(#50809) MasterMark válasza andzsin73 (#50808) üzenetére


MasterMark
titán

[link] Itt nézd meg, illetve a számlázási infóid ki vannak töltve rendesen?

Switch Tax

(#50810) icemad válasza andzsin73 (#50805) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd a jó oldalát. Ha van gold előfizetésed akkor havonta kapsz 2 teljes játékot is ingyen, amit később is bármikor letölthetsz. Sajnos pár hónapja voltak Lego játékok, azokat biztos élvezte volna a gyerkőc. Azokról így lemaradtatok...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50811) MasterMark válasza icemad (#50810) üzenetére


MasterMark
titán

Fontos, hogy azokat kézzel kell "megvenni" 0 Ft-ért. Nem magától kapja senki.

Switch Tax

(#50812) icemad válasza MasterMark (#50811) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ez igaz. Kösz a kiegészítést.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50813) andzsin73 válasza MasterMark (#50809) üzenetére


andzsin73
tag

ezt látom, mintha az USA-ban élnék:)

(#50814) andzsin73 válasza andzsin73 (#50813) üzenetére


andzsin73
tag

(#50815) parandroid válasza andzsin73 (#50813) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg migrálni a profilodat Magyarországra. Egyértelműen valami területi beállítás van félrecsúszva.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50816) andzsin73 válasza andzsin73 (#50814) üzenetére


andzsin73
tag

és az a vicces, hogy amikor a goldra előfizettem, akkor minden magyarul jött és a beállításokban továbbra is látom az adataim, a bankkártyát mindent, csak ha játékra klikkelek, akkor visz ki erre az oldalra, aztán lehet, hogy ez a normális, nem tudom:) csak nem tudom miért nem látja az adatokat.

(#50817) andzsin73 válasza parandroid (#50815) üzenetére


andzsin73
tag

már voltam ott is, nem engedi kiválasztani Magyarországot....pedig itthon üzletben (MM) vásárolt Xboxról van szó.

(#50818) Bogyi007 válasza andzsin73 (#50808) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nagyon régen volt már X360 konzolom, de az nekem furcsa egyedül, hogy a Tanár Úrnak (ha jól olvastam akkor az) miért USA tagállamok jelennek meg?

Bár olvastam a korábbi hozzászólások között valami 10 dolláros kártyát is. Tehát kezdenénk azzal, hogy Ön ugyebár jelenleg nem Magyarországon használja a konzolt?
Mert szerintem a segíteni próbálkozó fórumtársak abból indulhatnak ki hogy mind a konzol és a régióbeállítás Magyarországon vannak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50819) parandroid válasza andzsin73 (#50817) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem beszélsz angolul, hívd fel a magyar üfsz-t munkaidőben, ha igen, írj rá cseten az ügyeletes munkatársra bármikor. Pikk-pakk segítenek, tényleg van sajnos, amit nem tudsz egyedül megoldani, különösen x360-as ügyekben. A One-nal kapcsolatban már sokat javult, és jelentősen felhasználóbarátabb a rendszer.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50820) Bogyi007 válasza andzsin73 (#50814) üzenetére


Bogyi007
veterán

Közben látom is. A weboldal alján a bal alsó sarokban mi van írva? Nem Magyarország ugye, mint a képen amit mellékelek?

Ha ott nem Magyarország szerepel, akkor át kellene azt állítani, majd ezen az oldalon beállítani egy Magyar címnek megfelelő adatokat.

Aztán ezen az oldalon a fizetési adatokat is be lehet majd állítani.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50821) andzsin73 válasza Bogyi007 (#50820) üzenetére


andzsin73
tag

Magyarországon vagyok, a gép magyar, a bal alsó sarokban magyarország van és a belinkelt oldalon látja a magyar címet...megpróbálom őket elérni

(#50822) x360elite válasza andzsin73 (#50821) üzenetére


x360elite
őstag

Milyen játékot próbálsz megvásárolni? Azért kérdem, mert jó pár olyan játék van, ami magyar store-ból nem vásárolható meg és ezért dob át angol nyelvűre, de ott meg a régió eltérése miatt nem tudod megvenni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50823) szupermacs válasza andzsin73 (#50821) üzenetére


szupermacs
veterán

És ha kártyát veszel amit beváltasz? Az nem megoldás? Én úgy is vettem játékot, ha nem tudtam használni a kártyám adatait.

(#50824) andzsin73 válasza andzsin73 (#50821) üzenetére


andzsin73
tag

Kész vicc, most átnéztem az összes beállítást, mindent lát magyarul, a címet, a nevet, a hitelkártyát a gold előfizetést mindent. Ugye ez úgy derült ki, hogy játékot szerettem volna venni a gyereknek, odáig magyar, hogy kidobja a játék főoldalát az összeggel, meg a leírással, éles szeműek észrevehtik a képen, hogy a háttérben a lap magyar, ahonnan a popup fizetési ablak feljön és az meg angol és kéri az adataimat, hátha valaki így rájön...ugye ennek is magyarnak kellene lennie? Ráadásul úgy érzékelem, hogy a magyar és a dollár árak között van különbség a mi javunkra.

(#50825) andzsin73 válasza x360elite (#50822) üzenetére


andzsin73
tag

az még OK hogy átdob angol nyelvűre, de az normális, hogy újra kéri az összes adatot és nem tudok továbbmenni, mert azt látja, hogy az USA-ban élek?.....

(#50826) szupermacs válasza andzsin73 (#50825) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor a régió beállítással van gond. A régiót, a címedet és a kártya adatait is biztos jól adtad meg?

(#50827) x360elite válasza andzsin73 (#50825) üzenetére


x360elite
őstag

Na megnéztem. A minecraft arcade megvásárolható magyar store-ból. Nézd meg a régió beálltásaid, mert lehet azzal van a gond.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50828) andzsin73 válasza szupermacs (#50826) üzenetére


andzsin73
tag

Az időzóna valóban nem volt beállítva, azt hittem az lesz a baja, de ugyanúgy nem jó. A személyes adatok és számlázási adatok lapon minden be van állítva a microsoft oldalán, az xbox oldalon is kattingattam, de olyat ilyet nem láttam, azt nem tudom, hogy a konzol beállításait érdemes e megnézni vagy az mindegy?

(#50829) MasterMark válasza andzsin73 (#50814) üzenetére


MasterMark
titán

A profilod e szerint egyértelműen USA. Ugye nem ilyen üresek ezek, hanem ki van töltve a számlázási adataid?

Biztosan ugyanazt a profilt nézed?

Ha eddig magyar volt, akkor Forint-ban kellene lásd az árakat. Ha bármilyen más pénznemet látsz vagy láttál, akkor nem magyar profilod volt eddig sem.

Switch Tax

(#50830) Bogyi007 válasza andzsin73 (#50828) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itt érdemes mindent átnézni....

Ha meg végképp nem sikerül, akkor itt a Microsoft support telefonszáma: 06 80 018590

Őket délelőtt 10 óra és este 18.00 között lehet felhívni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50831) icemad válasza andzsin73 (#50828) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hülye ötlet, de mi van akkor, ha magán az xboxon próbálsz vásárolni? Mert ott is lehet, kíváncsi vagyok, arra mit dob ki...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50832) andzsin73 válasza icemad (#50831) üzenetére


andzsin73
tag

Na beszéltem a supporttal, megvan a hiba, ui az nem elég, hogy az account microsoft oldalon és az account.xbox oldalon jok legyenek az adatok, hanem ki kellett lépnem és a xbox.com-on belépni és ott valóban US volt megadva, átmigráltuk nagy nehezen, mert a lenyíló menüben az összes ország angolul volt megadva és egy percig vitatkoztam a nővel, hogy Hong-Kong és Iceland között nincs Hungary, nem tudom beállítani, erre kiderült, hogy úgy tette be, hogy Magyarország, hát ez kész :DD
Na mindegy most működik, mindenkinek kösz a segítséget, ha még lesz nyavalyom jelentkezem, alig várom már, hogy akkora legyen a gyerek, hogy ő intézze egyedül:) :))

(#50833) x360elite válasza andzsin73 (#50832) üzenetére


x360elite
őstag

"alig várom már, hogy akkora legyen a gyerek, hogy ő intézze egyedül"

Majd megbánod ezt a kijelentésed, ha csak egy sms hangot hallasz és mikor megnézed már csak azt látod, hogy hopp egy 100-as eltüt a kártyádról. ;]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50834) Bogyi007 válasza andzsin73 (#50832) üzenetére


Bogyi007
veterán

Örülök hogy sikerült megoldani a szitut. Várjuk Önt és a fiatalurat az Xbox Live rendszerbe. :)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50835) andzsin73 válasza x360elite (#50833) üzenetére


andzsin73
tag

azt nem tudja mert szándékosan virtuális hitelkártyám van, csak annyi pénz van rajta, amennyit rárakok :))

(#50836) andzsin73


andzsin73
tag

Valaki egyébként el tudja mondani, hogy mire jó a Gold?:) Most azon kívül, hogy olcsóbbak a játékok, lehet multizni, meg kapsz 2db ingyen játékot...köszi

(#50837) icemad válasza andzsin73 (#50836) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. ennyi. Miért, ez nem elég?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50838) Zeki válasza andzsin73 (#50836) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kiállsz este a csendes utcára, és beleordítod az éjbe, hogy:" Helló kisköcsögök! Mostantól ekszkluzív GOLD tag vagyok a májkroszoftnál! Értitek kiscsipák! Nem a sarki kocsmában, hanem a májkroszoftnál vagyok GOLD tag! Úgyhogy mindenki tehet egy szívességet, és kuss legyen!"

Kábé erre jó még. :)

(#50839) Bogyi007 válasza andzsin73 (#50836) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy év alatt az már önmagában 24 darab játék és az még a Gold után is saját tulajdon marad. Sőt a Gold mellé 2 darab Xbox One játék is kerül (egyébként azok a játékok amiket X360-asok azok mennek Xbox One konzolon is majd) a profilhoz - ezek addig érhetőek el amíg van aktív Gold előfizetés - így összesen egy év alatt 48 játékot kap az ember.

És igen a Gold tulajdonosok egyrészt hetente egyedi áras kedvezménnyel vehetnek játékokat s kb minden évszakban vannak nagyobb leárazások is + ott a Black Fridaykor való akciózások is.

Higgye el jó dolog ez a Gold. És persze ott a közösségi online játék is vele...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50840) szupermacs válasza andzsin73 (#50832) üzenetére


szupermacs
veterán

Hagyd fent a kártya adataidat az accon és a gyerek is elintézi a vásárlásokat. Ajánlom neki minden játéknál a season passt, mert tutira kiakad majd az apukája. :DDD

(#50841) haris válasza szupermacs (#50840) üzenetére


haris
őstag

Írta hogy virtuális kártyája van. Nem tud levonni semmit amíg előre "rá nem tölti" az összeget.

Nekem is ilyen van. Gyerek mellett kötelező szerintem.

Például

A lényeg:
"A biztonságosabb kártyahasználat érdekében a virtuális kártyához alapbeállításként 1 Ft napi vásárlási limit kapcsolódik, amelyet vásárlás előtt, TeleBankon és NetBankon keresztül, időzáras limitállítás keretében lehet módosítani."

[ Szerkesztve ]

(#50842) Bogyi007 válasza haris (#50841) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam nincs gyerek, de a Virtuális MasterCard alap volt hogy legyen. A Live profilhoz is az van megadva, sőt a Paypal fiókhoz is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50843) szupermacs válasza haris (#50841) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez új, ilyenről még nem hallottam. Mondjuk nálunk csak én boxolok, a többiek azt sem tudják, hogyan kell bekapcsolni a konzolt.

(#50844) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50845) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nyaralok erre megint itt van darnics? 🤣

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50846) szupermacs válasza Bogyi007 (#50844) üzenetére


szupermacs
veterán

Köszi!

Bezsákoltam a GTA V-öt. Remélem megérte és él még a multi. Valaki tolja még?

(#50847) sugarforce válasza l.skywalker (#50845) üzenetére


sugarforce
őstag

maskor ne menj el nyaralni.. :D

(#50848) l.skywalker válasza sugarforce (#50847) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még mindig nyaralok. Csak jövő héten leszek. 😀

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50849) sugarforce válasza l.skywalker (#50848) üzenetére


sugarforce
őstag

Jó nyaralást ;)

(#50850) Joci93


Joci93
senior tag

Ha esetleg valaki érdekelne: Battlefield 4 - 1790Ft

Sokan tolják még a multit egyébként?

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.