Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49051) sugarforce válasza icemad (#49050) üzenetére


sugarforce
őstag

Nézz utána, de mint írtam feljebb, A paypal tudtommal csak US címről és kártyával megy csak, sehonnan máshonnan nem fogsz tudni azzal fizetni.

(#49052) icemad válasza sugarforce (#49051) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bocs, a link lemaradt :
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49053) sugarforce válasza icemad (#49052) üzenetére


sugarforce
őstag

Akkor viszont az lehet, hogy még várni kell a régióváltásnál, többen írták régebben, hogy pár nap alatt fejeződött be teljesen a régióváltás. Vagy ha nagyon izgat a dolog, beszélj az ügyfélszolgálattal, chaten hamar válaszolnak.

(#49054) icemad válasza sugarforce (#49053) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy igazad van. Pár helyen olvastam, hogy 1 hét is lehet a régió váltás. Ha utána sem jó, akkor beszélek az ügyfélszolgálattal.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49055) Vadernagyúr válasza Bogyi007 (#49047) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi :)

PSN: joskovagyok199

(#49056) darnics válasza MasterMark (#48978) üzenetére


darnics
aktív tag

szevasz! annyi lenne a kérdésem még hogy ismerek olyan emberkét a youtubon aki a végigjátszást felrakta és 25 perc alatt végignyomja a pályát az adott pálya fögonoszával és mindt ha tudná mindenre hogy hol van.vagy egyszer már kijátszotta és ennyire megjegyezte?mert engem az érdekelne hogy az informátororkat akit kikell halgatni vagy amelyiket elkell vagy amelyikböl kikell verni az infot meg azt az embert akit kikell zsebelni ezek nincsenek a térképen??vagy én vagyok a hülye,ezeket orákig kell keresni néha.vagy ha rajta van akkor milyen néven??köszi szép napot!

(#49057) MasterMark válasza darnics (#49056) üzenetére


MasterMark
titán

Ha jol emlekszem mind a ketto amit mondasz teljesen veletlenszeru lehet.

Switch Tax

(#49058) szupermacs válasza darnics (#49056) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha a kilátókat szinkronizálod, akkor jelöl mindent a térképen. Érdemes egy markert rakni oda, amelyik küldetéshez menni akarsz. Sajnos az első résznél csak a minimapen van egy kis jelölés, hogy merre menj, meg egy távolságmérő. Nem nehéz megtalálni a dolgokat a játékban, leszámítva a zászlókat.

(#49059) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Tudok mondani olyan játékokat amiket live gold szolgálatossal ingyen le lehet tölteni ?

(#49060) szupermacs válasza jenei1994 (#49059) üzenetére


szupermacs
veterán

Bordelrands 2.

(#49061) MasterMark válasza jenei1994 (#49059) üzenetére


MasterMark
titán

Mindig az éppen aktuálisat lehet, illetve az amúgy is ingyeneseket ugye.

Switch Tax

(#49062) Vadernagyúr válasza szupermacs (#49060) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Amúgy ez nem is olyan rossz játék :D

PSN: joskovagyok199

(#49063) MasterMark válasza Vadernagyúr (#49062) üzenetére


MasterMark
titán

Ki mondta, hogy rossz? Az egy nagyon is jo jatek, foleg coop-ban.

Switch Tax

(#49064) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok

A Borderlands 2 belső merevlemezes, vagy megy külsőről is?

(#49065) darnics válasza szupermacs (#49058) üzenetére


darnics
aktív tag

hány kilátó van?és mi az a marker?ha szinkronizáltam mindegyiket mert én egyett szoktam hiszen fogalmam sincs mire valok csak csinálom de a zászlokat sem tudom mire jók ugyhogy láthatatlanba játszok csak már jó lenne ha pillanatok alatt letudnám a pályát mert már rohadtul unom a monotonitást és minden egyes páyla 3 nap nekem.már 3 hónapja csinálom.még van 4 helyszin a fögonosszal eggyütt.baromi sok.

(#49066) r.levente75 válasza darnics (#49065) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha unod miért nem játszol másik játékkal, ami szórakoztat?

(#49067) darnics válasza r.levente75 (#49066) üzenetére


darnics
aktív tag

Mert imádom!!nem ugy unom hogy mert unalmas csak ha jobban ismerném akkor nem töltenék 3napot egy helyen és orákat keresni minden küldetésnél fölkeg hogy ugyan az!egyépként inádom és sz összes darabja megvan de az 1-vel skartam kezdeni amit kb fél éve keztem el elösször kikor meglett az xbox azt vettem meg elsönek gondoltam kijátszom milyelött belekezdek a többibe!

(#49068) r.levente75 válasza darnics (#49067) üzenetére


r.levente75
addikt

Én így voltam a pvz gw-val, hónapokba telt, mire mindenre rájöttem. Most, hogy több mint 1000 órám van benne, még mindig toljuk, annak ellenére, hogy kipipáltam 100%-ra a játékot.

(#49069) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok!

Gold-ot hol érdemes most venni? Ebay-en néztem ~11K az ára.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#49070) redbiro válasza Joci93 (#49069) üzenetére


redbiro
őstag

én 12-ért vettem itt a hardveraprón

it never gets easier, you just go faster

(#49071) r.levente75


r.levente75
addikt

A BF BC2-be, jól látom hogy nincs magyar felirat?

(#49072) darnics válasza r.levente75 (#49068) üzenetére


darnics
aktív tag

Most este 70 percig rohangáltam és se kizsebelni nem kellett senkit sem pofánverni egy kis infiért sem kihalgatji senkit!kérem magyarázza már el valaki higyan keget ezejet megtalálni ha a térkép nem jelzi!miért van sz higy valaki a youtuben 20 perc alatt átfut s pályán minden ott van mindt ha tudná és aztán ennyi mert tohadtul unom !imádom ezt a szarra sikerült assassin's creed 1-et de ez a része megörjit!!idöpocsékokás!jó éjt!

(#49073) MasterMark válasza darnics (#49072) üzenetére


MasterMark
titán

1. Olvasd el mit kell csinálni.
2. A nagy térképen látod a feladatot.
3. A nagy térképen tegyél rá jelölőt ahova menni kell, így látni fogod a kis térképen is és nem tévedsz el / nem kell a nagy térképen nézegetni másodpercenként.
4. Olvasd el mit kell csinálni... Figyelj oda hogy mit akar, mit kér a játék. Ha össze-vissza rohangálsz az nem megoldás.

szerk.: Az időpocsékolást saját magadnak generálod. Olyan faék egyszerű a játék, hogy nem nagyon értem hogy nem megy...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49074) szupermacs válasza darnics (#49065) üzenetére


szupermacs
veterán

Kerületenként talán 9 vagy 12 kilátó lehet egy városban. Ha azokra felmászol és szinkronizálod, akkor egy pár száz méteres körben látni fogod a térképen, hogy milyen küldetések vannak, amiket ikonokkal jelöl.
Markert a térkép megnyitásával tudsz elhelyezni küldetéseken: ráviszed a kurzort a küldire és megnyomod az A gombot. Akkor látni fogod a minimapen, hogy milyen messzire vagy tőle, így könnyebb megközelíteni.
Zászlók csak gyűjthető cuccok, nem tudom mit kapsz, ha összeszeded mindet. A későbbi részekben a zászlókat felváltja majd a toll, meg egyéb apróságok. Ezeket a térkép nem jelzi, minden mást mutat.
Ha jól tudom egy főellenséghez csak 2 küldetést kell végrehajtanod, ezek miatt érdemes a kilátókat megkeresni, hogy könnyebben megtaláld őket.

(#49075) Vadernagyúr válasza MasterMark (#49063) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Senki sem mondta,hogy rossz,csak kérdezték,hogy tudunk-e játékot,ami ingyenes gold-al.. Elküldték neki,én meg hozzátettem,hogy nem rossz játék,tájékoztatás céljából :D

PSN: joskovagyok199

(#49076) l.skywalker válasza Joci93 (#49069) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Őt tudom ajánlani:

http://hardverapro.hu/apro/xbox_live_gold_elofizetesek_eladoak

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49077) darnics válasza MasterMark (#49073) üzenetére


darnics
aktív tag

hát ez a lényeg hogy valamikor van villogo és akkor tudni hova menni mindt pl : a páylák végén lévö fögonosz vagy a tetön át visszajárkálni a segitséghez de a többi mit jelöl??mert probáltam egy két jelöléshez menni de azok nem érnek semmit ha nem villog.nekem a zsebelni valot az informáorokat nem jelzi.a másik hogy hiába irja ki néha mit kell csinálni de tudok angolul annyira viszont azt tudom hogy kiir valamit ha ott vagyok egy informátornál vagy ilyesmi de térképen nem jelöli.jó hogy adtál választ arra hogy tök egyszerö de arra nem hogy ezeket a dolgokat mivel jelöli.mert ha jelöl valamit azt villog.mi mit jelöl??hogyan látom ezeket az embereket?máshogy nem tudom megkérdezni???

(#49078) darnics válasza szupermacs (#49074) üzenetére


darnics
aktív tag

két küldetés kell kell az ok?gopndolom a zsebes akit kikell zsebelni de valamikor abból is kettö kell meg szokott lenni informátorok akiket vagy kikell csak halgatni vagy van olyan akit elis kell kapni és kiverni belöle ezeket honnan tudjam melyiket épp?a másik az hogy a youtuben van csomo végigjátszás és senki nem mászik fel kettönél többre a kilátora viszont és 5-6 kilátora felmásztam direkt és nem jelez semmit.akkor mivel jelzi?ezek milyen néven futnak a zsebes meg az informátor?néha van hogy kiirja hogy informátor de ha nem villog vagy bármi akkor mivel jelölei?egy idö után megvan csak nem mindegy hogy 20 perc alatt csinálom meg vagy 3 nap alatt mert nekem sajna két nap egy küldetés.nem sok idöm van játszani mert melo meg család de attol függetlenül napi 2 órát probálok vele az kb 4_ 6 óra rohangálás ebböl már elegem van.attol függ milyen pálya mert valamelyik egyszerübb.köszi!

(#49079) darnics


darnics
aktív tag

Üdv!szeretnék tudni a DLC-röl hogy pontisan ezek a kiegészitök hogyan tölthetök le honnan higyan és mikor játszhatok?egy bizonyos lemezekben van benne?vagy teljes kijátszás után érhetök el vagy a lemezekben található ilyen fecnik amiken kodok vannak stb?és pont egy THE EVIL EITHIN parás játékbak vannak komoly kiegészitői ami miatt holnap megis veszem a játékot csak kérdés ennek mi a menete honnan stb ??szép napot!

(#49080) MasterMark válasza darnics (#49079) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet lemezen is, lehet letolteni is.

Jateka valaogatja, hogy melyik hogy jelenik meg.

Switch Tax

(#49081) darnics válasza MasterMark (#49080) üzenetére


darnics
aktív tag

honnan tudom hogy lemezen van?vagy kártyán van ami a tokban van a leirással?ha mondjuk nincs a tokban akkor a lemezen hogy találjuk meg csak azért hogy tudjam a többi játékomhoz is mi van .hogy milyen fajta kiegészitök azt hogyan tudom meg?fölleg ha nem magyar.

(#49082) r.levente75


r.levente75
addikt

A BF-BC2-t láttam sokaknak megvan. Akinek van kedve és ideje csatlakozni egy kis esténkénti játékhoz, azt szeretettel várom. Ma is fent leszek!
Jó kis játék, nem könmyű, a célkereszt lehetne másik színű, a fehér havon nem mindig látni így csak vaktába megy. A fegyvert át lehet e rakni másik oldalra? A löszer néha elfogy azt random adja, vagy én futok bele valahová, amit eddig nem vettem észre?

Gyertek ma este, mert egyedül nem a legjobb. Gondolom lehet úgy is játszani, hogy a pályákat csapatban teljesítjük és többen vagyunk, mint a single playerben, vagy csak multiba megy egymás ellen adott pályákon.

(#49083) l.skywalker válasza r.levente75 (#49082) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Titanfall-ozni akartam éjszaka, de elképzelhető, hogy átcsábulok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49084) r.levente75 válasza l.skywalker (#49083) üzenetére


r.levente75
addikt

Sajnos nekem az nincs meg, cod 2,3 gow sorozat kivéve judgment.
Ez a bf eléggé bejön, mondjuk kicsit több játék után még szédülök az irányítástól. Szokni kell.
Szupermacs ha még jönne már hárman lennénk, de jöhetnek régi motorosok is.
Egyszer szívesen játszanék MasterMarkkal is. :K

[ Szerkesztve ]

(#49085) l.skywalker válasza r.levente75 (#49084) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ütős a cucc? :))

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49086) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49084) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Gears of War-al én is szoktam játszani,bár nekem az idegeimre megy,hogy néha bedroppol,mint az állat :D

PSN: joskovagyok199

(#49087) r.levente75 válasza l.skywalker (#49085) üzenetére


r.levente75
addikt

Szó szerint. :U

(#49088) Joci93 válasza l.skywalker (#49076) üzenetére


Joci93
senior tag

Köszi :)

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#49089) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Az Arma 2 tényleg kijött Xbox360-ra?

(#49090) oriic válasza IMIIKE1998 (#49089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak PC-re.

Live-Die-Respawn

(#49091) darnics válasza MasterMark (#49080) üzenetére


darnics
aktív tag

Lemezen higy találom meg?vagy a kártyán lévö kod kell és akkor gondolom netröl?hinnan tudom miyen a kiegészitő vagy miaz??fölleg ha angol ugye!

(#49092) IMIIKE1998 válasza oriic (#49090) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Csodálkoztam volna, mert még PC-n is elég bonyolult az irányítása. Amúgy kicsit OFF, de az RGH-t hogy merik hirdetni az interneten, ha illegális? Elég csak beírni a keresőbe. Ez elég durva, nem félnek, hogy bezáratják az üzletet?: O

[ Szerkesztve ]

(#49093) Tigi válasza IMIIKE1998 (#49092) üzenetére


Tigi
őstag

Ezért nem fogják őket piszkálni.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#49094) nincsnév007 válasza IMIIKE1998 (#49092) üzenetére


nincsnév007
őstag

Szerintem az RGH nem illegális

(#49095) MasterMark válasza nincsnév007 (#49094) üzenetére


MasterMark
titán

Még jó hogy nem szerinted vannak a dolgok.

Az EULA-ban benne van hogy nem lehet módosítani a gép szoftverét. Vagyis de, illegális...

Switch Tax

(#49096) nincsnév007 válasza MasterMark (#49095) üzenetére


nincsnév007
őstag

Lol, akkor most már tudom

(#49097) Vadernagyúr válasza IMIIKE1998 (#49089) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én is úgy tudom,hogy csak PC-re jött ki,Xbox 360-ra nem :)

PSN: joskovagyok199

(#49098) szupermacs válasza r.levente75 (#49084) üzenetére


szupermacs
veterán

Legközelebb szívesen megyek, jó lenne együtt tolni. :R

(#49099) l.skywalker válasza szupermacs (#49098) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megpróbáltuk, de nekem nincs headsetem igy egy idő után vége szakadt. De amúgy nem rossz, csak én speciel nagyon kezdő vagyok - seperc alatt leszednek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49100) r.levente75 válasza l.skywalker (#49099) üzenetére


r.levente75
addikt

Az irányítással nekem nincs gondom csak a játékmenet nem világos. Az ellenséget nem ismerem fel a mieink a kék feliratosak ill. a zöld ha partyba vagyunk. Többször meghaltál de nem tudtalak újraéleszteni. Lehet hogy van több karakter? De hol hogyan? Nagyon jó már várom hogy Gyertek minnél többen. A fegyverem is gyengébb sokkal mint az ellenségé de gondolom ez menet közben fejlődik addig sok esély nincs.
A játékot kellene végigtolni szerintem először többen coopba ha lehet így felfejlődnénk fegyverbe stb játékmenetben és utána multiba Mindenkit kiírtani
:DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.