Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50201) mrrr74 válasza x360elite (#50189) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ez is a listámon, de már most legalább tíznél tartok :)
Valamit ki kell majd hagyni, mert ennyi időm persze nem lesz :(
Bár erről azt olvastam, hogy kötelező. De akkor lehet csak azért amit írsz.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50202) mrrr74 válasza MasterMark (#50195) üzenetére


mrrr74
aktív tag

látom, köszi :)
király :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50203) mrrr74 válasza IG55 (#50196) üzenetére


mrrr74
aktív tag

nagyon erős szülői felügyelet mellett :D

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50204) MasterMark válasza mrrr74 (#50200) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs bug, különböző régiók vannak különböző pénznemekkel és árakkal.

szerk.: Ezt ne csináld, hogy telespamolod a topikot egymás után négyszer. Ez belefért volna egy hsz.-be is, pláne hogy ugyanarról a témáról van szó.
Csak akkor indokolt külön válaszolgatni, ha annak van is értelme hogy külön szálon menjen a beszélgetés...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50205) mrrr74 válasza MasterMark (#50204) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi, nem teszem többé. Hozzászólásonként szoktam olvasni és válaszolni, mert anno úgy szocializálódtam, hogy így illik. De megígérem, hogy követem a mostani trendet :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50206) l.skywalker válasza mrrr74 (#50205) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem új trend, hanem egy fórum. Ahol olyan információkat osztunk meg, amik hasznosak lehetnek a közösségnek.
A
"látom, köszi :)
király :) "

posztod nemhogy felesleges, de még OFF-ban sincs. Éppen az új trendek miatt vannak az ilyenek, amikor mindenki IM-re szocializálódot.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50207) darnics


darnics
aktív tag

üdv mindenkinek! egyszerű kérdésem lenne és pedig az hogy pc-hez hozzátudom csatlakoztatni az xboxom vezetéknélküli joyt mert tettem fel usb-s blootoos adaptert de nem ismeri fel vagy inkább vegyek egy olcsobb gagyibb vezetékest és azzal nyomjam.vagy a gamer egér jobb??mert a billentyű meg egér gomb az nekem nagyon kellemetlen kivéve ha lövöldözni kell.vagy azok a gombok gamer egérrel helyettesithető?vagy direkt találták ki a gamer billentyűzetet?az pontosan mivel jobb mindt egy hagyományos?könnyiti a játékot??köszi mindenkinek kellemes napot!

(#50208) MasterMark válasza darnics (#50207) üzenetére


MasterMark
titán

Az Xbox 360 vezetéknélküli kontroller nem Bluetooth-os.

PC-hez csatlakoztatáshoz Wireless Receiver kell.

A többire nem reagálok, mert megint egy katyvasz lett...

Switch Tax

(#50209) szupermacs válasza darnics (#50207) üzenetére


szupermacs
veterán

2500-ért vettem anno egy vezetékes Genius controllert. Sokkal jobban szerettem, mint a 360-ast. Érdemes egy olyasmire beruházni, mert olcsóbb egy vevőnél ami kell a 360-as vezetéknélkülijéhez.

(#50210) MasterMark válasza szupermacs (#50209) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint az 1500 forintos vevőnél olcsóbb, és nem gagyi?

Ráadásul a 360 kontroller az egyik legjobb még mindig. Neked miért tetszik jobban a Genius, és milyen Genius-ról van egyáltalán szó?

Switch Tax

(#50211) darnics válasza szupermacs (#50209) üzenetére


darnics
aktív tag

tudom nem is kell drágán hiszen a pc csak hobbi szint hamár erös gépem van legyen haszna.olyanokra amire kiváncsi vagyok és nem vagyok biztos hogy megvenném vagy nem akarom megvenni stb az auchanba is láttam 2000-ért.bedugom és megy?vagy kell hozzá program is?és minden játékkal megy ?mert nem látok minden játékba ilyen game csere berét hogy áttudom állitani hogy egér vagy joy.köszi!

(#50212) Munos27


Munos27
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok de próba cseresznye. Kis lánykáimnak vettem egy használt xbox360-at minecraft játékkal, valahogy megrepedt a lemez közepe valószínűleg emiatt nem mindig fut a játék. Leszerettem volna tölteni liver-ól de csak pénzért engedi. Honnan lehetne megtudni a játék kódját ha van? Lemez tokban nincs.
köszönöm a segítséget

(#50213) haris válasza Munos27 (#50212) üzenetére


haris
őstag

Ha a lemez tönkrement, akkor sajnos újból meg kell venned.
Vagy egy másik lemezt, vagy a live-ról a digitálist.

(#50214) x360elite válasza MasterMark (#50193) üzenetére


x360elite
őstag

2010-11 környékén. Már nem emlékszem pontosan.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50215) szupermacs válasza MasterMark (#50210) üzenetére


szupermacs
veterán

1500 egy vevő? Mintha régebben drágább lett volna. A Geniusból ez van/volt nekem:

Nincs benne rezgő, de nekem nem is hiányzott. A gombjai nagyon kényelmesek és nagyon jó könnyű az egész. PC-n ezt használtam a 360 joy előtt, aztán utána is, mert nekem jobban kézre állt.

(#50216) pimmi


pimmi
senior tag

Úgy látom kérdésemre a válasz a hozzászólásokban fentebb, de megerősítenétek? megy a box mondjuk egy usb-s karral, mint a fenti pl? köszi
a másik, minek van ezeken ennyi usb? még nem jöttem rá

(#50217) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Az Orange Boxban ha jól látom 3 játék van egyben. Ezek teljes játékok? Mert akkor 5 eurót nekem megér.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50218) x360elite válasza pimmi (#50216) üzenetére


x360elite
őstag

Az xbox csak picipuha licencelt kontrollerrel megy. Ilyen Genius, meg vlbögyköbögy joy-al nem.

A másik pedig: nem mindegyik modellen van sok usb. Ha jól tudom csak az S gépen van "sok" 5db. Amúgy a 4-et még értem, de az 5-nek nem sok értelmét látom.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50219) x360elite


x360elite
őstag

Érdekel valakit 4db Spiderman játék 360-ra?

Web of Shadows
Friend of Foe
Edge of Time
Shattered Dimensions

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50220) pimmi válasza x360elite (#50218) üzenetére


pimmi
senior tag

akkor nem úgy megy hogy usb azt csókolom, és van olyan pad ami olcsó és megy az xboxal, ritkán lenne használva, nem baj ha vezetékes

(#50221) NyMRooD válasza x360elite (#50219) üzenetére


NyMRooD
őstag

Privát akart lenni, egy admin legyen szíves törölje.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#50222) x360elite válasza pimmi (#50220) üzenetére


x360elite
őstag

Csak microsoft licencelt joyal működik. A Razer kontrollerekkel (onza, sabertooth...) tuti megy, de azok drágábbak még a gyári joyoknál is. Ha olcsó megoldást akartál, akkor az xbox volt a legrosszabb választás kiegészítők tekintetében.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50223) darnics válasza x360elite (#50219) üzenetére


darnics
aktív tag

üdv! fiamnak tökéletes lenne de én is imádom.és az amazing spider man 1 volt a 2-vel folytatom.csipik örülnének neki!de csak ha olcson adod persze!mondj árat!

(#50224) darnics válasza szupermacs (#50215) üzenetére


darnics
aktív tag

auchanba volt egy 1500-ért majdnem megvettem de inkább egy másrásabbat vettem mert féltem hogy nem fog menni.nekem az már tul olcsó.olcsó husnak pedig hig a leve nem mertem.a kinézete is gagyi volt ugyhogy volt egy másik olcsobb az 3500 volt genesis azmár komolyabbank tünt szép nagy vibrálás minden szép csomagolás stb meglátjuk fog e menni.a gamer fülhalgatok azok milyeneke?érdemes venni?joyba kell dugni vagy hova,van bennük több féle bemenet stb??köszi!

(#50225) pimmi válasza x360elite (#50222) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, nem azért vettem, és nagyon bejön, szóval jó választás volt :), meg jó a fórum is,
nekem 2 joy van, ismim gondolt egy olcsóra.... de majd megoldja.

(#50226) x360elite válasza darnics (#50223) üzenetére


x360elite
őstag

Ha érdekelnek a játékok, akkor keress privátban.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50227) darnics válasza x360elite (#50222) üzenetére


darnics
aktív tag

lenne egyx sürgös kérdésem azzal kapcsolatban hogy most probáltam ki a joyt amit az auchanba vettem a pc-hez és ahoz képest hogy az olcsobb helyett ezt vettem ami több mindt a duplája nem vagyok megelégedve vagy én nem csinálok valamit jól.a neve genesis p 33 ami szinte olyan mindt az xbox joy igen jól néz ki csinos csomagolás komoly rezgés meg tudás de sajna furcsán müködik.elösször is felraktam a hozzá adott lemezt amin nem sok beállitás van .az van hogy elsö számú legyen meg a rezgés erössége meg tesztelése ennyi.hol müködik hol nem.valahol tök jó már magátol simán meg.PL: deadpool,farkas viszont a dead islandnál meg nem forog jobbra balra és minden összevissza vagy ellenkezöleg van.van ahol egyáltalán nem müködik PL:call of duty world at war.most akkor mi van?,a joy gagyi vagy a windozon belül kell esetleg állitani valami??lehet visszamegyek aztán megveszem az olsobbat is aztán amelyik nem jó visszaviszem vagy ha egyiksem akkor mindkettöt.igy szoktam hiszen 3 napon belül mindent visszalehet vinni.van egy trust gxt 25 gamer egér azzal kilehet váltani a joyt??vagy csak lövés meg ilyenek?mert a billentyűn a sok gomb ami zavar engem és ehez a gamer dolgokhoz nem értek.vagy gamer billentyű?mi a legjobb megoldás?az egér is bejön de gondolom azzal a lövéswn kivül nem lehet mást mi??ugrás,verekedés stb.gondolom a billentyűt nem helyettesiti nem??na ennyi és köszi a választ!!

(#50228) mrrr74


mrrr74
aktív tag

Cars2 ára ma 250ft-ra változott, linkelni nem tudom telefonról.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50229) MasterMark válasza darnics (#50227) üzenetére


MasterMark
titán

1: Ezért jó az Xbox 360 kontroller, mert azt a játékok alapból kezelik általában, és maguktól be tudják állítani. Ilyen mindenféle másolatot, neked kell beállítani külön.

2: Nem, nem vihetsz vissza mindent 3 napon belül csak úgy.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50230) darnics válasza MasterMark (#50229) üzenetére


darnics
aktív tag

de hol állitsam be?játékon belül nem tudom a hozzá adott cd-n nincs semmi akkor hol??beállitom én azzal nincs gond de pl?a kontrol is mikor elöre nyomom nem elöre megy hanem hátra ha hátra akkor elöre ez pl mindegyik játéknál igy megy.az a lényeg hogy kell ezeket állitani.van olyan játék ahol egyáltalán nem megy és a kontrolt sem tudom állitani viszont ahogy irtam valamelyiken meg egyböl megy valamielyiken meg megy csak összevissza ez nem pálya akkor már ott vagyok hogy billentyű hiszen az legalább azt csinálja amit nyomok még akkor is ha nehezebb mindt hogy van egy joy ami összevissza megy ráadásul ez egy jobb fajta!ha nem megy nem müködik rendesen akkor visszavihetem indok nélkül ez a szabály.karácsony után is visszavisznek mindent a boldba mert kettöt kaptak vagy mert nem tetszik stb

(#50231) MasterMark válasza darnics (#50230) üzenetére


MasterMark
titán

Ez ilyen, nézz utána mit hogy kell...

Attól még, hogy te nem tudod beállítani, az nem azt jelenti, hogy nem működik rendesen, hanem hogy te vagy helikopter. :U

Karácsonykor is csak a boltok jófejségén múlik, hogy visszaveszik azért mert nem tetszik vagy nem. Erre nincs semmilyen szabály.
A 3 nap akkor van ha hibás a termék, akkor kötelesek cserélni amíg a 3 nap tart.

Ezt a kontrolleres ámokfutást pedig itt szerintem most hagyd abba, mert azon kívül, hogy nem a topik témája, mi sem tudunk benne segíteni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50232) darnics válasza MasterMark (#50231) üzenetére


darnics
aktív tag

ok parasztkám nem eröltetem mert nagyon többet te sem tudsz mondani valoszinű nem értesz annyira hozzá ahogy csak nyomod magad.köszi a semmit és kabbe!!szevasz!!

(#50233) MasterMark válasza darnics (#50232) üzenetére


MasterMark
titán

Szívesen.

Switch Tax

(#50234) x360elite válasza MasterMark (#50233) üzenetére


x360elite
őstag

Ász vagy !!! :R

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50235) MasterMark válasza x360elite (#50234) üzenetére


MasterMark
titán

Meg sem lepődök már, ezt csinálja amióta a topikba írkál...

Switch Tax

(#50236) r.levente75 válasza darnics (#50232) üzenetére


r.levente75
addikt

Nem csodálkoznék ha ezzel a stílussal kiraknának a fórumból. :O

(#50237) darnics válasza r.levente75 (#50236) üzenetére


darnics
aktív tag

tuléleMMde szerintem ne én legyek már a hibás ha valami paraszt elökerül és helikopterezik meg ilyenek ugyhogy ne legyetek már istenek ezen a forumon.olyan nagyképű emberek vannak itt hogy hihetetlen.egy értelmeset nem lehet kérdezni mert egyböl jönnek az unatkozó parasztok.szánalmasak vagytok!ez nem olyan forum aminek kéne lenni a 80% csak otthon ülös okoskodó semmi!na léptem mert nekem van dolgom nem untkozom mindt itt a sok barom!!kellemes semmitevést szép napot!

(#50238) x360elite válasza MasterMark (#50235) üzenetére


x360elite
őstag

Tudom, ezért csodálkozom, hogy a topik gazda még nem bannolta. Már ha egyáltalán megteheti.. Megteheti?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50239) MasterMark válasza darnics (#50237) üzenetére


MasterMark
titán

Bírom hogy mindig ezt az érvet hozod fel, és azt pocskondiázod aki segíteni próbál a nyomorodon.

Illetve az, hogy te vagy az értelmi fogyatékos, miért is a mi hibánk?

x360elite: Banolni topikból, meg fórumról úgy tudom nem tud, csak hsz.-eket törölni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50240) wayne1 válasza darnics (#50230) üzenetére


wayne1
senior tag

" visszavihetem indok nélkül ez a szabály" kereskedelemben dolgozom és a falra mászok a sok eszetlentől aki ilyet mond. Nincs ilyen szabály!!! Gondolom te is valami félőrülttől hallottad ezt aztán ezt szentírásnak veszed.
Ha hibás a termék vissza vesszük, de ha csak neked nem felel meg/nem tudod hogy kell használni akkor a kereskedő dönti el, hogy vissza veszi -e.

(#50241) x360elite válasza darnics (#50237) üzenetére


x360elite
őstag

Te annyira művelt, okos és intelligens ember vagy, hogy még az sem jut el T-Rex-éhez hasonló méretű szürkeállományodig, hogy ez nem joy, játék, kisautó, bármi egyéb topik, hanem xbox 360. Ha xbox 360-al kapcsolatban kérdeznél, akkor kapnál érdemi választ. Ez is kb. 766-odjára lett most elmondva veled kapcsolatban. Amúgy nincs ezzel gond de, hogy ezek után még az a hülye, meg a paraszt, aki próbál neked segíteni.... Nos ez már a pondró seggében egy féreg szintű hozzá állás.

MasterMark: ez nagy kár. :O

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50242) pimmi válasza mrrr74 (#50228) üzenetére


pimmi
senior tag

ez free- vel is? vagy csak a goldoknak? és ha igen hol? köszi

(#50243) r.levente75 válasza x360elite (#50241) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha van isten kirakják. Ez a stílus kritikán aluli. Remélem az illetékesek intézkednek.

[ Szerkesztve ]

(#50244) wayne1 válasza pimmi (#50242) üzenetére


wayne1
senior tag

(#50245) pimmi válasza wayne1 (#50244) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, most ezt kaptam, mi a teendőm? bocs a lámaságért
A vásárlás befejeződött.
Köszönjük a(z) Cars 2: The Video Game megvásárlását!
Most már a tiéd az Xbox 360-as Cars 2: The Video Game.
A letöltés után a játék az Xbox 360 konzol My Games területén jelenik meg.
Ha ez a termék szerepel az Xbox One előző verziókkal való kompatibilitást biztosító programjában, a megjelenésekor az Xbox One konzolod Játékaim és alkalmazásaim lapjának Ready to Install (Telepítésre vár) szakaszában találod meg.

(#50246) MasterMark válasza pimmi (#50245) üzenetére


MasterMark
titán

Most berakta magától az Xbox 360 letöltési sorába, bekapcsolod a gépet akkor magától letölti majd. Ha minden igaz.

Switch Tax

(#50247) pimmi válasza MasterMark (#50246) üzenetére


pimmi
senior tag

ok, most játszik lányom, szóval bekapcs megvan de most nem tudom megnézni mert fontos :) a következő már mennifog, király ez az összekapcsolt dolog.

[ Szerkesztve ]

(#50248) MasterMark válasza pimmi (#50247) üzenetére


MasterMark
titán

Ebben az esetben lehet újra be kell logolni, ebben most nem vagyok biztos. Olyat még sosem csináltam hogy ment a konzol, és PC-ről vettem valamit. :D

Switch Tax

(#50249) pimmi válasza MasterMark (#50248) üzenetére


pimmi
senior tag

most beléptem a letöltés történetbe, ott a cucc, rákatt és már tölti is, :)
más,
erről vélemény,? a fórumon nem sok infó van... Xbox 360 speed wheel kormány

[ Szerkesztve ]

(#50250) MasterMark válasza pimmi (#50249) üzenetére


MasterMark
titán

Áh szuper, jó tudni. :)

A kis levegőben tartható U alakú kormányt mondod? Én azt próbáltam még Forza 4-el. Igazából nem rossz cucc, jópofa meg aranyos, de nem egy komolyabb kormány. Inkább mintha a telefonodon játszanál. De rendesen össze van rakva, és a nagyobb ravaszok miatt könnyebb adagolni a gázt meg a féket.
Viszont nincsenek rajta joystickok, amik viszont néha azért jól jönnének.
Nekem alapjában tetszett, ha olcsón tudsz szerezni akkor jó móka lehet. Egy ideig... :D

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.