Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) oriic válasza Buster17 (#1000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mi? A 200-as ajánlat? Nem tudom, még soha nem volt rá alkalmam, hogy felmerüljön a lehetősége is akár. :DDD

(#1002) Gebriel

Ő, nem ezt írtam én is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1004) MasterMark válasza Gebriel (#1002) üzenetére


MasterMark
titán

És az nem ugyanaz, mint "hogy 3k egy három hónapos gold"? :))

Switch Tax

(#1005) Gebriel


Gebriel
veterán

Jól van én néztem be... :DDD Előfordul. :B

(#1006) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Off, de csak félig, de ez most tetszett:

[link]

Amikor régen még nem a csili vili grafika számított. :)

Live-Die-Respawn

(#1007) MasterMark válasza oriic (#1006) üzenetére


MasterMark
titán

A fejlesztőknek meg nem a pénz... :)

szerk: Pontosabban inkább a kiadóknak...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1008) Mister_X válasza oriic (#1006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az melyik Star Wars játék a Wolfenstein után?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1009) oriic válasza Mister_X (#1008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dark Forces

De mondja is a videóban.

Live-Die-Respawn

(#1010) Mister_X válasza oriic (#1009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most nincs hang a gépen, mert öcsém alszik ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1011) Land


Land
veterán

Üdv!

Meglett az Xbox-unk. Vannak ingyenesen letölthető, majd DVD-re kiírható játékok? Nem lenne rossz valami komolyabb free játékkal kipróbálni. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1012) MasterMark válasza Land (#1011) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyen nincs, de egy csomó demó van fent Marketplace-en, és minden arcade játéknak van kipróbálható verziója. Van egy pár ingyenes arcade játék is.

Switch Tax

(#1013) WhiteWalker válasza Land (#1011) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kösd livre és nézd meg a demokat... :U

pzstm: paypal rlz :D , ahogy mondod ,a tartalmaknál ugysem engedi a letöltést,ha a régiózáras...viszont jóval egyszerűb így a fizetést,elég csak hozzá rendelni az accounthoz ;)

[ Szerkesztve ]

(#1014) nagyi2k


nagyi2k
tag

Sziasztok!
Nem tudom volt-e már, de én most találtam rá erre a kis gyöngyszemre. Ajánlom mindekinek, aki ráunt a 'hentelésre', és vezetésre, és egy kis
önfeledt kikapcsolódásra vágyik :) Multiba brutál, mondjuk a gyerkőccel.
Üdv.: nagyi2k

(#1015) MasterMark válasza nagyi2k (#1014) üzenetére


MasterMark
titán

"Önfeledt kikapcsolódás"
Látszik, hogy csak az elejével játszottál... ;]

Switch Tax

(#1016) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#1001) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Így néz ki:

Lassan két éve lesz, hogy utoljára láttam én is, most pedig hogy kellene, természetesen már nincsen. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1017) Lehiñito válasza oriic (#950) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Ha a wireless headsetet töltöm usb-n hátulról akkor nem pörög a gép.
Az azért lehet, mert nem kell neki annyi áram mint a kontroller töltéséhez?

(#1018) oriic válasza nagyi2k (#1014) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 pályával később meg garantált az anyázás. Tudom tapasztaltam. :D Ingyenes játék, de mai napig nem acsiztam ki. (goldra minden pályát mi? japersze. :DDD )

(#1016) bLaCkDoGoNe

Tudom hogy néz ki köszi, láttam már, csak nekem még soha nem adta be. :DDD

(#1017) Májküll

Mármint a box nem pörög és közben tölti a joy-t? Ilyet se hallottam még. Ha pc-ről beszélsz ott az újabb lapoknál nem kell bekapcsolva lennie a gépnek, akkor is ad annyi áramot hogy tölteni lehessen usb-s cuccokat.

Live-Die-Respawn

(#1019) nagyi2k válasza oriic (#1018) üzenetére


nagyi2k
tag

Nyomattuk tovább is. Ott már valóban nehezebb, de anyázásig még nem jutottunk :)
Apropó. Sikerült a boxon reggelni, egy másodlagos UK. accot. Ment is, mint a karikacsapás.
Azután, mikor bejelentkeztem, csak lestem. Új kategóriák, hangfelismerés (ami nem is működik rosszul, a
nem oxfordi angolomhoz képest). Ez valahogy előhozható magyar accounttal is, vagy ez csak a tőlünk
nyugatra élők privilégiuma? Azon már nem is zsörtölődöm, hogy nincs magyar nyelv...
Üdv.: nagyi2k

(#1020) MasterMark válasza nagyi2k (#1019) üzenetére


MasterMark
titán

Utána majd jön a kontroller a TV-be... :DDD

Switch Tax

(#1021) oriic válasza nagyi2k (#1019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezért van az anyázás hogy nálunk milyen sivár a live... Sajnos nem lehet ezeket előhozni magyar live-on. :(

(#1020) MasterMark

Valami hasonló. Én inkább csak anyáztam és mentem vissza katonákat gyilkolni. AZ olyan nyugtató volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1022) Land


Land
veterán

Ilyenkor mit csináljak?

"this microsoft account is associated with a different xbox live profile. try a different account"

Magyarul: "A hozzárendelni kívánt Microsoft-fiók (vagy Windows Live ID) már hozzá van rendelve egy másik Xbox-fiókhoz"

Be szeretnék lépni először Xbox-on a LIVE ID-mbe, de felbosszant eddig rendesen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1023) Buster17


Buster17
addikt

Mit kell írni a hu-HU helyére, hogy a rendes angol xbox oldal jöjjön be?
Németre már rájöttem :U

[ Szerkesztve ]

(#1024) bobooo válasza Buster17 (#1023) üzenetére


bobooo
addikt

en-US vagy en-GB

[ Szerkesztve ]

(#1025) nagyi2k válasza Buster17 (#1023) üzenetére


nagyi2k
tag

Szia!
en-GB
Üdv.: nagyi2k

(#1026) Buster17


Buster17
addikt

Kösz srácok

Más: Valakinek megvan a Call of Juarez: Bound in Blood?

(#1027) Land válasza Land (#1022) üzenetére


Land
veterán

Sikerült.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1028) woodbear válasza Buster17 (#1026) üzenetére


woodbear
addikt

megvolt, fain játék... mert? elakadtál?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1029) MasterMark válasza Buster17 (#1023) üzenetére


MasterMark
titán

A magyar oldal is rendes. :)

Switch Tax

(#1030) akimot


akimot
csendes tag

Sziasztok!

Egy hónapja vettem egy fél éves xbox-ot használtan és most kontroller problémáim vannak. / mindkét joy nagyonfinom mozdításnál beragad balra, hiába ugrik a kar vissza, a kép megy tovább/. Ha jól tudom nem a boltba kell visszavinni, hanem telefonon a MS-nek szólni, de nem találom sehol sem a telefonszámot, csak csevegő felűletet. Ha ez így van le tudná nekem írni valaki a számot? Ja, és tényleg csak az első tulaj tudja érvényesíteni a garanciát, honnan tudják, hogy nem én vagyok az? Ha azt mondom nem én vettem, ajándékba kaptam, azért nem az én nevem van a számlán? Ha eddig nem volt bereggelve és most bereggelem az én nevemmel?
Köszi!!!!

(#1031) Buster17 válasza woodbear (#1028) üzenetére


Buster17
addikt

Véletlen vettem meg, össze kevertem más vadnyugatos játékkal :( De már végig toltam, acsikra vadászok most. Azt nem tudom, hogy van-e online acsi? Meg van 1-2 amit nem tudok értelmezni, hogy mit jelent :(

(#1032) MasterMark válasza akimot (#1030) üzenetére


MasterMark
titán

https://myservice.xbox.com

Az csak gépnél van. Aki először beregisztrálja a fenti linken azé a garancia.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1033) oriic válasza Buster17 (#1031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ajánlom ezt az oldalt, minden játékhoz van infó hogy mit jelentenek az acsik, sokhoz van még videó is.

http://www.xbox360achievements.org/

Live-Die-Respawn

(#1034) akimot válasza MasterMark (#1032) üzenetére


akimot
csendes tag

Köszönöm!

(#1035) Buster17 válasza oriic (#1033) üzenetére


Buster17
addikt

Itt nézem én is de pl ezt nem értem: Collect a total of $200 000 (ranked play counts) to unlock silver weapons in multiplayer.
Gyűjtsek össze 200K-t de hogy? Egész karrier alatt jött össze 3K :F

[ Szerkesztve ]

(#1036) Land


Land
veterán

Azzal a piros-sárga-fehér végű kábellal dugtam a rá a Full HD-s TV-re (talán komponenst kábel a neve) és ránézésre nem 1080P a képe. Tudja ez a kábel a Full HD-t? Vagy be kell csak állítanom?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1037) MasterMark válasza Land (#1036) üzenetére


MasterMark
titán

Hujujuj. Az nagyon nem Full HD, és nem is tud. Azzal van a boxnak a leggyatrább képe. HDMI kábelt nagyon gyorsan szerválj. :)

Switch Tax

(#1038) oriic válasza Buster17 (#1035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Multizni kell sokat...

(#1036) Land

Pár száz ft-os tétel a HDMI kábel, ég és föld a különbség a képminőség szempontjából...

(#1039) Buster17

Ezt én nem tudom, nézd meg a játékban. AMúgy a linkelt weboldalon az egyik topicban szoktak keresni társakat boostolni. Érdemes próbálkozni...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1039) Buster17 válasza oriic (#1038) üzenetére


Buster17
addikt

És van még aki multizik vele?

[ Szerkesztve ]

(#1040) thEndeR


thEndeR
tag

Valakinek van olyan multi médiás távirányítója amit az Essential packban adnak? LG- tévéhez sehogy nem tudtam autómatikus kereséssel párosítani, egyenként meg nincs kedvem kipróbálni az a "kemény" 20 kódot. :D

(#1041) MasterMark válasza thEndeR (#1040) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyenem van. A kódpróbálgatás a megoldás.

Switch Tax

(#1042) thEndeR válasza MasterMark (#1041) üzenetére


thEndeR
tag

Nekem ez a fajta van. http://winreview.com/wp-content/uploads/2012/05/Xbox-360-Media-Remote.jpg Na mindegy akkor holnap megpróbálom a kódokkal.

(#1043) MasterMark válasza thEndeR (#1042) üzenetére


MasterMark
titán

Itt van ahhoz is link: [link]

De ha a lépegetéssel nem találta a helyes kódot, nem valószínű, hogy bármelyik kód jó lesz. (Ha biztos végigpörgetted az összes kódot. Bár ez ugyanaddig tart mint bepróbálni az LG-s kódokat szerintem. :U )

Switch Tax

(#1044) Algotis


Algotis
addikt

na ma csak 3 és fél órát bírt az xbox és lefagyott. Ez a poros dolog kezd aggasztó.
Az volt még érdekes hogy miután lefagyott haverral tudtam beszélni. Én is hallottam és ő is hallott.

Androidos Outlookból küldve

(#1045) MasterMark válasza Algotis (#1044) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor ott a szoftverrel lesz valami szerintem amúgy. :U
Próbálj factory reset-et, meg cache törlést, vinyó formázást.

Switch Tax

(#1046) Jegesmaci81 válasza oriic (#1038) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Pár száz ft-os tétel a HDMI kábel, ..."

Nem kötekedni akarok de így nem igaz! A legolcsóbbak olyan 2000Ft körül mozognak de a jobb minőségűek 4000-től a csillagos ég! :-)

(#1047) Mister_X válasza Jegesmaci81 (#1046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rossz helyen keresed. Még valamelyik áruház szóróanyagában is láttam 700Ft-ért.

Kár, hogy elfelejtettem melyikben, mert a tétellistán az áll az első helyen és csütörtököm fizetés...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1048) Jegesmaci81 válasza Mister_X (#1047) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem akarok vitát kezdeni de ha 1-1 szórakoztatóelektronikás fórumon megkérdezed, hogy mi a véleményük a 700Ft-os HDMI kábelről meg fogsz lepődni! Az első 50 válasz, hogy dobd ki! Itt a Házimozi/Plazma TV fórumom el is kergetnek vele! :-)

Sok gondot tud okozni egy egy ilyen 700Ft-os darab. A fagyásoktól a képremegésen át a szétesett képig mindent. Szóval szerintem nem alternatíva. HDMI kábel min. ára 1500-2000Ft de akkor az csak 1m-es és a gyenge minőség kategória!

(#1049) oriic válasza Jegesmaci81 (#1048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1000ft-os hdmi kábelem van Media Marktban vettem, kristálytiszta gyönyörű képet ad...

Van kábel 1millióért is( nem ez nem vicc), de ha már említetted a 2k sem a világ vége egy kábelért....Plusz nem kötelező boltban venni, itt aprón is van biztos sok eladó, akár újonnan, akár használtan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1050) MasterMark válasza Jegesmaci81 (#1048) üzenetére


MasterMark
titán

Digitális jelátvitelnél, van vagy kép, vagy nincs. Az ilyen aranyozott meg hasonló dolgok csak parasztvakítás. (Mondjuk tényleg lehet különbség, de ahhoz milliós rendszerek kellenek.)

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.