Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) x360elite válasza darnics (#49850) üzenetére


x360elite
őstag

Ha csak continoue lehetőség van és nincs olyan, hogy "load game", de nem folytatja, akkor nincs mentésed.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49852) darnics válasza x360elite (#49851) üzenetére


darnics
aktív tag

De miért nincs fél óra játék után mentés?nincs load game viszont contibuz után is van iffline,valami nem tudom mi meg ujra cintinuz de arra már nem tudok rámenni!miért nincs mentésem??ez a játék oránként ment vagy mi?más játéknák nincs ilyen!ha meghalok persze akkor folytatodik de ha kikapcsolom a gépet akkor legközelebb már elejére dob vissza!a másik az higy sosem irja ki higy compkett vagy ilyenek pedig már félirája tolom és a megcsinált pákyáknál vannak bejátszások stb már ott menteni kéne!nem értem!!

(#49853) x360elite válasza darnics (#49852) üzenetére


x360elite
őstag

Úgy tudom a resident evil játékok "checkpoint" rendszert használnak a mentésre. Vagyis csak bizonyos feladatok elvégzése, vagy egyes helyszínek elérésekor készít mentést.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49854) darnics válasza x360elite (#49853) üzenetére


darnics
aktív tag

Az fasza!akkor orákat kell játszanom egy mentésért?na este kiorobálom!de mivel jelzi ha nent?rendes complet kiirással?megvan az 5-6 is de még nem játszottam velük!addig fogom nyomni mig kinem ir valami mentést de ezt hülyeségnek tartom!

(#49855) darnics


darnics
aktív tag

Üdv!azt szeretném tudni hogy az xbox live-ról leszedtem egy horror játékit kiprobálásra de kinect komoatibilis és mivel nekem nincs igy nem engedi hogy játszak!ezekkel csak akkor tudok játszani ha van kinectem?mert nem enged továbbképni csak ugy ha rányomok a játék kilépésre!pedig épp olyan játékot szeretnék venni ami szintén kinect komolpatibilis és nem örülnég ha másképp nem lehetne játszani ami szerintem baromság lenne hiszen komoly játékokrol van szó!nem tudok róla hogy ezekkel csak kinectel lehet nyomni youtuben sem azzal nyomják ha az ember megnéz egy végigjátszást!na ennyi szép napot!

(#49856) x360elite válasza darnics (#49854) üzenetére


x360elite
őstag

Valamit kiír, de játéka válogatja, hogy mit. Pl.: game saved, checkpoint, saving please wait, stb stb.

A kinect-es játékhoz alap, hogy kell kinect.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49857) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Helló Srácok!
CoD Black Ops 2 kérdésem van. A fiammal végigjátszottuk a játékot, ezt követően viszont nem lehet a pályák között választani, csak az elejéről engedi kezdeni újra az egészet. Ezen lehet valahogy segíteni? Köszönöm!

BÚÉK!

(#49858) MasterMark válasza darnics (#49855) üzenetére


MasterMark
titán

Amin ez a logó van, az csak Kinect-el megy, Kinect-re csinálták a játékot, máshogy nem tudod játszani.

Ha ez a logó van rajta, akkor megy Kinect nélkül is, az csak opcionális pluszt ad a játékba.

Switch Tax

(#49859) aki955


aki955
csendes tag

Hali!

Nem tudom mennyire lehet ilyet ide írni de keresnék egy cuccot amit mivel nem mai darab sehol nem találok és nem tudom, hogy esetleg valakinek nincs e itt valami jó tippje vagy ismerőse akinek van egy eladó soron :)
Szóval egy elsősorban XBOX de ha más nincs bármilyen más platformú Assassin's Creed II White vagy Black Editiont keresnék a hozzá tartozó figurával együtt. Nem találtam értelmes jó minőségű figurát amit kitehetnék a gyűjteményebe ezért keresném ezt de mivel alapból egy limitált kiadásról van szó nagyon nehéz találni ezért utolsó mentsvárként írtam ide a csoportba úgyhogy ne kövezzetek meg :D :))

(#49860) x360elite válasza aki955 (#49859) üzenetére


x360elite
őstag

ebay-en találsz. Főleg a white edition van rogyásig, de akad black is.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49861) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Heti DWG.

(#49862) szigpet1982


szigpet1982
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Xbox360E-m van. 3,5 éves. Nem sokat volt használva.
Tegnap bekapcsoláskor zöld led majd pár másodperc múlva pirosra váltott. Kiolvastam a kódot: 0023 - vagyis E11, ami elvileg ismeretlen hiba, de láttam videót kondihibáról is, hogy ez állítólag az.
Ja és ha kihúzott HDMI-vel próbálom bekapcsolni akkor bekapcsol és ahogy bedugom a HDMI kábelt piros lesz és vége. Az RBG-s kimenettel dettó.
Amúgy utána bekapcsolt és járattam 6-7 órát üresben és semmi baja nem volt.
Majd lehűlés után újra csinálta, de másodjára bekapcsolt. Most reggel viszont kb 5-ször próbáltam és nem kapcsolt be.

Kérdésem az lenne hogy érdemes e pénzt kiadni a javítására és ha igen akkor Budapesten melyik szervíz megbízható, mert olvasni hideget-meleget is több helyről.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#49863) x360elite válasza szigpet1982 (#49862) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem vidd el szervizbe. Kérj árajánlatot és utána döntsd el, hogy érdemes megjavítani, vagy nem. A Konzolvilág (konzolvilag.hu) nagyon korrekt kis hely.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49864) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném töletek kérdezni, hogy xbox 360 wirelles speed wheel(lebegő kormány) kompatibilis-e az xbox one s-el? Fontos lenne tudni mert akkor nem adnám el az xbox360-al együtt.

(#49865) x360elite válasza SoldierL (#49864) üzenetére


x360elite
őstag

Nem kompatibilis, ahogy egyik xbox 360 kontroller sem... :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49866) SoldierL válasza x360elite (#49865) üzenetére


SoldierL
senior tag

Köszönöm a gyors választ!

(#49867) darnics


darnics
aktív tag

Sziasztok! Annyi kérdésem lenne higy pontosan higyan kell eg lemezt feltelepiteni a vinyora?kaptam egy lemezt de elég karcos igy nem akarom terhelni az xboxom olvasó fejét inkább felmásolnám vinyora!köszi szépen kellemes napot mindenkinek!!

(#49868) MasterMark válasza darnics (#49867) üzenetére


MasterMark
titán

Berakod, es raalsz a jatekra, ott alul irni fogja melyik gombot nyomd meg. X vagy Y talan, es ott tudod installalni.

Figyelj mar ra, hogy hogy irsz legyszi. :R

Switch Tax

(#49869) x360elite válasza MasterMark (#49868) üzenetére


x360elite
őstag

8.967.453 alkalommal szóltak már neki, hogy figyeljen oda. Pont leszarja. Ha jól emlékszem annyit reagált még régebben, hogy telefonról ír, ezért ilyen a helyesírása. Természetesen valamiért mindig telefonról ír és soha nem ellenőrzi. Ez van. El kell fogadni, hogy vannak ilyen emberek. ;) Amúgy "X"

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49870) darnics válasza x360elite (#49869) üzenetére


darnics
aktív tag

mostanában normális vagyok szerintem de jönnek ilyen agyatlan unatkozó idioták mindt te és kostolgatsz.huzzámál a büdös picsába !ha nem tudsz hozzászolni minek ugatsz?nem értem az ilyen fajta embereket.valami iszonyat magányos ember lehetsz aki az anyucival lakik és egész nap a faszt veri.sajnállak de huzzál innen mert szépen kértem az irásom sem gáz és igen telorol irok ugy hogy nem érek rá nincs idöm de eszembe jut egy kérdés amit mindig elfelejtek megkérdezni és mikor beugrik gyorsan leirom.de külömben is mi közöd hozzá ha van hozzászolásod akkor mond ha nem akkor unatkozz máshol te senkiházi!!

(#49871) x360elite válasza darnics (#49870) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor vegyük sorba....

1; Ki a fene szólt hozzád? (várj, segítek) SENKI !!!
2; MasterMark üzenetére reagáltam.
3; Nagyon könnyen felejtesz.. Nem mellesleg szívesen az eddigi (megszámolni sem tudom mennyi) segítséget.
4; Tanulhatnál egy kis jó modort, ugyanis mindenki a viselkedésed alapján ítél meg.
5; Túl sokat emlegeted a szülőkkel lakás fogalmát. Gondolom mint minden ember, így te is magadból indulsz ki.

Végül, de nem utolsó sorban: nyugodj meg, idáig látszik, hogy vörös a fejed. Ráadásul egyáltalán nincs igazad és a pattogásoddal kizárólag magad minősíted. :U

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49872) darnics válasza x360elite (#49871) üzenetére


darnics
aktív tag

bocsi ezt benéztem! nem figyeltem kinek irod csak a tököm teli van már hogy egy idöbe ilyenek találtak meg.ne haragudj bocsika ! a másik az családos ember vagyok két fiam van !szevasz!

(#49873) darnics válasza MasterMark (#49868) üzenetére


darnics
aktív tag

köszi a választ megtaláltam.nem gondoltam volna hogy az x-et kell nyomni.szevasz!

(#49874) szupermacs


szupermacs
veterán

Azt hittem történt valami klassz dolog, vagy valami... akármi. :U

Megyek is tovább...

[ Szerkesztve ]

(#49875) MasterMark válasza szupermacs (#49874) üzenetére


MasterMark
titán

Ez komoly? Mi lehetne szerinted egy 11 éves már kifutott konzollal?

Switch Tax

(#49876) Zeki válasza MasterMark (#49875) üzenetére


Zeki
nagyúr

500Ft minden játék. :)

(#49877) negyven2 válasza MasterMark (#49875) üzenetére


negyven2
veterán

Bejelentik rá az előrefelé kompatibilitást...

:DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#49878) parandroid válasza negyven2 (#49877) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Követhető lesz az achievement progress két tizedesjegy pontossággal?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49879) oriic válasza parandroid (#49878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4k tamogatas?:D

Live-Die-Respawn

(#49880) IG55 válasza MasterMark (#49875) üzenetére


IG55
senior tag

Én most csöppentem ebbe a közegbe, szóval nekem még minden új :B

Játszottam a Forza motorsport 4-gyel, és nem találtam arra lehetőséget, hogy több profilt hozzak létre a játékban. Csak úgy lehetséges másik profillal játszani, ha a Live-ban váltok profilt?

(#49881) parandroid válasza IG55 (#49880) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49882) jenei1994


jenei1994
addikt

A fifa 18-at megfogja kapni a 360 ? :U

(#49883) x360elite válasza jenei1994 (#49882) üzenetére


x360elite
őstag

Egyelőre úgy néz ki, hogy simán jön 360-ra a fifa 18.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49884) r.levente75


r.levente75
addikt

Bogyi007 linkelt fotóját emeltem ide át, a one topikból, annyira megtetszett, utólagos engedelmével.
Az osztott képernyő... :D

[ Szerkesztve ]

(#49885) szupermacs válasza r.levente75 (#49884) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy körökre osztott játékban (Heroes széria) ezt kíváncsi vagyok, hogyan oldanák meg a leleményes emberek. :DDD

(#49886) oriic válasza r.levente75 (#49884) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo 2-t anno tesomekkal igy jatszottunk, csak kartonlap helyettepedot hasznaltunk.

Live-Die-Respawn

(#49887) x360elite


x360elite
őstag

Nem semmi emberek vannak.

Ma találkoztam egy "ember"-el, aki jóf**áson hirdetett egy xbox one-t hihetetlen jó áron. Mondom megnézem. Belement a személyes találkozóba, ezért minden gyanúm elfelejtettem. A találkozó létrejött, de barátunk ahogy megérkezett már azonnal sietett is. Erre mondtam neki, hogy legalább engedje meg, hogy belenézzek a dobozba mielőtt fizetek és elrohan. Hirtelen nagyon furán kezdett viselkedni és ki akarta kapni a kezemből a pénzt, de szerencsére gyorsabb voltam. Kinyitottam a dobozt és egy 360 E volt a benne. :Y

Mondanom sem kell, hogy elküldtem a pic*ába, és otthagytam. A lényeg, hogy szerintem nem adta fel. VIGYÁZZATOK !!!

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49888) MasterMark válasza x360elite (#49887) üzenetére


MasterMark
titán

Lol, jofogas...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49889) l.skywalker válasza x360elite (#49887) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak megtévesztette, hogy egyszerre adták ki a kettőt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49890) IG55 válasza parandroid (#49881) üzenetére


IG55
senior tag

Van átjárás a Live fiókok között? Úgy értem, hogy a telepített játékok látszanak a másik fiókban is? Gondolom a digitálisan megvásároltak csak a vásárlást lebonyilító Live fiók számára elérhetők.

(#49891) MasterMark válasza IG55 (#49890) üzenetére


MasterMark
titán

Ugyanazon a gépen minden profil eléri. (Ha nem lett átrakva a géphez tartozó licenc másik gépre Lincece transfer-rel.)

Switch Tax

(#49892) parandroid válasza IG55 (#49890) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Példaként, hogy egyértelmű legyen: nálunk a család minden tagjának saját profilja van. Az én profilomra veszek mindent, a többiek pedig természetesen mind játszhatnak vele. Ha két konzolunk lenne, a home beállítással a második gépen is működne ugyanúgy minden.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49893) MasterMark válasza parandroid (#49892) üzenetére


MasterMark
titán

Ez 360 nem One, és a Home-al sem látja az eredeti gépen minden profil utána...

Switch Tax

(#49894) parandroid válasza MasterMark (#49893) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ohshit, sry, mobilról nézek csak be néha, és azt sem tudom már, melyik topikban vagyok...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49895) IG55 válasza MasterMark (#49893) üzenetére


IG55
senior tag

Vagyis a másik profil semmit nem lát a másik játékaiból? A feltelepítetteket sem?

(#49896) icemad válasza IG55 (#49895) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam látja a feltelepített játékokat mindegyik profil, de csak a lemezesekkel tud játszani a másik profil. Amit megvettem online, azokkal már nem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49897) x360elite válasza icemad (#49896) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor nálad valami nem kerek. Minden profillal mennie kéne a játékoknak, feltéve ha a licenc rendben van.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49898) parandroid válasza IG55 (#49895) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogynem, a játékok mennek, csak a home-olás, és a második konzolon való működtetés problémás. Az XB One előtt X360-am volt, ott is ugyanez volt a rendszer, és működött minden. Annyival jobb a helyzet még XB One-on, hogy itt a Gold előfizetést is mindenki használhatja, aki azon a gépen játszik, ez X360-on még nem működik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49899) MasterMark válasza IG55 (#49895) üzenetére


MasterMark
titán

Most tényleg nem érteni amit írok?

Switch Tax

(#49900) IG55 válasza MasterMark (#49899) üzenetére


IG55
senior tag

De, mindent értek.
A home-olást is. (nem)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.