Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) pelenka35 válasza HagaNRG (#21982) üzenetére


pelenka35
őstag

17 hónapos a fiam,lassan át kell adnom a helyet ?
Jól van ahogy olvasom a hsz. okat nem csak az én gyerekem érdeklődik a box iránt :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#22002) WhiteWalker válasza HagaNRG (#21995) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem titok az életkorom 31 vagyok.Talán a topic legidősebb tagja...
Az jó hogy tudod mi való neked...de számomra nonszesz, hogy egy kétéves gyerek CoDozzon...a karika jelzés pedig a szülőknek szól, nem véletlen , de teljesen felesleges van feltűntetve, mint itt az első számú komment , mert senki nem olvassa vagy tartja be...
Nem a technika és az informatikától óvnám a gyereket,mert tény hogy elkerülhetetlen , előbb utóbb szembesül vele és a szülő is , de ilyen korban szerintem más játék való neki...lego , kézségfejlesztő játékok...de nem ilyen ahol halomra lövik egymást , robbanások, és egyéb effektek vannak...Az hogy a neten mit néznek, szerintem ez is szülői felügyelet mellett lehetne otthon figyelni. Nyilván az iskolában,már kevésbé , de legalább otthon nem nézne mindenféle rotten oldalakat...
Mindenki úgy nevel ahogy teheti , de ezt nekem ne magyarázza be senki , hogy ilyennel kell játszatni egy gyerkőcöt... Hozzátészem nekem nincs még ,ezt is felvállalom , csak hogy tiszta legyen a kép. De van elképzélesem , hogy fogom majd nevelni. Ez csak az én véleményem :)

[ Szerkesztve ]

(#22003) Romeo619 válasza raziel01 (#21998) üzenetére


Romeo619
senior tag

Na nekem megjottek a gamerol a cuccok. Mindegyik tokeletes mintha uj lenne :D

(#22004) raziel01 válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


raziel01
veterán

Ezeknek a vitáknak mindig az a vége, hogy az ember besértődik amiért leszóljuk, hogy hogyan neveli valaki a gyerekét.Másik topicban már megtapasztaltam.
Nővérem gyerekei is 3 és 4 évesek és max laptopozni engedi őket hogy youtube-on nézzenek pár mesét a könyvjelzőkből. Felesleges COD-ra szoktatni a gyereket.

Romeo619: Az király. Nekem úgyse jön meg ma az amit együtt rendeltünk de a pár nappal előtte feladott Halo 4/Metro LL-ben bízok, hogy megjön ma. :D

[ Szerkesztve ]

(#22005) dilipok válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


dilipok
veterán

nem a legidosebb :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22006) Trak válasza dilipok (#22005) üzenetére


Trak
addikt

Egyáltalán nem az :) Idősebb vagyok, gyerek van, de még nincs ebben a korban, nem tudok állást foglalni egyik oldal mellett sem, valószínűleg a kettő között lesz majd az arany középút. De nagyon nehéz lesz a mai világban...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#22007) WhiteWalker válasza dilipok (#22005) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mennyi vén róka van itt :DDD

raziel: nem vita ez , csak beszélgetünk, mindenki elmondja a véleményét :)

[ Szerkesztve ]

(#22008) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kell egy XBONE! :Y [link]
élőben is megnézném...

(#22009) oriic válasza whitezo88 (#22008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Élőben szebb. :)

Live-Die-Respawn

(#22010) MasterMark válasza oriic (#22009) üzenetére


MasterMark
titán

Oric ha már itt vagy a Reach-es kérdésemre tudsz valamit mondani? :)

Switch Tax

(#22011) Napfénysüti válasza whitezo88 (#22008) üzenetére

Mintha a felni ET száma nem stimmelne. ;] :D

Més que un club!

(#22012) oriic válasza MasterMark (#22010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi volt a kérdés? :)

Live-Die-Respawn

(#22013) MasterMark válasza oriic (#22012) üzenetére


MasterMark
titán

Ez. Elmentettem a visszajátszást is. 10-ből 9-szer előfordult.

Switch Tax

(#22014) vg válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


vg
addikt

"Talán a topic legidősebb tagja..."

Gondolod? ;)

(#22015) HagaNRG válasza WhiteWalker (#22007) üzenetére


HagaNRG
őstag

Részemről szerintem zárhatjuk a gyerek vs. konzol témát. De még mindig jobb néha ilyen dolgokat is megbeszélni, vagy ilyen oldaláról megismerni a tagokat, mint kétnaponta elmondani egy újoncnak, mi a különbség az E és a slim között (amit amúgy én sem tudok, de nem is érdekel :R ;] ), vagy azt, hogy le tudja-e játszani a kínából az ebay-en 500-zal olcsóbban megvett játékokat.

(én hetek óta figyelem az ebay-es kínálatot, főként eu-s országokét, de egyre inkább föladom a keresgélést, mert kb. minden premierjátékot olcsóbban megkapni itt a PH-n az apróban, mintha kintről rendelném. Én legalábbis a megjelenés óta még nem láttam sem Battlefield 4-et, se Ghosts-ot, se BF4-et, se Arkham-ot az itthoni 8-10 ezres ár alatt, de inkább drágábban.

Hiába figyelem néha napokig az aukciókat, minden 0 eurós licitből 30-40 eurós winner licit lesz a vége és ehhez még jön a kiszállítás.
Ahogy nézem, az elmúlt években megszokotthoz képest hihetetlen fejlődésen ment végbe az itthoni konzolos világ és felvevőpiac. Aki türelmes, gyakorlatilag 1-2 héttel a megjelenés után már 9-10k körül kaphat premier játékot. Még ha egy hónapot játszom vele is aránylag kis bukással lehet továbbadni...

(#22016) oriic válasza MasterMark (#22013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés. Eléri egyáltalán az ütés? Esetleg lag?

(#22017) MasterMark
Akkor bug, más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22017) MasterMark válasza oriic (#22016) üzenetére


MasterMark
titán

El persze hangeffekt is bejön.
Lag nincs.

Ha ha nem halok meg addig, akkor második ütésre már meghal.

Most van Boxod amúgy?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22018) MasterMark


MasterMark
titán

Nem akar velem multizni Reach-be valaki?
SWAT játékmódban.
Hogy ne egyedül haljak meg mindig. :DDD

Switch Tax

(#22019) whitezo88 válasza MasterMark (#22018) üzenetére


whitezo88
nagyúr

régen játszottam, de lenne kedvem. az a baj hogy dolgozom és 6nál előbb nem leszek otthon.

de abban elég jó voltam anno, főleg azzal játszottam. meg kellett szokni azonnal fejre célozni...

[ Szerkesztve ]

(#22020) oriic válasza MasterMark (#22017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs most gépem. :(

Live-Die-Respawn

(#22021) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Ti láttátok reggel azt a hirdetést az apróban, amelyben valaki az 5 éves kisfiának keresett komplett konzolt?

http://hardverapro.hu/apro/egy_5_eves_gyerek_almaxbox360

Állítólag nehéz anyagi helyzetben van a család és kölcsöngéppel játszott a gyermek, de nem engedhetnek meg maguknak karácsonyra egy új gépet, így kérik valaki segítségét.

Ahogy nézem eltűnt a hirdetés már, nyilván szabályokba ütközik...
Ti mit gondoltok a dologról egyébként?
Ilyenkor az emberben felmerül, hogy mi van, ha csak szimpla lehúzás a dolog, ettől függetlenül írtam egy privet nekik, hogy konzolt nem tudok szerezni ajándékba, de szívesen küldök pár új, bontatlan Gamestar újságot játékkal, ha van pc legalább. De nyilván az egy kisgyereknek, aki olvasni sem tud, a játék meg az apa szerint nem menne az elavult gépen, nem az igazi ajándék.

Nem akarom magam átveretni, de a fejembe vettem, hogy mindenképpen segítek valami úton módon a családnak (van egy fullos, annak idején marha sokba került Thrustmaster kormányom. A kisfiam nem nagyon fogja már hasznát venni, értéke alig van, szerintem odaadnám nekik. Az iskolai gépekre, amik szintén nem mai darabok épp pár napja tettem föl pár régebbi autós játékot, elohoztam hozzá ezt a kormányt a gyerekeknek kipróbálni, magam is meglepődtem, milyen realisztikus fizikát tudott anno egy Viper Racing, vagy Colin McRae 1.) ... Mit gondoltok a dologról?

[ Szerkesztve ]

(#22022) MasterMark válasza whitezo88 (#22019) üzenetére


MasterMark
titán

Nem gond én is csak estére érek haza. Akkor a többit majd privátban.

Ha még jönne valaki akkor jelezze. Egy Gamepodos 4v4-nek örülnék. :)

Oric: Kár. :(

szerk.: Igen igen, én is úgy csinálom. Néha elég jól megy. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#22023) Rage47 válasza MasterMark (#22018) üzenetére


Rage47
veterán

én még várom, hogy hozza a postás

(#22024) zzola válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


zzola
félisten

Én 36 vagyok, és tuti van idősebb is itt... Vén magyar gémerek... ;]

(#22025) WhiteWalker válasza HagaNRG (#22015) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Részemről is zárható :R ez is hozzá tartozik(hat) a topichoz..ennyi off talán belefér :B

(#22014) vg : én felvállaltam mennyi vagyok.. és azért irtam a "talán" -t ;)

(#22026) raziel01 válasza MasterMark (#22022) üzenetére


raziel01
veterán

Sose próbáltam de megvan a játék meg GOLD-om is van. Kipróbálhatjuk. :D
Este 5-6 után tuti itthon leszek.

(#22027) joysefke válasza HagaNRG (#22021) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Azt hogy naív lehetsz :U

22024:
szerintem a mi generációnk (30 környéke) sosem fog kinőni a videójátékokból, ez már a sírig elkísér...

J.

[ Szerkesztve ]

(#22028) MasterMark válasza raziel01 (#22026) üzenetére


MasterMark
titán

Ollé. :C

Még egy ember és egy csapat megvan.

Switch Tax

(#22029) mephi666 válasza HagaNRG (#22021) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem az újság sem rossz dolog: én 5évesen már olvastam (amiről tisztább emlékeim vannak: utáltam mindig is a délutáni kötelező alvást és az "olvass magadnak" sorozatból a gábor áron rézágyúját olvastam ehelyett sutyiban :D ) ...nővéremék idősebb fia szintén kb 5évesen tanulta meg a betűket úgy, hogy az apja dolgozott pc-n és kérdezgette sorban, hogy "melyik milyen betű?"

...ez meg szerintem baromi nagy motivációt ad a gyereknek, hogy ott van pár színes újság, amiben vannak tetszetős képek, de azokat a rohadt betűket nem ismeri és nem tudja miről írnak :D ...mondjuk tartalmilag kicsit máshol kellene kezdeni

...ja meg másik nővéremék fia - aki most már egyetemista (basszus mennyire telik az idő) - kb 13éve 6 éves volt és egyik haver nálam volt, bejött a szobába, aztán elkezdte neki ecsetelni, hogy az apja épp a windows xp-t teszteli és mi jó/rossz benne :D haver csak pislogott... "gyerekek agya olyan, mint a szivacs"

ui: amúgy könnyen lehet szerintem is, hogy lehúzás az egész... komplett konzolt tarhálni 5éves gyereknek? azért lehet anélkül létezni... akár tabletet, vagy okostelefont is kérhetne ennyi erővel

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22030) HagaNRG válasza joysefke (#22027) üzenetére


HagaNRG
őstag

Hát az, nem is tagadom.

De mi van, ha nem átverés, és valami módon tényleg egy kisfiú karácsonya múlik rajta.
(bár azt is tudom, hogy manapság az emberek hajlamosak ezerfelé szórni a pénzt, aztán ha a gyerek kér valamit, fennakadnak. Nekem is van olyan kollégám, akinek a 14 éves fia megemlítette, hogy PS kéne neki, de amúgy nem is nagyon tudják, mi az. Mondom egy kb. 60 ezer forintos játékgép+a játékok még 5-15 ezer/db.
Persze infarktus, meg minden, hogy akkor kész, ez milliomosoknak való.

Pedig tudom jól, hogy tőlem jóval többet keresnek...

(#22031) mephi666 válasza HagaNRG (#22030) üzenetére


mephi666
nagyúr

kolléganő pár hete ecsetelte, hogy a 17éves fia leadta a listát, hogy mit "szeretne" karácsonyra: pl. 150ezres bringa, almapad, macbook, almafon... (nem hinném, hogy ezek közül bármi is meglesz... :B )

#22032: ja, durva de ismertem olyat, aki ezeket meg is kapta csettintésre hasonló idősen... ja, bringát ő nem kért, kocsija volt :DDD mi azért máshogy képzeljük el... hogy lesznek hozzánk hasonló gondolkodású szülők, hasonló gondolkodású gyerekekkel... kapjon meg a gyerek dolgokat, de ne mindent és ne így, hogy semmit nem kell érte tennie...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22032) whitezo88 válasza mephi666 (#22031) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mai világ. mindent, semmiért. jó, bevallom: a macbookot én is kaptam, de főiskolára ÉS munkára. nem csak úgy, hogy legyen.

(#22033) Mister_X válasza mephi666 (#21983) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én három éves öcsém bekapcsolja a gépet, megnyitja a Chrome-ot, behozza az Indavideót és elindítja a meséket. És ha végzett, be is zárja az ablakot. Dafuq :F Az én gépem azért jelszóval lett védve :DDD

Én az ilyen listákat karácsonykor dupla adag zoknival és extra pulcsival jutalmazném :DDD

@whitezo: én is fogok lapost kapni, ha felvesznek egyeteme. Bár nem nagyon érzem szükségességét, de nem ellenkezem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22034) Dave™ válasza HagaNRG (#22030) üzenetére


Dave™
nagyúr

google:

tescodr
(újonc)
Elég etikátlan én ha megvenném úgy csinálnám mint a többiek elajándékoznám! Ha már jó ügyért dolgozik az ea is akkor nem lenne arcom pénzt kérni ezért sok rendes gamer tarsunk van aki nem engedheti meg magának hogy meg vegye.De ez személyes vélemény én is kaptam crysis 2 cd kulcsot és nagyon szépen köszönöm a kollégának!Egy felesleges BF3ja ha lenne valakinek még akkor bearanyozná a napom!

tescodr
(újonc)
Én is így vagyok vele :( sajnos a régi bf3 példányomat el lopták :S pedig nagyon szerettem gondoltam hátha valakinek van feleslegesen :)

Ahol elfut a Crysis 2 meg a BF3 azon talán tudna játszani az 5 éves gyermek is sok mindennel. Nem érzem reális kérésnek semmilyen szinten az Xboxot...

(#22035) pelenka35 válasza zzola (#22024) üzenetére


pelenka35
őstag

38... ritkán írok inkább olvasom a fórumot..

Gamertag:Rob3rt75

(#22036) vg válasza Dave™ (#22034) üzenetére


vg
addikt

Annak a kisgyereknek még egy c64-es grand prix is csúcs lenne, nemhogy egy 360 Forzával. :(

(#22037) killerjohn válasza MasterMark (#21980) üzenetére


killerjohn
addikt

a beállításokban teljesen jól rajzolja a pálcikaemberkét a gyerekre is. van valami ruhaszín, ami javasolt?

(#22038) MasterMark válasza killerjohn (#22037) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs. Ha ott jó, akkor a játék szar.

Milyen játékról is van szó?
Ő indítja a játékot? Ő kezeli végig?

Mert ha te, akkor rajtad marad az érzékelő.
Ilyenkor menj ki a szobából vagy bújj el, hogy átálljon rá.

Switch Tax

(#22039) Dave™ válasza vg (#22036) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ezek után már nem annyira... Szerintem ez abszolút a szülő hibája, miért kell elfogadni (vagy még rosszabb esetben kölcsön kérni) egy olyan valamit, amibe a gyerek nagy eséllyel bele fog szeretni és utána csak vágyódni fog utána? Ha rosszmájú lennék, itt inkább arról van szó (legalábbis részben), hogy ha a gyermek a konzolon játszana, akkor nem foglalná el a pc-t (amit apa feltehetően előszeretettel használ játékra a jelek szerint). Amint látszik, itt messze árnyaltabb a probléma, még ha nincs is benne semmi átverés. Van a családban egy teljesen használható számítógép, ez már sokkal jobb helyzetet teremt mint nagyon sok másik családnál, akik sokkal jobban rászorulnának a segítségre.

(#22040) Blaise válasza Dave™ (#22034) üzenetére


Blaise
veterán

Nem semmi azért, hogy még az Origin Bundle minimum 1 dolláros árát is sajnálta, és úgy kunyizott Crysis2 kulcsot. Kicsit fura a sztori azért...

Én is teszteltem anno az új 3-as BMW-t, egyből beleszerettem, de sajna az anyagi lehetőségeim nem engedik meg. Pedig mekkora mosoly lenne az arcomon.

(#22041) killerjohn válasza mephi666 (#21988) üzenetére


killerjohn
addikt

mintha az önéletrajzomat olvasnám :) :) :)
egyébként, nálunk mindenféle mese, transformers prime, ben 10 és uki között minden ami nem agresszív, a gyerekkel állandóan építünk duplózunk, robotozunk, stb. Eddig WII, most Xbox. ÉSSZEL. Ez a kulcsa. Eredménye, hogy óvodában aktív, társaságot keres közös játékra, 4 évesen 50-ig számol, kreatív, épít (és rombol), be nem áll a szája, csajozik, büszkén meséli reggelente a többieknek, hogy apával legyőzte a "pók főellenséget" a WII-n. Diablo3-ban a gyerek az ölemben ült és együtt fogtuk az egeret amikor megvolt az első team inferno dialkillem, de úgy hogy közben TSen 3 haverral ordítottuk hogy igeeeeeen, és a fiam velünk. Persze, van más "út" is a gyereknevelésben, de mi ilyenek vagyunk :) ettől nem lesz szociopata, vagy ha mégis az lesz, akkor nem ettől...

(#22042) killerjohn válasza MasterMark (#22038) üzenetére


killerjohn
addikt

én indítom, de kimegyek a képből. átáll rá az érzékelő, de darabos, akad, a gyerek 10 centit mozdít a kezén és erre a gép reakciója hogy fél métert megy a tévén, akadozik, elveszíti a fonalat. Madagaszkáros pingvines játék. A két és fél évest már pláne alig ismeri fel a kinekt, de ő egyébként is inkább tablet fanboy... A hét éves húgom most jön át játszani, kiderül hogy neki jó lesz-e...

(#22043) raziel01


raziel01
veterán

Megjött a Metro 2033 és a Metro Last Light. :D
Tökéletes állapotban vannak.
5 font+13 font+3 font posta volt.
Holnapra várom a Halo 4-et amit a múltkori hibás DVD miatt küldtek.

Halo Reach-ben lehet nem leszek benne. Most szólt nővérem, hogy feltörték a kocsijukat, át kell szaladnom hozzájuk vigyázni a gyerekekre. Fene tudja mikorra érek haza.

(#22044) woodbear


woodbear
addikt

Most fejeztem be a max payne3-at. Már idejét nem tudom mikor vettem :D De nem is értem miért nem nyomattam eddig vele...nagyon-nagyon jó játék. Bátran ajánlom mindenkinek. Még egy játék kipipálva....szerintem még egy év, és ki is játszok mindent amik még hátra vannak a játékaimból :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#22045) br4adam válasza woodbear (#22044) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nekem pont most jött meg Gameről a Max Payne 3, kiváncsi vagyok rá ezek után. Bele is kezdek szerintem :).

Illetve ezzel együtt jött COD MW3 és Hitman Absolution: Professional Edition (szép az artbook meg minden így együtt). 20 fontért egyben a három nem tűnt rossz vételnek.

(#22046) joysefke válasza woodbear (#22044) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

PC-n játszottam, konzolon nem tudom milyen, PC-n nekem nem tetszett.

-Elnyomhatatlan nagyon hosszú cutscene-k (amiből többet többszőr is végig kellett néznem).
-PC-n nekem valahogy nem ment a kontrolleres irányítás (túl tág FoW, vagy csak nagyon kezdő voltam a kontrollerrel)
-Max folyamatos lamentálása a társadalmi egyenlőtlenségről meg az alkoholizmusáról elég hamar felbosszantott

Most a Dishonored-ot játszom, na az eszméletlen nagy, még a DLC-ket is megvettem hozzá

J.

(#22047) DaveN


DaveN
tag

Hello!

Kontroller moddinggal próbálkozott már valaki?

Vennék ebay-ról egy ilyen aranyozott "héjat" a kontrollerhez, de félek, nem bírom összerakni! :D

Ha valaki esetleg csinált már ilyet, az segítsen légyszi! :D

(#22048) dilipok válasza DaveN (#22047) üzenetére


dilipok
veterán

szetszedni nem nagy kaland, en az osszerakassal szoktam megszenvedni :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#22049) DaveN válasza dilipok (#22048) üzenetére


DaveN
tag

Ez nem jó hír! :D

(#22050) dilipok válasza DaveN (#22049) üzenetére


dilipok
veterán

nem olyan veszes a dolog amugy. Figyelni kell, hogy minden a helyen legyen mikor osszeilleszted a burkolatot es nem lesz gond. Nezz egy videot a youtube-on, biztos van kontroller szet/osszeszereles. Pl ez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.