Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49701) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Májusi GWG:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49702) MasterMark válasza l.skywalker (#49701) üzenetére


MasterMark
titán

Baszki, mindketto megvan. Coh ezt kapom a 200 Forintomert. :DDD

Switch Tax

(#49703) oriic válasza MasterMark (#49702) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh, ne válogass. :D

Live-Die-Respawn

(#49704) l.skywalker válasza MasterMark (#49702) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Majd DWG-ben még megveheted kedvezményesen a The Force Awakens LEGO-t Season Passal! :DD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49705) parandroid válasza MasterMark (#49702) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Húzd be a one-osakat is, jó lesz később.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49706) r.levente75 válasza l.skywalker (#49701) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem is megvan mindkettő, de az sw lemezesben. Lehet hogy most jött el az ideje, hogy megváljak tőle. :F

(#49707) spanyoll


spanyoll
addikt

Drága Urak!

Egyik barátomtól kaptam egy 360ast, amit ezer éve nem használ. Mondta, hogy játék nincs hozzá, de szerinte csipeltessek, stb. Mondtam neki, hogy köszi nem, minek warezoljak, ha 1-2Kért már régi játékokat meg lehet venni.
Hazahoztam, bedugtam (kontrollert még vadásznom kell hozzá), hogy legalább kiderítsem, működik-e még. Bekapcsolt, és elindult a gta IV, majd kérte a kontrollert. Eléggé furcsának gondoltam ezt, így kinyitottam a lemezjátszóját és egy írt dvd volt benne. Utána kivettem, akkor behozott valami régi fiókot, amibe belépett.

A kérdésem az, hogy most akkor ez meg lett buzerálva vagy sem? Én jobban örülnék ha nem lenne, mert mint írtam eredeti játékokkal használnám, aztán nem tudom, hogy az bezavarna-e (életem első konzolja, kéretik elnézni a hülye kérdéseket).
Ha meg lett buzerálva, akkor attól még ugye tudom használni eredeti játékokkal?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49708) MasterMark válasza spanyoll (#49707) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nem eredeti ment benne akkor mókolva volt.

Amelyik gép már mókolva volt, azt megjegyzi, Live-on már nem biztonságos eredeti játékokkal sem.

peterkeT: Persze azokat be szoktam, de nem hiszem hogy egyhamar vennék One-t.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49709) r.levente75 válasza MasterMark (#49708) üzenetére


r.levente75
addikt

Pedig nem rossz masina. :K

(#49710) l.skywalker válasza r.levente75 (#49709) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ahogy olvastam Mark elég penge PC-t futtat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49711) spanyoll válasza MasterMark (#49708) üzenetére


spanyoll
addikt

A nem biztonságos mit takar? Ha berakok rendes eredeti játékot, akkor kidob, hogy a mókoltságot megjegyezte? :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49712) MasterMark válasza spanyoll (#49711) üzenetére


MasterMark
titán

Gyakorlatilag igen. Egész pontosan bannol.

l.skywalker: Nem ettől függ, de amíg nem lesz valami olyan játék amiért megérné megvenni addig biztos nem kell.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49713) l.skywalker válasza MasterMark (#49712) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Csak kíváncsiságból! Eddig egy ilyen sem volt? Overewatch sem érdekelt? És milyebre mondanád, hogy megéri?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49714) MasterMark válasza l.skywalker (#49713) üzenetére


MasterMark
titán

PC-n Overwatch-ozom. :)

Hát pl. egy Ni-oh, Horizon Zero Dawn, jobban elgondolkoztat. De egyelőre egyik új generációs konzolnak se látom értelmét.

Switch Tax

(#49715) l.skywalker válasza MasterMark (#49714) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen a Horizon0down storiját nagyon dícsérték (persze a grafikája mellett).

De a scorpio sem biztos, hogy akkora hatással lesz akkor rád....

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49716) MasterMark válasza l.skywalker (#49715) üzenetére


MasterMark
titán

Játék nélkül mit ér az egész amúgy is?

Kíváncsi vagyok egyébként hogy a Scorpio-val mit tudnak mutatni. Várom az E3-at már.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49717) l.skywalker válasza MasterMark (#49716) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, most talán a Scorpioval éleződik a verseny a fejlesztői oldalon is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49718) Casoli


Casoli
őstag

Nemrég volt a születésnapom, kaptam a rokonságtól egy egy éves előfizetést LIVE-ra, viszont én most másra vágyom. Eladnám csúnya bukóban akár szürkebolti ár alatt. Akit érdekel, küldjön privátot. Modikat kérném, ne töröljék, nem akarnám a hardveraprón valami ismeretlennek elherdálni. Kösz!

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49719) spanyoll válasza MasterMark (#49712) üzenetére


spanyoll
addikt

Hát én nagyon hülye vagyok ehhez, ma már párszor földhöz akartam vágni valamit...

Vettem egy kontrollert, hogy kipróbáljam mi a helyzet. Belépés után kitöröltem mindent a vinyóról, kitöröltem a meglévő profilokat. Játszottam kicsit a fable kettővel amit vettem a kontroller mellé, tök jó volt, de kilépés után nem mentett valamiért és nem tuidtam folytatni onnan, ahol abbahagytam :/
Bezzeg a benne talált írt gta IV lemez mentett magától :/

Plusz gondoltam, hogy ha frissítem a szoftvert akkor hátha kukázza a törést vagy tudomisén; meg használnám a liveot is. A rendszerfrissítést viszont megszakítja valamikor.. Így a liveot sem tudom használni. Plusz ebből adódóan azt sem tudtam megoldani, hogy asztaliról streameljek rá videót. Valami ps3 media server nevű cuccal látja a box a mappát, de a videókat nem játssza le, még ha át is konvertálom.

Úgyhogy jó idegbeteg voltam egy idő után; se videó stream a boxra, se mentés, se semmi ilyesmi.
Valamelyikre van tippeket, hogy hogyan kéne megoldani? :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49720) MasterMark válasza spanyoll (#49719) üzenetére


MasterMark
titán

Ahhoz hogy videókat tudj lejátszani, kellene a frissítés egyrészt.

Másrész hiába "törlöd a törést" akkor is bannolni fognak Live-ról. Sőt ha jól értem fel sem enged már most sem.

Profil nélkül pedig nem tudsz menteni sem...

Switch Tax

(#49721) spanyoll válasza MasterMark (#49720) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor semmilyen megoldás nincs arra, hogy mentsek? Akár a benne lévő vinyóra, vagy bárhogy.
Ne már, hogy sehogy nem lehet megjavítani, amit más elcseszett :/

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49722) MasterMark válasza spanyoll (#49721) üzenetére


MasterMark
titán

Csinálj egy profilt, azzal tudsz menteni, most írtam.

Switch Tax

(#49723) spanyoll válasza MasterMark (#49722) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja tényleg; okés, köszi :)
Film streamelés akkor gondolom nem kivitelezhető ezek szerint.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49724) MasterMark válasza spanyoll (#49723) üzenetére


MasterMark
titán

Kellene hozzá az Optional Media Update...

Switch Tax

(#49725) spanyoll válasza MasterMark (#49724) üzenetére


spanyoll
addikt

Tehát nem, mert nem tudom rátölteni ha jól értem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49726) x360elite válasza spanyoll (#49725) üzenetére


x360elite
őstag

Egy megoldás van. Elviszed szervizbe, ott nullázzák a géped flash memóriáját (nem a mókolást, hanem a teljes szoftvert), majd rátesznek egy újat és kész is. A kérdés csak az, hogy megéri ezzel foglalkozni, vagy nem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49727) spanyoll válasza x360elite (#49726) üzenetére


spanyoll
addikt

Okés, köszi, rákérdezek esetleg, hogy mennyiért csinálnak ilyet!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49728) consono válasza spanyoll (#49727) üzenetére


consono
nagyúr

Van másik megoldás is: ha már mókolt, keresel valakit aki ért hozzá és megfrissíti neked. Vagy eladod (sokaknak "értéknövelő" még mindig az RGH) és veszel helyette eredetit.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49729) szandra1988 válasza consono (#49728) üzenetére


szandra1988
tag

Úgy tűnik, hogy ez a gép flashelt, mivel viszi a másolt lemezt. Ettől még lehet, hogy rgh-s is, de egyáltalán nem biztos.

(#49730) r.levente75 válasza spanyoll (#49727) üzenetére


r.levente75
addikt

Add el, vegyél másikat!

(#49731) spanyoll válasza consono (#49728) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszi!

Lehet, hogy az lesz, egyelőre már örülök, hogy működik. Eladni nem szeretném, mert egy kedves barátomtól ajándék volt. Ha a videó streaminget meg tudom oldani, akkor onnantól egészen jó így nekem; multizni úgy sem akarok, local coop vagy vs.-hez meg gondolom szintén nem kell semmi extra.

@szandra: Fene se tudja; a lényeg, hogy viszi a gyári lemezeket.

@levente: Lásd fentebb; ajándék volt, inkább nem adnám el.

No de köszönöm a segítséget mindenkinek, és elnézést ha a warez határain belül került volna a kérdésem; még ha én leginkább az ellentétjét szeretném is elérni, miszerint eredeti játékokkal játszhassak rendesen :D
Legközelebb már próbálok ettől mentes kérdést feltenni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49732) icemad válasza spanyoll (#49731) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Barátodnál azért kérdezz rá, hogy mi van a géppel. Nem baj, ha tudod mire kell figyelni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49733) spanyoll válasza icemad (#49732) üzenetére


spanyoll
addikt

Ő sem tudja. Annyit tudott mondani, hogy ezer éve ő is a bátyjától kapta, kontrollerek nélkül, így nem használta. Ő mindenképp törten akarta használni, de szerinte akkor még nem volt ez a három betűs mittomén milyen hack vagy chip vagy mi, tehát szerinte ez valami kezdetleges verzió. Ő sem tud semmit, még annyit se mint én, aki kérdezgettem (még a fórumos dolgok előtt), hogy akkor eredetivel ugye megy azért, vagy sem. Nála csak a polcon állt.
De hát ez van, egyelőre szerencsére tudok menteni, a minap vásárolt fable is ment már tök szépen, tehát most elvagyok vele, aztán később majd jobban utánanézek, esetleg megnézetem valami szakival.

Amúgy az normális, hogy valami barát hangos amikor lemez van bent és úgy játszom? Ha nincs bent, csak a beállításokat buzgerálom, akkor szép csendes, de lemezzel meg hangos nagyon. Nem lehet, hogy szegény megevett sok év alatt rengeteg port, és ki kéne pucolni? Lehet egyáltalán ezt házilag?
Mivel ez is csak egy pc, csak céleszközre alakítva, így ha vannak rajta sima csavarmenetek, akkor könnyen kipucolom ha lehet.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49734) x360elite válasza spanyoll (#49733) üzenetére


x360elite
őstag

Ha most van először xbox-od és még soha nem szedtél szét egyet se, akkor inkább hagyd ki. Könnyű törni a burkolat bizonyos részeit (főleg a füleket). Ha minden áron szét akarsz szedni egyet, akkor javaslom vegyél egy rosszat (3-4000 körül már lehet kapni), és azon kísérletezz. Nem árt megnézni egy videót is a szétszedésről és úgy belefogni.

Ne "szakival" nézesd meg, hanem szervizzel. Pl.: konzolvilág, konzolstudo, console corner... Ilyen "majd én megjavítom" - mondva csinált szerelőkre - ne bízd, mert megszívod.

Az xbox 360 meghajtója sajnos hangos. Ez van. A legtöbben ezért vásárolnak a store-ból játékot (nem kell hozzá lemez), na meg olcsóbb is. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49735) spanyoll válasza x360elite (#49734) üzenetére


spanyoll
addikt

Akkor nem sima csavarozás, hanem műanyagpaneles bohóckodás; inkább akkor hagyom :)
A szaki alatt én is ilyesmire gondoltam amúgy.

Storeból meg vennék játékot; ha fel tudnék menni először livera, amit nem fogok tudni :( Marad a dobozos vásárolgatás.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49736) x360elite válasza spanyoll (#49735) üzenetére


x360elite
őstag

A külső műanyag burkolat alatt van egy fém ház, ami csavaros.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49737) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok,

XBOX360 slim-be szeretnék 2,5" SATA vinyót belevarázsolni. Csak WD jöhet szóba vagy mást is el fog fogadni? Pl.: hitachi ?

előre is köszi

(#49738) MasterMark válasza szatocs1981 (#49737) üzenetére


MasterMark
titán

Csak WD, abból is csak olyan amilyen jó, és még azt is mókolni kell...

Switch Tax

(#49739) szatocs1981 válasza MasterMark (#49738) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

OK, köszönöm.
Mivel van elfekvőben egy HITACHI 2,5"-os notebook winchesterem, van rá esetleg módom xbox-szal összekötni?
Jelenleg egy 8Gb-os pendrive-val használom. Ha USB házba beleteszem a vinyót és úgy kötöm össze az xbox-szal, lesz olyan átviteli sebesség, h arról menjenek a játékok, ne a CD-ről?

(#49740) MasterMark válasza szatocs1981 (#49739) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, USB-ről jónak kell lennie, ha a dokkoló nem túl gagyi.

Switch Tax

(#49741) szatocs1981 válasza MasterMark (#49740) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Nagyon köszönöm ismét a segítséget!

(#49742) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Bocs a duplázásért!

Most olvasom, hogy külső HDD használata esetén csak 16GB-ot fog látni az xbox360, amit játékok mentesere /telepitésére lehet használni.
Ez valóban így van?

(#49743) MasterMark válasza szatocs1981 (#49742) üzenetére


MasterMark
titán

Azóta már ez bővült 2 TB-ig.

De vannak olyan játékok amik így is belső vinyót igényelnek. Igaz, nagyon kevés, de jobb tudni róla előre... (Bár ha eddig nem volt vinyód, és nem futottál bele ilyenbe, akkor nem kell túlaggódni.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49744) icemad válasza MasterMark (#49743) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nekem is új infó. Köszönöm.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49745) szupermacs válasza l.skywalker (#49701) üzenetére


szupermacs
veterán

Na még jó, hogy nem vettem meg őket. Lego SW-n pont tegnap gondolkodtam, hogy be kellene szerezni, hogy asszonnyal mulassunk. :DDD

(#49746) l.skywalker válasza szupermacs (#49745) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a 4-ből már 3 megvan.. :P (jó az egyik csak XO Home Share-n keresztül)

Majd kíváncsi leszek a május első heti DWG-re, hogy mit fognak még SW témából belerakni...

(#49744) icemad:

Én a Titanfall-ba futottam így bele, de a neten még ezeket is írják:

Battlefield 4, Destiny, GTA-V ill. a Froza 2-3-4 (habár ezt kétlem)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49747) spanyoll


spanyoll
addikt

Azt jól értem, hogy ha egy játékot "installálok" (vagy nem emlékszem pontosan mi volt a neve), akkor az nem jelenti azt, hogy megy lemez nélkül?
Fogtam a kontrollerhez vett fablet, felraktam a vinyóra elvileg (legalábbis kétlem, hogy 4-6gbot foglal a mentés), majd megpróbáltam lemez nélkül futtatni, de sír miatta, hogy tegyem be.
Én cseszek el valamit, vagy ez így jó?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49748) szupermacs válasza spanyoll (#49747) üzenetére


szupermacs
veterán

Lemezes játéknál a telepítés után is kell a lemez, csak digitálisnál nem fogja kérni. Miután beolvassa a lemezt, már nem fogja pörgetni az olvasó.

(#49749) spanyoll válasza szupermacs (#49748) üzenetére


spanyoll
addikt

Á értem. Akkor lemezesnél nincs is értelme felrakni ezek szerint. Köszi az infot!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49750) szupermacs válasza spanyoll (#49749) üzenetére


szupermacs
veterán

Van értelme felrakni, mert nem fog annyira karcolódni. Ha nem telepíted fel, akkor végig a lemezről fut a játék és pörgeti. Ha telepítve van, akkor csak indulásnál csinálja ezt. Én is feltelepítettem a Fable-t.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.