Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) Janusz001 válasza x360elite (#50148) üzenetére


Janusz001
őstag

Diablo -t az első rész megjelenése óta tolom, sőt, D3 -at megvettem pc -re, utána jött a hír, hogy megjelenik x360 -ra is, azt is megvettem, utána jött a kiegészítő pc -re, szintén betáraztam, utána jött x360 -ra is, megvettem, csak a drága blizzard megjelenéskor elfelejtette közölni, hogy az x360/ps3 vonal nem fogja megkapni a többi patchet, ami jött pc -re és next gen re, volt is nagy felháborodás forumokon.
Amúgy én a mai napig nagyon jól elszórakozom konzolon d3 -al, szerintem messze kényelmesebb kontrollerrel játszani, mint bill+egérrel.
Viszont nagyon érőben van egy one s is, mostanában már egész jó akciók vannak 70k körül, amazonon húsvétkor volt 82k -ért 500gb -s 2 kontrollerrel és 1 játékkal (fifa17,forza3,batlefield1) , na azt bánom, hogy kihagytam.

(#50152) szupermacs válasza Janusz001 (#50151) üzenetére


szupermacs
veterán

Simán jó a 360-as változata a játéknak az offline multi miatt is. Egy időben PC-s verzióban mindig visszavágytam a játékba a season miatt, de már azt is hanyagolom. Nem ér annyit a belefeccölt idő.

(#50153) l.skywalker válasza szupermacs (#50152) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha végre nem fogok csak későn éjjel játszani és lesz időm, akkor bekapcsolom a 360-at és végigtolom. Co-op mindig jöhet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50154) szupermacs válasza l.skywalker (#50153) üzenetére


szupermacs
veterán

Örülnék neki! :R

(#50155) x360elite válasza Janusz001 (#50151) üzenetére


x360elite
őstag

Én 70-ért vettem one-t 2 év garival. Örültem is... Majd elkezdtem játszani és arra jutottam, ha lesz gyerekem és meg kell büntetnem, mert baromságot csinált, akkor leültetem és a kezébe nyomom a one kontrollert és 3 órán keresztül D-PAD-al kell játszania. Na ennyire szar a one joy. Ki a fas*om hallott már mikrokapcsolós D-PAD-ról. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50156) x360elite válasza szupermacs (#50149) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem mindegy, hogy ki csinálta, de ha már itt tartunk, akkor elmondanám, hogy pontosan ezért DURVA koppintás. Hiszen a diablo=blizzard és nem blizzard egykori fejlesztő csapata, akik most Runic Games néven ténykednek. De ez nem is igazán számít. Én akkor kapcsoltam ki a játékot, mikor jött az a sok kis genyó aki beléd ver egyet és elrohan, na ott röhögtem egy hatalmasat. Mondom: vazze D2 1-es pálya és annyi volt számomra a játék.

Ráadásul minden szörny, pálya és mozgás egy az egyben diablo. Ennyi erővel lehetne a játék neve: Diabchlight is :D . Ne érts félre, jó játék - mint azt mondtam is - de hogy valakinek/valakiknek ennyire ne legyen új ötlete az már fájdalmas.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50157) r.levente75 válasza x360elite (#50155) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem ez pont pozitívum a 360-ashoz képest. Jobb.

(#50158) l.skywalker válasza x360elite (#50155) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem értem mi a baj a D-paddal meg a One kontrollerrel. Használom már egy ideje és teljesen jó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50159) parandroid válasza l.skywalker (#50150) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A digitális árak betegek az MS-nél mindig. Volt már a D3 6k-ra leárazva, egyébként meg dobozosan régóta annyi mindenhol (a kiegészítős kiadás).

Ami miatt a Diablo nekem sosem jött be (már az első két rész sem), az pont a képi világa, és a TL pont ebben más. PC-n nagy kedvenc volt mindkét rész, ennyiért meg kihagyhatatlan, és pont. :)

A Trine multiját kérdezte valaki, hogy jó-e: ez pont az a játék, ami multira lett kitalálva. Szerintem az elmúlt évtized legjobb platformere, ügyes, okos, hanguatos, és még szép is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50160) l.skywalker válasza parandroid (#50159) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én hamarabb kezdtem el játszani a Sacred-el, mint a Diablo-val. Majd mivel mindenki mindig sírt nekem, hogy ez csak egy Diablo klón, így azzal is elkezdtem és rájöttem, hogy minden rendben, mert mind a kettő ugyanolyan jó :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50161) x360elite válasza r.levente75 (#50157) üzenetére


x360elite
őstag

Ja persze. Főleg mikor egy "le, előre, le hátra" kombinációt kellene bevinni és a mikrokapcsoló túlzott érzékenysége miatt egy nagy katyvaszt vesz be az említett kombináció helyett. Mint mondtam szeretem a verekedős játékokat (főleg az MK-t) és ott nagyon fontos a pontosság, ezért számomra ez a joy megoldás óriási vissza lépés az előző generációhoz képest. Néha egy mezei "le, hátra" dolgot "le, le, hátra, le"-nek vesz be. Borzalmas. Szerencsére már van a one-hoz is értelmes joy. Nagyon várom, hogy megérkezzen (2 napja rendeltem)...

l.skywalker: Tutira nem játszol verekedős játékkal, ha tolnál egyet kb 1 óra után dobnád ki a joy-t a csukott ablakon.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50162) l.skywalker válasza x360elite (#50161) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

na azt tényleg nem :D majd kipróbálom valamelyiken (Tekken, MK vagy mittomén)

Mit rendeltél?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50163) x360elite válasza l.skywalker (#50162) üzenetére


x360elite
őstag

Bármelyik megteszi. Tekken-nél nem adok fél órát sem. Ott ugyanis még viccesebb kombinációk vannak. Pl.: "le, hátra, le+hátra, előre, előre+A/B". Majdnem elsírtam magam, mikor megpróbáltam bevinni ezt practice módban és láttam, hogy mit vett be helyette a joy. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50164) x360elite


x360elite
őstag

Bocs, ezt nem figyeltem "Mit rendeltél"?

ebay-ről rendeltem egy noname joy-t. Kemény 3500 pénz volt :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50165) l.skywalker válasza x360elite (#50164) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na erre kíváncsi leszek! TESZTET!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50166) x360elite válasza l.skywalker (#50165) üzenetére


x360elite
őstag

Én is kíváncsi vagyok. Remélem jó lesz, de ha nem, akkor sem dőlök a kardomba. Jó lesz PC-hez. :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50167) MasterMark válasza x360elite (#50164) üzenetére


MasterMark
titán

Es mit varsz tole? Valoszinuleg szar lesz. Amugy link?

Switch Tax

(#50168) l.skywalker válasza MasterMark (#50167) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Túl ritkán írsz. Eleinte felbasztam magam a kommentjeiden, de mára már hiányzik a stílusod. :D

Jaja, linket!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50169) x360elite válasza MasterMark (#50167) üzenetére


x360elite
őstag

Link-et nem tudok küldeni, mert sajna ez az egy darab volt és a leütéssel együtt eltűnt a hirdetés is, de itt egy kép a joy-ról.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50170) MasterMark válasza l.skywalker (#50168) üzenetére


MasterMark
titán

Nem ertem a gondodat. :DDD Altalaban oszinten leirom amit gondolok. Nem szandekom senkit megbantani, csak felesleges kerugetni a kasat. Aki ezt nem tudja feldolgozni, azzal nem tudok mit csinalni. :R

x360elite: Razer Onza, vagy Sabertooth-on nem gondolkoztal? Epp most probalok szerezni egy Onza-t ha minden jol megy. Kivancsi leszek ra.

Switch Tax

(#50171) x360elite válasza MasterMark (#50170) üzenetére


x360elite
őstag

Gondolkodtam rajta én is. Ha eldöntötted, hogy megveszed, akkor megvárom mit szólsz hozzá, ha azt mondod jó, lehet beruházok egyre, de csak úgy nem merek kiadni 20-25 ezret egy joy-ra. Úgy hallottam akörül mozog az ára.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50172) l.skywalker válasza MasterMark (#50170) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Éppen ez az. Hogy eleinte gondnak hittem, mert "parasztnak" tűntél. De x év fórumozás után rájöttem, hogy ez a fajta "viselkedés" a megfelelő itt :D Ennek ellenére nem értem, hogy vagy képes olyan rohadt türelmes lenni az olyanokkal mint pl. darnics :D

x360elite: most már tényleg nagyon érdekel milyen lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50173) r.levente75 válasza l.skywalker (#50172) üzenetére


r.levente75
addikt

"hogy vagy képes olyan rohadt türelmes lenni ", régi motoros. :R

[ Szerkesztve ]

(#50174) dlajos


dlajos
csendes tag

Üdv!
Halo 4-et hogyan kell beállítani hogy osztott képernyőn ne legyen oldalt két üres sáv?

(#50175) #30734848


#30734848
törölt tag

Heti DWG

(#50176) oriic válasza dlajos (#50174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos ez ilyen, nincs beallitas hozza.

Live-Die-Respawn

(#50177) dlajos válasza oriic (#50176) üzenetére


dlajos
csendes tag

Köszi.Gondolom multiban sem.

(#50178) IG55 válasza #30734848 (#50175) üzenetére


IG55
senior tag

Ezekhez hasonló AAA-s játékok mennyire gyarkan vannak ilyen leárazásokban? Úgy látom ezek azért jóval olcsóbbak, mintha lemezen akarnám megvenni őket.

(#50179) parandroid válasza IG55 (#50178) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hetente változik a kínálat (mindig kedden), illetve hamarosan egy nagyobb nyári vásár jön, azt érdemes kivárni, valamint karácsony előtt vannak még durva akciók.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50180) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ide is beírom, elvégre idemég jobban passzol a téma:

Sikerült a művelet!
Meg tudtam venni Revolut Mastercarddal a Final Fightot!

Ergo mégiscsak lehetséges külföldi Storeból is venni X360-as (BC játékokat) akár akkor is ha az nincs hazai Storeban! YIKES!!!!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50181) MasterMark válasza Bogyi007 (#50180) üzenetére


MasterMark
titán

És hogy? És 360-on is megy?

Switch Tax

(#50182) mrrr74 válasza #30734848 (#50175) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Sziasztok,

friss konzolos vagyok, ebből a mostani pakkból mi az ami kötelező?
Persze, ez így hülye kérdés, mert kinek mi az igénye, de biztosan vannak alapdarabok.

Autós játékot találtam kettőt is Grid2 és a Bornout, ezeket érdemes, ha szeretem ezt a stílust? Illetve 5 éves kisfiamnak itteni ajánlásra megvettem a Cars-t.

Mivel fogalmam sincs ezek jó vételnek számítanak-e, tudtok benne segíteni, hogy most érdemes, vagy esetleg szokott lenni ennél jobb ár? Annak nincs értelme, hogy mindent össze-vissza vásároljak első felindulásból.

Köszi,
Alex

PS: ha esetleg van a csomagban jó mászkálós (Fable?), vagy kihagyhatatlan FPS arra is megköszönnék pár tippet.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50183) _Karesz_ válasza mrrr74 (#50182) üzenetére


_Karesz_
tag

Gears of War sorozat darabjai most elég jó áron vannak, szintén kötelező darab.

(#50184) mrrr74 válasza _Karesz_ (#50183) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Köszi, azt hiszem felírtam magamnak otthon ezt a címet is.
Az elmondható, hogy érdemesebb a későbbi részeket megvenni, mert jobb a grafika, mert fejlődött a motor?
Mert pl. az Assassin's creed II-t ahogy olvasom istenítik, a későbbieket meg nem annyira. Gondolom erre is érdemes figyelni, de ugye nulla múlttal semmi infóm.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50185) MasterMark válasza mrrr74 (#50182) üzenetére


MasterMark
titán

Rayman Origins, Rayman Legends gyerekeknek biztos tetszik, nagyon jó játékok.

A többire meg nem tudok mit mondani, mivel az hogy másoknak tetszik valami, neked még egyáltalán nem biztos, hogy tetszeni fog. De ott van pl. a Mass Effect is. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50186) mrrr74 válasza MasterMark (#50185) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ezek tényleg aranyosak, köszi. Ugye keddig meg tudom venni őket, addig megpróbálom a demót leszedni és azzal játszani, mennyire tetszik a kicsinek.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#50187) _Karesz_ válasza mrrr74 (#50184) üzenetére


_Karesz_
tag

Már az első rész is elég jó, persze a későbbiekben fejlődött már, de érdemes az elejétől kezdeni.

(#50188) haris válasza mrrr74 (#50182) üzenetére


haris
őstag

Lego karib tenger kalózai 247,- ft
Ki ne hagyd! Normálon 1000-ért sem drága, na de ha lehet szinte ingyen...

(#50189) x360elite válasza mrrr74 (#50184) üzenetére


x360elite
őstag

Az Assassin's Creed II-t a kőbalta egyszerűsége miatt istenítik sokan. Mindenféle extra segítség és különösebb fejtörés nélkül vittem végig 12 óra játékidő alatt anno. A grafika semmivel sem jobb mint a többi AC játéké. Talán az AC1-nél kicsit jobb, számomra nem volt feltűnő.

Szerintem pont a többi része kellemesebb a játéknak, mert néha gondolkodni és taktikázni is kell bennük. Megmozgatját kicsit a lötyögő káposztalevet :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50190) MasterMark válasza x360elite (#50189) üzenetére


MasterMark
titán

Az ACII-t a története, karakterei, hangulata, és a helyszínei valamint az akkoriban újszerű játékmenete miatt szeretik sokan. És nem azért mert egyszerű lenne...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50191) l.skywalker válasza x360elite (#50189) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem egyben az egész jó. Én kevés olyan játékot tudok mondani ami ne lett volna jó. Esetleg van ami jobb lett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50192) x360elite válasza MasterMark (#50190) üzenetére


x360elite
őstag

Jól van na. Bocsánat, :R nem akartam megbántani az AC II fanokat, de számomra egyszerű volt és azt hittem mások is erre jutottak.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50193) MasterMark válasza x360elite (#50192) üzenetére


MasterMark
titán

Mikor játszottál vele?

Switch Tax

(#50194) IG55 válasza haris (#50188) üzenetére


IG55
senior tag

Azt hol látod?
Nekem 5 EUR-t ír.
Itt

[ Szerkesztve ]

(#50195) MasterMark válasza IG55 (#50194) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

haris: Köszi a tippet, instabuy. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50196) IG55 válasza mrrr74 (#50182) üzenetére


IG55
senior tag

Nálunk szintén egy 5 éves gyerek fogja nemsokára megkapni a gépet, majd tolhatják multiban. :)

[ Szerkesztve ]

(#50197) icemad válasza IG55 (#50194) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is külföldről nézem, nekem mindig a magyar ár dupláját, tripláját írja. Ez van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50198) IG55 válasza MasterMark (#50195) üzenetére


IG55
senior tag

Ja, területi beállítások miatt lehetett?
:R

(#50199) MasterMark válasza IG55 (#50198) üzenetére


MasterMark
titán

Így van, ha magyar profilod van, akkor a magyar oldalon nézelődj.

Switch Tax

(#50200) mrrr74 válasza haris (#50188) üzenetére


mrrr74
aktív tag

köszi. Erre nekem 4.99$-t listáz. Ez így bug, vagy csak Golddal ennyi?

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.