Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) raziel01 válasza g4mer (#21000) üzenetére


raziel01
veterán

Régen 5 munkanap volt. Még nyáron meg nyár előtt. De mostanában simán 10 nap is lehet.

(#21002) dilipok válasza g4mer (#21000) üzenetére


dilipok
veterán

ertem en, hogy annyit irnak, de ezzel kezdodik alatta a szoveg:

Please Note:
• Delivery lead times shown are approximate and are not guaranteed.

Tul sok mindent nem tehetsz. Varsz es remenykedsz, hogy nem kell 45 nap utan megint rendelned .

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21003) g4mer válasza dilipok (#21002) üzenetére


g4mer
senior tag

Persze, megértem én, csak olvastam, hogy megjött valakinek a kinectje, de ő biztos hamarabb leadta már a rendelést. Meg ugye tudjuk azért, hogy milyen a magyar posta :)

Sic Parvis Magna

(#21004) raziel01 válasza g4mer (#21003) üzenetére


raziel01
veterán

Ő is akkor rendelte, mint mi.

(#21005) Napfénysüti

A Project Gotham Racing 4 jó játék?
Illetve azt tudja-e valaki hogyaz MS Wireless Speed Wheel működik-e ennél a játéknál?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21006) g4mer válasza raziel01 (#21004) üzenetére


g4mer
senior tag

A héten szerintem már megkapjuk :K

Sic Parvis Magna

(#21007) dilipok válasza Napfénysüti (#21005) üzenetére


dilipok
veterán

a gugli szerint jo hozza.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21008) Ronam


Ronam
addikt

Keresgélek most olcsón COD Ghosts-ot, találtam is egyet, de az van mellette, hogy "promós". Mit jelent ez egészen pontosan? Hiányzik esetleg valami belőle? Vagy nincs hozzá rendes tok?

(#21009) mephi666


mephi666
nagyúr

na, megjött a rendelt 3 játék game-ről: úgy néz ki, mindig sz@r kerül a palacsintába, mert a quake4-et be se akarja olvasni a meghajtó :U nincs látható sérülés a lemezen, de a meghajtó nem pörgeti fel, csak ciripel időnként vele... a lemez jobban megnézve olyan, mintha nem is sík lenne, hanem enyhén domború ...ezzel lehet valamit kezdeni? (mondjuk megpróbálni nem közvetlenül vasalni rajta kicsit, hátha kisimul, vagy hasonló? :D )

#21010: persze

#21011: épp ez az, hogy 4font, postát már nem érné meg :) a többi játék meg települ gond nélkül...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21010) MasterMark válasza Ronam (#21008) üzenetére


MasterMark
titán

Halványabb a borító. Az ilyenek mennek tesztelésre, meg gondolom a bemutató gépekbe.

mephi666: Eredeti?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#21011) dilipok válasza mephi666 (#21009) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem nem sokat. Egyeztess a game-mel, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Valoszinuleg, ha visszakuldod, akkor kuldenek egy masikat/visszafizetik az arat (kerdes, hogy a visszakuldes koltsege nagyobb-e, mint a jatek ara :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21012) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Most vettem egy Xbox 360 E 250GB két játékkal (Halo4 és Tomb Raider). Eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Egy olyan kérdésem lenne mivel ezek már az új Jasper laposak. Milyen időközönként kell pihentetni a konzolt? 2 óra játék után 30 perc pihenő? :) (Tudom kockaságnak hangzik )

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#21013) MasterMark válasza Damage401 (#21012) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek nem jasper alaplaposak, és nem kell pihentetni.

Switch Tax

(#21014) dilipok válasza Damage401 (#21012) üzenetére


dilipok
veterán

a jasper laposak meg a regi fat gepek voltak, de mar azokat sem kellett pihentetni jatek kozben. A slimekben raadasul mar van tulmelegedes elleni vedelem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21015) woodbear válasza Buster17 (#20978) üzenetére


woodbear
addikt

Majd elmondom milyen :DDD

Napfénysüti: PGR4?!?! Nem kérdés, hogy jó-e, mai napig elszórakoztat. Kellően jó a nehézsége is....alapmű

Oldalam: www.swsfoto.de

(#21016) Damage401 válasza MasterMark (#21013) üzenetére


Damage401
senior tag

Köszönöm a gyors választ. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#21017) air válasza Damage401 (#21012) üzenetére


air
nagyúr

360 E Corona v6 alaplappal van szerelve.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21018) MasterMark


MasterMark
titán


.
Project Natal vélemény:

Nos, először is nagyon szórakoztató a menüben integetve navigálni. :DDD Aztán letöltöttem azokat a demókat, amiket értelmesnek találtam.
A Kinect Sport játékok meglepően jók, és vicces, hogy teljesen utánozza a tested. :D
A Raving Rabbids gitározása nagyon szórakoztató. Kedvet kaptam a Guitar Hero-ra, lehet majd valami ilyesmit is beszerzek.
Kinect Star Wars hááát éppen csak oké. Eléggé bugyuta.
PowerUp Heroes viszonylag szórakoztató, jól játszó.
Kinectimals. Húgom játszott vele, gyerekeknek való, de akinek szól azokat jól meg is fogja. Szép játék, sokmindent lehet benne csinálni.

És akkor következzenek az igazi játékok:
Fable The Journey, na ez már alakul. Ilyesmit várna el az ember a Kincet-től. Értelmes dolgokat kell csinálni, van történet is. A varázslatok jól működnek, és kellően oda is kell figyelni.
Az utolsó a Rise of Nightmares. Na, ez az. Ilyennek kell lennie egy játéknak ami Kinectre készült. Szinte tökéletes. Az irányítás nagyon jó. Magad mész ami nagy pozitívum a Fable-el szemben. Sokkolókal meg láncfűrésszel zombit irtani pedig nagy élmény. :C
Több ilyen játékot várnék el. És ahogy látom nagyon-nagyon kevés van.

Maga a Kinect érzékelés szerintem jó. Igaz, hogy nekem egy kicsit alacsonyan van, és ilyen kártyám sincs, amivel kalibrálni lehetne, de így is volt. Nagy tér kell hozzá, de tényleg nagy. És fárasztó is. :)) Jól leköveti az embert, még ha négyen is vagyunk a szobában.

Szóval megérte ezt az 5 ezer Forintot. Ennél többet nem is adnék érte.

Még a Child of Eden-re vagyok kíváncsi. Ha tudtok még valami jó játékot rá, akkor mondjátok.

A GAME-ről is egy kicsit. Régebben már rendeltem tőlük új játékot, minden korrekt volt.
Magát a Kinect egy ilyen saját készítésű dobozban volt, ami tartotta, hogy ne mozogjon. Ez a doboz benne volt egy másik nagyobb dobozban körülötte ilyen levegővel töltött zacskók. Szerintem ez is korrekt csomagolás volt, nem is lett baja.
Maga a Kinect kicsit poros, és morzsás volt (WTF?). Gyorsan letisztítottam, csak pár apróbb karc, és kopás van rajta, nem vészes. Itt megint elmondanám, hogy vajon mi a francot csinálnak az emberek a dolgaikkal. :) Mégis mitől lesz karcos egy Kinect? Komolyan...

A Magyar Postáról pedig, a múltkori GAME-es játékom tokját összetörték. Ok, nem nagy gond, de akkor is. Pénteken a postaládában az értesítő, nagy betűkkel rajta: "Csomag a gondnoknál!!!"
Na mondom nagyszerű, nem vagyunk valami jóban a gondnokkal, gyorsan szaladtam át a másik lépcsőházba, szerencsére érintetlenül volt meg a csomag, megkaptam, megköszöntem.

Na akkor erről ennyit. Egyelőre megtartom a Kinectet. Kicsit hosszú lett, köszi aki elolvasta.

Switch Tax

(#21019) Napfénysüti válasza MasterMark (#21018) üzenetére

Jó a beszámoló, örülök hogy bejött és nem fikázod. Táncolós programokat nem tudom menynire komálod de szórakozásnak még megéri kipróbálni. Mikor barátok jönnek akkor én is szoktam táncolni, elég vicces és át tud mozgatni. De személy szerint én a sport játékokat kedvelem a kinectnél. :)

dilipok: ez a kalibráló kártya pontosan mi? Még sose hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21020) dilipok válasza MasterMark (#21018) üzenetére


dilipok
veterán

ha kell egy olyan kalibralos kartya, adok szivesen, van elfekvoben par valahol

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21021) MasterMark válasza MasterMark (#21018) üzenetére


MasterMark
titán

Még egy kis kiegészítés:

Maga a normál kamerája a Kinect-nek igen ratyi. :) Félhomályban gyakorlatilag már semmit nem lát. Nem ártott volna benne valamilyen 720p-s kamera minimum.

Egyébként vak sötétben is működik a mozgásérzékelés.

Napfénysüti: Köszi, akkor majd azt is megpróbálom. :R

dilipok: Elfogadnám. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#21022) mobal válasza nauro (#20993) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem pedig a Ghostsot bűn megvenni. No offense, egy vélemény.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#21023) dilipok válasza MasterMark (#21021) üzenetére


dilipok
veterán

addig is nyomtathatsz magadnak egyet, ha nagyon kell ;)

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21024) MasterMark válasza dilipok (#21023) üzenetére


MasterMark
titán

Ja, szóval akkor semmi speckó. Mekkora méretben kell?

Switch Tax

(#21025) WhiteWalker válasza MasterMark (#21018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ma megkaptam én is, pont ilyen kiszerelésben és tökéletesen működik...és persze UK dugóval :DDD , tudom az nem kell a slimhez :B

(#21026) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Megvan a 3.!!!!

Hihetetlen mennyire gyermekien nagy feeling tud lenni még így, közel a 30. hoz is egy új konzol megvásárlása:)

(#21027) tDr1v3r válasza HagaNRG (#21026) üzenetére


tDr1v3r
veterán

:Y

A fehérkére szívesen leváltanám a kékikémet. :P

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21028) balazs0102


balazs0102
senior tag

Sziasztok!

Van egy 500GB-os Toshiba 2,5 ''os külső vinyóm. Szeretném ugye usb-n rádugni a boxra de olvastam ,hogy csak FAT32-t ismer. Viszont a formázási lehetőségeimben vagy NTFS-t vagy exFAT fájlrendszerre tudok formázni... exFAT is megfelel neki vagy kerítenem kell oylan progit ami FAT32-re tudja formázni?

az oprendszerem win7 64bit.

(#21029) raziel01 válasza balazs0102 (#21028) üzenetére


raziel01
veterán

Mit akarsz vele? Mert használni nem fogod tudni az biztos.
Csak gyári HDD-t fogad el. (esetleg WD de ott mókolni kell)

(#21030) MasterMark válasza balazs0102 (#21028) üzenetére


MasterMark
titán

Csak 32 GB-ig tudod Boxos particíóként használni.
De videókat, ilyesmit nagyobb helyen is tudsz tárolni, ha minden igaz.

Switch Tax

(#21031) mephi666


mephi666
nagyúr

na, poénból benyomtam a q4-et az asztali olvasóba és helyből felpörgeti, olvassa :U franc essen bele, hogy nem lehet saját lemezről biztonsági másolatot készíteni, pedig vennék akár egy duplarétegű lemezt is ezért...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21032) raziel01 válasza mephi666 (#21031) üzenetére


raziel01
veterán

Másolat lehet készíteni valahogy de olvasni nem fogja a box alapból az is tuti. :D

Egyébként nekem is görbült volt a Halo 4 lemezem. Hiába raktam rá súlyokat nem lett jobb.
Visszaküldtem és most várom, hogy megkapják.

(#21033) redXIII válasza balazs0102 (#21028) üzenetére


redXIII
senior tag

akkor tárgytalan :D

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#21034) nokia párti válasza HagaNRG (#21026) üzenetére


nokia párti
őstag

Gyönyörű az a fehér gép, nekem is ilyen van. :K
Hihetetlenül jól tud mutatni a szobában.

(#21035) balazs0102 válasza raziel01 (#21029) üzenetére


balazs0102
senior tag

RGH-s lesz holnaptól a cucc.

(#21036) mephi666 válasza raziel01 (#21032) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, csak az 12font, ez meg 4... ezt nem érné meg küldözgetni... gondolkozok, hogy tudnám "kivasalni" :DDD ...max betudom tanulópénznek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21037) MasterMark válasza balazs0102 (#21035) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor el lehet tolni innen a biciklidet, ahogy mondani szokás...

más.: Egyetértek tényleg gyönyörű a fehér slim, még ha élőben nem is láttam eddig.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#21041) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok!

Xboxot szeretnék vásárolni de nem tudom eldönteni hogy melyiket vegyem a sima 250 gigás Slimet vagy a most nemrég megjelent új Slim E tipusú gépet szintén 250 gigás merevlemezzel. XBox Onet nem szeretnék, a fentebb említett két gép jöhet szóba. Úgy szeretném hogy vásárlás után közvetlenül RGH-va lesz. Tehát melyik gép legyen? Maradjak a jól bevált Slimnél vagy vegyem meg az újat? Előre is köszönöm szépen a válaszotokat! :)

Tomi

[ Szerkesztve ]

(#21046) MasterMark válasza szatomi30 (#21041) üzenetére


MasterMark
titán

Slim is, és az E is okés. Ne warezolj.

Switch Tax

(#21047) br4adam válasza szatomi30 (#21041) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ugyanaz kb a kettő, az E szerintem szebb.

(#21048) dilipok válasza MasterMark (#21024) üzenetére


dilipok
veterán

mint egy lemez tok kb. amugy itt azt irjak, hogy, 7 X 4 1/2 inches. Kinyomtatod, raragasztod egy vastagabb kartonlapra es mar van is egy kartyad :) (ettol fuggetlenul, ha nem jo vagy megis igenyt tartanal egyre, nagyon szivesen megkeresem es odaadom :B )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#21049) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kérdés : ha nincs wrz, akkor az aprón miért lehet mókolt gépeket árulni? :U mind ps1-től kezdve a 3-ig , stb...

[ Szerkesztve ]

(#21050) MasterMark válasza dilipok (#21048) üzenetére


MasterMark
titán

Rendben köszi megpróbálom akkor kinyomtatni.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.