Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50701) Vagany válasza sugarforce (#50700) üzenetére


Vagany
őstag

Ha jól néztem a 2-3 ezer inkább 4 ezer az meg már több mint 50%, bár igaz, hogy a kínaira áfa is mehet, ha gyanús lesz a vámnak, de erre nemtom mennyire harapnak. A képeken eredetinek tűnő termék van, amit küldenek nemtom milyen lehet, az értékelések nem rosszak.
Itt találtam a legolcsóbban de erre rájön a szállítás:[link]
Itt találtam még valami VS-t ez nem tudom milyen:[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#50702) szupermacs válasza Vagany (#50701) üzenetére


szupermacs
veterán

Csak én bukom jobban a vezetékesre? Valamiért jobban érzem magam, ha nem kell azon aggódnom, hogy lemerül a controller. 3-4 méterre van az ágyamtól a box, így nekem nem okoz gondot. A vezetékest meg vevő nélkül is rá tudom kötni a PC-re.

(#50703) x360elite válasza Vagany (#50699) üzenetére


x360elite
őstag

Ne vegyél ilyet. Rakás szar mindegyik. Valami probléma minden esetben van velük. Ha minden áron után gyártottat szeretnél, akkor Razer, vagy Datel kontrollert ajánlom.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50704) Vagany válasza szupermacs (#50702) üzenetére


Vagany
őstag

Én nem aggódok van feltöltve akku mindig, ha lemerül max kicserélem a ceruza akkukat és megy is fel a lemerült akku a töltőre. Töltőm is van 3 (ezek csak a jobbak), litiumos 18650, 26650 akkukhoz vettem őket (lámpabuzi vagyok), de mind tölt nimh-t is, egyszerre 7 akkut tudok tölteni, ha megszorulok. A vezeték nélküli nagyon kényelmes, wireless-ből még mindig könnyen tudok vezetékest csinálni [link], de fordítva nem nagyon, PC-re meg nem kell a controller, ott hálisten van egér meg bill.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#50705) MasterMark válasza Vagany (#50704) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel nem tudsz vezetékest csinálni wireless-ből... Ez csak a Play and Charge aksi töltésre jó. A kapcsolat wireless marad.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50706) szupermacs válasza MasterMark (#50705) üzenetére


szupermacs
veterán

Vezetékest csinál belőle. Hiszen kilóg egy kábel a controllerből. Nem mondta, hogy működni is fog PC-vel. ;]

(#50707) x360elite válasza szupermacs (#50706) üzenetére


x360elite
őstag

Ha mondta volna, akkor sem működne. :P

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50708) Vagany válasza MasterMark (#50705) üzenetére


Vagany
őstag

Igazad van, ezzel nem lehet PC-hez használni :B :R , valahonnan emlékeztem, hogy láttam már ilyen kábelt, de azt meg se néztem, hogy ez csak tölt, mert meg se fordult a fejemben, hogy PC-hez használjak kontrollert, pedig amúgy bizonyos játékoknál tényleg jól jöhet.

#50706 szupermacs

Akkor csak jól írtam ;] :P

#50703 x360elite

Köszi nem veszek ilyet :R . Ahogy nézem a razer és datel sem olcsóbb mint egy eredeti MS. Nem akarok minden áron utángyártottat, csak kerestem az olcsóbb, de jó alternatívát.

Igazából használtan, de garival vettem a gépet (576), volt hozzá egy kontroller ami jól működik, de kaptam egyet kölcsönbe (legalább kipróbálni a fifa demót) ami néha kikapcsol, meg vissza is kéne adni valamikor, ezért kerestem volna alternatívákat. A használt eredeti megint lutri 5-6 ezerért. Sokat rendelek kinából, tudnak jó dolgokat is csinálni manapság már, ezért gondoltam hátha ilyet is lehet olcsóbban kint, mint itthon az eredeti. Mert az itthoni eredeti beszerzés annyi lesz mint amennyi a komplett gép volt, de hát ez van. Köszi mindenkinek az infókat.
Akkor ha új eredetit keresnék, ettől van jobb ajánlat? (lehet kinti beszerzés is) [link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#50709) x360elite válasza Vagany (#50708) üzenetére


x360elite
őstag

Ha a joy amit kaptál néha kikapcsol, az elemtartó hiba. Az elemtartó alján lévő két érintkezőt kell kicsit kifeszíteni (de csak finoman mint ha lovat baxnál :D ). Az 576-os akcióra én is emlékszem, de egyszer volt ilyen, hidd el nem sűrűn lesz már. Ha megnézed a normál árakat, akkor egy jó minőségű használt kontroller max 6000 míg egy értelmes konzol 30000 körül mozog. Konzolvilágnál szokott lenni patentül felújított joy 6 hónap garanciával. A razer és a datel pedig azért kerül ugyanannyiba (vagy többe), mert bár nem picipuha termék, de a minősége magasan üti a microfost. Remélem találsz jó joyt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50710) szupermacs válasza x360elite (#50709) üzenetére


szupermacs
veterán

,,Ha a joy amit kaptál néha kikapcsol, az elemtartó hiba. Az elemtartó alján lévő két érintkezőt kell kicsit kifeszíteni"

Mennyire kell kifeszíteni? Mert nekem még ezután is mozog.

Egyébként az RB is alig veszi már a régin a nyomást. Ha szétszedem, akkor lehet valamit ott is feszegetni, hogy jobban érintkezzen? :DDD

(#50711) x360elite válasza szupermacs (#50710) üzenetére


x360elite
őstag

Neked csak azt tudom javasolni, hogy bátran feszegesd az RB/LB-t, ha szerinted egy benyomódott fémet és egy mikro kapcsolót lehet egyáltalán egyszerre említeni :C

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50712) szupermacs válasza x360elite (#50711) üzenetére


szupermacs
veterán

Vánosok kíméljenek! :DDD

(#50713) KonzolozZ válasza x360elite (#50709) üzenetére


KonzolozZ
csendes tag

Inkább azt a fém nyelvet kell kihajlítani jobban, amit a kontroller füle akkor nyom be, amikor az elemtartót a helyére pattintod. Az zárja az elemek polaritását. Rezgéskor / rázáskor emiatt kapcsol ki.

(#50714) x360elite válasza KonzolozZ (#50713) üzenetére


x360elite
őstag

Ok.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50715) x360elite válasza szupermacs (#50712) üzenetére


x360elite
őstag

Neked is lesz majd nyugi, nem kell irigykedni. :P Amúgy mindkettő akad itthon (360 és one is)

Nem mellesleg én boldogan "kíméllek". Kérdeztél, válaszoltam és nem fordítva .... :N

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50716) szupermacs válasza x360elite (#50715) üzenetére


szupermacs
veterán

Csak azért kérdeztem hülyeséget, mert nagyon nem értek a controller működési mechanikájához. Gondolom akkor ez már csere érett lett.

(#50717) l.skywalker válasza x360elite (#50703) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én lehet, hogy veszek a gyerekeknek. 2 havonta gajra tesznek egyet, eddig a Btech-eseket vettem akcióban, de ez így még olcsóbbra jön ki

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50718) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Zsákolható GWG-s játékok: Runbow (XO), LEGO Pirates of the Caribbean (X360).

(#50719) r.levente75 válasza MrPeekaboo (#50718) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszönöm, köszönjük. :R

(#50720) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50721) haris válasza Bogyi007 (#50720) üzenetére


haris
őstag

Hát ez elég gyengére sikerült. :DDD
:P

(#50722) MasterMark válasza haris (#50721) üzenetére


MasterMark
titán

Nem unjátok ezt mindig beírni?

Switch Tax

(#50723) l.skywalker válasza MasterMark (#50722) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pláne, hogy ezek nem is rossz címek. Kevés kis "szar" van köztük :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50724) sugarforce válasza MasterMark (#50722) üzenetére


sugarforce
őstag

nemhiszem, minden héten be kell írni, mert amennyiben nem tennék, leállnának a szerverek, lehűlne a föld magja és felrobbanna az univerzum. De nem is értem mit várnak sokan, csupa AAA+-os címek minden héten leértékelve 80%-al?

(#50725) haris válasza MasterMark (#50722) üzenetére


haris
őstag

Bocs, úgy tűnik nem ment át az irónia.
Pedig OFF-ba tettem és két smile-t is biggyesztettem a végére, egyet kivert fogakkal. Pont azt akartam sugallni amit írsz.
De szerintem lendüljünk is túl ezen.
Még 1x bocs mindenkinek.

De hogy ON is legyen:
Akciós éves gold 12+3 hó 18ezer huf

[ Szerkesztve ]

(#50726) MasterMark válasza haris (#50725) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ma újra elolvasva már inkább éreztem ironikusnak. Bocs én is, csak már baromi unalmas ez. :D

Switch Tax

(#50727) oriic válasza Bogyi007 (#50720) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Asura Wrath-en nagyon gondolkodom, hátha bekerül BC-be. :(

Live-Die-Respawn

(#50728) Bogyi007 válasza haris (#50725) üzenetére


Bogyi007
veterán

Cdkeys.com oldalán ugyanezt vettem meg - kb 14400 forintért...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50729) darnics


darnics
aktív tag

üdv! mindenkinek! az lenne a kérdésem hogy az xbox game passt hogyan lehet lemondani?angolul jön be az oldal nem merek belenyulni.14 napos próbára befizettem de baromság fölleg hogy csak xbox one -ra jó nekem meg 360 van igy sajna nem tudom használni és mivel goldom már van igy nem szeretnék még egy elöfizetést fölleg hogy számomra használhatatlan.xbox honlapján szeretném lemondani azzal kapcsolatban segitsetek! elöre is köszönöm kellemes estét!

(#50730) x360elite válasza darnics (#50729) üzenetére


x360elite
őstag

A microsoft mindenben segít.

ITT megtalálod a szükséges infókat a lemondáshoz.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50731) Ukraan


Ukraan
aktív tag

Üdvözletem!
Érdeklődnék, hogy ha letöltőkóddal telepítenék egy játékot az X360 HDD-jére (Kung Fu Panda 2), szükség van-e aktív Live Gold előfizetésre. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

BÚÉK!

(#50732) MasterMark válasza Ukraan (#50731) üzenetére


MasterMark
titán

Gold nem kell, de Live profilodnak kell lennie.

Switch Tax

(#50733) Ukraan válasza MasterMark (#50732) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Köszönöm! :R

BÚÉK!

(#50734) rasky


rasky
senior tag

Vettem egy kontrollert PC-hez tegnap újonnan, de az analóg karoknak van egy nyekergése, zörgése ...játék közben engem nagyon idegel...gagyinak hat...normális ez?

Volt annó több évig boxom 2 kontrollerrel, de nem emlékszek, hogy lett volna ilyen... :(((

(#50735) x360elite válasza rasky (#50734) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos a karok többségének ez a "hibája" megvan. Ismert probléma és egyáltalán nem normális, de sajnos gyakori. Nem tudom mikor volt az az "anno", amikor volt boxod, de gyanítom még a régebbi fehér-szürke, vagy fekete-szürke joyod volt. Azok jobban meg voltak csinálva mint az újabb feketék.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50736) rasky válasza x360elite (#50735) üzenetére


rasky
senior tag

Elmentem a szomszéd városba, mert csak ott van konzolvilág...leakartak rázni, hogy szerviz és megadták a microsoft számát...na mondom és a 3 nap csere? Így telefonálások után végül kicserélték és az újjal nincs probléma szerencsére, így már okés a dolog :K

(#50737) x360elite válasza rasky (#50736) üzenetére


x360elite
őstag

Királyság. Szerencséd volt. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50738) IG55 válasza rasky (#50736) üzenetére


IG55
senior tag

Kíváncsi vagyok pár nap használat után sem fog e nyikorogni. Nálam volt ilyenre példa.

(#50739) Casoli válasza rasky (#50736) üzenetére


Casoli
őstag

Nyikorogni fog az is hamarosan.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50740) l.skywalker válasza Casoli (#50739) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem még most sem nyomorog, pedig tavaly januárban vettem. Biztos ti vagytok vadállatok:D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50741) rasky válasza Casoli (#50739) üzenetére


rasky
senior tag

Jahjah, ez még rosszabb... :) Vicc minőség...tényleg.

(#50742) Casoli válasza rasky (#50741) üzenetére


Casoli
őstag

Semmi baj a minőségével. Mikor a műanyag a műanyaghoz dörgölődik, annak egyszer nyekergő hangja lesz.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50743) r.levente75 válasza IG55 (#50738) üzenetére


r.levente75
addikt

360-on egy év alatt háromszor gariztattam kontrollert.

(#50744) x360elite válasza Casoli (#50742) üzenetére


x360elite
őstag

Na de 2 nap alatt??? "rasky" 22-én cseréltette és 24-én már írta, hogy ez még az előzőnél is rosszabb. Ott már elég erősen beszélhetünk minőség problémáról. A régebbi (4db) kontrollerek közül miért nem nyikorog nálam egyik sem, még így 5 év távlatából is tökéletes.... Az újabbak pedig egy-két hét után már szarakodtak. Szétszedtem és bezsíroztam a ravaszt, azóta nem nyikorog.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50745) balintka válasza x360elite (#50744) üzenetére


balintka
addikt

Nálam is volt ez a nyikorgásos probléma még a 250 GB-os gépnél. Talán a 3. joy lett jó, cserélték mindig.

(#50746) Bogyi007


Bogyi007
veterán

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50747) szupermacs válasza Bogyi007 (#50746) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó akció, de sajnálom, hogy a Blood Bowl alapjáték nem kapható a DLC-hez. PC-n nagyon szerettem az elődjével együtt. :(

(#50748) Saumur1


Saumur1
csendes újonc

Sziasztok!

Szeretnék filmet lejátszani az xbox-on pendrive-ról. Xbox-al formáztam a pendrive-ot, de sok formátumot nem ismer fel valami miatt. Egyetlen avi formátumban levő filmet játszott le, volt egy másik avi is, amit láttam a box menüjében, de le nem játszotta. A mkv-t is látom a menüben, de nem tudom lejátszani.
Hogyan tudom megoldani, hogy box-ról tudjam nézni a filmeket (nyaraláskor jól jönne).
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#50749) MasterMark válasza Saumur1 (#50748) üzenetére


MasterMark
titán

Egyrészt nem erre való. Másrészt kell rá a média frissítés akkor többmindent fog lejátszani.

A pendrive-ot PC-vel formázd meg FAT32-re és úgy mehetnek rá a filmek. MKV-t nem fog lejátszani, az biztos.

Switch Tax

(#50750) Saumur1 válasza MasterMark (#50749) üzenetére


Saumur1
csendes újonc

Köszönöm a választ!
Azért formáztam az xbox-al, mert azt mondta, akitől vettem, hogy akkor tutira felismeri a box.
Tudom, hogy nem erre való, de van egy media rész is a menüjéean, ahol filmeket, zenéket lehet lejátszani. Ezért gondolom, hogy bizonyos formátumokat azért illene lejátszania.
Milyen formátumokkal boldogul az xbox film tekintetében?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.