Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Tigi válasza Algotis (#5994) üzenetére


Tigi
őstag

A lányom barca rajongó, úgyhogy fogjad be a szájadat. :D

(#5997) Buster17: és meztelenül nem tudsz vele játszani? :DDD

(#5998) raziel01: PC-n rakd be letöltési sorba és majd letöltöd, ha lesz net a Boxon.

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#6002) raziel01 válasza Algotis (#5999) üzenetére


raziel01
veterán

Így akarta a jóisten úgy néz ki. :D
Mindegy veszek helyette valami verekedős játékot.

Tigi: meg sem engedi venni. Nem tudom berakni a letöltési sorba. Mikor rákattintok akkor amikor a vásárlás megerősítés lenne akkor az nincs hanem helyette van ez a hibaüzenet.

[ Szerkesztve ]

(#6003) Buster17 válasza Tigi (#6001) üzenetére


Buster17
addikt

Hama` lecsapnak de már megtáltam hogy hogy kell. Na de még a sprintet nem találom ha lehet benne

(#6004) Algotis válasza Tigi (#6001) üzenetére


Algotis
addikt

Az egy dolog, én meg nem vagyok az :D
Nagyon nem :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#6005) Micsurin


Micsurin
nagyúr

És a mai láma kérdésem: játék közben vagy akár hogyan szabad a be kapcsoló gombbal kikapcsolni a konzolt vagy csak kontroller--->xbox gomb--->turn of console ? :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6006) Tigi válasza raziel01 (#6002) üzenetére


Tigi
őstag

Ez érdekes, az elmúlt héten 9db játékot vettem, mindet PC-ről és elsőre ment mind, mondjuk MS pontra vettem.

(#6005) Micsurin: Én mindig kilépek Dashboard-ra és utána kapcsolom ki, de szerintem itt a nagy többség így csinálja.

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#6007) Ragnar95 válasza Micsurin (#6005) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyugodtan használhatod a kikapcsológombot is kikapcsolásra, nem viccből van :DDD :P Nem lesz tőle semmi baja a konzolnak :N

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6008) Micsurin válasza Ragnar95 (#6007) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Játék közben sem? vagy max el szál a mentés? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6009) Algotis válasza Micsurin (#6005) üzenetére


Algotis
addikt

Én is kilépek a dashboardba és utána turn off console, mentések miatt, meg hogy ne ne olyan hirtelen érje a kikapcsolás.

Androidos Outlookból küldve

(#6010) raziel01 válasza Tigi (#6006) üzenetére


raziel01
veterán

Egyszerűen az csesz fel ilyenkor, hogy próbál az ember tisztességes lenni és nem hagyják.
Mondjuk tisztességtelen meg nem is tudok lenni, mert a warezt nem viszi a box. :D
De érdekes, hogy a hibaüzenetre nem dob ki semmit a google. Kb ilyennel még senki nem találkozott.

(#6011) Micsurin válasza Algotis (#6009) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó csak reggel jóbára 5 órai kelés aztán kockulás 7:55-ig gyors kikapcs spint suliba :DDD
De ak azért dashboardba ki lépek ártani nem árthat :K
kajakra? akkor a next gen box izmos lenne :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6012) Algotis válasza Micsurin (#6011) üzenetére


Algotis
addikt

Ne már... Suli előtt is kockulsz :U

Androidos Outlookból küldve

(#6013) Ragnar95 válasza Micsurin (#6008) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Játék közben sem, csak nem menti el úgy a játékot...De mentés után játékon belülről is kiléphetsz úgy.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6014) Micsurin válasza Algotis (#6012) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mért ne? :DDD De nem mindig de gamer pc után kényelmes görnyedés nélkül játszani amúgy meg ac3 óda szögel néha :U :B

pedig használom azt a jobb klikk es javító bigyót :O :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6015) bobooo válasza Micsurin (#6014) üzenetére


bobooo
addikt

Óda? :O

Algotis: Egy ideje olvasgatom már az "aranyköpéseit", de ez most fájt..

Tigi: :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#6016) Algotis válasza bobooo (#6015) üzenetére


Algotis
addikt

Szokj hozzá... :(

(#6015) BoboDJ Minden pillanat fáj ;]

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#6017) Tigi válasza Micsurin (#6011) üzenetére


Tigi
őstag

A helyesírásod alapján nem gondoltam volna, hogy suliba jársz. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#6018) blambun


blambun
tag

Sziasztok!

A napokban megpróbálok venni egy xboxot, ezzel kapcsolatban már kértem egy-két tanácsot itt a monitorhoz való csatlakoztatásra vonatkozóan. Ez rendben is lesz remélhetőleg, viszont majd milyen profilt lenne érdemes regisztrálni? Régen úgy tudom, hogy trükközni kellett a regisztrációnál, most meg már elvileg van hivatalos magyar elérhetőség is, de nem tudom, hogy nyújt-e annyit, mint más regisztráció.

Másik: nézegettem használt játékok után, amik persze jóval olcsóbbak. Viszont fogalmam sincs, hogy amit megveszek használtan, az teljes értékű-e minden szempontból? Gondolok itt arra, hogy ha pl. valamit aktiválni kell a játékban, akkor ha azt már egyszer megtették, akkor én nem tudom használni vagy bármi ilyesmi. Szóval: ilyen szempontból is tekintve a dolgot, mire érdemes figyelni?

Előre is köszönöm a választ :)

(#6019) bobooo válasza blambun (#6018) üzenetére


bobooo
addikt

1. A magyar LIVE teljesen jó :K

2. Ha online pass kell a játékhoz és már elhasználták, akkor megkell venni az online pass-t is a LIVE-ról. Ha DLC és elhasználták már akkor nem tudod felhasználni azt.

(#6020) Algotis válasza blambun (#6018) üzenetére


Algotis
addikt

A külföldi profiloknak annyi előnyük van, hogy van egy ún. Rewards program, amiben bónusz MS pontokat lehet szerezni.
Ezen kívül a Magyar profil is teljesen jó!

A használt játékokat el lehet különíteni 2 csoportba:

1) Online Passos
Ezekhez van egy kód, ha azt felhasználták akkor 800MS pont (kb. 2500 Ft)-ba kerül egy Pass hozzá, és olyan, mintha új játék lenne.

2) Nem Online Passos
Ezekhez nem kell kód, anélkül árulják, az játszhat online a játékkal, akinél van a DVD.
Csak a DVD kell, és máris megvan a teljes értékű játék! :)

Androidos Outlookból küldve

(#6021) blambun válasza Algotis (#6020) üzenetére


blambun
tag

Köszönöm a válaszokat! Akkor ez az online pass csak a játék online részét befolyásolja, tehát ha jól értem az offline része mindenképp teljes értékű.

Most szétnéztem live-on és találtam rajta vagy 12 játékhoz online passot, amit meg lehet venni. :D Ez elég kevésnek tűnik, utána lehet valahol nézni, hogy mely játékokhoz kell ez? Mert akkor persze olyan árban próbálok venni használtan, hogy ha mindenképp kell online pass, még azzal együtt se legyen több, mint a bolti ár. :)

(#6022) Algotis válasza blambun (#6021) üzenetére


Algotis
addikt

[link]
Általában az EA játékokat érinti, pl. Call Of Dutykat nem :N
Igen, offline mindenképp van, a pass csak az online játékrészt befolyásolja :)

Androidos Outlookból küldve

(#6023) Csöbronit


Csöbronit
tag

Biztos írta már valaki,de így este szó szerint lusta vagyok kikeresni. Az új Tomb Taider játékhoz volt már szerencséje valakinek és kipróbálhatta? Tudom volt valami rendezvény valahol ahol kipakolták és meg lehetett nézni-ki lehetett próbálni.

FaZe Clan Member - MLG player

(#6024) Micsurin válasza Csöbronit (#6023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oszt társam megvette lehet kölcsön kérem és mondom az erednényt :DDD
helyes írást pls elnézni edzésről jövök haza fele és telorol forumozok :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6025) MasterMark válasza Micsurin (#6024) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs kifogás. :DDD

Switch Tax

(#6026) Micsurin válasza MasterMark (#6025) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kösz :DDD am telon amùgy
h tok kijelentkezni? :C
de a helyes ìrásom al nem tudok mit kezdeni bocsánat...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6027) Algotis válasza MasterMark (#6025) üzenetére


Algotis
addikt

:DDD

Androidos Outlookból küldve

(#6028) MasterMark válasza Micsurin (#6026) üzenetére


MasterMark
titán

Csak gyakorlással tanulható, és olvasással.

Ja és az elgépelés, nem egyenlő a helyesírással. :D

Switch Tax

(#6029) Algotis válasza MasterMark (#6028) üzenetére


Algotis
addikt

De itt nem elgépelésről van szó :DD

Androidos Outlookból küldve

(#6030) Micsurin válasza MasterMark (#6028) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oh hát menten hasadjak ketté .... Far cry3 is szagat boxon? És gow judgement hogyan áll?

2x750mha-s elem kel a kontrollerbe de nekem csak 2x2500 mha-s nagy tejesitményü ceruzza aksim volt
Azt is bele rakhatom? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6031) Algotis válasza Micsurin (#6030) üzenetére


Algotis
addikt

*az mAh, de belerakhatod, igen....

Androidos Outlookból küldve

(#6032) Micsurin válasza Algotis (#6031) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi mah megjegyeztem :)) hát ha a tetves busz is jön akor talán megveszem a batman arkham cityt 990ft ert :DDD ha haza ertem amugy az lineáris játék menetü v nem?

Bronit taidert irt tessé le cseazni a heyesirásért :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6033) Gombinyó válasza Micsurin (#6032) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem, a hazaúton bármi megtörténhet,

(#6034) bobooo válasza Micsurin (#6032) üzenetére


bobooo
addikt

A 990 Forint elé rakj egy 5-öst. Ugyanis 5 990 forint [link]

(#6035) Micsurin válasza bobooo (#6034) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Láma vok gotham city bocs :((( kosáron nagyobbat estem mint gondoltam :DDD meg ártot

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6036) WhiteWalker válasza Csöbronit (#6023) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

itt válaszoltam ;) ,aszem következő hónapban buy buy lesz :C

(#6037) Zsolthy88 válasza bobooo (#6034) üzenetére


Zsolthy88
csendes tag

én tegnap 1.990 Ft-ért tudtam megvenni, bár azóta lehet már változott, csak azt én nem látom.

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#6038) blambun válasza Algotis (#6022) üzenetére


blambun
tag

Köszönöm a listát! Most ezen nem találtam semmit, ami jelenleg érdekelne. :D

Remélem nem bánom meg majd az xbox-ot. Sokáig agyaltam ps3-on is (még néha most is elgondolkodok), de az a helyzet, hogy nem is kizárólag az xbox exkluzív címek érdekelnek, hanem sok olyan is, ami pc-re nem, hanem csak konzolokra jött ki. Ezekről meg azt olvastam többnyire, hogy általában xboxon jobban néznek ki, jobban sikerültek. Végül is ez az, ami a ps3 ellen szólt.

Viszont az első xbox exkluzív cím az valószínűleg a Halo valamelyik első tagja lesz. Érdekes, hogy ezt meg tán inkább a multi miatt szeretik, engem meg a sztori érdekelne leginkább. :D

(#6039) MasterMark válasza blambun (#6038) üzenetére


MasterMark
titán

Miért hány első tagja van? :D

Switch Tax

(#6040) Algotis válasza blambun (#6038) üzenetére


Algotis
addikt

Nem fogod megbánni :N
Minden multiplatform játék szebb, és sokkal simábban fut az xboxon, mint a PS3-on.
Így a helyes, hogy exkluzív címek alapján döntöttél, de azért nálam 1 éve az döntött, hogy milyen játékok hogyan futnak.
Összes COD jobban fut xboxon, és még szebbek is a színek.
A Halo-nak minden része jó, én épp csak a single-t játszottam ki G-ért, de ha Neked tetszik a jövőbeli lövöldözés, akkor hajrá :D

Androidos Outlookból küldve

(#6041) raziel01


raziel01
veterán

Jó ez az Xbox nagyon is. Életem legjobb döntése volt.
Most nyomom a Castlevania-t és tökre megtetszett. :D
Grafika nagyon jó meg a DMC szerű gameplay is.

(#6042) bobooo válasza raziel01 (#6041) üzenetére


bobooo
addikt

Én is így gondolom. :K Nagyon szeretem az xboxot én is :)

[ Szerkesztve ]

(#6043) blambun válasza MasterMark (#6039) üzenetére


blambun
tag

Úgy értettem, hogy ha jól tudom, akkor van a sztori szempontjából első tagja, meg az egyes részek megjelenési ideje szempontjából első tagja. :D

Algotis: Valójában nálam is ez volt annak az oka, hogy xbox mellett döntöttem. A csak konzolos címek esetén azt csiripelték a madarak, hogy az xbox-os változatok általában jobbak, szebbek. Engem meg az olyan címek is érdekelnének, amik mindkét konzolon elérhetőek. Ezért jutottam arra, hogy legyen akkor xbox. :)

(#6044) Algotis válasza blambun (#6043) üzenetére


Algotis
addikt

Aztán ne feledd, hogy van jó társaság is... :D

Androidos Outlookból küldve

(#6045) bognar110


bognar110
őstag

Akinek meg van a Dirt3 és szeretne néha multiba csapatni az vegyen fel :) Bognar1HUN

(#6046) raziel01 válasza bognar110 (#6045) üzenetére


raziel01
veterán

Dirt2-t vegyed megfele inkább. :D

(#6047) blambun válasza Algotis (#6044) üzenetére


blambun
tag

Látom itt is akad jó társaság, majd ha lesz valami multis cím a tarsolyomban, meg live is ( :DDD ) akkor itt fogok először partnereket keresni. :)

Különben mit gondoltok, ha piacra dobják az új generációt, meddig lesz még a jelenlegi támogatva?

(#6048) beast27 válasza blambun (#6047) üzenetére


beast27
senior tag

Ha az előző generáció példáját véve nem sokáig

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#6049) MasterMark válasza beast27 (#6048) üzenetére


MasterMark
titán

Az előző generációra még most is jön ki játék. (PS2)
A klasszik XBOX-nak nem volt akkora köre.

blambun: A jelenlegi generáció minimum 2 évig biztosan támogatva lesz, új játékok is jönnek majd rá szvsz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#6050) beast27 válasza MasterMark (#6049) üzenetére


beast27
senior tag

De én most az xbox classic-ról (első generációs xbox konzol) beszéltem
Amúgy pont most egy pár napja /hete nyugdíjazták a ps2-öt

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.