Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) MasterMark válasza amanoba (#50400) üzenetére


MasterMark
titán

Menj rá, hogy vásárlás, és a megerősítésnél kijavítja.

Ha van Gold-od most, akkor nem érvényes.

Switch Tax

(#50402) Janusz001 válasza amanoba (#50400) üzenetére


Janusz001
őstag

Szerintem most tuti olyan játékok vannak akcióban, amik neked nincsenek meg, ezért nem engedi! :)

(#50403) l.skywalker válasza amanoba (#50400) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van aktív Gold előfizetésed? Ha van, akkor a 200-as Gold ajánlat nem érvényes.

Egyébként pedig nyomkodd végig a lépéseket.. Csatlakozás stb. mert nem mindig adja be elsőre.

Janusz001 és az Xbox Chemtrail :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50404) IG55 válasza Janusz001 (#50402) üzenetére


IG55
senior tag

A rendszer bugos, nekem engedte a 200 forintot, pedig nem volt meg a játék.meg is vettem ingyenesen, ezt sem látta előre.

(#50405) Zeki


Zeki
nagyúr

Tudja valaki miért nem megy a live (Multiplayer)? Mert nincs goldom? Ez a Minecraft.

[ Szerkesztve ]

(#50406) MasterMark válasza Zeki (#50405) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs Gold-od...

Switch Tax

(#50407) Zeki válasza MasterMark (#50406) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, vettem egy 200Ft-ost.

(#50408) l.skywalker válasza Zeki (#50407) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50409) Zeki válasza l.skywalker (#50408) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos még mindig nem keresztkomaptibilis a droidos minecraft és az xboxos. :(
Telón/tableten már játszanak egy világban, de xboxon nem mükszik.

(#50410) l.skywalker válasza Zeki (#50409) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

"Telón/tableten már játszanak egy világban, de xboxon nem mükszik."

Gondolom mert mind a kettő Androidos.
Most volt nemrég egy cikk, hogy ezeknél a cross-platform igényeknél nem a technika jelenti a legnagyobb akadályt, hanem a különböző platformok biztonsági protokolljai jelentik a problémát.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50411) Zeki válasza l.skywalker (#50410) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja androidosak.
Csak szeretnének xboxos minecrafttal is beszállni. Akkor még nem fognak. Pedig a droidoson is bejelentkeztek az xbox live-ba. Van a playen alkalmazás hozzá, ami kapcsolódik is a droidos minecrafthoz.

(#50412) MasterMark válasza Zeki (#50407) üzenetére


MasterMark
titán

Automatikus megújításra figyelj oda.

Switch Tax

(#50413) KonzolozZ válasza szupermacs (#49950) üzenetére


KonzolozZ
csendes tag

Ha a hangot is át akarod vinni, akkor a vezeték nélküli megoldás ez:
Game Talk-Pro 2 vezeték nélküli headset XBOX 360-hoz [Datel]
A vezetékes pedig ez: SteelSeries Spectrum Audio Mixer headset átalakító Xbox 360-hoz

Remélem, hogy tudtam segíteni!

(#50414) Zeki válasza MasterMark (#50412) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már aznap beléptem a felületre, és lemondtam a hosszabbítást. :)
Azért köszi! :)

---
off:
Tegnap sokkhatásként ért, hogy valamikor 1 hónapja a lányom letöltötte a telójára a funimate video effect alkalmazást, erre tegnap 2499Ft-ot le is vont a kis rohadék török alkalmazás. Mert lejárt a próbaidő, és mostantól havi ennyibe kerül az előfizetés. Sajnos órákkal későb vettem észre az sms-t. Bekaphatják. :( Költsék a törökök gyógyszerre! Nyilván lemondtam...

[ Szerkesztve ]

(#50415) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

RGH-t le lehet szedni úgy hogy utána működjön a konzol normálisan?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#50416) x360elite válasza adamssss (#50415) üzenetére


x360elite
őstag

A téma tiltott ezen a fórumon, de a válsz NEM. (legalább is annyi pénzért nem lehet megoldani, hogy meg is érje).

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50417) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals With Gold:

Spotlight Sale:

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50418) szupermacs válasza Bogyi007 (#50417) üzenetére


szupermacs
veterán

CoD-ok ára egy vicc. De azért köszi! :R

(#50419) haris válasza szupermacs (#50418) üzenetére


haris
őstag

Én nem nevetek...
;(

(#50420) szupermacs válasza haris (#50419) üzenetére


szupermacs
veterán

Actiéknak nagyon kell a pénzünk, de nekünk ennyire nem fontosak a játékaik. :N

(#50421) JustinBarnes


JustinBarnes
csendes tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy amennyiben szeretném letörölni a konzolról a profilom, úgy a korábban vásárolt / letöltött játékok egy új ember számára egy új profillal elérhetőek lesznek?

A másik kérdés pedig, hogy az ingyenes gold játékokból még régen rengeteget töltögettem le, csak a 250GB-os tárhely szűkössége miatt ezeknek közel fele az idő során törlésre is került. Természetesen ezeket én újra tudnám telepíteni, mivel 'megvásároltam' őket, viszont ezt egy új profillal is meglehetne tenni, ha esetleg az új személy is kipróbálná ezeket?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#50422) MasterMark válasza JustinBarnes (#50421) üzenetére


MasterMark
titán

1. Lutri, de inkább nem. (Ami már a gépen van az talán menni fog, de nem biztos hogy melyik,)

2. Nem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50423) x360elite válasza JustinBarnes (#50421) üzenetére


x360elite
őstag

Én már csináltam ilyet. Majdnem minden a gépen lévő játék működik másik profillal is sőt, az eredeti profilnak nem is kell a gépen lennie. Természetesen mint minden esetben itt is vannak kivételek, mégpedig a csak online játszható játékok. Azok valamiért nekem sem mentek.

A másik kérdésre a válasz: Nem, másik profillal nem tudod leszedni a játékokat.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50424) JustinBarnes válasza x360elite (#50423) üzenetére


JustinBarnes
csendes tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!

És picit megfordítva a kérdést: ha a későbbiekben veszek egy új konzolt, ami tegyük fel teljesen üres, akkor bejelentkezve a profilomba a "download history"-ból vissza tudom ingyen telepíteni az összes régen megvett / letöltött játékomat?

(#50425) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Itt a Major Nelson féle lista is:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50426) x360elite válasza JustinBarnes (#50424) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, de ott már csak a te profiloddal fognak működni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50427) MasterMark válasza JustinBarnes (#50424) üzenetére


MasterMark
titán

Természetesen igen.

És valóban ott csak a te profiloddal fog működni.
Ha azt akarod, hogy a többi is lássa majd, akkor át kell vinni Transfer Licence-el a dolgokat. Viszont így az előző gépen lévő már biztosan nem fog tudni játszani a te játékaiddal.

Switch Tax

(#50428) x360elite válasza JustinBarnes (#50424) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, arra figyelj, hogy a licence transfer-t ne birizgáld az új gépeden.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50429) JustinBarnes válasza MasterMark (#50427) üzenetére


JustinBarnes
csendes tag

Rendben köszönöm!

Igazából a lényeg, hogy ha esetleg visszatérnék nosztalgiázni, akkor számomra (a saját profilommal) legyenek elérhetőek a játékok újból, az kevésbé fontos, hogy ezen tartalmakat más profilok is elérjék, csak gondoltam hátha lehet több legyet egy csapással.. Köszönöm a segítséget! :R

(#50430) olasz159


olasz159
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Segítséget szeretnék kérni mert még nem találkoztam ilyen problémával.
Destiny játékot szeretném telepíteni de állandóan meg szakad a letöltés..Több Gb-nyi adatot akar leszedni, de nem tudja befejezni..

Találkozott már más is ezzel a gonddal??
A gép gyári, nincs módosítva!

IN GOD WE TRUST

(#50431) x360elite válasza olasz159 (#50430) üzenetére


x360elite
őstag

Nem lehet, hogy megtelt a vinyó a box-ban?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50432) olasz159 válasza x360elite (#50431) üzenetére


olasz159
csendes tag

500 ból még 210Gb Szabad..

IN GOD WE TRUST

(#50433) x360elite válasza olasz159 (#50432) üzenetére


x360elite
őstag

Nem tudom, csak tippelek, de van gold-od? Ha nincs esetleg az is bezavarhat, de ez csak találgatás mivel ugye ez a játék kizárólag online játszható.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50434) olasz159 válasza x360elite (#50433) üzenetére


olasz159
csendes tag

Köszi a választ.Jelenleg nincs Goldom..Én úgy tudom hogy Single-ben is játszható..
Kölcsönbe kaptam a játékot.De a tulaj sem játszott még vele..
Próbálom az aktiv letöltésekben tölteni.Ott legalább százalékban mutatja hogy áll.Ha megszakad akkor ott újra tudom indítani.

IN GOD WE TRUST

(#50435) MasterMark válasza olasz159 (#50434) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet single-ben is játszani.

Switch Tax

(#50436) l.skywalker válasza olasz159 (#50434) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még lehet 200 forintért havi goldot venni akció keretében: [link]
Csatlakozás után jeleníti meg 2500 helyett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50437) olasz159


olasz159
csendes tag

Köszi mindenkinek.
Végül megoldódott..Gold nélkül is lehet játszani, de még nem tudom mennyire van úgy értelme.
A gond az volt, hogy a feltelepített játék (5.6GB) mellé még kb 8GB adatot szedett le és ez egyből nem jött le hanem csomó alakalommal megszakadt.Lehet nálam vagy a szervernél volt gond. 10Mbit-es net mellett ez egész hosszú idő volt.

IN GOD WE TRUST

(#50438) MasterMark válasza olasz159 (#50437) üzenetére


MasterMark
titán

És Gold nélkül mit tudsz csinálni benne?

Switch Tax

(#50439) haris válasza l.skywalker (#50436) üzenetére


haris
őstag

Nekem 6.án járt le a goldom, gondoltam 1 majdnem ingyen hó jól jönne. De nekem 2500 lenne, így marad az éves.
Segítsetek légyszi, most hol a legolcsóbb?

(#50440) MasterMark válasza haris (#50439) üzenetére


MasterMark
titán

Ra kell nyomni, hogy meg akarod venni, es miutan ujra bekeri a jelszot azutan valtoztatja meg. (Mar ha el meg az akcio.)

(Ha mar a kartyas fizetesnel is 2500-at irna, akkor nyilvan mar vagy nincs, vagy neked nincs.)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50441) l.skywalker válasza haris (#50439) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már én sem látom a 200-as akciót :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50442) Fera_27


Fera_27
tag

Sziasztok!

Egy meglehetősen szokatlan kérdéssel fordulok hozzátok.

Hozzájutottam egy Microsoft Xbox 360 Wireless Steering Wheel kormányhoz [link] , ami még Xbox 360-hoz készült, és ennélfogva régóta nincs már gyártásban.
Sajnos azonban az eredetileg a kormányhoz tartozó rögzítő szerkezet nincs meg, nem kaptam hozzá.

A kérdésem az lenne, hogy van-e bárkinek esetleg feleslegben egy ilyen rögzítő "satuja", mert bízom benne, hogy meg tudnánk egyezni :)

Ha rossz helyre írtam, szóljatok, és átteszem a hirdetésekhez

(#50443) olasz159 válasza MasterMark (#50438) üzenetére


olasz159
csendes tag

Sokat még nem hasznàltam, ahogy láttam nem hosszú a single verzió

IN GOD WE TRUST

(#50444) pimmi válasza Fera_27 (#50442) üzenetére


pimmi
senior tag

szerintem nem fogsz találni, miért adná el valaki külön, én csinálnék hozzá egyet inkább....

(#50445) Fera_27 válasza pimmi (#50444) üzenetére


Fera_27
tag

Sajnos én is ettől félek, de gondoltam, hátha valakinek tönkrement, de megmaradt a tartója a padláson...

(#50446) szupermacs


szupermacs
veterán

Láma kérdés:

A box most hozzá van kötve a TV-hez, de szeretném megoldani, hogy a PC-m monitorához is kössem. Esetleg van olyan megoldás, hogy rákötöm a PC-re a konzolt és onnan nyomom ki a képet a TV-re, hogy akár mindkét megjelenítőn tudjam használni? Esetleg egy HDMI elosztóval (vagy mi a neve) meg tudom ezt oldani?

Vészmegoldásként a régi monitorom bedobom a TV alá, ha asszony nézi a TV-t és kockulhatnékom támad közben. Vagy PIP?

(#50447) icemad válasza szupermacs (#50446) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elméletileg megoldható. Spec TV tuner kártya kell hozzá, amin van megfelelő bemenet. Hdmi vagy más.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50448) szupermacs válasza icemad (#50447) üzenetére


szupermacs
veterán

És ha azzal kötöm össze a boxot, akkor minden alkalommal a PC-t is be kell kapcsolnom, ha használni akarom a konzolt?

(#50449) amanoba válasza MasterMark (#50401) üzenetére


amanoba
őstag

és #50402 Janusz001 és #50403 l.skywalker.

Köszönöm szépen, tegnap este még sikerült!
Nem tudtam hogy csak utólag vált át a kisebb összegre. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#50450) MasterMark válasza szupermacs (#50448) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, de ezzel valószínűleg olyan input lag-ot tennél bele amit nem akarsz.

HDMI splitter esetleg megoldás lehet.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.