Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49351) r.levente75


r.levente75
addikt

Keresgélés közben, most látom, hogy a Dirt Showdown kikerült a marketből. :F Sajnos egy jó játékkat megint kevesebb. :U

(#49352) MasterMark válasza r.levente75 (#49351) üzenetére


MasterMark
titán

A Dirt-ök amúgy Steam-ről is lekerültek.

Switch Tax

(#49353) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49351) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Jaa.. Bár nem értem,hogy miért fordulnak elő ilyenek.. :(

PSN: joskovagyok199

(#49354) r.levente75 válasza MasterMark (#49352) üzenetére


r.levente75
addikt

Tényleg, pedig szerintem jók.

(#49355) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49354) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Eléggé,főleg a második rész :)

PSN: joskovagyok199

(#49356) r.levente75 válasza Vadernagyúr (#49355) üzenetére


r.levente75
addikt

A dirt 2-re gondolsz? Nekem az nincs meg, akkor még nem volt boxom. Amikor meglett, akkor már nem volt elérhető, így maradt a dirt 3.

(#49357) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49356) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem meg a három nincs meg pont,szóval marad a lemezes verzió megvétele :)

PSN: joskovagyok199

(#49358) r.levente75 válasza Vadernagyúr (#49357) üzenetére


r.levente75
addikt

Először lemezesben akartam én is megvenni, utólag nem is értem miért? Letettem róla, nem találtam karcmentes verziót. Leharcoltak voltak irreális áron. A storeból is az utolsó pillanatban zsákoltam, szerencsém volt. :K
Jó az új avatarod.

[ Szerkesztve ]

(#49359) parandroid válasza Vadernagyúr (#49357) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez az avatár ezzel a névvel... Legalább egy fekete sisakot kértél volna rá. ;] :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49360) MasterMark válasza Vadernagyúr (#49353) üzenetére


MasterMark
titán

Mert a kiadó eltűnik, licencek lejárnak, stb.

Switch Tax

(#49361) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49358) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Hát igen.. Nekem is olyanok a játékaim már sajnos.. De az újabb generáció már ugye Bluray lemezen van,ami sokkal nehezebben karcolódik szerencsére.. :) Köszönöm :) Jólett volna,csak már foglalt volt a Dart Vader avatar sajnos,de ez is tökéletes :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#49362) MasterMark válasza Vadernagyúr (#49361) üzenetére


MasterMark
titán

(Blu-ray)

Switch Tax

(#49363) Vadernagyúr válasza MasterMark (#49362) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem ez a lényeg,de okés :D

PSN: joskovagyok199

(#49364) MasterMark válasza Vadernagyúr (#49363) üzenetére


MasterMark
titán

Ez egy szakmai fórum, minden fontos. :))

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#49365) Vadernagyúr válasza MasterMark (#49364) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem mondtam azt,hogy nem fontos,hanem azt mondtam,hogy nem lényeg :D De akkor mondom úgy,hogy másfajta lemezen vannak,nem sima dvd-n :D

PSN: joskovagyok199

(#49366) r.levente75


r.levente75
addikt

Hétfőn beadtam a derekam, vettem egy one-t. Egyenlőre egy játék miatt vettem meg, nem nehéz kitalálni, pvz gw2. Fiam már rágta a fülem... Természetesen a fő box még mindig a 360 marad. :K

(#49367) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49366) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Horizon 3-at is próbáld majd ki mindenképpen :D

PSN: joskovagyok199

(#49368) r.levente75 válasza Vadernagyúr (#49367) üzenetére


r.levente75
addikt

Grafikában többet hoz, mint az elődök? Nekem az első van meg, engem már az is lenyűgözött.

(#49369) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49368) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Szerintem ez a legszebb Forza :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#49370) Casoli válasza r.levente75 (#49366) üzenetére


Casoli
őstag

"pvz gw2" Ez mi a szent sz@r? Ha valaki nem értené a kérdést: emaszsz? - stílusosan.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49371) MasterMark válasza Casoli (#49370) üzenetére


MasterMark
titán

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Switch Tax

(#49372) Casoli válasza MasterMark (#49371) üzenetére


Casoli
őstag

Úlearvúd. - Úgy látom ez a rövidítés valami új divat.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#49373) parandroid válasza r.levente75 (#49366) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt te csak hiszed. Én is így indultam, aztán amikor hónapokig be se lett kapcsolva a One mellett, eladtam. Nálunk akkoriban a Forza mellett még a Minecraft mentek, meg a legós cuccok, utóbbiról azóta leszoktak (az új sw szinte el se kett indítva, pedig nagy rajongók), bejött helyettük a skyrim, meg a fc primal, a nagynak meg a gta5. Forza viszont sosem fog kikopni... és a Horizon 3 tényleg az eddigi legszebb rész.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49374) r.levente75 válasza Casoli (#49370) üzenetére


r.levente75
addikt

Elég nagy pvz rajongók vagyunk, többek között én is. Az első részben több mint 1500 óránk van. Rengetegen vannak multiba, legalább 30 barátom ment át onera az utobbi fél évben.
Ajánlott ketegória, bf bc2 kicsiben. :U

(#49375) r.levente75 válasza parandroid (#49373) üzenetére


r.levente75
addikt

Lehet, hogy így lesz, szándékosan most még nem veszek rá nagyon játékokat, mondjuk már van egy két kiszemelt. A lego marvel 2, a szkájvóker 4, és a legújabb lego játék, már biztos az újon lesz meg.

(#49376) l.skywalker válasza r.levente75 (#49375) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De eddig Gold-on begyüjtötted a havikat, nem?

És melyik modellt vetted meg? (One, One S). Kinectes? Én 1 hónapja majdnem beizzítottam a dolgot, annyira érdekelt pár újabb játék, de végül megálljt parancsoltam magamnak, hogy addig NEM, amíg azokat a játékokat nem játszom végig amelyek még nincsenak a Backward Compatibility alatt.

Elnézve a haladásomat, a Skorpio lesz 10 éves mire veszek :D

ps.: de eljutottam már oda, hogy felraktam a Gears of War 1-et. Ha jól emlékszem ott lehet együtt tolni a story módot is. Ha valakinek van kedve becsatlakozni a leges leges legelejétől, akkor jelöljön be (XLive: DreYnreh) és éjszakánként megtalál fen. Habár a Titanfall-ban nagyon kezdek penge lenni, lehet, hogy először azt maxolom :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49377) r.levente75 válasza l.skywalker (#49376) üzenetére


r.levente75
addikt

Xbox one S 500gb, csak gép játék nélkül, hozzá egy egy éves gold, pont lejárt volna május végén.
Egy játékot vettem meg hozzá, még egy hónapja, a pvz gw2-t. A többit már folyamat egy éve zsákolom a golddal és volt jó pár ingyenes is menet közben. Ehhez jön még jónéhány bc játék, így összesen már van rá 90 játékom.
Valszeg nem kell vennem rá egy darabig semmit, habár még a három új legos játék nincs meg, szerintem azt már erre veszem majd meg.

A gow-ot szívesen játszom veled, a 360 is megmarad egy csomó jó, még nem játszott játékok és a kinect miatt is.

(#49378) l.skywalker válasza r.levente75 (#49377) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most már kezdenek "rendesen" aludni a gyerekek. Csak fél óránként sír fel valaki hajnal 1-ig. :C
Még 2 év és annyi időm lesz este, hogy azt se fogom tudni mit csináljak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49379) x360elite válasza r.levente75 (#49377) üzenetére


x360elite
őstag

Milyennek találod a kontrollerért? Úgy értem, hogy a D-pad mikro kapcsolós megoldása téged nem zavar? Anno én is vettem egy one-t és kb 3 hét után ment is vissza a dobozába. Azt várom, hogy legyen hozzá után gyártott kontroller és csak remélni tudom, hogy normális lesz. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49380) r.levente75 válasza x360elite (#49379) üzenetére


r.levente75
addikt

A kontroller azért más, mint a 360-on, nem tudom mennyire lesz tartós. Elég sok rá a panasz, remélem nem fogtam ki egy selejtet. A D-pad kicsit tényleg fura, de mivel azt ritkán használom, ezért annyira nem feltűnő. Ellemben a fehér színe annál inkább, elég kényes, kenytelen voltam rendelni csájnából két db szilikonvédőt rá. A második a majdaninak. :O

(#49381) x360elite válasza r.levente75 (#49380) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, azt én is észre vettem. Ha 5 percenként nem mosol kezet, akkor már koszolódik is. :U

Ha csak ritkán használsz D-pad-ot, akkor valóban jó. Pl fifa-t jó vele játszani, de bármely verekedős játék felér egy kínzással.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49382) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

PC-re ingyen tölthető az X360-on is megjelent Overlord.

(#49383) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Zsákolható GWG-s játékok: Ryse: Son of Rome (XO), Darksiders (X360).

(#49384) r.levente75 válasza MrPeekaboo (#49383) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, zsákoltam. :R

(#49385) Vadernagyúr válasza MrPeekaboo (#49383) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi :R

PSN: joskovagyok199

(#49386) l.skywalker válasza l.skywalker (#49376) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, eddig tartott a nagy kitartásom. A hónapban én is veszek One S-t. Megnéztem a játékaimat és csak ezek azok amik nem jelentek meg X1-re, de még játszanék velük:

Lord of The Rings: War in the North
Assassin's Creed III

A többi vagy BC, vagy elérhető ONE-ra. Szóval megyek és veszek. Kicsit jobban utánajártam a dolognak és az EA Access-el és majd az Xbox Game Pass-al elég komoly játékmennyiséghez lesz hozzáférésem (~+100), plussz még az a kb. 70-80 cím, amit eddig gyűjtöttem.

És végre, végre, végre az új megjelenéseket is elérem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49387) r.levente75 válasza l.skywalker (#49386) üzenetére


r.levente75
addikt

Hajrá, toljuk majd ott is.

(#49388) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Valaki tudna ajánlani olyan külföldi oldalt ahonnan van kiszállítás Magyarországra is és olcsóbban lehetne új xbox360at venni magyar áraktól? Jelenleg az 500gigas gép talán 49000 Ft nálunk a legolcsóbb helyen.

(#49389) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Szeretném kitakarítani valamennyire a vasat. Elég, ha átfújom a nyílásokat sűrített levegővel, vagy mindenképpen szét kell bontani a házat?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49390) Zeki válasza Dinasti (#49388) üzenetére


Zeki
nagyúr

amazon.de van házhosszállítás, bejelentkezés és kosárba rakás után a magyar Áfával számol.

(#49391) Dinasti válasza Zeki (#49390) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R

(#49392) szupermacs válasza r.levente75 (#49358) üzenetére


szupermacs
veterán

Sajnálhatod, hogy nem szerezted be a lemezes második részt. A legjobb Dirt volt, bár az első rész kimaradt. A harmadik is kegyetlen a jó pályák és változatosság miatt. A Showdown nekem annyira nem jött be.
Grid-et akarom majd beszerezni, de igazából az Steamen is megvan. Csak ki akar leülni PC elé, ha van box? :D

Vadernagyúr: Király az avatárod!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#49393) r.levente75 válasza szupermacs (#49392) üzenetére


r.levente75
addikt

A Grid megvan nekem, az is nagyon jó, a Dirt 2 idején még nem volt konzolom, habár lemezesen még az is fellelhető a mai napig. Valszeg azzal is úgy járnék, mint a 3. részével, a minőséget illetően, sajnos. :F

(#49394) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49393) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Mit jelent az,hogy a minőségét illetően? Nekem már akkor is volt konzolom,mikor kijött a második rész,meg most is van,de azóta is azt mondom,hogy gyönyörű játék 360 szinthez képest :D Bár annyi bajom van vele,hogy szinte mindig ugyan azok a pályák vannak benne,csak mondjuk forditva stb.. A 3. részben legalább vannak külön-külön szakaszok,amik változnak :)

szupermacs: Köszönöm :D

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#49395) r.levente75 válasza Vadernagyúr (#49394) üzenetére


r.levente75
addikt

Karcos lemez.

(#49396) Vadernagyúr válasza r.levente75 (#49395) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ha megbizható embertől veszed,meg aki vigyázott rá,lehet még jó állapotban lévőt is kapni tuti :)

PSN: joskovagyok199

(#49397) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Érdemes venni újonnan még ezt a konzolt ? játékok jönnek még ki rá újak ? Mostani 500gb E gépek hűtése már jó ?

(#49398) MasterMark válasza memoril (#49397) üzenetére


MasterMark
titán

Már az S és az E is teljesen megbízható, halk a hűtés és jó.

Újak már nemigazán jönnek, hogy kinek mi éri meg, azt magának kell eldöntenie.
Ha a régebbi játékokkal még nem játszott, akkor azokkal jó pár év szórakozást ki lehet tölteni.
Ha csak a legújabb játékok érdeklik az embert, akkor egy 360 már nem neki való.

Switch Tax

(#49399) l.skywalker válasza memoril (#49397) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

a nagy nevek közül az utolsó ami kijött a FIFA17 volt. De kb. ennyi az elmúlt 1 évben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49400) Vadernagyúr válasza l.skywalker (#49399) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Már szerintem ennyi is lesz.. Nem fognak rá fejleszteni több új játékot.. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.