Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) icemad válasza szupermacs (#50448) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de szerintem sem éri meg. Esetleg egy használt LCD tv nem megoldás?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50452) szupermacs válasza icemad (#50451) üzenetére


szupermacs
veterán

Van egy elfekvő monitorom ami tökéletesen működik. Megnézem, hogy van-e rajta HDMI csati. Ha nincs, akkor veszed egy HDMI-VGA átalakítót és megoldom úgy. Csak nem akartam a szekrény tetejét mindenképp elcsúfítani egy másik kijelzővel.

(#50453) MasterMark válasza szupermacs (#50452) üzenetére


MasterMark
titán

HDMI vagy DVI is jó.
VGA-ra inkább nem alakítgatnám én személy szerint, de ha csak az marad akkor...

Switch Tax

(#50454) szupermacs válasza MasterMark (#50453) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi a baj a VGA-val? Megnézem majd, hogy van-e DVI kimenet. De még gondolkodom más megoldásokon. Jó lenne megoldani, hogy TV-zés közben menjen a box. Könnyű lenne, ha a PC mellé tudnám rakni, de sajnos ott meg távol van a TV-től és még egy 2 méteres kábelt átvezetni a szobán már sok lenne.

Nagy dilemma. :DDD

(#50455) MasterMark válasza szupermacs (#50454) üzenetére


MasterMark
titán

Az a gond, hogy aktív konvertálás kell.

A monitoron bemenet van. :)

2 méteres kábel az semmi, nálam 8 méteres HDMI megy a TV-hez.

Switch Tax

(#50456) x360elite válasza MasterMark (#50455) üzenetére


x360elite
őstag

8 méteres :Y

Nincs minőség romlás? Milyen kábeled van? Azért kérdezem, mert anno én is próbáltam hosszabb HDMI-vel, de végül inkább a szobát rendeztem át, mert okádék volt a képminőség.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50457) MasterMark válasza x360elite (#50456) üzenetére


MasterMark
titán

Egy Supra HF100 MKII.

Természetesen nincs minőségromlás, csak normális kábelt kell venni.
Ami még ajánlott és olcsóbb, az a Kácsa KCE. Nekem is ilyen volt előtte 5 méteresben.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50458) szupermacs válasza MasterMark (#50455) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi az az aktív konvertálás?

(#50459) MasterMark válasza szupermacs (#50458) üzenetére


MasterMark
titán

Az, hogy kell egy chip aminek kell áram, ami fogja a digitális HDMI jelet, szépen kicsomagolja belenéz hogy mi az, ebből megpróbál valamit kitalálni, aztán elkezdi az analóg jelet összerakni, majd valami lesz a végén, jó esetben a kép egy kis késéssel.

Passzív meg az amikor csak a kábelen az erek vannak átkötve, de maga a jel rajta ugyanaz. (pl.: HDMI-DVI)

Switch Tax

(#50460) x360elite válasza MasterMark (#50457) üzenetére


x360elite
őstag

Köszönöm. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50461) l.skywalker válasza szupermacs (#50454) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van egy jó megoldás. Xbox One :D Lehet streamelni a játékot Win10-es PC-re :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50462) szupermacs válasza l.skywalker (#50461) üzenetére


szupermacs
veterán

Ne trollkodj! :DDD

(#50463) l.skywalker válasza szupermacs (#50462) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igazad van. Rögtön scorpio-t kell venni!
(ja amúgy ingyenes a Steamen a PayDay2 5millió letöltésig, ugorj neki, ha még nincs meg)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50464) szupermacs válasza l.skywalker (#50463) üzenetére


szupermacs
veterán

Elkéstél. Már reggel bezsákoltam. :DDD Az elsőt is ingyen kaptam Steamen, annyit is toltam vele...

(#50465) l.skywalker válasza szupermacs (#50464) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt nem a játék, hanem a birtoklás a lényeg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50466) szupermacs válasza l.skywalker (#50465) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha megnézed a Steam profilom, meglátod mennyi ingyenes szemetet zsákoltam be, amiket sose indítottam el. És nem is fogok. :D

(#50467) oriic válasza szupermacs (#50466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék kártyákat farmolni, majd 2 centért eladni Steam-en...Profit!!!444

Live-Die-Respawn

(#50468) szupermacs válasza oriic (#50467) üzenetére


szupermacs
veterán

Isten ments! :DDD Rengeteg játékhoz nem vagyok hajlandó leülni sem ilyenek miatt. Nekem a Steam pénz amit nem kapok a számlámra az nem jelent semmit.

(#50469) oriic válasza szupermacs (#50468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

idle Master és ott hagyod két éjszaka a géped. 3. nap vagy 20-30 eurónyi kártyád lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#50470) szupermacs válasza oriic (#50469) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez hogyan működik?

(#50471) MasterMark


MasterMark
titán

Off-ba pls, de engem is erdekel. :D Egy Steam kontrollert kiprobalnek belole akkor mar enis. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50472) oriic válasza szupermacs (#50470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

offtopik

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#50473) x360elite


x360elite
őstag

Tudom, hogy durva OFF lesz, de ezt akkor is muszáj !!!!!!

ANDORRA - MAGYARORSZÁG 1:0

Sok balfasz, semmi más. :DDD :DDD :DDD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50474) nincsnév007 válasza x360elite (#50473) üzenetére


nincsnév007
őstag

az egész világ röhög most rajtunk. :W :(

(#50475) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na, lehet, hogy mi is fogunk profitálni a Switch megjelenéséből? [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50476) Silεncε válasza l.skywalker (#50475) üzenetére


Silεncε
őstag

Te megtartottad a 360-at is az One mellé?

(#50477) l.skywalker válasza Silεncε (#50476) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt örökké megtartom. One-t fogom skorpióra cserélni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50478) x360elite válasza Silεncε (#50476) üzenetére


x360elite
őstag

Miért ne tartaná meg? Soha nem lesz az összes 360 játék BC-s.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50479) balintka válasza x360elite (#50478) üzenetére


balintka
addikt

Nekem csak 360 van, E 500 GB-os, de ha veszek Skorpiót, megtartom. Sima Xbox is megvan, nem adnám el semmi pénzért. 360 is marad. Keveset használtam, kb. 10 órát ha futott, szinte új, pedig 1 éves kb.

(#50480) Silεncε válasza x360elite (#50478) üzenetére


Silεncε
őstag

Csak kérdeztem, nekem is megvan még a 360E, csak egyre kevesebbet van bekapcsolva (az elmúlt 2 hónapban talán 2-3ora MW3 multi meg fifa) de nem fogom eladni sose.

(#50481) l.skywalker válasza Silεncε (#50480) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egy Classicot is beszereznek a Torino2006 miatt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50482) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Én se fogom soha eladni a 360-at. a 360 az örök:)

(#50483) l.skywalker válasza nincsnév007 (#50482) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó mondjuk az enyém nem olyan öreg. Másfél éve vettem azt, a One-t meg áprilisban. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50484) nincsnév007 válasza l.skywalker (#50483) üzenetére


nincsnév007
őstag

Enyém se, csak 4 éves szinte még gyerek :DDD

(#50485) l.skywalker válasza nincsnév007 (#50484) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pont ezen gondolkoztam a napokban. Ha úgy alakul, akkor jövőre veszek egy Scorpiót. Még sokmindentől függ, lassan megkockáztatok a sok kütyüvel egy válást, de ha mégis sikerül, akkor elmondhatnám, hogy 3 év, 3 vadiúj Xbox. Jogosan merülne fel a kérdés, hogy: Minek? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50486) IG55


IG55
senior tag

Keresek Guitar Hero-hoz (nem Live) gitárt. Ez ilyen beszerezhetetlen? Ebayen látok valamit, de ezen kívül?

(#50487) x360elite válasza IG55 (#50486) üzenetére


x360elite
őstag

Elég ritka darabot keresel. Azt javaslom nézz szét használt eszközökkel foglalkozó üzletekben.

Pl.: konzolokszervize, hasznaltkonzol, bermudakonzol, ilyenek.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50488) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok! Napokban vettem egy konzolt joy nélkül 3 led hibásan kemény 2000 Forintért. Tudtok valami linkeket adni, ahol javítják ezt a hibát?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#50489) MasterMark válasza BLUE TORNADO (#50488) üzenetére


MasterMark
titán

A sütőben.

Rákölteni nem érdemes, úgyis újra tönkremegy.

Switch Tax

(#50490) pehaa válasza BLUE TORNADO (#50488) üzenetére


pehaa
tag

Palcat dugsz a ket ventillator lapatja koze, ezzel megakad, bekapcsolod majd varsz. Addig varsz mig at nem all ket ledre. Ujrainditod, es mukodni fog... Masfel honapot birt ezzel a "megoldassal", aztan ujra 3 ledes lett. Persze az lett belole, hogy vettem egy uj konzolt! :))

(#50491) MasterMark válasza pehaa (#50490) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel a ventit tönkreteszed.

Inkább sütném a sütőben. Azzal több hónapot is bírhat utána.

szerk.: Vagy lehet hőlégfúvózgatni ha már kontárkodunk.
Egyébként infrás forrasztó-állomással kellene újragolyózni és újraforrasztani a chip-et "hivatalosan". Vagyis ez lenne a normális megoldás, de sajna ezzel sem lesz örök életű.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50492) BLUE TORNADO válasza pehaa (#50490) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Ezt én is néztem a youtube-on. Nem szívesen fognék bele, mert félő, hogy nagyobb baja is lesz

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#50493) szupermacs válasza l.skywalker (#50475) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha ez most komoly, akkor nagyon nevetek. Nem a 360 életciklusán, hanem azon, hogy a Nintendo kidobott egy olyan konzolt, ami a last gen ellenfele inkább, mint a mostaniaké. Vicc az egész. 10 évvel le vannak maradva.

(#50494) choco01


choco01
addikt

Hali.

Minden eredeti, és gyári xbox 360-am van.

Kérdés hogy mindenféle mókolás nélkül valahogy lehet magyarítást tenni a GTA5 alá? :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#50495) MasterMark válasza choco01 (#50494) üzenetére


MasterMark
titán

Külön nem.

Switch Tax

(#50496) choco01 válasza MasterMark (#50495) üzenetére


choco01
addikt

És Liveot honnan érdemes most venni jó áron, megbízhatóan? :U

:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#50497) l.skywalker válasza szupermacs (#50493) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én szeretem ha a piacon van jelen ilyen is. Kell a retro.

Tegnap az E3-on bejelentették One-ra az Xbox Classic játékokra is BC-t. Na annak örültem a legjobban a sok új dolog mellett :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50498) szupermacs válasza l.skywalker (#50497) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem ez ennyiért felháborít, nem nosztalgiával tölt el. GameCube óta annyira le vannak maradva, hogy azt már távcsővel kell nézni.

(#50499) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Deals with Gold:

Spotlight Sales:

Major Nelson listát még nem találtam...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50500) l.skywalker válasza szupermacs (#50498) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha tele lennénk gubával, nem számítana...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.