Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) szupermacs válasza MasterMark (#50550) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor innentől kezdve EA játékot csak ingyenes Goldból szabad letölteni. :DDD

(#50552) wayne1


wayne1
senior tag

Az EA még nem válaszolt, de lenne egy kérdésem.

Az egyik főnököm ide adta a konzolját, mert nem tudják a LIVE-ot meg egy játékot felrakni. Na a gond az, hogy ezt karácsonykor vették, akkor kapcsolták be és UK régióra állították, valamint ezt a Parental Controllt bekapcsolták, de sem a kódra sem a reseteléshez szükséges válaszra nem emlékeznek.
Van valami módja annak, hogy resetelni tudjam nekik a gépet, hogy be tudjam rendesen állítani?

(#50553) MasterMark válasza wayne1 (#50552) üzenetére


MasterMark
titán

Support le tudja venni.

Switch Tax

(#50554) wayne1 válasza MasterMark (#50553) üzenetére


wayne1
senior tag

Akkor lehet, hogy így jártak. Sajnos szerintem még azt sem tudják, hogy milyen e-mail címet adtak meg.

(#50555) MasterMark válasza wayne1 (#50554) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem nem számít. Ha jól tudom csak megmondják, hogy hogy vedd le. Egy telefon mindenképp megér.

Switch Tax

(#50556) wayne1 válasza MasterMark (#50555) üzenetére


wayne1
senior tag

Köszi az ötletet. Chaten beszéltem velük.
Először kérte a csaj a széria számot, aztán azt, hogy a saját accountom alá tegyem be a készüléket, hogy lássa.
Megadta a kódot, és cirka 15 perc szenvedés után rájött, hogy az én konzolomhoz adta meg a kódot nem az ismerősöméhez :D

(#50557) Iván7


Iván7
tag

Üdv SOS megtudná valaki mondani hogy a retekben kell mikrófos szállító levelet igényelni rossz xbox garanciális javításához.Az email-ben amit küldtek vagy egy link amin csak azt írja a gépre javítás alatt, a szállító címke nyomtatása menüpont nem jelenik meg.

(#50558) x360elite válasza Iván7 (#50557) üzenetére


x360elite
őstag

Szia.

+36 80 01 85 90 -> picipuha ügyfélszolgák telefonja. Hívd fel őket, segíteni fognak.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50559) Iván7 válasza x360elite (#50558) üzenetére


Iván7
tag

Kollégámé és már hívta de csak angolul karattyoltak neki.

(#50560) x360elite válasza Iván7 (#50559) üzenetére


x360elite
őstag

+36 80 01 85 90 ezt a számot hívja, ez a magyar ügyfélszolgálat. Ha itt angolul beszélnek, akkor vagy kiválasztotta az angol operátor menüpontot, vagy túl sokan hívják az ügyfél szolgálatot és átirányítja a "global english support"-ra. Ha először magyarul beszél az automata és később mégis angol csóka szól bele, akkor pár óra múlva hívja újra.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50561) Iván7 válasza x360elite (#50560) üzenetére


Iván7
tag

Kösz a segítséget.
Közben rájöttem beszéltem az angol nyelvűvel ő is ezt mondta.

(#50562) pehaa


pehaa
tag

Udv! Lehet nem ez a megfelelo hely, ha nem megengedett a moderator nyugodtan torolje a hozzaszolasom! Erdeklodes kepp tennem fel a kerdest, ez a "pakk" mennyit erhet kb? A gep harom honapos, doboz, papir stb minden megvan hozza, a masodik kontroller is garancias, szinten harom honapos! A kepen ugyan nincs rajta, de van hozza egy power kit is!
Megegyszer elnezest kerek, nem arulni szeretnem, hanem erdeklodok! Valaszokat elore is koszonom, tovabbi szep napot! :R

(#50563) MasterMark válasza pehaa (#50562) üzenetére


MasterMark
titán

Van beárazós topik.

Switch Tax

(#50564) l.skywalker válasza pehaa (#50562) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Please: http://gamepod.hu/tema/konzol_bearazas/friss.html

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50565) szupermacs


szupermacs
veterán

Rajtam kívül más is használja iOS-en a Smartglass appot? Eddig tökéletesen működött, de pár hete nem akar csatlakozni a konzolhoz. Bejelentkezik, mutat mindent, csak nem csatlakozik.

(#50566) r.levente75 válasza szupermacs (#50565) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem winfoson van, ott mindig lefagyasztja a tabot, így szinte használhatatlan. Legalábbis a 360-asra.
Onra pazar cucc!

(#50567) l.skywalker válasza szupermacs (#50565) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Cégnél most cserélik le a telefonokat szifonra. Ha megkapom teszek egy próbát vele.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50568) szupermacs válasza l.skywalker (#50567) üzenetére


szupermacs
veterán

Na az szuper lesz. :R

(#50569) haris válasza szupermacs (#50565) üzenetére


haris
őstag

Én androidon használtam. Kb fél éve ugyanaz a helyzet mint nálad. Nem csatlakozik. Előtte jó volt.

(#50570) Silεncε válasza szupermacs (#50565) üzenetére


Silεncε
őstag

Úgy tűnik, tojnak már az X360-ra. Pedig nem lenne nagy munka kitolni egy bugfixet a smartglass-ra...

(#50571) icemad válasza Silεncε (#50570) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az androidos verziót kb. 2 éve nem frissítették.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50572) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én sokáig használtam az Androidosat minden rendben volt vele, csak pár játéknál nem ment ami oda volt írva. Pl. Assassin's Creed III.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50573) pehaa válasza MasterMark (#50563) üzenetére


pehaa
tag

Jo, hogy van, csak kar, hogy nem aktiv... :N

(#50574) fa4hu


fa4hu
őstag

Anno egy 500 GB-os USB-s merevlemezt leformáztam az XBOX-szal, és egy rakat játékot átraktam rá, majd betettem a fiókba. Most megint megtelt az XBOX merevlemeze, újabb játékokat akartam az USB-s merevlemezre másolni, azonban felrakás után formázatlannak mutatja, használat előtt le akarja formázni.

Tapasztalt már valaki ilyesmit, mit lehet tenni? Előre is köszönöm a segítséget!

(#50575) x360elite válasza fa4hu (#50574) üzenetére


x360elite
őstag

Egyszer történt velem ilyen, akkor a merevlemez 0-dik szektor hibás volt, vagyis elszállt a partíció és onnantól nem is engedte formázni sem. :O

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50576) MasterMark válasza fa4hu (#50574) üzenetére


MasterMark
titán

Megnézném PC-n mi van a hdd-vel.

Switch Tax

(#50577) x360elite válasza MasterMark (#50576) üzenetére


x360elite
őstag

Ott a pont. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50578) nincsnév007


nincsnév007
őstag

itt is lesz majd nyári akció?

(#50579) parandroid válasza nincsnév007 (#50578) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50580) nincsnév007 válasza parandroid (#50579) üzenetére


nincsnév007
őstag

és kb mikor lesz? :DDD

(#50581) icemad válasza nincsnév007 (#50580) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valamikor nyáron.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50582) parandroid válasza nincsnév007 (#50580) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nemsokára. Nincs még hivatalos bejelentés az időpontról. Tavaly július első hete vokt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50583) nincsnév007


nincsnév007
őstag

köszi :R

(#50584) JozsBiker


JozsBiker
aktív tag

Sziasztok !

A gyerkőcöm vásárolt egy Logitech G27 kormány szettet, ami ugye közvetlenül nem használható XBOX -hoz. Viszont a neten találni olyan ketyeréket, amik - a leírások alapján legalábbis - mégis lehetővé teszik az összekötésüket.Pl:

[XCM]
[Ebay]

Az XCM cucc egész jónak tűnik, de a jelek szerint már évek óta nem árulják :-(

Megoldotta már esetleg valaki az összekapcsolást és ha igen, milyen eredménnyel ?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#50585) szupermacs válasza parandroid (#50582) üzenetére


szupermacs
veterán

Egy akciós listát tudnál linkelni a tavalyiról?

(#50586) haris válasza JozsBiker (#50584) üzenetére


haris
őstag

:(
Lehet próbálkozni, csak nehogy többe legyen a végén mint egy xbox360-hoz való kormány.
De drukkolok nektek.

(#50587) parandroid válasza szupermacs (#50585) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha rákeresnék biztos tudnék, de mobilról hadd ne. Guglizz rá, hogy xbox summer sale 2016, menni fog az egyedül is. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50588) szupermacs válasza parandroid (#50587) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tudtam milyen néven ment, de megvan. Voltak egész jó játékok.

(#50589) l.skywalker válasza szupermacs (#50588) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem várhatóak jók. 360-ra én inkább gyerekeknek (esetleg olyan Kinect, ami még nincs meg) várok 1-2 jó címet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50590) szupermacs válasza l.skywalker (#50589) üzenetére


szupermacs
veterán

Kinecttel olyan játékkal is lehet játszani, aminél nincs feltüntetve? Érdekelne ez a téma, mondjuk nem túl olcsó a cumó. Eddig 1 játékom van csak, aminél írták, hogy azzal is irányítható.

(#50591) l.skywalker válasza szupermacs (#50590) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2 féle Kinectes játék van:

1. Amit csak Kinect-el lehet játszani
2. Amit Kinectel IS lehet játszani. Asszem pl. az egyik Halo részt lehet azzal is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50592) x360elite válasza szupermacs (#50590) üzenetére


x360elite
őstag

Ami kinect kompatibilis, arra rá van írva, hogy "better with kinect". Amelyik játékon ez nincs feltüntetve (vagy az, hogy kizárólag kinect-el használható), ott nem működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50593) Silεncε válasza l.skywalker (#50591) üzenetére


Silεncε
őstag

Pl. Forza Motorsport 4. A kezeddel úgy csinálsz, mintha kormányoznál :C

(#50594) Zeki válasza l.skywalker (#50591) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Forza Motorsport 4 is lehetséges kinecttel, de az akkor egy butítottabb verseny.

(#50595) r.levente75 válasza Zeki (#50594) üzenetére


r.levente75
addikt

Joyride turbo

(#50596) IG55 válasza Silεncε (#50593) üzenetére


IG55
senior tag

Az nem csak a fejedet tudja nézni?

(#50597) Zeki válasza IG55 (#50596) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. A kezeiddel kormányozol.

(#50598) MasterMark válasza IG55 (#50596) üzenetére


MasterMark
titán

Azt is tudja, meg kormányozni is lehet.

Switch Tax

(#50599) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti (szinte említésre sem érdemes) Gold akciók

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50600) MasterMark válasza Bogyi007 (#50599) üzenetére


MasterMark
titán

Jön a summer sale?

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.