Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) MasterMark válasza Napfénysüti (#18000) üzenetére


MasterMark
titán

De.

Switch Tax

(#18002) raziel01


raziel01
veterán

Magyar Live:
Bioshock 1500 Ft
Bioshock 2 - 1500 Ft
Borderlands 1500 Ft

Amerikai:
Bioshock Infinite $19.99

(#18003) pelenka35 válasza raziel01 (#18002) üzenetére


pelenka35
őstag

Borderlands 2 nem akciózták ?

Gamertag:Rob3rt75

(#18004) WhiteWalker válasza Napfénysüti (#18000) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem is LCD-m volt, FHD LG , egészen addig jól elvoltam vele,mig nem láttam milyen képet ad a konzol egy plazmán...;)

(#18005) Napfénysüti válasza WhiteWalker (#18004) üzenetére

Csak PS3-at volt szerencsém nagy plazmán kipróbálni. Biztos szebb lenne de egyenlőre marad az LCD még csak 2 éves lesz. :)

Més que un club!

(#18006) MasterMark válasza Napfénysüti (#18005) üzenetére


MasterMark
titán

De miért vesznek az emberek elcédét meg lettévét, azt nem értem...?

Switch Tax

(#18007) raziel01 válasza pelenka35 (#18003) üzenetére


raziel01
veterán

4 995,00 Ft a jelenlegi ára. Úgyhogy nem nagyon.
Én még 990 Ft-ért vettem. :D
Mondjuk annyira nem győzött meg. Pedig első rész nem volt annyira rossz.

(#18008) Napfénysüti válasza MasterMark (#18006) üzenetére

Azért amiért másmilyet is: TV-zni. Komolyan mondom ne kezdjük már emgint itt is ezt a f*szságot gondolom te se 10 éves vagy... :W

32-es méretben mutatnál nekem plazmát? :U

Mod: mi a baj a 32-essel? És ha csak anyni hely van hogy akkora fér be? Amúgy nem 1m-en belülről nézem...

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18009) MasterMark válasza Napfénysüti (#18008) üzenetére


MasterMark
titán

32-es méretben 1 méteren belül nézed?

szerk.: Semmi, csak túl kicsi. Ha nem olyan közelről nézed, akkor már nem is látni a teljes felbontást, gyakorlatilag felesleges a nagyfelbontás.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18010) kovsol válasza MasterMark (#18009) üzenetére


kovsol
titán

Kb képátló másfélszereséről kell nézni ahhoz, hogy a full hd felbontást érezd. Az 123cm a 32" esetében.
Az xbox játékok amúgy se full hd ban mennek. A felkonvertálástól nem lesz valósan full hd.
Amúgy meg még ha 2m ről nézi akkor is látszódik a 720p-1080p eltérés.

Én meg azt nem értem, hogy mi a f@szért kell ezen a témán itt lovagolni. Csak nem tiéd a Plazma licence és kapsz minden eladás után pénzt, hogy ennyire oda vissza vagy érte?

32" TV-met használom monitornak is. Erre a plazma alkalmatlan.
Amúgy a "TV képjavító izét" ki kell kapcsolni, mert attól lesz nagy az input lag és PC módban kell használni a TV-t.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18011) Zjunior válasza MasterMark (#18006) üzenetére


Zjunior
veterán

Hogy kíméljék a szemüket!
Te miért veszel Péjcét??

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#18012) MasterMark válasza Zjunior (#18011) üzenetére


MasterMark
titán

Mivel kímélik?

kovsol: Nem is monitorról volt szó.

Tulajdonképpen nekem mindegy, csak költői kérdés volt amit feltettem.

Switch Tax

(#18016) sumi4623


sumi4623
tag

Hogy szetszedjem a controllert ahhoz kell vmi kulonleges csavarhuzo vagy vmi?

(#18017) MasterMark válasza sumi4623 (#18016) üzenetére


MasterMark
titán

Torx csavarhúzó.

kovsol: Ami azt illeti monitornak is jó, a megfelelő beállítások, és használat mellett...

Switch Tax

(#18026) anorche1 válasza sumi4623 (#18016) üzenetére


anorche1
őstag

Lyukas torx 8. Ilyen: [link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#18027) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Sziasztok!

Remelem tud valaki segiteni - Skyrim Legendary Editiont kinalom eladasra es Giinos kollega azt kerdezi, hogy a DLC kodokat felhasznaltam-e vele. Ugy emlekszem, hogy amikor telepitettem akkor nem kellett semmilyen kodokat megadnom, beraktam a lemezeket, telepitettem es szevasz. Ugye ez azt jelenti, hogy nyugodt szivvel odaadhatom, menni fog nala, illetve telepiteni tudja majd a DLCket?
Mert ha nem akkor suru bocsanatkeresek kozepette kell modositanom a hirdetesem.

(#18028) bLaCkDoGoNe válasza nagy.laurent (#18027) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia, elvileg - a korábbi Bethesda játékok GOTY kiadása alapján gondolom - két lemez van benne, az első lemez a játék, a második a DLC-k amit mindenképpen telepíteni is kell, igaz? Ha így van, akkor nyugodtan továbbadhatod, menni fog annál is, aki megvette.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18029) nagy.laurent válasza bLaCkDoGoNe (#18028) üzenetére


nagy.laurent
tag

:R :R
Kosz! Igen, 2 lemez van a tokban, es en is igy emlekeztem, de mar nem voltam biztos ebben es hirtelen nem tudtam leellenorizni.

(#18030) vmarci1


vmarci1
csendes tag

Heló! Köszönöm az eddigi válaszokat az én kérdésemre. Még van valami sajnos :D akkor ha jól értelmezem a tv-k képjavító dolgai kutyulnak bela a képbe és ez kiküszöbölhető vga kábellel. Nekem egy Sharp LC-42X20E Tv-m van de én nem tudom rajta kikapcsolni a képjavító üzemmódot mert nincs ilyen a menüben, sem olyan, hogy PC mód vagy akármi. Találtam a neten ilyen full HD VGA kábelt xboxhoz meg ps3-hoz és ha azzal kötöm rá a tv-re akkor kiküszöbölhető ez a képjavító mód? vagy kellene vennem másik tv-t ami kezelhetőbb?

Ha valaki hozzáértő tudna felvilágosítani azt megköszönöm :R

(#18031) MasterMark válasza vmarci1 (#18030) üzenetére


MasterMark
titán

Játék mód sincs? Élességet tudod állítsni?
Esetleg a bemenet nevét állíts PC-re.

Ha van a TV-den VGA bemenet, egy próbát az is megér.

Switch Tax

(#18032) vmarci1 válasza MasterMark (#18031) üzenetére


vmarci1
csendes tag

Van 7 db bemenet, és van VGA bemenet is a tv-n. játékmód nincsen. Van élesség, állítási lehetőég. van akció üzemmód, ez a funkció javítja az LCD válaszidejét és a mozgó kép minőségét a mozgási életlenség csökkentésével, van film mód Automatikusan észleli a film-alapú jelforrást (a függőleges frekvenciától függően eredetileg 24/25 keret/másodperces kódolás), elemzi, majd minden állókép keretet magas felbontású képminőségre módosít., és van 3D-Y/CA: kép változásait észlelve a képpont vándorlást és kereszt-szín zajt minimálisra csökkentve kiváló minőségű képmegjelenítést biztosít. Ezt lehet ki kapcsolni ugyan úgy mint a többit meg különböző fokozatra állítani. Van zajcsökkentés is ami lehet alacsony magas meg kikapcsolt. Ezek vannak csak. A tv tud 1080P-t természetesen, de van egy plazma is a másik szobában amit erre cseréltem le anyámmal mert a plazmán még ocsmányabb volt hd ide/oda. Ráadásul azon volt játék üzemmód meg stb. Lehet ha a VgA-ba dugom majd be akkor PC-ként érzékeli avgy nem is tudom. Legrosszabb esetben veszek egy 27 colos monitor játékra, esetleg a ps3 24"-os 3d monitorját.

(#18033) WhiteWalker válasza bLaCkDoGoNe (#18028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

lebuktam :DDD , köszi a megerősítést :DDD , :C

[ Szerkesztve ]

(#18034) MasterMark válasza vmarci1 (#18032) üzenetére


MasterMark
titán

Mi volt a gáz a plazmával? Pontosan milyen?

Azokat mind kapcsold ki, amit írtál, élességet legkisebbre.

Giinos: Na, pont én is olyat akarok! :C

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#18035) vmarci1 válasza MasterMark (#18034) üzenetére


vmarci1
csendes tag

LG PS8000 a Plazma. Az még csúnyábban torzít mint az LCD. Elég kutya.. De bízom benne, hogy a VGA megoldja. Ha más nem beújítok egy 3D ledes lcd-t vagy a monitorok közül valamelyiket amit írtam :U

(#18036) bobooo


bobooo
addikt

Itt az október 1-től 15-ig ingyenes gold játék: Might & Magic Clash of Heroes Méghogy nagyobb címeket fogunk kapni :U

[ Szerkesztve ]

(#18037) Ronam válasza bobooo (#18036) üzenetére


Ronam
addikt

Hatalmas vicc...

(#18038) salgocomp


salgocomp
senior tag

Nem hiszem el, hogy sehol nincs raktáron eredeti VGA kábel. Mi történt itt, hirtelen mindenki VGA kábelt akar venni ? :D

(#18039) MasterMark válasza vmarci1 (#18035) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor szerintem ott nem volt valami jól beállítva.

A többire meg: :W

Switch Tax

(#18040) salgocomp


salgocomp
senior tag

(#18041) MasterMark válasza salgocomp (#18040) üzenetére


MasterMark
titán

Eredetit!

Switch Tax

(#18042) salgocomp válasza MasterMark (#18041) üzenetére


salgocomp
senior tag

Dee nincsen, 3 napja keresek. Ahol meg kilistázza webshop, ott meg 8-9 k. Teszkó esélytelen gondolom ilyen ügyben (na meg minden más ügyben is). 6-7 k-ig elmegyek, de a 9k + posta már kicsit sok. Nem sokkal drágább volt az egész konzol.

[ Szerkesztve ]

(#18043) mobal válasza salgocomp (#18042) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ööö ezt nézted már? :) Bár ettől függetlenül érdeklődd meg, hogy MS gyártás-e, de én ugyan ennyiért vettem április végén.

Jó, jó. Elnézést este van, most nézem VGA kábel kell...

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18044) salgocomp válasza mobal (#18043) üzenetére


salgocomp
senior tag

Ez sajnos komponens kábel, nekem VGA kábelre van szükségem.

(#18045) MasterMark válasza salgocomp (#18042) üzenetére


MasterMark
titán

Hát használtat keress.

Switch Tax

(#18046) salgocomp válasza MasterMark (#18045) üzenetére


salgocomp
senior tag

Ez a probléma, nincs használt sem. Tegnap írtam a 3 aktív hirdetésre, mindhármat elvitték.

(#18047) salgocomp


salgocomp
senior tag

Na rendeltem egyet, 6990 + 990 posta. Kemény árak vannak kérem szépen. Én meg a hülye fejemmel tavaly 1500 Ft-ért adtam el az eredeti kábelem.

(#18048) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Korábban írtam hogy xboxomat a monitorhoz akarom csatlakoztatni egy hdmi dvi kábellel, míg a hangot az Av kábel rca végén átalakítanám 3.5-ös jack-re és azt dugnám a hangrendszerem AUX bemenetébe. Na most hogy megvan az xbox kiderült hogy a csodás mérnöki tervezésnek hála nem lehet egyszerre bedugni a hdmi és az AV kávelt mert fizikailag nem férnek el egymástól. Ilyen helyzetben ti mit ajánlanátok? Van esetleg valami olyasfajta AV kábel aminek a töve soványabb?

(#18049) MasterMark válasza gologolo (#18048) üzenetére


MasterMark
titán

Van kifejezetten audio adapter, de felesleges. Csak pattintsd le az alsó felét a csatlakozónak, aztán egy, kis szigszalag és kész.

Switch Tax

(#18050) gologolo válasza MasterMark (#18049) üzenetére


gologolo
tag

Közben rájöttem és megy tökéletesen, de köszi szépen neked is.

Azt meg el ne higgyétek amit youtube videók alatt írnak hogy a box nem tudja együtt használni az AV-t meg a HDMI-t. Szépen megy a kettő együtt, legalábbis ha az egyiket hangra a másikat képre használod.

Még mindig van gond, de azt szerintem nem tudjuk itt megoldani, vissza kell vigyem a gépet konzolboltba. Használt cuccról van szó, de ez akkor is túlzás. Az olvasó 5 percig bénázik míg beolvassa a gta5 lemezt, már ha sikerül neki aztán elindul a játék 10 mp-re majd..

A, Kilép arra hivatkozva hogy nem tudja olvasni a pendrive-ot
B, Kiírja hogy nem tudja olvasni a lemezt..

Véleményem szerint az egész a régi gagyi szétjáratott olvasó hibája, de javítsatok ki ha nem így van. Holnap visszaviszem és kérek bele egy vadiúj olvasót a kellemetlenségért cserébe.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.