Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) walcott14


walcott14
csendes tag

sziasztok!

Azon gondolkozok,hogy váltok az új One-ra.
A jelenlegi gépem 2008-as Xbox 360 Arcade amit Kanadából hozott az előző tulajdonosa ezért NTSC-s a képformátuma. 2 joy van hozzá, az egyik alig volt használva. 12 gb-os hdd van benne és pen-dryve amin Forza Horizon, Madden NFL 15 és NFS Rivals játékok vannak. Eredeti:GTA4 Forza 2 és Skate 3.
Live-ra alkalmas gép flash volt benne de mióta online játszok vele azóta nem viszi az írottakat.

Az lenne a kérdésem,hogy ezért mennyit kapnék összesen kb.?
köszi a segítséget! :R

(#41002) V-I-D-A válasza walcott14 (#41001) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

0,- forint

(#41003) Vasy09 válasza weinmaker (#40976) üzenetére


Vasy09
őstag

Én 30ért vettem az E slimet, és 13ért a kinectet! :DD Ehhez még vettem egy 320-as vinyót egy 10esért! Szóval, ki lehet fogni, csak nem biztos, hogy egyben kell keresgélni! :) :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#41004) walcott14 válasza V-I-D-A (#41002) üzenetére


walcott14
csendes tag

Azért mert NTSC-s? 10-20 körül azert van aki elvinné nem?

(#41005) StLui válasza walcott14 (#41004) üzenetére


StLui
veterán

olvasd el a topic címét, hétvégére való tekintettel úsztad eddig meg a nagyobb leoltást :) olyan géped van ami itt nem téma

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41006) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek. Szeretnék magamnak venni egy konzolt, heti pár óra játékra, nem vinném túlzásba. FIFA, Tekken lenne a fő szempont, nincsenek nagy igények. A konzolt használtan venném.

De nem tudom, melyik platformot kellene választanom. Eddig ps3-mat néztem, mert azt jobban ismertem. De talán mintha olcsóbb megoldás lenne az XBOX 360. Utóbbiból milyen érdemes venni? Látok jó pár Fat gépet hirdetni, ezekbe még szabad beruházni? A Slim jobb esetleg, vagy megbízhatóbb?
Illetve alaplap neveket is láttam említve a hirdetésekben, ezek közül melyik lenne a jobb?

Hálás köszönet a segítségért előre is! :R

(#41007) oba válasza muveszur (#41006) üzenetére


oba
addikt

Azt döntsd el, hogy akarsz e multizni, online szolgáltatásokat elérni a konzollal, mert azért a ps és xbox live más, árban is. Fat -ot már semmiképpen, mindenképp Slim vagy E gépet vegyél. Slim gépeknél már nem lényeges, hogy milyen alaplapos. Azt hiszem Trinity és Corona alaplapok vannak, de már ezek jóval megbízhatóbb gépek mint a régi fat -ok.

(#41008) muveszur válasza oba (#41007) üzenetére


muveszur
addikt

Szia, köszönöm a válaszod!

Online multizni nem igazán szeretnék, nem sok időm lesz rá.... A párommal viszont jó lenne egymás ellen játszani ezeket a játékokakat, gondolom ehhez csak két kontroller kell.

(#41009) oba válasza muveszur (#41008) üzenetére


oba
addikt

persze, ahhoz nem kell online menni :) akkor csak az exkluzív játékokban van különbség (van ami csak psre van ami csak xboxra jött ki) a fifa és tekken persze van mindkettőre... talán a ps3 bluray olvasója lehet még döntő tényező, feltéve ha ez fontos neked
szóval úgymond nagyjából mindegy mit veszel, ha xbox akkor csak slim vagy E

(#41010) muveszur válasza oba (#41009) üzenetére


muveszur
addikt

Rendben, megfontolom.
Köszönöm a segítséget!

(#41011) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tekken boxra?? Bezzeg az én időmben... :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41012) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#41011) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miert most kinek az ideje van? :D Egyebkent a tekken elsodleges platformja meg mindig a szekreny:P

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41013) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#41012) üzenetére


Kvelstadt
veterán

18éve játszom. Részt veszek még benne és nem is tervezem abbahagyni de ez már nem az én időm. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41014) Döglött Róka válasza Kvelstadt (#41013) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor fiatal vagy meg:P Nalam ez 26 ev. Nincs olyan hogy nem a te idod, csak ahogy korosik az ember szereti a regen minden jobb volt mantrat szajkozni es azt hinni hogy regen milyen tuti volt. Na ez a videojatekokra nagyon nem igaz. Nagyon jot tett nekik a fejlodes.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41015) #81556480


#81556480
törölt tag

Valaki ma este max payne 3 ?? kéne 3 ember !!!

(#41016) Kvelstadt válasza Döglött Róka (#41014) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Honnan tudod hány évesen kezdtem játszani? 30! :D
Persze am nem a mantra miatt. Jöttek nagyon jó újítások meg meg minden, csak azt sajnálom hogy néhány széria hogy elkurvul ahelyett hogy befejezték volna inkább.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41017) tmanjunior


tmanjunior
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Kaptam 11$ ajándék feltöltő kártyát, amit feltöltöttem a magyar felhasználónevemre. Mikor vettem volna játékot rajta kiderült hogy forint alapú kellene. Nagymerészen át is raktam a nevem US régióba ahol a dolláros formátumot nem birom letölteni mert fizikálisan nem abban a régióban vagyok. Mot tegyek? Azt a 11$ hogy tudom felhasználni kérlek segítsetek!

(#41018) szabacsik válasza tmanjunior (#41017) üzenetére


szabacsik
őstag

Tudtommal sehogy se. Azért egy próbált megér az ügyfélszolgálat de szerintem nem fogják átváltani arról nem is beszélve, hogy magyar régióra legközelebb 3 hónap múlva válthatsz

/\____/\

(#41019) tmanjunior válasza szabacsik (#41018) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

De ha amerikai régióban vagyok és amerikai terméket vennék, azt miért nem engedi?

(#41020) dilipok válasza tmanjunior (#41019) üzenetére


dilipok
veterán

mert nem amerikaban vagy....

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41021) tmanjunior válasza dilipok (#41020) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Ez nagyon elcseszett rendszer, kaptam egy ilyen ajándékot a nevemre és nem tudom elhasználni... A microsoft lehetne kicsit odafigyelőbb az ilyen hibákra.

(#41022) szabacsik válasza tmanjunior (#41021) üzenetére


szabacsik
őstag

Mire kaptál 11$ -t?

/\____/\

(#41023) tmanjunior válasza szabacsik (#41022) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Ajándék ismerőstől.

[ Szerkesztve ]

(#41024) oriic válasza tmanjunior (#41017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Weben próbáltad? Csak mert nekem ezer éve US accountom van, és már Xbox 360-on is vásároltam cuccokat feltöltőkártyával.

Live-Die-Respawn

(#41025) dilipok válasza tmanjunior (#41023) üzenetére


dilipok
veterán

most ezert miert is a Microsoft a kotsog? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41026) Kvelstadt válasza tmanjunior (#41021) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az bukó. Kb így jártam nemrég. Ütközok a beállított régió meg a magyar ip cím.
Én szeptemberben tudom majd visszaàllítani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41027) tmanjunior válasza oriic (#41024) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Már minden helyen és módon próbáltam, sikertelenül, a régiómat hibáztatta a rendszer. Hozzá teszem azért kell a feltöltő kártya, mert nincs egyik fajta kártyám se amit hozzá lehet csatolni a felhasználó névhez. Persze a magyar live nem támogatja a paypalt fizetésmódként így azt is buktam, maradt a feltöltő kártya.

(#41028) tmanjunior válasza Kvelstadt (#41026) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

És ha visszaállítod, hogyan tovább a dollárból nem lesz sajnos Ft, pedig lehetne benne egy funkció, hogy át lesesen váltatni.

(#41029) StLui válasza tmanjunior (#41028) üzenetére


StLui
veterán

Egyszerű, Magyarországon, magyar régióval magyar áruházból tudsz vásárolni, ehez a régióhoz való feltöltővel, vagy bankkártya, bármilyen dombornyomott jó szerintem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41030) tmanjunior válasza StLui (#41029) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Nincs dombornyomott bank kártya, a feltöltőkártya meg amerikai ez van, akkor az kuka így? :/

(#41031) oriic válasza tmanjunior (#41027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy értem, hogy a weben alul átrakod US-re az oldalt, utána sem enged vásárolni? (csak mert akkor dollárban írja ki az árakat)

Live-Die-Respawn

(#41032) tmanjunior válasza oriic (#41031) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Hát nem, próbáltam már akkor is azt írja hogy abban a pénznemben nincs elég pénzem, amúgy mennyi az adó Amerikában?

(#41033) oriic válasza tmanjunior (#41032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állíts be egy adómentes államot számlázási címnek. Mondjuk Oregon megyét. ( pontos címeket találsz a neten, de fake name generatorral is kiad csomót)

US accountos vásárláshoz kell egy US számlázási cím is.

szerk:

Itt az enyém, hátha neked is elfogadja:

Utcacím 1. sora
350 W Burnside St

Település
Portland

Állam/megye
OR

Ország/régió
Egyesült Államok

Irányítószám
97209

Telefonszám
(503) 2266630

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#41034) tmanjunior válasza oriic (#41033) üzenetére


tmanjunior
csendes tag

Megváltoztattam ugyan úgy kéri a "plus tax"-ot :(

[ Szerkesztve ]

(#41035) Crowent válasza #81556480 (#41000) üzenetére


Crowent
tag

Sziasztok!

Nagyon remélem hogy sokan fognak segíteni és eloszlatni a kételyeimet e-konzollal kapcsolatban...

Én is beszereztem egy xbox360at... Én 50be vettem plusz 13 eredeti játék tehát nincs moddolva vagy ilyesmi. Van hozzá két Joy. Na mármost barátommal beszélgettünk Ő azt mondta szerinte 60 ezerért olyan gépet összerak ami ugyanolyan játék és grafikai élményt ad mint a 360... Ezzel azt akarta mondani hogy elavult a konzol. Arról nem is beszélve hogy a kiadott játékok a konzolhoz ami ps3 ill pcre is megjelentek (pl Diablo3) azokkal már nem foglalkoznak úgy mint a PC-s verziókban. Több ellenérvet hozott fel a konzollal kapcsolatban és némi kételyem akadt. Lehet hogy mégsem volt jó választás? Abszolut játékra vettem a konzolt és engem igen is zavarna hogy esetleg veszek egy Diablot és az utolsó frissítés pl 1.03 a Pc verzió meg már 3.01 pl... Vagy a régebben kiadott x360 játékokkal is ugyanúgy foglalkoznak mint a PC verziókkal? És most nem csak a Diablo esetében hanem a többi játékról is. Vagy ezeket a játékokat kiadták és kész passz annyi? Nincs se javítás és a fejlesztők már nem is foglalkoznak vele? Kérlek válaszoljatok mert nem kicsit elkeserített a dolog. 2 gyerekem van nagyon sokat spóróltam hogy meg tudjam venni és most elöszőr szavaztam bizalmat a Microsoft elé de tanácstalan vagyok. És azt meg se említettem hogy a multi rész pl teljesen kihalt a barátom szerint... Ezt így nem próbáltam! PLZ Help... Köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#41036) #81556480 válasza Crowent (#41035) üzenetére


#81556480
törölt tag

Konkrétan a diablo játékkal nincsenek tapasztalataim, de nekem eddig életem legjobb elektronikai cikk befektetése volt.
Ez egy kb 8 éves gép ( 8 éve gyártják) és változtatások nélkül viszi a GTA5-öt. Na azt nem hiszem hogy valaki is össze rak 45ezer forintból egy GTAV-t futtató PC-t. Igaz hogy szebb a PC, aláírom, egyet értek. De nekem ez rendesen megváltás hogy beteszem és játszok. a GTA V-nél már volt megszámlálhatatlan sok hiba, kifagy el sem indul, és a multi is játszhatatlan Cheater land PC-n. Ellenben én a 360-on megjelenés napjától fogva bármikor elindítom és játszok. Stabil. Van már vagy 40 eredeti játékom. Hiába a PC masterrace azzal jön hogy ott a steam, mégsem volt csak kb 5 eredeti játékom PC-n. (ez persze lehet az én hibám) A kontroller nekem sokkalta kényelmesebb mint a billentyűzet. Már PC-n is kontrollerrel játszok. Pedig eleinte én sem szerettem a konzolokat, de az a helyzet hogy hosszabb idő kell hogy megszokja az ember. Aztán átbillent a mérleg a grafikai kompromisszum Vs kényelem.

Jól választottál. A haverod egy kő-pc-s nem fogja megérteni a konzol előnyeit, csak a grafikán fog lovagolni. had szenvedjen a telepítéssel, meg az error és kifagy a játék, vagy el sem indul hibákkal. a Konzol kényelmes.
Ha gyerekeid vannak, meg nem vagy akkora kocka hogy a PC-t ápolgasd, fejleszd, folyamatosan told bele a pénzt, a patchek és driverek fogságában élj (csak este lesüppedzs játszani egy órát ), akkor a konzol jó választás. Nekem van PC-m is. De játékra nem az a célhardver. Elég komoly játékok vannak még a 360-ra, és a játékostábora is hatalmas, amit a haverod mond hogy kihalt az jó nagy hülyeség.Inkább fordítva vettem észre régebbi játékoknál. ( van több játékom ami PC-n és xboxon is megvan )

50-ért az a gép teljesen jó vétel volt.

[ Szerkesztve ]

(#41037) Zeki válasza #81556480 (#41036) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha tanár lennék, erre egy 5-öst adnék. :)

Magam is úgy gondolom, hogy a játékgépek éveken keresztül megtartják azt az előnyüket, hogy játékgépek, és erre fejlesztenek, optimalizálnak.
A pc meg olyan mint az androidos cuccok, mindenhez egyre erősebb és erősebb hardver kell.Évente, két évente.

(#41038) Kvelstadt válasza Crowent (#41035) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha annyira számít a grafika akkor vegyél pc-t vagy 3x ennyiért. De ezen kívűl semmi baj a konzollal.
Másik meg hogy én ps3-at akartam de ere vt pénzem plusz nem szeretem a mivrosoft-ot de ezt a konzolt úgy omádom ahogy van!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#41039) StLui válasza Crowent (#41035) üzenetére


StLui
veterán

60-ért egy netezős, játékokat szinte minimum grafikán sem futtató gépet rak össze
Ez csak akkor lehetne kérdés, ha van egy normális PC-d minimum 8GB rammal, és egy jobb procival, és ebbe kéne csak venned 60-ért egy videokarit, na ekkor elgondolkodhatnál

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#41040) MasterMark válasza Crowent (#41035) üzenetére


MasterMark
titán

Aahahahhaaaaa!!! 30 ezer csak egy Windows. De ha ezt még nem is számoljuk, akkor is, miből rakja össze? Kacat hardverből, hogy csak a szopás legyen vele?

Imádom az ilyen megmondó embereket.

Egyébként nekem is anno ez a választásom volt.
Volt 65 ezrem, és akkor most konzol legyen, vagy PC. Igen, akkor még 64 ezerért vettem meg a 250 GB-os első Slim-et, minden nélkül, vagyis se játék, se ilyen olyan ajándék mellé, csak az alaptartozékok. (Plusz ezer valamennyi volt mellé egy HDMI-DVI kábel.)
A másik lehetőség PC lett volna, és azt nem is a nulláról kellett volna kezdeni. Akkor még P4-es gépem volt, így a táp, HDD, ház ilyesmi megmaradhatott volna, csak alaplap+proci+RAM-ot kellett volna vennem. De mivel ennyiért egyszerűen nem lehet olyan félkonfigot sem összerakni ami a 360 szintjét hozza, ezért végül Xbox lett.

Switch Tax

(#41041) dilipok válasza MasterMark (#41040) üzenetére


dilipok
veterán

en meg valami 100k-t hagytam ott az elso elite gepert (persze vettem hozza +joyt). De ez mar azt sem tudom hany eve volt :D

De amugy igazatok van. Ennyiert nem lehet gepet venni. De ugyis kell minden, en sem birtam ki, csak venni kellett egy normalis pc-t, ha mar a nextgen nem erdekel (bar ennyibol kijott volna par nextgen gep is :B )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41042) MasterMark válasza dilipok (#41041) üzenetére


MasterMark
titán

Azóta én is vettem PC-t, sőt a P4-es időkből azóta már minden lecserélődött. Inkább nem akarom összeszámolni amúgy. :D

Switch Tax

(#41043) Crowent válasza MasterMark (#41042) üzenetére


Crowent
tag

Köszönöm a válaszokat. Én is arra jutottam hogy 50ből az életbe ki nem hoz egy xboxhoz hasonló gépet.... Még annyi kérdésem van hogy xboxra van mmorpg játék? Illetve esetleg tud valaki válaszolni arra a kérdésre hogy játék kiadások után mennyire foglalkoznak a játékkal?

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#41044) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Xbox-on, hogy lehet közvetíteni élőbe pl: Twitch-en?

Válaszokat előre is köszi.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41045) dilipok válasza zsolti72837 (#41044) üzenetére


dilipok
veterán

ra kell kotni a gepre, mashogy sehogy

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41046) zsolti72837 válasza dilipok (#41045) üzenetére


zsolti72837
őstag

És ahhoz kell külön kábel vagy a netes elég?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41047) zsolti72837


zsolti72837
őstag

[link]

Ha menne jó lenne. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41048) dilipok válasza zsolti72837 (#41046) üzenetére


dilipok
veterán

egy netes (?!?) kabellel, hogy kotned ra a pc-re? marmint ra lehet, de az ertelme mi lenne?

de most nezem, hogy ugyanez volt a tema anno es te is ott voltal. Most szorakozol? Nem mellesleg ugyanez volt a valaszom, akkor is. Ra kell kotni a pc-re, mashogy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#41049) zsolti72837 válasza dilipok (#41048) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem szórakozok. Csak nem tudom milyen kábellel.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#41050) Ispy válasza Crowent (#41043) üzenetére


Ispy
veterán

Kb. egy éve raktam össze ismerősnek egy PC netezni, filmezni bruttó 80k körül volt a vége monitor és windows nélkül. És ezen a gépen kb. soha nem fogsz új játékokkal játszani. Egy közepes gémer pc op. rendszerrel együtt 150k alatt nem jön ki (tudom mert itt pihen mellettem az asztalon egy ilyen konfig, igaz itx, ami talán kicsit drágább volt). Ha csak játékra kell és nem vagy PC guru, akkor a konzol a legolcsóbb alternatíva (főleg használtan).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.