Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49301) darnics


darnics
aktív tag

Üdv! Egy Batman Arkam asylum játékról kéne tanács mert lassan meghalnak az idegeim összetöröm a lakást a berendezést a lemezt az xboxot és mindent magam körül ha nem tudom meg hogy kell tovább jutnim!eddig nem volt semmi baj a játékkal de most a játék felénél nagyon magakadtam!aki tudja az remélem megérti a fogalmazást aki nem az meg ne is okoskodjon!na van egy maszkos figura aki olyan mindt a hulk álarcban és csövek lognak ki a hátából ami a fejébe csatlakozik és mérgesen neked akar menni és betondarabokat tép ki a falból és azt akarja jozzás vágni!na én két napja nem birok vele!tudom elvileg mit kell tenni de nem csinálja azt!kinomba megnéztem egy magyar nyelvű végigjátszást de mégsem ugy alakúl.mikor nagyon bekattan akkor iszonyat neked akar menni és igy beveri a fejét és mikor a fájdalomma van elfoglalva akkor kell ott lenni és ütni és a hátára felugrani és a csöveket kihuzni a fejéből eut háromszor!de nekem nem akarodzik!fölleg hogy félóra kergetözés után sem megy neki a falnak másképp meg elérhetetlen!van valami titka??? Egyáltalán kikor tudok felkerülni a hátára?melyik gombal?miért nem ütközik a falbak??stb stb stb!!!!köszi mindenkinek ha tud valmi taktikát mert én kifogytam!kellemes estét!!!

(#49302) MasterMark válasza darnics (#49301) üzenetére


MasterMark
titán

Na szép. Hát nem megmondtam? ;]

Switch Tax

(#49303) NyMRooD válasza darnics (#49301) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha jobban megnézed ez az xbox 360 topik nem pedig a Batman Arkham Asylum, légyszi menj át oda és ott kérdezd meg (ez itt off amit tilt a szabályzat, ráadásul még on-ba is rakod), a múltkor is teleírogattad ezt a topikot az érthetetlen irományaiddal és ha szóltunk még te sértődtél meg.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49304) WhiteWalker válasza darnics (#49301) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bane , akiről beszélsz.
YouTube segít ha baj van :U

(#49305) szupermacs válasza darnics (#49301) üzenetére


szupermacs
veterán

Állj közelebb a falhoz és amikor majdnem neked megy, akkor ugorj el előle. Az egy macera rész, de nem lehetetlen.

(#49306) szupermacs


szupermacs
veterán

Heti DWG akcióról nincs még hír?

(#49307) l.skywalker válasza szupermacs (#49306) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem az Xbox Live oldalon már azok vannak fent, nem?

http://www.xbox.com/hu-HU/live/deals-with-gold



Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49308) szupermacs válasza l.skywalker (#49307) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tűntek akciósnak. Főleg a MW bundle.

(#49309) l.skywalker válasza szupermacs (#49308) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez még az előző heti lehet, mert a One-os ajánlatokból már csak másfél óra van hátra. Sorry.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49310) szupermacs válasza l.skywalker (#49309) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt hittem kedd reggel már az új akció megy.

(#49311) l.skywalker válasza szupermacs (#49310) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, csak nem itteni idő szerint ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49312) sugarforce válasza darnics (#49301) üzenetére


sugarforce
őstag

Én csak azért is beleokoskodok, mert már baromi unalmas, hogy teleszemeteled a topikot a különböző játékokban való bénázásoddal, ami itt totálisan off. Persze majd megint megkapjuk, hogy nem értünk téged, de ne is haragudj, megint egy kőbalta bonyolultságú résznél vagy elakadva, ami totálisan egyértelműen leírja mit kell csinálnod. Ráadásul ki is írja, mit kell megnyomni, ha megfelelő helyen és időben vagy Bane környékén. Ha azt csináltad volna, amit a videóban a végigjátszó, akkor nem irtál volna ide.
Persze megint jön, hogy ne ugassunk, meg nem értjük, nem is játszottunk vele és társai. Mint, ahogy már fentebb más is, kérlek keress fel egy másik topikot ezekkel a problémáiddal, mert ennek nem itt a helye.

(#49313) x360elite válasza sugarforce (#49312) üzenetére


x360elite
őstag

ÁÁÁhhh !!!

Belementél a játékba. Ez csak egy napfényre kővé váló izé és erre élvez.... Egyszerűen bármit ír ignoráld és annyi. Egyértelműen csak provokálni akart az üzenettel. Annál a résznél még egy egér sem akadna el, valamint a bejegyzés nyelvezete is provokációra utal.

Ha tévednék és valóban elakadt :DDD akkor pedig egyszerűen nem való neki ez az egész konzol balhé és szintén értelmetlen beszélni vele. Baráti körből kb 20-an nyomták ezt a játékot (én is), és soha egyszer sem akadtunk el benne. Főleg nem az "Átok" fazonnál.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49314) NyMRooD válasza x360elite (#49313) üzenetére


NyMRooD
őstag

De, az Bane, mármint a filmben, csak ott úgy nézett ki és hülyén fordították (lásd imdb-n).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49315) x360elite válasza NyMRooD (#49314) üzenetére


x360elite
őstag

Ok. Amúgy melyik filmre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49316) MasterMark válasza x360elite (#49315) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván a Nolan féle Batman filmekre.

Switch Tax

(#49317) x360elite


x360elite
őstag

Azért kérdeztem, mert nem fordították rosszul. A "bane" szó jelentése: csapás, átok....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49318) szupermacs válasza x360elite (#49315) üzenetére


szupermacs
veterán

(#49319) l.skywalker válasza x360elite (#49317) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Bane & Bane:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49320) x360elite válasza szupermacs (#49318) üzenetére


x360elite
őstag

Így igaz. Meglepődtem volna, ha a Nolen félére gondolsz.... :DD

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49321) x360elite válasza l.skywalker (#49319) üzenetére


x360elite
őstag

Az Összes Batman film megvan DVD-n. Alap cucc. :K Ők azok.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49322) szupermacs válasza x360elite (#49321) üzenetére


szupermacs
veterán

A sorozat is megvan? Illetve az alapján készült mozifilm és animációs sorozat is? :DDD

(#49323) x360elite válasza szupermacs (#49322) üzenetére


x360elite
őstag

Ezek vannak meg:

Batman - 1966-1969 (televíziós sorozat) kazetta
Batman - The Movie - 1966 (film) kazetta

The adventures of Batman and Robin - 1968-1969 (rajzfilmsorozat) (ez csak angolul kazettán)
SuperFriends - 1973-1977 (rajzfilmsorozat) (ez csak angolul kazettán)

Batman
Batman visszatér
Mindörökké Batman
Batman & Robin

Batman kezdődik
Sötét Lovag
Sötét Lovag felemelkedés

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49324) szupermacs válasza x360elite (#49323) üzenetére


szupermacs
veterán

Szép gyűjtemény, gondolom a fan filmeket is láttad.

(#49325) x360elite válasza szupermacs (#49324) üzenetére


x360elite
őstag

Ne itt. Ez már durva off. Írok privit. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49326) szupermacs válasza x360elite (#49325) üzenetére


szupermacs
veterán

Rendben. :R

(#49327) r.levente75 válasza l.skywalker (#49307) üzenetére


r.levente75
addikt

Ez most a heti akció?
Major nelson -on most nem látom a 360-as akciókat, csak a onet. :F

[ Szerkesztve ]

(#49328) Ispy válasza r.levente75 (#49327) üzenetére


Ispy
veterán

Bezár a bazár? ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#49329) r.levente75 válasza Ispy (#49328) üzenetére


r.levente75
addikt

Remélem még nem... :F

Xbox 360 Deals

Deals aren’t live yet – I’ll update the post once they are.

[ Szerkesztve ]

(#49330) MrPeekaboo válasza r.levente75 (#49329) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Már látszanak az akciók, de ez most nagyon gyenge lett.

(#49331) r.levente75 válasza MrPeekaboo (#49330) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi ránézek. Kicsit aggódtam...

(#49332) MasterMark válasza MrPeekaboo (#49330) üzenetére


MasterMark
titán

Mindig az. Nem unjátok ezt mindig beírni?

Switch Tax

(#49333) szupermacs válasza MasterMark (#49332) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindig reménykedünk benne, hogy elégedetlenkedni fogsz. Emiatt írjuk be.

(#49334) darnics válasza NyMRooD (#49303) üzenetére


darnics
aktív tag

:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#49335) darnics válasza szupermacs (#49305) üzenetére


darnics
aktív tag

köszi a választ te vagy az egyetlen ki értelmes választ tud adni de annyit még kihagytál hogy a frizbit azt a fejére kell lövöldözni csak akkor megy a falnak mert azt megérzi és a fejéhez kap és nem figyel de egyépként már megoldottam.szép napot!

(#49336) darnics válasza sugarforce (#49312) üzenetére


darnics
aktív tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y már megoldottam magam ! gondoltam hogy lessz itt ilyen magadfajta unatkozó tutyi mutyi4ennyi a véleményebb és köszi a semmit!!szevaszka!!! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#49337) darnics válasza x360elite (#49313) üzenetére


darnics
aktív tag

húúúúú de menő vagy! az életben is ilyen menő vagy ?vagy csak a gép meg a konzol mögött?egy pofon hol és mikor?? :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD egyépként megoldottam magam mert én ilyen kis bénácska vagyok és nem értek hozzá! bocs hogy kb 3 hónapos konzol tulaj vagyok igy kezdő és csak 2 egész játékot játszottam ki mert nem egy unatkozó senki vagyok mint te hiszen gondolom cse munka se csak se semmi hanem a szüleiddel élsz és másra nincs idöd csak a konzolt nyomogatni.és melozok családom van és hetente kb 1-2 órát nyomom a gépt hétvégén meg egy kicsivel többet max 3-4 óra ha minden jól megy valamikor semmit fölleg hogy jön a nyár.van más dolgom is a konzolon kivűl ugyhogy szerintem gondolkodj mit mondasz mert elcsuszol!!szevasz!

(#49338) MasterMark


MasterMark
titán

Na ha ezert nem jar ban...

Switch Tax

(#49339) NyMRooD válasza darnics (#49334) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem elég udvariasan hívtam fel a figyelmed a szabályok betartására, az, hogy ezt sem vagy képes megérteni az téged minősít, remélem kapsz végre egy bant.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#49340) x360elite válasza darnics (#49337) üzenetére


x360elite
őstag

Először is: nem megyek bele értelmetlen vitába, mert én is szánalmasnak tűnnék. Téged nem minősítelek, azt már megtetted mindenki helyett. :P

Másodszor: NyMRooD fórumtársnak nagyon is igaza volt, mikor felhívta ITT a figyelmed, a tévedésedre. A baj ott kezdődik, hogy csőlátású ember vagy és ha te xbox360-on játszod ezt a játékot, akkor az máris a 360 topic-ba való. <-- Nos nagyobbat nem is tévedhettél volna, ugyanis minden egyéb platformon azonos módon kell megoldani a játék (abszolút gyermeteg) kihívásait. Látod?.. Nem véletlenül van SAJÁT topic-ja. Bár van egy érzésem, hogy még most is mi leszünk a hülyék szerinted, de az emberekbe vetett hitem hal meg utoljára. Hátha felfogod. ;) Ha nem, akkor tapsikolj csak tovább nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49341) darnics


darnics
aktív tag

sziasztok! vegyük komolyra a szot mert lenne a játékon kivül egy komolyabb problémám! majstro bankártyám volt amit nem fogadott el az xbox regisztrácio de most ez miatt cseréltem eg master card kártyára de ugyan ugy nem fogadja el a regisztráciot és azt irja ki ez nem engedélyezett és erre háromszor probáltam 3 sms-t küldött utána hogy sikertelen tranzakció fedezethiány! igaz ez a kártyán nincs pénz mert ezen csak a bejövö fizetéseket tárolom a megtakaritásaimat a megtakaritási számlám innen egyböl leveszem az összeset de akkor is mi köze hozzá miért von le mikor nem is vásároltam csak a kártyát akartam beregisztrálni hogy letudjam szedni a játékokat amit akarok meg dlc-et.nem értem! köszi szépen és szép napot!

(#49342) Csapoati válasza darnics (#49341) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csinál egy 1 dolláros próbazárolást, ezért ha nincs rajta pénz, nem is fogja elfogadni soha.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49343) icemad válasza Csapoati (#49342) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így van, de az első vásárlásnál vissza is adja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49344) r.levente75 válasza darnics (#49341) üzenetére


r.levente75
addikt

Tegyél rá egy kevés pénzt!

(#49345) Csapoati válasza icemad (#49343) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezért írtam zárolást, nem levonást. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49346) darnics válasza Csapoati (#49342) üzenetére


darnics
aktív tag

ja akkor ez a gond.ok köszi! teszek rá és akkor menni fog biztos.viszont ha nem sikerül akkor miért von le 3X330ft-ot???ez nem jogos de ha visszaadja akkor mindegy.köszi szépen mindenkinek!!

(#49347) sugarforce válasza x360elite (#49313) üzenetére


sugarforce
őstag

Neha nem tudom szo nelkul hagyni az ilyeneket. Bar latom nekem is cimzett hozzaszolast. Nembaj, majd elfofizetek premiumra vagy valami. Kerek a szuleimtol ra ;) :D ezen jot sirtam. Nagyon bealazott.

(#49348) l.skywalker válasza sugarforce (#49347) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

3 napig nulla komment, majd 1 nap alatt 15. Reméltem, hogy valami jó téma van. Tévedtem. :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49349) x360elite válasza sugarforce (#49347) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem még azt írta, hogy családja van és szerinte én vagyok a szüleimmel élő "nethuszár". :DD

Amit írtál, azt ő mikor mondta neked? Azért kérdem, mert nem találom.... :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49350) sugarforce válasza x360elite (#49349) üzenetére


sugarforce
őstag

Azt tobbesszamba irta, meg par egy hete is irt ilyesmit.

l.skywalker: ez ilyen :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.