Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) MasterMark


MasterMark
titán

#50001 Lekéstem. :))

Switch Tax

(#50002) Zeki


Zeki
nagyúr

Ezt a játékot hol lehet megtalálni a gépen? Mert anno letöltöttem, de nem sikerült belefutnom...

Illetve nem találunk egy játékot... Ken Block féle Fordos farolgatós játék, valami kihalt üzemterületen lehetett akár ketten is pörögni oszlopok, munkagépek körül... vagy épp bújócskázni.

[ Szerkesztve ]

(#50003) MasterMark válasza Zeki (#50002) üzenetére


MasterMark
titán

Kinect Labs-on belül keresd.

Switch Tax

(#50004) Zeki válasza MasterMark (#50003) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, azt merre? A játékokban?

Ja, és merre találom az általam megvett játékok listáját a neten?
Ez az?

[ Szerkesztve ]

(#50005) MasterMark válasza Zeki (#50004) üzenetére


MasterMark
titán

A Kinect Labs-ot külön kell leszedni, és ez egy azon belüli játék. Ha jól emlékszem.

Google - Xbox 360 download history. Vagy itt a topikban keresd vissza, volt már linkelve.

szerk.: Ott nem látod mindet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50006) Zeki válasza MasterMark (#50005) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm!

Végigellenőriztem, nincs autós játék, ami ne lenne a gépen. Csak akkor sem találjuk a Ken Block féle gymkhana részt. :( Vagyis amit a dirt 3-ban találtunk, az nem az.
Ez szerint mégis mi vagyunk a bénák, mert a dirt 3-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#50007) MasterMark válasza Zeki (#50006) üzenetére


MasterMark
titán

Az a Dirt 3-ban van pedig.

Switch Tax

(#50008) csaabz válasza Zeki (#49996) üzenetére


csaabz
őstag

Az a Collector Edition, de az nem tartalmazza az összes dlc-t.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#50009) Zeki válasza csaabz (#50008) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most megnéztem, ez a Racing Game Of The Year Edition.
"80 gyártó több mint 570 tipusa"
Szeretjük, és kinecttel is lehet vezetni, igaz akkor egyszerűbb a verseny.

(#50010) vasi89 válasza x360elite (#49998) üzenetére


vasi89
addikt

Parasztság de azért ezekből sok volt most. Nem úgy min a BF-es XONE-ok, amik elfogynak 1 perc alatt és 10 perc múlva meg virítanak aprón minden évben. Na az az igazán parasztság.

Az meg hogy miért ennyire drágák a simák, szerintem az határozza meg h a ONE-ra nincs törés. Egy RGH-s slim drágább mint egy fél éves ONE.

(#50011) x360elite válasza vasi89 (#50010) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem valamit benéztél. Mindvégig a BF-es dologról (parasztságról) volt szó és nem a mostani akcióról.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50012) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jófogáson van is pár gép, kábelek, kontroller nélkül, 13 ezer körül.

(#50013) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, láma kérdés, xbox 360 250gb, miben más egy 4gb-ostol amibe utolag tesznek hdd-t? van különbség? köszi
a másik, milyen hdd megy bele,? és még azt nem értem mert olvastam hogy sima nem igazán, hogy ez miért volt jó nekik hogy külön hdd-t csináltak ezekhez? egyébként a gyári miben más egy sima hdd-től?

(#50014) csaabz válasza Zeki (#50009) üzenetére


csaabz
őstag

Érdekes, mert a neten nézve a doboz hátulja tényleg azt írja, hogy 570 autó van benne, viszont fórumokon rákeresve meg annyit írnak, hogy az alap autókon felül csak 21 "új" van benne.
Például a Top Gear csomagban kiadott Ford Transit benne van a tiédben?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#50015) Vadernagyúr válasza pimmi (#50013) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nincs különbség,csak a HDD mérete :)

PSN: joskovagyok199

(#50016) MasterMark válasza Vadernagyúr (#50015) üzenetére


MasterMark
titán

Ez így nem teljesen igaz.

A 4 GB-osban az egy belső flash tárhely (vagyis nem HDD, és üres a HDD helye). A nem 4 GB-os verziókban ez a belső tárhely nincs benne.

pimmi: Csak belevalót tudsz beletenni. Más firmware van rajta, csak azt fogadja el.

Azért jó, hogy külön vinyót csinálnak erre, mert akkor biztosított a minőség és a kompatibilitás. (Nem úgy mint PS3-nál amibe bármit belerakhatsz, és ha egy bizonyos vinyó volt benne, akkor szépen téglásította a gépet egy frissítés véletlen...)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50017) Vadernagyúr válasza MasterMark (#50016) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Azt is hozzátette,hogyha utólag tesznek bele HDD-t mi a különbség.. Tehát úgy már semmi :)

PSN: joskovagyok199

(#50018) MasterMark válasza Vadernagyúr (#50017) üzenetére


MasterMark
titán

Pont ez az, hogy nem semmi, mivel ha abból kiveszed a HDD-t akkor is van benne másik tárhely és használható mentésre. Ha a 250-esből veszed ki, akkor nincs semmi tárhelyed utána.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50019) pimmi


pimmi
senior tag

köszönöm a válaszokat

(#50020) vasi89 válasza x360elite (#50011) üzenetére


vasi89
addikt

akkor tényleg benéztem :DDD

(#50021) Vadernagyúr válasza MasterMark (#50018) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Tehát,akkor még jobban jársz egy alap 4G-s konzollal és utána veszel bele egy HDD-t :D

PSN: joskovagyok199

(#50022) x360elite


x360elite
őstag

Na végre sikerült beszélnem az 576-al. Azt mondták, hogy ők csak egy darab gépet küldtek nekem és nem is tudnak a másikról. Mondom oké, akkor biztosan hallucinálok, de a kérdés továbbra is él: mi legyen? Azt mondta a srác, hogy semmi. Nekik nincs tudomásuk róla, ezért meg sem történt. :F Na mondom: akkor viszont szaglásra, nem mellesleg köszönöm, hogy korrekt lehettem, ha őket nem érdekli, akkor engem meg főleg nem :D és letettem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50023) Vadernagyúr válasza x360elite (#50022) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Én fel se hivtam volna őket,csak örültem volna magamnak.. :D

PSN: joskovagyok199

(#50024) oriic válasza x360elite (#50022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na menj már. :DDD

Respect azért hogy szóltál nekik amúgy, de azért WTF? :D

Live-Die-Respawn

(#50025) x360elite válasza oriic (#50024) üzenetére


x360elite
őstag

Én sem értem. :F

De ez van.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50026) debcamp válasza x360elite (#50025) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ha úgy gondolod.. khmm.. :B :U ;)

(#50027) pimmi


pimmi
senior tag

lehet tudni mennyit ment egy slim gép? valahogy meg lehet nézni vagy nem? köszi

(#50028) IG55 válasza x360elite (#50025) üzenetére


IG55
senior tag

Neki ez így egyszerűbb, így nincs munkája vele. Plusz, így nem hibázott senki (lehet, hogy éppen ő?).

(#50029) vasi89 válasza IG55 (#50028) üzenetére


vasi89
addikt

A többi leadott rendelés amiket meg nem tudnak kiszolgálni mert birkák az viszont nagyon sok ember hibája. Úgy látszik az 576 sem tud egy ekkora feladattal megbirkózni. Nekem a hétfői rendelésemre azt mondták h nem tudják teljesíteni, aki meg tegnap rendelt azoknak meg igen. :F

(#50030) nincsnév007 válasza x360elite (#50022) üzenetére


nincsnév007
őstag

lol, akkor most kaptál magyarul egy ingyen X360-at? :D

(#50031) x360elite válasza nincsnév007 (#50030) üzenetére


x360elite
őstag

Valahogy úgy. Karácsony májusban. :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50032) x360elite válasza vasi89 (#50029) üzenetére


x360elite
őstag

Ezen nem kell csodálkozni. Az online rendelésemre nekem is azt mondták, hogy nem tudják teljesíteni. Erre felhívtam egy 576 boltot és mondtam, hogy kéne egy 360. Ezután elkérték a címem és jött is a gép.

A probléma az, hogy a rendelések a központba mennek és az továbbítja a rendszerükben aktív készletet jelző boltnak. Viszont akkora a kereslet az ilyen akcióknál, hogy szinte lehetetlen fenntartani az online készlet aktualitását. Pl.: az 576 mammut-ban 4db 250Gb-os Slim gépet jelzett a készlet. Erre pont ők voltak, akik üzentek nekem, hogy elfogyott és nem tudják teljesíteni a rendelést. A győri üzletük meg (ahol elvileg nincs) telefonos rendelésemre azonnal küldte...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50033) vasi89 válasza x360elite (#50032) üzenetére


vasi89
addikt

ha szóltak volna h nincs akkor én is megpróbálom személyesen de amíg nem telefonáltam semmi visszajelzés. plusz ha ezt nem tudja kezelni a webshop 2017-ben akkor szerintem nyugodtan ki lehet rúgni a fejlesztőket és új bandát felvenni. Vagy döntsék el, hogy csak online vagy csak személyes, ha együtt nem megy nekik a kettő. De mint írtam nem dőlt össze a világ, hogy nem jutott de az szomorú hogy jelenleg még ilyen dolgokat büntetlenül megtehetnek webáruházak. Amúgy egy kis ideig megint visszakerült a 250es slim... Ha nincs egy darab sem akkor mégis hogy? Ez már erősen a vásárlók megtévesztése :((( ugyan azt cisnálják mint BF idején az edigital vagy emag.

(#50034) r.levente75 válasza x360elite (#50032) üzenetére


r.levente75
addikt

Én a garis kontrollerrel jártam így hogy kiküldték egy zsír új dobozost is az ms-nél.

[ Szerkesztve ]

(#50035) pimmi


pimmi
senior tag

erre valaki? please [link]

(#50036) x360elite válasza pimmi (#50035) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem pontosan nem lehet megnézni sehol.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50037) XSiGma válasza x360elite (#50032) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Az 576-os hasznalt boxokhoz adtak tartozekokat is? Köszi

(#50038) Zeki


Zeki
nagyúr

A Cars játék még mindig csak 119Ft
Kicsi gyereknek Villám Mekkvínt vezetni tökéletes!

(#50039) x360elite válasza XSiGma (#50037) üzenetére


x360elite
őstag

Persze, hogy adtak. Mindent, ami alapból jár hozzá

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50040) r.levente75 válasza Zeki (#50038) üzenetére


r.levente75
addikt

Az jó kis játék. :K

(#50041) darnics


darnics
aktív tag

üdvözlet mindenkinek! annyit szeretnék tudni hogy mit kell tudni a multizásról?én most vettem goldot amit automatikusan levonnak minden hónapba ami tök király mert nem kell vele foglalkozni.de ha multiban játszom ,söt inkább az érdekel hogy érdemes e kimondott multi játékot venni (személyes kedvenceim a titanfall és a destiny) amit szeretnék akkor minig fogok tudni vele játszani mikor csak akqarok?mindig lessz fent ember mindig ha kell?mert most is van olyan call of duty amin mindig vannak viszont a caly duty black opsban viszont soha.az sosem indul el multiba mindt ha soha nem lennének.azon van rendes egyszemélyes ugyhogy minden de fölleg azoknál érdekes amik kimondott csak multik és ha épp nincs senki neten akkor nem tudok vele játszani?ha nagyon van kedvem akkor nem tudok mert épp nincs fent senki?érdemes igy költeni rá?mert eddig ez miatt vettem meg.és mi az hogy külömbözö pályákat lehet kiválasztani?nem lehet ugy játszani mindt a sima egyszemélyessel hogy van egy játék eleje és vége a multi nem olyan?remélem em tul béna a levelem és érthető volt.köszi szépen aki tud értelmesen segiteni aki viszont csak unatkozik az keressen mást.szép estét nektek!!

(#50042) pimmi


pimmi
senior tag

hirdetéseknél ilyeneket látok ez mit takar? M-29, M-27, M-28 Xbox 360

(#50043) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Használtan hol tudnám beszerezni legolcsóbban a fifa 17 et ?

(#50044) Casoli válasza pimmi (#50042) üzenetére


Casoli
őstag

Max a földön egy ember hirdetéseinél látsz ilyet. Szerintem a hirdetésének az azonosítója, sorszáma.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#50045) pimmi válasza Casoli (#50044) üzenetére


pimmi
senior tag

ott a pont

(#50046) pimmi


pimmi
senior tag

ugy néz ki veszek egy slimet 250hdd, 2 van az embernek kicsit ismerős, az egyik 2012 juniusi a másik 2013 január, mindkettő a corona lapos, melyiket vegyem inkább, és mire figyeljek még? köszi

(#50047) x360elite


x360elite
őstag

Már hardverapro-n is megjelent 576-os gép. :DDD Elég vicces (magas) áron.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50048) WhiteWalker válasza x360elite (#50047) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hülye marhája. :D Rohadjon rá ennyiért.

(#50049) x360elite válasza WhiteWalker (#50048) üzenetére


x360elite
őstag

Én nem azt mondom, hogy ne adja többért. Felőlem aztán nyugodtan, de azért a pár hsz.-el feljebb többszörösen említett "parasztságnak" is van határa. Teljesen egyértelmű, hogy keresni akar az üzleten, bárki ezt tenné. De hogy annyiért árulja, amennyibe még teljes áron sem került az 576-ban az már durva és egyben vicces is. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#50050) haris válasza x360elite (#50049) üzenetére


haris
őstag

Fentről mindig lehet engedni.
Úgyis mindenki alkuval kezd. Akkor is ha ingyen adod. ;)
Egyébként nem láttam mennyiért adja, de szerintem szíve joga felárazni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.